درباره ما ، متلب پروژه

با گروه برنامه نویسی متلب پروژه بیشتر آشنا شوید

گروه آموزشی متلب پروژه از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را به طور رسمی شروع نموده و در این مدت با برقراری ارتباط خوبی که بین دانشجویان و بخش صنعت برقرار نموده است توانسته پروژه های زیادی را به سرانجام برساند.

هسته اصلی این گروه توسط دانشجویان دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شریف شکل گرفته ودر حال حاضر تعداد زیادی از برنامه نویسان دانشگاه های معتبر کشور در این سایت مشغول به کار می باشند.

حوزه کاری این گروه در انجام پروژه های متلب،سفارش پروژه متلب،انجام پروژه matlab،انجام پروژه دانشجویی،آموزش متلب،دانلود پروژه متلب،ترجمه تخصصی متون،انجام پایان نامه،شبیه سازی مقالات،و کلیه پروژه های برنامه نویسی و سازمانی می باشد.

گروه متلب پروژه به عنوان اولین سایت انجام پروژه در ایران با انجام بیش از ۲۰۰۰ پروزه در رشته های مختلف دانشگاهی توانسته اند جایگاه خود را در بین مشتریان و دانشجویان و اساتید باز نماید.

کسب بالاترین رضایت مندی در انجام پروژه نیز برگ زرین دیگری بر افتخارات گروه متلب پروژه بود که با همکاری شما عزیزان نائل شد.
گروه متلب پروژه به عنوان تنها وب سایت انجام پروژه در ایران می باشد که موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن و تجارت کشور به دلیل کیفیت بالای پروژه های خود شده است و همین عامل باعث افزایش اعتماد بالای شما عزیزان در انجام پروژه می باشد .

رسالت متلب پروژه انجام پروژه های برنامه نویسی و سازمانی توسط مجرب ترین برنامه نویسان کشور و  برترین اساتید دانشگاه های ممتاز ایران می باشد که این انجام پروژه با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت خدمت شما عزیزان ارائه میشود .

در حال حاضر مدیریت سایت آقای  علی فدایی که خود دانشجوی دکتری برق صنعتی شریف متولد سال ۱۳۶۷ بوده که از سال ۱۳۸۳  برنامه نویسی را به صورت حرفه ای شروع نموده است.

شعار گروه متلب پروژه : کیفیت در انجام پروژه تخصص ماست