قبل از سفارش حتما قوانین گروه متلب پروژه را مطالعه کرده و در صورت موافقت نسبت به سفارش پروژه اقدام نمایی

 

شرایط و قوانین استفاده از سرویسها و خدمات وب سایت متلب پروژه 

استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین میباشد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت متلب پروژه این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین متلب پروژه بدون شرط موافقت کرده اید.

همچنین یک دو سه پروژه حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می‌دارد.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از خدمات این سایت را متوقف کنید.

سفارش دهندگان محترم قبل از سفارش حتما به موارد زیر دقت داشته باشید :

۱- تمامی سفارش دهندگان محترم دقت داشته باشند که زمان پشتیبانی از پروژه ها در صورت وجود ابهام یا نقص ۷۲ ساعت بعد از آماده شدن و تحویل پروژه می باشد و بعد از آن سایت هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۲- تمامی پروژه های سفارش داده شده دقیقا مطابق با سفارش اولیه انجام خواهد شد و هرگرنه تغییرو اضافه کردن موارد جدید مستلزم پرداخت هزینه و هماهنگی با مجری انجام کار خواهد بود.

۳- در هر مرحله از انجام پروژه در صورتی که پروژه توسط مشتری به هر طریقی کنسل شود هزینه دریافتی به عنوان جبران خسارت به مجری انجام پروژه متعلق به سایت متلب پروژه خواهد بود و مشتری حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

۴-مشتریان عزیز دقت داشته باشید که برای تحویل پروژه باید کل هزینه واریز گردد بعد پروژه ارسال شود.بعد از ارسال پروژه سایت دارای سیستم پشتیبانی کامل از پروژه ها می باشد و تا زمانی که شما با توجه به سفارش اولیه و درخواست منطقی از پروژه رضایت نداشته باشید هزینه ای به حساب مجری واریز نخواهد شد.

 مشتریان و سفارش دهندگان عزیز دقت داشته باشید بعضی از پروژه ها و شبیه سازی مقالات با توجه به ناقص بودن اطلاعات و مقالات ارسالی تا مجری وارد روند انجام کار و کدنویسی نشود شرایط و سختی کار معلوم نخواهد بود که در بعضی مواقع با توجه به نواقص مقالات ارسالی و نیاز به استفاده از مقالات رفرنس برای شبیه سازی و بدست آوردن معادلات مقاله و با توجه به زحمت و وقت بیشتر برای مجری مستلزم هزینه بیشتر از هزینه تعیین شده اولیه خواهد بود که در این مورد هماهنگی های لازم از طرف کارمندان سایت متلب پروژه با خود مشتری صورت خواهد گرفت

تعاریف:

منظور از موسسه و گروه، وب سایت متلب پروژه می باشد.

منظور از فروشگاه، فروشگاه وب سایت متلب پروژه می باشد

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات یک دو سه پروژه می پردازد.

تعریف مجری

منظور از مجری، شخصی است که برای انجام کار پیشنهاد قیمت می دهد و در صورت پذیرش پیشنهاد توسط مشتری کار را به نحو احسن انجام می دهد و در قبال انجام صحیح کار دستمزد دریافت می نماید.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های متلب پروژه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است  و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های یک دو سه پروژه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

حق کپی رایت

محتوای سایت متلب پروژه، مانند نام تجاری، متن، گرافیگ، تصاویر و لوگو متعلق به سایت متلب پروژه می باشد و تمام حقوق برای سایت محفوظ است، و هر گونه سوء استفاده از این موارد پیگرد قانونی خواهد داشت.

روزهای کاری و ساعات فعالیت موسسه

درحال حاضر امکان سفارش پروژه و همچینین خرید از فروشگاه در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر می باشد.

مدت زمان پاسخگویی به سفارشها

ظرف مدت ۲۴ ساعت از دریافت پروژه همه پیشنهادات بررسی شده و به مشتری اعلام خواهد شد. بنابراین تاکیدا در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت ایمیل خود را چک بفرمایید. در صورتی که ارسال پیام تبلیغاتی توسط خط شما مسدود نشده باشد، به هنگام به روزرسانی وضعیت پروژه و دریافت پاسخ از متلب پروژه پروژه به صورت پیامکی نیز مطلع خواهید شد. (عموما خطوط همراه اول با شماره های ارسال پیامک مشکل دارند)

ارتباطات الکترونیکی

 1. هنگامی که شما از خدمات متلب پروژه استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا از فروشگاه خرید می‏‌کنید و یا به متلب پروژه ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورت مطابقت درخواست شما با قوانین، شما موافقت می‌‏کنید که متلب پروژه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سامانه پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
 2. متلب پروژه جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه، ارائه تخفیف های مناسبتی، امکان دارد برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

 1. متلب پروژه به اطلاعات شخصی نظیر ایمیل، شماره تماس، آدرس و … شما احترام گذاشته و هرگز آنها را در اختیار اشخاص و مراکز ثالث قرار نمی دهد.
 2. متلب پروژه با تمامی امکاناتی که در اختیار دارد سعی می کند در حفاظت از اطلاعات شخصی شما کوشا باشد. این امکانات شامل استفاده از وب سرویسهای معتبر و به روز، به روز رسانی دائمی بخش کاربری و ارتقا و به روز نگه داشتن برنامه نویسی سایت می باشد. در واقع با استفاده از سایت یک­­­ دو سه پروژه ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
 3. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما جهت ارتباط با شما وب سایت matlabprozhe.com و matlabprozhe.ir می باشد. اما سایر نام ها و اسامی مشابه وابسته به این موسسه نمی باشد و بدیهی است که سایتهای مشابه با نام متلب پروژه در کنترل گروه نمی باشند.
 4. متلب پروژه هیچ گونه شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی نظیر Yahoo Messenger یا MSN Messenger و … ندارد و هرگز از این طریق با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

عقد قرارداد یا سفارش اولیه

 1. سفارش اولیه مشتری در حکم قرارداد بین مشتری و موسسه می باشد. گروه سفارش شما را به مجریان گروه ارسال نموده و مجریان براساس حجم سفارش اقدام به قیمت گذاری می نمایند. لذا همواره تاکید می گردد که سفارش اولیه خود را به همراه توضیحات کامل و تمامی موارد مورد نیاز ارسال نمایید تا امکان ایجاد اختلاف به حداقل برسد.

توضیح: مجری ای که پروژه به وی واگذار شده است، ملزم است مطابق با فرم سفارش، پروژه مورد نظر را تحویل دهد.

 1. تمامی مکاتبات فی ما بین مجری و مشتری که در وبسایت موسسه ثبت شده است، نقش قرارداد را دارند و قابل استناد می باشد.
 2. موسسه در قبول و یا رد پروژه های سفارش شده اختیار تام دارد.
 3. تمامی خدمات سایت متلب پروژه به صورت آنلاین و مکاتبه ای می باشد. زیرا تنها بر مکاتبات می توان استناد کرد. هرگونه سوال یا درخواست باید از طریق سایت ارسال شود. در اسرع وقت پاسخ مجری به اطلاع شما میرسد. (شماره های پشتیبانی در بالای سایت نوشته شده است.)
 4. متن پر شده توسط شما در هنگام درخواست پروژه در حکم قرار داد می باشد، لذا توافقات انجام شده که در فرم سفارش درج نشده اند، همانند تماس تلفنی، پیامک و … قابل استناد نمی باشند و جای اعتراض نخواهند داشت. لذا فرم سفارش را با نهایت دقت کامل نمایید.

ضمانت پروژه ها

 1. کلیه پروژه ها و ترجمه های آنلاین تخصصی انجام شده توسط گروه به مدت ۷۲ ساعت پس از تحویل به مشتری دارای ضمانت می باشند و در صورت هرگونه ایراد و یا مورد رعایت نشده در فرم سفارش به صورت رایگان در سریعترین زمان ممکن اصلاح خواهند شد. پس از گذشت ۴۸ ساعت در صورت نبود مشکل، وجه پروژه به همکاران پرداخت شده و امکان تغییر و یا اصلاح مجدد پروژه و ترجمه وجود نخواهد داشت.

تبصره: در مواردی که لازم است به افزایش این زمان است، می توان زمان۷۲ ساعت را افزایش داد که این امر بایستی در فرم سفارش توسط مشتری قید شود.

 1. مشتری موظف است، ایرادات احتمالی را حداکثر ۷۲ ساعت بعد از تحویل پروژه، به صورت مکتوب برای موسسه ارسال نماید، موسسه موظف است حق الزحمه مجریان را ۷۲ ساعت بعد از تحویل پروژه و تسویه حساب مشتری و در صورت نداشتن ایراد به حساب مجری واریز نماید. مجری موظف است در صورت وجود ایراد در پروژه، در اسرع وقت ایرادات را اصلاح نموده و برای موسسه ارسال کند.
 2. امکان سوال مشتری از مجری حتی بعد از گذشت ۷۲ ساعت نیز میسر می باشد و مجری بایستی با اولویت پاسخگوی سوالات باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه

 1. به منظور اطمینان از کیفیت پروژه های انجام شده و حفظ حقوق مشتریان امکان تسویه حساب مبالغ پروژه با مجریان قبل از تحویل نهایی پروژه وجود نخواهد داشت و طبق روال گذشته حق الزحمه پروژه ها در صورت نبود نقص ۷۲ ساعت پس از تحویل با مجری تسویه خواهد شد.

فرمت تحویل پروژه

 1. درخصوص پروژه های نرم افزاری به علت تعدد نسخه های نرم افزارها، مشتریان محترم می بایست از آخرین نسخه نرم افزار استفاده نمایند و مجریان الزامی به تحویل مطابق نسخه نرم افزار مشتری نخواهند داشت.
 2. درخصوص پروژه هایی که دارای فایل متنی می باشند، کلیه مجریان موظف هستند فایل مورد نظر را با فرمت Word ارسال نمایند. ارسال فایلهای غیرقابل ویرایش به عنوان پروژه نهایی قابل قبول نمی باشد و منجر به درج امتیاز منفی در پروفایل مجری خواهد شد.

راهنما و گزارش کار پروژه

 1. کلیه پروژه های تحویلی توسط مجریان محترم غالبا دارای یک گزارش اولیه از موضوع کار، موارد انجام شده و نحوه استفاده از پروژه و در صورت نیاز نحوه اجرای فایلها و یا کدهای نرم افزاری می باشد فلذا تهیه و ارسال گزارش مستلزم درج در سفارش اولیه و هماهنگی با مجری خواهد بود
 2. در برخی پروژه ها مشتری خواهان ایجاد داکیومنت و گزارش گام به گام و مفصلی از نحوه انجام پروژه می باشد. در این موارد میبایست متناسب با کار انجامی و تقاضای مشتری، ویدئو و یا فایل متنی از روش کار تهیه و قیمت گذاری پروژه و داکیومنت آن بصورت جداگانه اعلام گردد. این امر بایستی در فرم اولیه سفارش قید شود

عدم استفاده از پروژه های آماده

 1. استفاده و ارائه پروژه های آماده در گروه متلب پروژه ممنوع می باشد. در صورتی که محرز شود مجری یک پروژه آماده را بعنوان پروژه انجام شده توسط خودش به مشتری تحویل داده است و یا پروژه نهایی مشابه پروژه های آماده و موجود در سطح اینترنت می باشد، هیچ حق الزحمه ای به مجری پرداخت نشده، مجری در مرحله نخست با امتیاز منفی و پرداخت خسارت جریمه گردیده و درصورت تکرار از گروه اخراج خواهد شد.

تبصره ۱:  استفاده از پروژه های آماده تنها می تواند با هماهنگی مشتری در وحله نخست صورت پذیرد.

تبصره ۲: درخصوص گردآوری تحقیق طبیعتا مجریان اقدام به تالیف تحقیق موردنظر نمی نمایند، بلکه مطالب را از وب سایتها، بلاگها، مقالات و ژورنالهای معتبر موجود در سطح اینترنت گردآوری می نمایند. گردآوری مطالب درمورد یک موضوع درقالب یک کار در زمره استفاده از پروژه های آماده قرار نمی گیرد.

قوانین ترجمه (مجریان)

۲۱٫ مجریان مترجم توجه بفرمایید کلیه متون ترجمه شده توسط شما پس از ارسال توسط تیم بازبینی مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می گیرد، لذا موارد زیر منجر به درج امتیاز منفی و در نهایت تعلیق همکاری خواهد شد:

الف) حذف قسمتی از متن، ترجمه نامناسب و به دور از معنی

ب) ترجمه ماشینی ( ترجمه توسط گوگل ترنسلیتور و …)

پ) روان نبودن متن ترجمه و ترجمه واژه به واژه

ت) عدم رعایت نکات ویراستاری و قواعد نگارشی

قوانین حل اختلاف

 1. از آنجایی که پروژه ها توسط مجریان گروه انجام میپذیرد، در مواردی ممکن است روند انجام پروژه بنا به هر دلیلی با مشکل مواجه شود، در این صورت گروه متلب پروژه تلاش خواهد نمود تا پروژه را به سایر کارشناسان برای ادامه و یا انجام پروژه از ابتدا واگذار نماید. در صورتی که این امر نیز امکان پذیر نباشد، هزینه پرداخت شده عودت خواهد شد و جای اعتراضی وجود نخواهد داشت.

تبصره: در صورت واگذاری پروژه به مجری دیگر، تمام تلاش براین است که پروژه با قیمت توافق پذیرفته قبلی صورت پذیرد، اما در مواردی در صورتی که مجری حاضر به انجام پروژه با قیمت قبلی نباشد، قیمت جدید به مشتری اعلام شده و در صورت تایید، پروژه توسط مجری جدید انجام خواهد شد.

 1. در صورتی که بنا به هر دلیلی بر سر کیفیت پروژه و یا عدم انطباق پروژه تحویلی با توضیحات ارائه شده در فرم سفارش اولیه اختلافی به وجود آید، گروه پروژه را بمنظور داوری به سایر همکاران ارسال خواهد نمود و مبنای قضاوت مدیریت بر اساس جمیع آرای ایشان خواهد بود.. بدیهی است که نظر مدیریت براساس آراء همکاران حل اختلاف به عنوان فصل الخطاب تلقی خواهد شد. در این صورت اگر کاستی از جانب مجری بوده باشد، مجری می بایست پروژه را مطابق سفارش تکمیل و اصلاح نماید  و اگر پروژه تحویلی مطابق سفارش باشد، جای هیچ گونه اعتراضی توسط مشتری وجود نخواهد داشت.
 2. در صورت ایجاد اختلاف احتمالی بر سر کیفیت کار انجام شده، شما مجری عزیز نیز باید آمادگی داوری در موارد احتمالی را داشته باشید.

قوانین تاخیر در تحویل پروژه

 1. در مواردی ممکن است به دلایل مختلف نظیر قطعی اینترنت، مشکل در سرورهای سایت و … ، تحویل پروژه با تاخیر روبرو شود، لذا گروه تاخیر در انجام پروژه حداقل به مدت ۱ روز را برای خود محفوظ می داند. ترجمه های فوری طلایی و پروژه های فوری که عدم تحویل آنها موجب ضرر و زیان فرد شده و در فرم سفارش نیز قید شده است، مشمول خسارت خواهند شد.

تبصره: درصورت ایجاد مشکل در سرورهای سایت گروه، بلافاصله پس از رفع مشکل سفارش گیری و تحویل سفارشات ادامه خواهد یافت.

 1. در صورتی که در بعضی از پروژه ها به دلیل سنگینی کار زمانی بیش از زمان تعیین شده توسط مشتری کار به طول بینجامد ادامه یا کنسل کردن پروژه منوط به موافقت با مشتری خواهد بود.

انصراف از انجام پروژه

مشتری:

 1. مشتری می تواند در هر زمان از انجام پروژه انصراف دهد هزینه دریافتی از مشتری به عنوان جبران خسارت متعلق به وب سایت متلب پروژه می باشد

مجری:

 1. درصورتی که مجری پس از پذیرش پروژه بنا به هردلیلی قادر به انجام پروژه نبود، بایستی در سریعترین زمان ممکن گروه متلب پروژه را از موضوع مطلع نماید تا گروه نسبت به جایگزینی مجری اقدام نماید. در صورتی که امکان جایگزین نمودن مجری وجود نداشته باشد و یا جایگزینی موجب تاخیر در تحویل پروژه گردد، برای مجری مورد نظر امتیاز منفی منظور شده و مجری جریمه می گردد. در صورتی که مجری زمانی انصراف و یا عدم توانایی خود را اعلام نماید که گروه قادر به جایگزین نمودن مجری دیگری برای پروژه مورد نظر نباشد، همکاری با مجری خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.

ممنوعیت ارتباط مستقیم مجری و مشتری

تجربه چندساله ما نشان داده است که اغلب ارتباط مستقیم مشتری و مجری منجر به ایجاد اختلاف می شود. چرا که گروه متلب پروژه به صورت مستقیم بر روی مجریان کنترل ندارد. اغلب در ارتباط مستقیم میان مجری و مشتری قرارهایی جدا از سفارش اولیه گذاشته میشود که باتوجه به عدم اطلاع موسسه و اینکه اینگونه قراردادها خارج از چارچوب موسسه می باشد، گاها موجب تضییع حقوق مشتریان و مجریان محترم می گردد. برای مثال تعریف پروژه اضافی، پروژه جدید و درنهایت پرداخت مستقیم به مجری تجربه های تلخی برای مشتریان و بعضا مجریان ایجاد نموده است. در مواردی مجری پس از پرداخت دیگر پاسخگوی مشتری نبوده و درمواردی مشتری بعد از دریافت کار از واریز حق الزحمه مجری امتناع نموده است. لذا بر همین اساس:

 1. ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری در وبسایت متلب پروژه بدون تایید گروه ممنوع می باشد.

تبصره ۱: در شرایط خاص می توان شماره تماس مجری را (در صورت موافقت مجری) بعد از دریافت بیعانه برای مشتری ارسال نمود. باتوجه به اینکه ارتباط شما پس از دریافت شماره تماس در پروژه با مجری  مستقیم میباشد موسسه هیچگونه تعهدی در قبال توافقات صورت گرفته و رد و بدل شدن هرگونه فایل و وجه خارج از چهارچوب سایت ندارد و مسئولیتی در قبال ضرر و زیان مشتری و مجری نمیپذیرد. مشتری و مجری موظف هستند به صورت مکتوب سایت را درجریان صحبت خود با یکدیگر قرار دهند. پروژه نهایی و پرداخت هزینه باقی مانده بایستی در چارچوب سایت انجام شود.

تبصره۲: پس از ارسال شماره تماس مجری برای مشتری امکان انصراف از پروژه وجود نخواهد داشت.

تبصره ۳: ارسال اطلاعات تماس توسط مجریان به هرنحو ممنوع می باشد. درصورت مشاهده منجر به درج امتیاز منفی خواهد شد.

تبصره۴: عواقب ارسال اطلاعات تماس توسط مشتری به هرنحو به عهده خود مشتری می باشد و موسسه هیچگونه مسئولیتی دراین خصوص را نمی پذیرد.

حق عضویت (مجریان)

 1. پرداخت حق عضویت هیچ تعهدی برای متلب پروژه جهت واگذاری پروژه به مجری موردنظر ایجاد نمی کند. پروژه ها اغلب به مجریانی واگذار خواهد شد که زمان و هزینه مناسب تری نسبت به سایر مجریان پیشنهاد داده باشند.
 2. حق عضویت مجری در واقع به منظور اطمینان از تخصص و تعهد مجری اخذ می گردد. متلب  پروژه در قبال دریافت حق عضویت پروژه های مربوط به تخصص شما را روزانه برایتان ارسال خواهد نمود.
 3. تاخیر در تحویل پروژه، عدم مطابقت پروژه ارسالی با قوانین، انصراف دیرهنگام از انجام پروژه و سایر موارد مربوط به عدم تعهد و تخصص، منجر به درج امتیاز منفی برای مجری خواهد شد و متلب پروژه بسته به خطای صورت گرفته اختیار دارد:

الف: برای مدت زمان مشخصی ارسال پروژه برای مجری خاطی را متوقف نماید.

ب: مجری خاطی را به پرداخت جریمه ریالی و خسارت محکوم نماید.

پ: ارسال پروژه به مجری را به صورت کامل متوقف نماید. (قطع همکاری)

 1. بدیهی است درصورت قطع همکاری مبلغ حق عضویت عودت نخواهد شد و مبنای تصمیم گیری، تیم مدیریت گروه می باشد.

نحوه واریز وجه توسط سایت

۳۴٫ کلیه پرداختهای گروه به مجریان محترم و مشتریان (درصورت عودت مبلغ) توسط شماره شبا صورت می پذیرد. پس از اولین پروژه موفق مجری بایستی شماره شبا ۲۴ رقمی خود را از سایت بانک دریافت نموده و جهت واریز حق الزحمه ارسال نماید. شماره شبا یک شماره ۲۴ رقمی می باشد که با IR آغاز می شود.

۳۵٫ به دلیل عدم امکان کنترل نام مجری با شماره شبا در هنگام ارسال حواله، مسئولیت ارسال شماره شبا اشتباه به عهده مجری می باشد.

قوانین مربوط به فروشگاه متلب پروژه

۳۶٫ کلیه حقوق مادی و معنوی پروژه های انجام شده برای گروه متلب پروژه  محفوظ است. بدین معنی که گروه در صورت صلاحدید می تواند به منظور تامین هزینه های روزانه، پروژه های سفارش شده را با قیمت کمتر برای فروش در فروشگاه متلب پروژه قرار دهد.

تبصره: مشتری می تواند درخواست نماید که پروژه موردنظر در فروشگاه قرار نگیرد، که این امر منجر به پرداخت هزینه اضافه خواهد شد.

۳۷٫ کلیه محصولات قرار گرفته بر روی فروشگاه، پس از خرید به صورت آنی و اتوماتیک برای مشتری ارسال می گردند و نیاز به هیچگونه تایید توسط همکاران موسسه نمی باشد.

۳۸٫ پس از خرید محصول از فروشگاه، لینک دانلود آن محصول پس از صفحه پرداخت قابل مشاهده خواهد بود. همچنین فرآیند تایید عملیات پرداخت و یک نسخه از لینک دانلود محصول به آدرس ایمیل مشتری ارسال خواهد شد.

۳۹٫ کلیه محصولات فروشگاه نهایتا پس از ۲۴ ساعت از زمان خرید امکان دانلود را خواهند داشت.

۴۰٫ اغلب محصولات قرار گرفته بر روی فروشگاه توسط مجریان گروه انجام گرفته اند و با توجه به اینکه هدف راه اندازی فروشگاه دراختیار گذاشتن منابع غنی و تخصصی با هزینه بسیار پایین برای استفاده عموم میباشد، امکان ویرایش و تغییر در پروژه های خریداری شده به صورت رایگان وجود ندارد.

۴۱٫ باتوجه به اطلاعات مفصل ارائه شده در صفحه محصولات، درموارد اندکی ممکن است برخی از اطلاعات محصول به اشتباه درج شده باشد. در این موارد اگر خطای موجود درمحصول دارای مغایرت کلی با محصول موردنظر باشد، کل مبلغ عودت خواهد شد و اگر منجر به کاستی در محصول گردد، قسمتی از مبلغ عودت خواهد شد. در خطاهای جزئی نظیر تعداد صفحات، سال انتشار مقاله و … مبلغی عودت نخواهد شد.

۴۲٫ درخصوص پروژه های نرم افزاری، کدنویسی و شبیه سازی خصوصا پروژه های متلب تمامی پروژه ها به صورت ۱۰۰% توسط مجریان گروه تست گردیده اند و به هیچ عنوان دارای خطا نمی باشند. با توجه به تخصصی بودن این گونه پروژه ها، علیرغم وجود راهنما و گزارش کار برای اکثر پروژه ها، برخی کاربران به علت عدم مهارت و یا عدم آشنایی با نرم افزار مربوطه، در اجرا نمودن فایلها و نتایج با مشکل روبرو می شوند. در صورت مواجهه با خطاهای احتمالی در اینگونه پروژه، ابتدا از آخرین نسخه نرم افزار موردنظر جهت باز نمودن فایلهای مربوطه استفاده نمایید و در صورت تکرار خطا از یک فرد متخصص کمک بگیرید.

۴۳٫ درخصوص پروژه های مقالات شبیه سازی شده که عموما توسط متلب صورت گرفته اند، دستیابی ۱۰۰% به نتایج مقاله بسیار بعید می باشد، و دراین نوع پروژه ها سعی شده است تاحد امکان نزدیک ترین نتایج به مقاله پیاده سازی گردد.

۴۴٫ توجه بفرمایید که امکان تست مجدد و رفع خطا توسط یک دو سه پروژه برای پروژه های خریداری شده از فروشگاه امکان پذیر نمی باشد، در صورت نیاز مشتری می تواند درخصوص رفع خطا پروژه ای جداگانه سفارش داده و موارد و مشکلات خود را حل نماید.

مدیریت سایت متلب پروژه