آموزش تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک برای داده های چند ورودی

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

آموزش تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک برای داده های چند ورودی

در ادامه آموزش های متلب با آموزش تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک برای داده های چند ورودی در کنار شما خواهیم بود این آموزش از صفر تا صد نحوه برنامه نویسی در این محیط را را فرا خواهید گرفت این آموزش تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک برای داده های چند ورودی به صورت فیلم آموزشی کامل تهیه شده است و در کمترین زمان ممکن قادر به یادگیری در این حوزه خواهد بود.

آموزش تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک برای داده های چند ورودی

تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک

الگوریتم‌های ژنتیک (به انگلیسی: Genetic algorithm) تکنیک جستجو در علم رایانه برای یافتن راه‌حل تقریبی برای بهینه‌سازی مدل، ریاضی و مسائل جستجو است. الگوریتم ژنتیک نوع خاصی از الگوریتم‌های تکاملی است که از تکنیک‌های زیست ‌شناسی فرگشتی مانند وراثت، جهش زیست‌ شناسی و اصول انتخابی داروین برای یافتن فرمول بهینه جهت پیش‌بینی یا تطبیق الگو استفاده می‌شود. الگوریتم‌های ژنتیک اغلب گزینه خوبی برای تکنیک‌های پیش‌بینی بر مبنای رگرسیون هستند. در مدل‌سازی الگوریتم ژنتیک یک تکنیک برنامه ‌نویسی است که از تکامل ژنتیکی به عنوان یک الگوی حل مسئله استفاده می‌کند. مسئله‌ای که باید حل شود دارای ورودی‌هایی می‌باشد که طی یک فرایند الگوبرداری شده از تکامل ژنتیکی به راه‌حل‌ها تبدیل می‌شود سپس راه حل‌ها به عنوان کاندیداها توسط تابع ارزیاب (Fitness Function) مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و چنانچه شرط خروج مسئله فراهم شده باشد الگوریتم خاتمه می‌یابد. به‌طور کلی یک الگوریتم مبتنی بر تکرار است که اغلب بخش‌های آن به صورت فرایندهای تصادفی انتخاب می‌شوند که این الگوریتم‌ها از بخش‌های تابع برازش، نمایش، انتخاب و تغییر تشکیل می‌شوند. منبع ویکی پدیا

موضوع آموزش : آموزش تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک برای داده های چند ورودی

زمان آموزش : 25 دقیقه

مدرس : مجتبی رضایی

حوزه : شبکه های عصبی

برای دریافت این فایل آموزشی با شماره 09039549884 در واتس آپ یا تلگرام در تماس باشید تا در کمترین زمان ممکن سفارش برای شما ارسال شود.

در اینجا آموزش تخمین تابع ریاضی با الگوریتم ژنتیک برای داده های چند ورودی به پایان رسیده است و در آموزش های بعدی به مباحث دیگر آموزش نرم افزار اتوکد سه بعدی می پردازیم. همچنین از شما کاربران عزیز سایت متلب پروژه دعوت می کنیم که برای انجام پروژه الگوریتم ژنتیک آموزش های ما را دنبال نمایید.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه