آموزش دستورات ماژول assembly در آباکوس

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

آموزش دستورات ماژول assembly در آباکوس

در ادامه آموزش های موسسه متلب پروژه با نرم افزار آباکوس با دستورات ماژول assembly در آباکوس آشنا خواهید شد این مجتوا به صورت فیلم آموزشی و کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و از مقدماتی تا پیشرفته ادامه خواهد داشت.

در نرم افزار آباکوس ، در زمانی که مدل المان محدود شما از چند قطعه تشکیل شده است و یا ایجاد آن نیاز به استفاده از چند قطعه دارد، باید از ابزار های ماژول اسمبلی برای قرار دادن این قطعات در کنار هم استفاده شود. ابزار های این ماژول شباهت زیادی به ابزار های محیط های مونتاژ نرم افزار های CAD نظیر کتیا و سالیدورکس دارد. با استفاده از این دستورات، شما می توانید قطعات موجود در مدل المان محدود را در موقعیت های لحظه اول آنالیز قرار دهید. در حقیقت پس از اعمال بارگذاری ها و یا شرط اولیه های تعریف شده، قطعات حرکت کرده و نسبت به موقعیتی که شما در ماژول اسمبلی بطور دقیق تعیین نموده اید، تغییر می کنند. استفاده از ابزار های ماژول اسمبلی نیاز به داشتن دانش آکادمیک و مطالعه نداشته و صرفا امری تکنیکال و تجربی است که با تمرین در این حوزه، توانایی شما در استفاده بهینه ازین دستورات افزایش پیدا میکند. در این ویدیو، برخی از دستورات پرکاربرد ماژول assembly در قالب ذکر یک مثال آموزش داده شده اند.

آموزش آباکوس در متلب پروژه

برای دریافت فیلم آموزشی این مجموعه با شماره 09039549884 تماس بگیرید

 

در اینحا آموزش دستورات ماژول assembly در آباکوس به پایان رسید در ادامه با آموزش های متنوع موسسه متلب پروژه همراه باشید در صورتی که نیاز به انجام پروژه دارید با شماره 090399549884 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه