آموزش سیمولینک متلب (جلسه اول)

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

در ادامه آموزش های موسسه متلب پروژه با محیط سیمولینک در متلب آشنا خواهید شد این آموزش از مقدماتی تا پیشرفته ادامه خواهد داشت و به صورت کامل با محیط سیمولینک در متلب آشنا خواهید شد.

 

آموزش متلب

استاد : دکتر علی فدایی
____________________________
این کلاکی که می‌بینید در واقع همان زمان شبیه‌سازی شماست که اینجا نقش متغییر x را بازی می‌کند و از این جهت است که به اولین ورودی بلوک XY Graph(محور افقی صفحه مختصات) وصل شده است خروجی جمع کننده نیز برابر با متغییر y است که به دومین ورودی بلوک XY Graph(محور عمودی صفحه مختصات) وصل شده است نقش باقی بلوک‌ها را اگر به صورت معادله توجه کنید خواهید فهمید.
احتمالا می‌دانید که زمان شبیه‌سازی سیمولینک از صفر تا ده ثانیه(بطور پیش فرض) می‌باشد پس اگر ما بخواهیم تابع را در بازه [5 5-] رسم کنیم، باید بازه زمانی شبیه‌سازی را تغییر دهیم. برای این منظور از مسیر …Simulation » Configuration Parameters وارد تنظیمات مدل خود می‌شوید حالا مانند شکل زیر، زمان شروع و پایان شبیه‌سازی را وارد کنید:

 

در اینحا قسمت اول از مجموعه آموزش های سیمولینک در متلب به پایان رسید در ادامه با آموزش های متنوع متلب پروژه همراه باشید در صورتی که نیاز به انجام پروژه متلب دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه