انجام ویراستاری

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

انجام ویراستاری ، سفارش ویراستاری مقاله ، پروژه ویراستاری کتاب ، انجام ویراستاری متون توسط صدها کارشناس با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهدیم کاربران در  ویراستاری خود مشکل دارند و به دنبال یک مکان مطمئن برای پروژه خود هستند.

متلب پروژه با تخصص بالا و تجربه 7 ساله آمادگی دارد سفارش ویراستاری شما در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

سفارش انجام ویراستاری در متلب پروژه به صورت رقابتی انجام میشود و از بین چندین پیشنهاد توسط مجریان کمترین قیمت خدمت شما اعلام میشود.

هزینه انجام ویراستاری در متلب پروژه با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمی شود اعلام قیمت مناسب در تهیه ویراستاری دانشجویی از مهم ترین رسالت کاری متلب پروژه می باشد.

ما چه نوع ویراستاری رو می توانیم انجام بدهیم ؟

سفارش ویراستاری

تهیه ویراستاری

انجام ویراستاری مقاله

انجام ویراستاری کتاب

ویراستاری چیست؟

ویراستاری یکی از اصلی ترین مراحل نویسندگی می باشد ویراستاری انواع کتاب و مقاله و انواع متون توسط نویسندگان قبل از چاپ آن ها می باشد به جرات میتوان گفت بدون انجام ویراستاری چاپ یک متن یا کتاب با موفق نخواهد شد یک ویراستار با استفاده از ابزارهای لازم و نرم افزارهای لازم اقدام به ویراستاری می نماید یک مقاله یا کتاب با ابعداد بسیار بزرگ قبل از چاپ نیاز به ویراستاری دارد استفاده از قواعد درست نوشتاری ، رعایت کردن انواع فاصله در خطوط نوشتاری ، استفاده از استاندارهای لازم برای چاپ از اصلی ترین مهارت های یک ویراستار می باشد تمامی این کارها باید بر روی یک متن استاندارد انجام شود تا قابلیت چاپ داشته باشد یک ویراستاری موفق دارای یک سری استاندارهای لازم می باشد برای مثال فاصله حروف از سمت چت و راست چقدر باشد  فاصله دو متن در صفحه اصلی چقدر باشد ، یا فاصله بین پاراگراف ها چقدر باشد همه این ها توسط یک متخصص ویراستاری با دقت انجام میشود و به تمامی قواعد ، اصول و استاندارهای لازم چاپ یک متن دقت می شود.

سایر خدمات متلب پروژه 

انجام پروژه های صنایع

انجام پروژه حسابداری

انجام پروژه های اکسل

انجام پروژه های اکسس

انجام پروژه های پاورپوینت

انجام پروژه های تحقیقاتی

انجام تحقیق به انگلیسی

انجام پروژه های تولید محتوا

انجام سمینار کارشناسی ارشد

انجام خلاصه مقاله

انجام نقد کتاب

انجام پارافریز

برای سفارش پروژه  باید چه کار کنم ؟

برای سفارش انجام ویراستاری باید سفارش خود را از طریق فرم ثبت سفارش ارسال کنید یا می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

زمان پروژه چقدر می باشد ؟

انجام ویراستاری در متلب پروژه طبق زمان خواسته شده مشتری تنظیم میشود ولی سعی میشود در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود

کیفیت در پروژه به چه صورت خواهد بود ؟

کیفیت در انجام ویراستاری از اصلی ترین اهداف گروه متلب پروژه می باشد بالاترین کیفیت در پروژه  خلاصه کتاب همواره هدف متلب پروژه بوده است

چگونه از پروژه مطمئن شویم ؟

اطمینان از انجام ویراستاری با توجه به کیفیت بالای سفارشات انجام شده در متلب پروژه مشخص می باشد متلب پروژه همواره مفتخر بوده اطمینان شما را توانسته فراهم کند

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه