انجام پروژه های هومر

انجام پروژه های هومر ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار هومر توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه هومر میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های هومر خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه هومر در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه هومر در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

نرم افزار هومر چیست؟

هومر یا HOMER یکی از قوی ترین نرم افزارهای برق در حوزه مدیریت مصرفی انرژی می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی سیستم های سیکل ترکیبی و انرژی های نو می باشد. انجام پروژه های هومر کاربرد فراوانی در ارزیابی و طراحی سیستم های تولید برق کوچک را دارد. هومر همچنین توانایی بهینه‌سازی طراحی ریزشبکه در همه بخش های برق شهری و روستایی را دارا می باشد.

از ویژگی های بارز نرم افزار هومر مدیریت مصرف انرژی می باشد و عنوان یک شبیه سازی سیستم های سیکل ترکیبی و چند مداره و انرژی های نو مشهور استفاده میشود هومر همچنین اهمیت فراوانی در مدیریت و مصارف انرژی می باشد این نرم افزار می تواند حالت های امکان پذیر بازآرائی سیستم های تولید به ازای بارهای تعریف شده در سیستم را ارائه دهد هومر را میتوان از قوی ترین نرم افزارهای طراحی یک سیستم قدرت به حساب آورد زمانی که شما درصدد طراحی یک سیستم قدرت هستید نیاز دارید که اطلاعاتی مانند تعداد پنل های خورشیدی ، میزان خروجی راندمان موردنظر، استفاده از ژنراتور و دیزل ژنراتور را یاد بگیرید همه این اجزا با ساختار گرافیکی بسیار متفاوت در نرم افزار هومر در کنار هم جمع شده است تا شما بتوانید پربازده ترین سیستم قدرت را طراحی کنید از اصلی ترین دلایل طراحی نرم افزار هومر میتوان به کاهش مصرف انرژی ، جلوگیری از انتشار زیاد گازهای گلخانه ای و همچنین طراحی درست سیستم و تجهیزات قدرت اشاره کرد که نشان از اهمیت بالا این نرم افزار در حوزه انرژی دارد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های هومر را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه برق با هومر

انجام پروژه با نرم افزار هومر

انجام پروژه درسی با هومر

انجام تمرین هومر

 

انجام پروژهای هومر

 اهمیت نرم افزار هومر در چیست ؟

امروزه شبیه سازی سیستم های انرژی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مدیریت مصرف بهینه و دقیق انرژی برق یکی از اصلی ترین دغدغه های کشور های مختلف در سراسر دنیا می باشد به همین علت نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند با دقت بالا شبیه سازی های مربوط به سیستم های انرژی را انجام دهد هومر یکی از اصلی ترین این برنامه ها می باشد این نرم افزار که توسط دپارتمان ملی انرژی تجدیدپذیر آمریکا در سال ۲۰۰۹ به وجود آمده است با دارا بودن کتابخانه های مدیریت کنترل توان و بخش های انرژی میتواند به بهترین شکل ممکن مدلسازی سیکل های ترکیبی را انجام دهد

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه هومر  وسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه هومر براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه هومر توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی ۷۲ ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه هومر با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های هومر با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه هومر به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه هومر دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه هومر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه هومر خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه هومر وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه هومر منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری هومر

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه هومر در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های هومر به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی هومر تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های هومر انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه هومر موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده هومر

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه هومر به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه هومر من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه هومر در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه