انجام پروژه های پریماورا


انجام پروژه های پریماورا ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار پریماورا، انجام پروژه پریماورا صنایع و مدیریت ، سفارش پروژه پریماورا (Primavera) توسط صدها کارشناس متلب پروژه با کیفیت عالی و قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

تعریف پریماورا

پریماورا یکی از نرم افزارهای اصلی کنترل و مدیریت پروژه و پرکاربرد در حوزه صنایع می باشد این نرم افزار کاربردهای فراوانی در پروژه های ساختمانی ، صنعتی ، طراحی و موارد دیگه کاربرد دارد پریماورا برای همه مدیران که قصد توسعه راهبردی سازمان یا شرکت خود را دارند یک ابزار بسیار حرفه ای به شما می آید از ویژگی های پریماورا میتوان دارا بودن امکانات جهت مدیریت زمان ، هزینه و درآمدها همچنین استفاده از این نرم افزار باعث میشود کار برنامه ریزی بر روی تعداد زیادی از پروژه ها انجام شود و همه مدیریت های منابع انسانی به صورت متمرکز و یکجا انجام شود همچنین یکی از ویژگی های بسیار جالب در پریماورا قابلیت ایجاد baseline با تعداد بالا می باشد خط مبنا یا baesline تصویری از پروژه است که بعد از اتمام فاز برنامه‌ریزی از پروژه تهیه می‌شود. پریماورا (P6) یک نرم افزار مدیریت پروژه است که در صنعت پروژه کاربرد زیادی دارد از شروع قرارداد آغاز می گردد و تا پایان پروژه ادامه دارد و کارهای ثبت، پیگیری و کنترل را انجام می دهد. از قسمت های پرکاربرد نر افزار پریمایر (Primavera) که پروژه را کنترل می نماید مدارک فنی، هزینه ها، قراردادها، تدارکات کالا، مجموعه مکاتبات، صورت جلسات و تغییرات در پروژه را می توان اشاره نمود.

ما چه نوع پروژه های پریماورا رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار پریماورا

انجام پروژه دانشجویی پریماورا

انجام پروژه های EPPM

انجام پروژه پریماورا مدیریت

انجام پروژه پریماورا صنایع

انجام پروژه خطوط مبنا در نرم افزار پریماورا

انجام پروژه با نرم افزار پریماورا

سایر فعالیت های مرتبط متلب پروژه 

انجام پروژه های هوش تجاری

انجام پروژه های پاور بی آی

انجام پروژه های مدیریت 

انجام پروژه های ونسیم

انجام پروژه های msp

انجام پروژه های pls

انجام پروژه های متمتیکا

انجام پروژه های اکسل

انجام پروژه های لاتکس 

انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی

 

انجام پروژه پریماورا با قیمت مناسب 

پریماورا یا همان پریماورا P6 رایج ترین نرم افزار برنامه ریزی مبتنی بر مسیر بحرانی است که در برنامه ریزی و اجرای پروژه های بزرگ مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد اهمیت نرم افزار پریماورا در کنترل محصول و فرآیندهای ارتباط با مشتری و مدیریت پروژه می باشد با استفاده از پریماورا تمامی فرآیندهای مدیری کاری می باشد داشتن انواع کتابخانه های رایگان در فرآیندهای مدیریتی پریماورا را با نرم افزارهای دیگر جدا کرده است.

 

نرم افزار پریماورا در نسخه جدید خود قابلیت های فراوانی را اضافه کرده است که در زیر به آن اشاره میکنیم :

1- دارای یک پلتفرم یکپارچه است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا کارهای خود را اولویت بندی، اجرا و نظارت کنند.

2- دارای یک سیستم چند کاربره است که به تیم‌ها این اجازه را می‌دهد تا همزمان بر روی یک پروژه خاص در سازمان کار کنند.

3- گزارش در زمان واقعی یا داده‌های مشخصی را ارائه می‌دهد که امکان برنامه ریزی و بررسی‌های دیگر را فراهم می‌کند.

4- داشبورد پریماورا به کاربران این امکان را می‌دهد تا با انعطاف پذیری بالا، یک پروژه واحد یا چندین پروژه را مدیریت کنند.

5- این برنامه را می‌توان در چندین دستگاه مانند لپ تاپ، تبلت و دستگاه‌های تلفن همراه برای دسترسی در هر مکان و هر زمان استفاده کرد.

 

ویژگی های نرم افزار پریماورا

پریماورا یکی از قوی ترین نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه هست این نرم افزار با داشتن محیط کاربری بسیار حرفه ای در کنترل پروژه می باشد یکی از ویژگی های بسیار بارز پریماورا وصل شدن به سیستم های حسابداری سایر شرکت می باشد از مجموعه های بسیار پرکاربرد پریماورا میتوان به ثبت مدارک فنی ، هزینه ها ، قراردادها و تدارک و صورت جلسات می باشد در این نرم افزار همه اطلاعات به صورت منظم و یکپارچه در داخل فایل های مخصوص ثبت و نگه داری می شود.

 

به متخصص پروژه پریماورا مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه پریماورا در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت پریماورا را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه پریماورا توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه پریماورا براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه پریماورا توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه پریماورا به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه پریماورا  خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه پریماورا به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه پریماورا با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه پریماورا به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه پریماورا را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه پریماورا به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های پریماورا و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه پریماورا با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه پریماورا با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه پریماورا در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه