انجام پروژه ED

انجام پروژه ED

متلب پروژه با تجربه ۱۰ ساله بالا و همکاری با بهترین مجریان کشور در حوزه انجام پروژه های ED این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای انجام پروژه ED خود انتخاب کرده اید، برای سفارش پروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

آشنایی با نرم افزار ed 

ED یا Enterprise Dynamics این نرم افزار یکی از نرم افزارهای پر استفاده از رشته مهندسی صنایع می باشد که کاربرد اصلی آن در شبیه سازی پیشامدهای گسسته می باشد نرم افزار ed را برخلاف نرم افزار ارنا که فرآیند گرا می باشد یک نرم افزار شی گرا می باشد.ED نرم افزاری شئ گرا برای مدل سازی، شبیه سازی، تجسم و کنترل پروسه های پویاست. در نرم افزار ED برای مدل سازی یک ماشین در حالت های مختلف از مفهومی به نام اتم استفاده می کند این اتم در حقیقت هسته اصلی برقراری ارتباط بین فرآیندهای گسسته را تشکیل می دهد همچنین میتوان اگر فرآیندی با یک اتم تعریف شده در نرم افزار ED قابل پیاده سازی نباشد برای آن اتم جدا تعریف کرد.

به جرات میتوان گفت در حوزه مدل سازی و پیاده سازی فرآیندهای گسسته کمتر نرم افزاری به قدرت ED خواهد رسید.نرم افزار ED برخلاف نرم افزارهایی همانند دیگر که فرایند گرا هستند، یک شبیه سازی شئ گرا می باشد که با روش رخداد محور ترکیب شده است کاربر میتواند شئ های مورد نیاز برای شبیه سازی را از میان اشیا استاندارد موجود که اتم نامیده می شوند، انتخاب کند و با توجه به ویژگی های سیستم واقعی، تنظیمات اتم را تعیین کند. نرم افزار ED در تمام مسایل حوزه های جابجایی مواد، حمل و نقل و فرایند تولید به خوبی پاسخگو می باشد. اتم های حاضر در این بسته دارای قابلیت پوشش تمام فرایندهای ذکر شده بوده و به دلیل انعطاف پذیری موجود در عملکرد آنها با توجه به نیاز مدل ساز، این قابلیت به حداکثر خود رسیده است. اتم های ED به نحوی طراحی شده اند تا سیستم ها و طرح های شکل گرفته در ذهن را به راحتی هر چه تمام تر و با جزییات مورد نیاز در نرم افزار پیاده سازی شوند.

ما چه نوع پروژه های ed رو می توانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه دانشجویی ed

شبیه سازی با ed

انجام پروژه با نرم افزار ed

انجام پروژه صنایع با ed

انجام پروژه با نرم افزار ed

 

اهمیت نرم افزار ED در چیست ؟

امروزه برای مدل سازی و شبیه سازی عملیات تولیدی از مهم ترین وظایف مختصصان حوزه صنایع می باشد با توجه پیچیده بودن فرآیند مدل سازی نیاز به استفاده از نرم افزار تخصصی در این زمینه داریم که ED از بهترین آنها می باشد این نرم افزار که به صورت شی گرا جهت مدل سازی، شبیه سازی و کنترل فرایندهای پویا و گسسته استفاده میشود با استفاده از ابزارهای گوناگون موجود در ED همچنین داشتن محیط گرافیکی فوق العاده میتوان هر پدیده ای را به راحتی در این نرم افزار شبیه سازی کرد .

 

 روش تحلیل مدل در نرم افزار ED 

ED از روش اتم برای تشکیل مدل استفاده میشود اتم در شبیه ساز ED  میتواند یک ماشین ، یک محصول خاص یا حتی یک کاربر باشد تعداد اتم های موجود در ED تعداد 100 تا می باشد که از کنار هم قرار گرفتن آنها مدل مورد نظر تشکیل میشود 

 

چه سیستم هایی را ED میتوان شبیه سازی کرد : 

سیستم های تولیدی : یکی از اصلی ترین کاربردهای این نرم افزار در شبیه سازی سیستم های تولیدی است با توجه به اتم های موجود در ED  میتوان به راحتی یک سیستم تولید که شامل تسمه نقاله ، سیستم بسته بندی ، دستگاه مونتاژ است را به راحتی مدل سازی کرد 

سیستم های انبار : با استفاده از شبیه سازی ED میتوان اتم های مختلف انبار داری مانند حمل کننده زمینی ، ربات قابل حمل را قفسه های انبارداری را به راحتی شبیه سازی کرد 

 

کاربردهای نرم افزار ED 

1- قابلیت شبیه سازی انواع سیستم ها 

2- داشتن ابزارهای مختلف برای بهینه سازی 

3- داشتن سرعت اجرای بالا و همچنین قابلیت شی گرایی 

4- توانایی تولید خروجی نمودارهای سه بعدی گرافیکی

5- توانایی مدل سازی انواع سیستم های حمل و نقل ، لجستیک ، پشتیبانی 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه صنایع 

انجام پروژه های گمز

انجام پروژه نرم افزار آرنا

انجام پروژه پریماورا 

انجام پروژه msp

انجام پروژه ونسیم

 

انجام پروژه ED با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ED با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ED به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه شبیه سازی با ED دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ED چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ED خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ED وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ED منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ED

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ED در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ED به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ED تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ED انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ED موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ED

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ED به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ED من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ED در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه ED به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ED دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه ED چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه فیزیک خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه