انجام پروژه بیزینس پلن

انجام پروژه بیزینس پلن

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های بیزینس پلن این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه بیزینس پلن خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه بیزینس پلن  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه طراحی توسعه کسب وکار خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه بیزینس پلن در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

بیزینس پلن چیست ؟

بیزینس پلن یا طرح کسب و کار و به اختصار bp در ساده‌ترین شکل، به‌ عنوان یبیزینس پلن یا طرح تجاری سندی است که شما در آن کلیه اطلاعات مالی و زمانی پروژه و فازهای اجرایی پروژه خود را درج می کنید. هنگامی که ایده کسب و کاری شکل می گیرد. برای تبدیل ایده به یک سند قابل اجرا باید برای ایده یک طرح تجاری یا بیزینس پلن نوشت. شاید اسم طرح توجیه اقتصادی برای شما بسیار آشناتر از طرح تجاری باشد. طرح توجیه اقتصادی در واقع تنها بخشی از طرح تجاری می باشدک راهنما و یک نقشه راه برای کسب‌ و کار شما است که اهداف و جزئیات نحوه برنامه‌ریزی شما برای دسترسی به اهدافتان را مشخص می‌کند. طرح کسب‌وکار با هدف تشریح ایده و بررسی آن از ابعاد مختلف اجرایی تدوین می‌شود. در این طرح ایده از لحاظ نوع محصول ارائه شده، رقبای موجود، هدف آینده صاحبان ایده برای گسترش کسب‌وکار، صورت‌ها و ترازهای مالی بررسی می‌شود. این بررسی به صاحبان ایده کمک می‌کند ایده خود را بهتر شناخته و از عملی بودن آن مطمئن شوند. البته این هدف اصلی طراحی طرح کسب و کار نیست. هدف اصلی طرح کسب و کار شناساندن مزایای کلیدی و اثبات عملی بودن ایده به سرمایه‌گذاران و شرکای کلیدی است.

 

ما چه نوع پروژه های بیزینس پلن رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار بیزینس پلن

انجام پروژه دانشجویی بیزینس پلن

انجام پروژه های بیزینس پلن مدل

انجام پروژه طرح کسب و کار

انجام پروژه بیزینس پلن

 

مراحل نوشتن بیزینس پلن :

1- تحقیقات بازار: در مرحله اول باید شروع به جستجو در اطراف شرکت، بازار هدف و صنعت مرتبط با فعالیت شرکت کرده و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کنید.

 

2- تشخیص نقاط قوت و ضعف: در گام دوم ، شما باید قوت و ضعف شرکت خود را شناسایی کنید تا بتوانید بر روی آنها کار کنید و بهبود آنها را اعمال کنید.

 

3- تعیین هدف: گام سوم که شامل تعیین هدف و جهتگیری شرکت است. باید هدف خود را به دقت مشخص کرده و راهکارهای لازم برای رسیدن به آن را برنامه ریزی کنید.

 

4- برنامه ریزی: در گام چهارم باید برنامه ریزی کلی شرکت را با توجه به اهداف تعیین شده انجام دهید.

 

5- ارزیابی مالی: در گام پنجم، باید با استفاده از داده های جمع آوری شده، پیش بینی هزینه ها و درآمدهای شرکت را ارزیابی کرده و برنامه ریزی مالی را هماهنگ کنید.

 

6- پیاده سازی: در گام ششم باید پس از برنامه ریزی، باید به پیاده سازی آن پرداخته شود

 

ضرورت استفاده از بیزنس پلن در توسعه کسب و کار 

امروز استفاده از طرح های بیزینس پلن در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد نوشتن یک طرح درست در ابتدای راه اندازی یک شرکت در نهایت منجر به سودهی و کاهش زیان دهی خواهد شد استفاده از بیزینس پلن در هر فعالیت کسب و کار بسیار ضروری است. این طرح به عنوان یک نقشه جامع و دقیق برای رسیدن به اهداف کسب و کار و مدیریت منابع و فعالیت های مختلف، از جمله بازاریابی، مالی، عملیاتی و منابع انسانی، استفاده می شود. بیزینس پلن باید شامل اطلاعات مربوط به صنعت، بازار، محصول، رقبا، مشتریان، بازاریابی، مالی، عملیاتی و منابع انسانی باشد. با استفاده از بیزینس پلن، می توان بهترین تصمیمات را در زمینه رشد و توسعه کسب و کار گرفت و به بهبود عملکرد کسب و کار کمک کرد.

 

اهمیت بیزینس پلن در چیست ؟

طرح کسب‌ وکار یک نقشه راه برای کسب‌وکار است که ابعاد مختلف شکل‌گیری کسب‌ وکار و موانع احتمالی را پیش‌بینی می‌کند. این طرح در قالب یک سند چند صفحه‌ای ارائه شده و جزییات کار یک شرکت نوپا را برای رسیدن به اهدافش بیان می‌کند. مهم‌ترین کاربرد این سند، جذب سرمایه‌گذاران به پروژه است. بسیاری از شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران، قبل از ملاقات با صاحب ایده از او درخواست ایجاد طرح کسب‌وکار می‌کنند. گاهی طرح کسب‌وکار آنقدر خوب است که بدون نیاز به ارائه حضوری، نظر سرمایه‌گذار را به پروژه جلب می‌کند. تمام این اتفاقات خوب در گرو داشتن ایده خوب و بیان خوب و دقیق ابعاد آن در قالب طرح کسب‌وکار است.

 

اجزاي يك بیزینس پلن

1- اهداف كلي
2- مشخصات مجري طرح و همكاران
3- تعريف و توصيف كسب و كار
4- تحليل استراتژي بازار 
5- تحليل مالي
6- خلاصه

 

کاربردهای نوشتن بیزینس پلن

1- قابلیت راه اندازی درست یک کسب و کار : نوشتن یک طرح مناسب میتواند موجب راه اندازی دقیق و درست یک کسب و کار شود 

2- جذب سرمایه گذار : یکی از دلایل اصلی نوشتن طرح بیزینس پلن جذب سرمایه گذار می باشد هر چه طرح درست و اصولی نوشته به همان اندازه اعتماد سرمایه گذار بیشتر میشود 

3- شناسایی نقاط ضعف و قوت : با نوشتن بیزینس پلن میتوانید نقاط ضعف و قوت خود را به درستی شناسایی نمایید 

4- تصمیم گیری مناسب : با نوشتن یک بیزینس پلن میتواند تصمیم گیری های مناسب شرکتی داشته باشید 

5- مدیریت درست منابع : با مشخص کردن طرح کسب و کار میتوانید منابع خود را به درستی مدیریت کرده و از زیان های انباشته جلوگیری کنید 

6- جذب مشتری : یکی از اصلی ترین دلایل بیزینس پلن اصولی جذب مشتری هدف مند برای کسب و کار است.

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه بیزینس پلن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه بیزینس پلن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه بیزینس پلن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه بیزینس پلن با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه bp با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه بیزینس پلن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه بیزینس پلن دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه بیزینس پلن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه بیزینس پلن خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه بیزینس پلن وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه بیزینس پلن منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری بیزینس پلن

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه بیزینس پلن در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های بیزینس پلن به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی بیزینس پلن تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های بیزینس پلن انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه بیزینس پلن موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده بیزینس پلن

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه بیزینس پلن به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه بیزینس پلن من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه بیزینس پلن در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه بیزینس پلن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه بیزینس پلن دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه بیزینس پلن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه بیزینس پلن خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه