انجام پروژه ترنسیس

انجام پروژه ترنسیس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ترنسیس توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های ترنسیس میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ترنسیس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های ترنسیس را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه ترنسیس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ترنسس چیست ؟

ترنسیس یا TRNSYS یکی از قوی ترین نرم افزارهای مهندسی در حوزه تحلیل و بهینه سازی سیستم های انرژی می باشد که کاربرد اصلی آن در طراحی سیستم های انرژی برای ساختمان دارد ، انجام پروژه های ترنسیس نقش مهمی در شبیه سازی رفتار سیستم های گذرا دارد. هدف از طراحی ترنسیس ارائه یک نرم افزاری جامع جهت مدلسازی رفتار انرژی سیستم های مختلف می باشد. یکی از ویژگی های بارز در این نرم افزار دارا بودن ابزارهای مختلف و کتابخانه های رایگان برای شبیه سازی می باشد. ترنسیس یک نرم افزار با پایه گرافیکی بسیار انعطاف پذیر و با ظاهر جذاب می باشد. نرم افزار ترنسیس دارای قابلیت فراوانی از جمله شبیه سازی سیستم های انرژی،  قابلیت تعریف و تغییر پارامترهای مختلف سیستم های انرژی، قابلیت تحلیل و تخمین عملکرد سیستم های انرژی، قابلیت گزارش گیری و نمایش نتایج شبیه سازی به صورت گرافیکی و عددی را دارا می باشد. محیط نرم افزار برای شبیه سازی رفتار سیستم های حالت گذرا تعبیه شده است. این نرم افزار دارای یک محیط کامل و گسترده برای شبیه سازی، تحلیل و بهینه سازی سیستم ها بر پایه زمان می باشد. این نرم افزار نه تنها در حوزه ساختمان بلکه برای مدل سازی انواع نیروگاه های بخار ، سیکل های انرژی ترکیبی نیز استفاده میشود  ترنسیس از روش عددی برای شبیه سازی استفاده می نماید و با داشتن کتابخانه های گسترده و ابزارهای متنوع توانایی شبیه سازی هر نوع سیستمی را داراست تمامی المانهای بکار رفته در این نرم افزار یک تایپ type نامیده میشود هر تایپ یک شماره جداگانه دارد که آنرا از سایر المان ها متمایز میکند این تایپ ها که مهم ترین قسمت در ترنسیس می باشد با استفاده از زبان های سی و فرترن کدنویسی شده اند

یکی از ویژگی های برجسته نرم افزار ترنسیس طراحی سیستم های انرژی مانند سیستم های خورشیدی، سیستم های گرمایش و سرمایش، سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های تولید برق می باشد. انجام مدلسازی با ترنسیس در نهایت منجر به تولید بهترین سیستم در حوزه انرژی خواهد شد. ترنسیس یک ابزار کارآمد برای شبیه سازی این سیستم‌ها به صورت دینامیک ارائه می دهد.نرم افزاری  انعطاف پذیر با ظاهر کاربری یوزر فرندلی است که برای شبیه سازی رفتار سیستم های دینامیکی به خصوص انرژیهای تجدید پذیر استفاده می شود. گرچه بیشتر کاربرد نرم افزار در شبیه سازی ها بر روی نحوه تغییرات با زمان سیستمهای انرژی حرارتی و سامانه های الکتریکی متمرکز شده است، با این حال نرم افزار بواسطه هسته قوی و انعطاف پذیرش می تواند برای مدل سازی سایر سامانه های دینامیکی و متغیر با زمان مانند جریان ترافیک، فرآیندهای بیولوژیکی، کنترل سیستمها بکار رود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه هایی را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه با نرم افزار TRNSYS

انجام پروژه ترنسیس مکانیک

انجام پروژه ترنسیس تبدیل انرژی

انجام پروژه ترنسیس سیستم های انرژی

 

انجام پروژه ترنسیس

 

مراحل شبیه سازی با نرم افزار TRNSYS

1- طراحی سیستم : در گام اول باید سیستم برودتی موردنظر برای شبیه سازی تعریف و طراحی شود 

2- طراحی مدل : در گام دوم باید مدل حرارتی که قرار است در شبیه سازی استفاده شود را طراحی کنیم 

3-  تعریف اتصالات : در گام سوم باید انواع اتصالات بین تجهیزات مختلف مانند پنل های خورشیدی ، مبدلها و باتری های خورشیدی تعریف شود 

4- تعریف شرایط محیطی : این مرحله مهم قسمت از شبیه سازی در ترنسیس است و باید شرایط مختلف مانند دما ، رطوبت و گرما تعریف شود 

5- تعریف شرایط عملکرد : در گام پنجم باید شرایط عملکرد سیستم مانند توان تولیدی، مصرف انرژی را تعریف کرد 

6- شبیه سازی : در گام آخر باید شبیه سازی مورد را در نرم افزار اجرا کرد و خروجی مورد نظر را مشاهده کرد.

 

ضرورت استفاده از ترنسیس در مدیریت و بهینه سازی سیستم های انرژی

مدیریت سیستم های انرژی به یکی از مهم ترین نیازهای متخصصان در طراحی ساختمان ها و منابع انرژی تبدیل شده است در گذشته بهینه سازی این سیستم به صورت دستی انجام میشد و بعد آزمایش های لازم بر روی آنها صورت میگرفت با توسعه سیستم ها و نرم افزارها این آزمایشات به صورت عددی انجام میگرفت به همین دلیل متخصصان نیاز به نرم افزاری حرفه در این زمینه داشتند ترنسیس که مخفف Transient System Simulation Too می باشد یکی از بهترین نرم افزارها در مدل سازی حالت های گذرا و همچنین حل عددی روابط بهینه سازی سیستم های انرژی است که امروزه بسیاری از دانشجویان و موسسات بزرگ دنیا در حوزه انرژی از این نرم افرار استفاده می نمایند 

 

قسمت های مختلف نرم افزار ترنسیس

1- شبیه ساز ترنسیس : این قسمت وظیفه شبیه سازی در نرم افزار ترنسیس را بر عهده دارد 

2- موتور شبیه سازی ترنسیس : موتور قدرتمند با TRNExe.exe در نرم افزار ترنسیس برای شبیه سازی استفاده میشود

3- ورودی ترنسیس : یک برنامه برای دریافت اطلاعات ورودی ساختمان در ترنسیس تعبییه شده است 

4- ویرایشگر : این قسمت از ترنسیس وظیفه ایجاد برنامه های مستقل قابل توزیع و ویرایش فایل های بهینه سازی را بر عهده دارد 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه TURBOGRID

انجام پروژه FLOW MASTER

انجام پروژه دانشجویی کامسول

انجام پروژه فرترن

انجام پروژه EES

انجام پروژه کریر

انجام پروژه دیزاین بیلدر

انجام پروژه انرژی پلاس

 

لزوم به کارگیری از نرم افزار ترنسیس در حوزه های مختلف

1-  طراحی سیستم های انرژی : یکی از اصلی ترین حوزه هایی که نرم افزار ترنسیس در آن کاربرد طراحی سیستم های انرژی می باشد که از آن برای ایجاد و طراحی انواع سیستم های انرژی در حوزه ساختمان استفاده میشود.

 

2- طراحی سیستم های حرارتی : از دیگر حوزه هایی که کاربرد نرم افزار ترنسیس در آن محسوس است حوزه طراحی سیستم های حرارتی می باشد از آنجایی در سیستم های حرارتی یک نقطه میتواند انرژی کل فضای ساختمان را تعیین کند استفاده از این نرم افزار در این حوزه اهمیت فراوانی دارد.

 

3- تهیه مطبوع : نرم افزار ترنسیس که براساس زبان فرترن توسعه داده شده است برای طراحی سیستم های تهیه مطبوع بسیار مناسب است

 

4- تولید توان : در حوزه تولید توان از نرم افزار ترنسیس برای تولید توان سیستم های انرژی و حرارتی استفاده میشود.

 

اهمیت نرم افزار ترنسیس در چیست ؟

امروزه تحلیل سیستم های انرژی خصوصا سیستم های تجدیذیر توسط نرم افزارهای مختلفی انجام میشود که ترنسیس بهترین آنها می باشد انواع تحلیل های خطی و غیرخطی توسط کاملترین ابزارهای تحلیلی در ترنسیس انجام میشود در حقیقت  یک محیط مدل سازی کامل و قابل توسعه برای شبیه سازی فرآیندهای گذرا می باشد که شامل ساختمان هایی با چندین منطقه نیز می شود. این نرم افزار در سراسر دنیا توسط محققان و مهندسان برای اعتبارسنجی مفاهیم جدید انرژی در زمینه های مختلف و وسیعی از قبیل سیستم های آب گرم خانگی تا طراحی ساختمان ها و تجهیزات آنها، استراتژی های کنترل، رفتار ساکنین، سیستم های انرژی جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد یکی از ویژگی های اصلی نرم افزار ترنسیس ارائه تحلیل های نموداری برای بررسی موقعیت یک سیستم انرژی می باشد استفاده از نرم افزار ترنسیس نیاز به دانش و تخصص فنی دارد 

 

کاربردهای ترنسیس 

1- فرایندهای حرارتی خورشیدی

2- انتقال حرارت زمین گرمایی

3- برنامه های درجه حرارت خورشیدی بالا

4- سیستم های پمپ حرارتی ژئوترمال

5- مدل سازی چندگانه حرارتی

6- تحقیقات سیستم انرژی, ارزیابی فناوری جدید

 

مراحل انجام پروژه ترنسیس 

  1. ارسال پروژه ترنسیس از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ترنسیس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ترنسیس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ترنسیس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه ترنسیس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ترنسیس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه ترنسیس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ترنسیس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ترنسیس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ترنسیس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ترنسیس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ترنسیس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ترنسیس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ترنسیس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ترنسیس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی ترنسیس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ترنسیس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ترنسیس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ترنسیس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ترنسیس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ترنسیس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ترنسیس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه