انجام پروژه حفاظت رله

انجام پروژه حفاظت رله

متلب پروژه با داشتن تجربه 7 ساله و بهره گیری از اساتید ممتاز آمادگی دارید انجام پروژه های حفاظت رله شما را با کیفیت عالی و قیمتی رقابتی انجام داده و با گزارش کامل تحویل شما بدهد.

حفاظت رله چیست ؟

رله‌ها یا تجهیزات حفاظتی، دستگاه‌هایی هستند که با قطع مدار و بازکردن کلیدهای قدرت، کارحفاظت قطعات و دستگاه‌های سیستم قدرت در برابر آسیب و اتصالیها انجام می‌دهند. پیش از اینکه کلید قدرت بتواند باز شود، سیم پیچی کنشگر آن باید روشن شود این روشن شدن از سوی رله‌ها انجام می‌پذیرد. رله به دستگاهی گفته می‌شود که در پی دگرگونی اندازه برقی مانند ولت و گردش یا اندازه فیزیکی مانند دما و جابجایی روغن (در رله بوخهولتس) برانگیخته شده و موجب به کار افتادن دستگاه‌های دیگر و در پایان بازشدن چرخه از سوی کلید قدرت (در سیستم تولید و انتقال و پخش) یا دژنکتور می‌گردد. بنابراین از سوی رله قسمت معیوب از شبکه جداسازی شده و مانع از آن می‌شود که دیگر بخش‌های سالم شبکه همچنان به کار خود ادامه دهند و پایداری و استواری شبکه به همان حالت پیشین نگهداشته شود. کالاها و دستگاه‌ها در برابر آسیب و اتصالی‌ها پناه داده شده و اندازه آسیب‌های درونی به آن‌ها محدود می‌گردد.

ما چه نوع پروژه های حفاظت رله را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه درسی حفاظت رله

انجام پروژه حفاظت رله با متلب

انجام پروژه حفاظت رله برق

انجام پروژه کلاسی با حفاظت رله

اهمیت حفاظت رله در چیست ؟

رله ها از اجزای بسیار مهم در تجهیزات و مدارات قدرت می باشد وظیفه اصلی این قطعات قطع جریان برق و از کار انداختن دستگاه در زمان مناسب و جلوگیری از آسیب بیشتر به دستگاه ها می باشد این عمل توسط سوئیچ های فلزی که در داخل رله تعبیه شده است انجام میشود رله ها دارای انواع رله های حرارتی ، رله کنترل فاز ، رله الکترومغناطیسی و رله حفاظتی هستند که هر کدام دارای کاربردهای خاص می باشند اهمیت استفاده از رله به حدی می باشد که بدون استفاده از آنها دستگاه های برقی آسیب های شدیدی در صورت نواسان برق دریافت خواهند کرد.

 

در صورتی که تمایل به انجام پروژه های برق قدرت دارید و زمان کافی برای آن انجام ندارید با کارشناسان موسسه متلب پروژه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ داده شود.

 

به متخصص پروژه حفاظت رله  مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه حفاظت رله در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت حفاظت رله را انتخاب کرده اید

 

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه حفاظت رله توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه حفاظت رله براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه حفاظت رله توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه حفاظت رله به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه حفاظت رله خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه حفاظت رله به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه حفاظت رله با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه حفاظت رله به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه حفاظت رله را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه حفاظت رله به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های حفاظت رله و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه