انجام پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه دیگسایلنت ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار دیگسایلنت توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های دیگسایلنت میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های دیگسایلنت خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های دیگسایلنت در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه دیگسایلنت در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

دیگسایلنت چیست؟

دیگسایلنت یا Digsilent یکی از قوی ترین نرم افزارهای برق قدرت در حوزه تحلیل سیستم های قدرت می باشد که کاربرد اصلی آن در تحلیل شبکه می باشد و استفاده دیگر آن در زمینه شبکه‌های توزیع و نیروگاههای برق می باشد. انجام پروژه های دیگسایلنت نقش مهمی در تجزیه و تحلیل سیستم برق قدرت در حوزه تولید، انتقال، توزیع دارد. هدف از طراحی دیگسایلنت ارائه یک نرم افزار قدرتمند انجام محاسبات سیستم های قدرت در مقیاس بسیار بزرگ می باشد. نرم افزار دیگسایلنت همچنین توانایی تحلیل شبکه در سه حوزه تولید، انتقال و توزیع دارد. دیگسایلنت دارای قابلیت های فراوانی از جمله تحلیل و بهینه سازی مدارات قدرت، بهینه سازی شبکه های توزیع ، بهینه سازی سیستم تولید برق، شبیه سازی و تحلیل نیروگاه ، بهینه سازی عملکرد مدارهای الکترونیک قدرت را دارا می باشد. این نرم افزار که محصول شرکت آلمانی Digsilent PowerFactory است یک ابزار کاربردی در رفتار سیستم های قدرت است همچنین در بسیاری در سازمان و شرکت ها برق از دیگسایلنت به عنوان نرم افزار پایه در محاسبات سیستم های قدرت استفاده میشود با استفاده از این نرم افزار میتوانید انواع تحلیل پخش بار ، اتصال کوتاه ، شبیه سازی حالت گذرا ، آنالیز پایداری ، کاهش تلفات در شبکه توسط دیگسایلنت انجام میشود.

یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار تحلیل کل اطلاعات باری و فرکانسی پست های توزیع فشار برق در محدوده خود می باشد. نرم افزار دیگسایلنت یکی از نرم افزار شبیه سازی قدرت برق است که برای تحلیل و طراحی شبکه های برق استفاده می شود. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا با استفاده از مدل سازی دقیق، عملکرد سیستم های قدرت را بهبود بخشید. دیگسایلنت قابلیت انجام شبیه سازی های مختلف را دارد، از جمله شبیه سازی حالت پایدار، شبیه سازی حالت نامتعادل، شبیه سازی حوادث و شبیه سازی سامانه های تولید و توزیع برق را دارا می باشد. این نرم افزار با قدرت تحلیلی خود توانایی دارد بار ترافیکی شبکه در ساختارهای مختلف امپدانسی را تحلیل نماید در بسیاری از طراحی های نیروگاه قبل از ساخت ابتدا ساختار کل شبکه در دیگسایلنت به صورت کامل تحلیل میشود و در صورت دریافت پاسخ مثبت از پیاده سازی نیروگاه برق طراحی میشود همچنین یکی از کاربردهای دیگر این نرم افزار در پست های منطقه ای برق برای اندازه گیری میزان فشار جریان برق می باشد.قدرت و صحت تحلیل نتایج به این نرم افزار به حدی هست که بسیاری از شرکت های برق منطقه ای برای تحلیل کل ترافیک شبکه از این نرم افزار استفاده میکنند با استفاده از این نرم افزار می توان یک شبکه گسترده را با تمام تجهیزات آن شبیه سازی نمود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های دیگسایلنت را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار دیگسایلنت

انجام پروژه های پاورفکتوری

انجام پروژه قابلیت اطمینان با دیگسایلنت

انجام پروژه برق قدرت با دیگسایلنت

انجام تمرین دیگسایلنت

مراحل شبیه سازی در نرم افزار دیگسایلنت

1– ترسیم شبکه قدرت : در مرحله اول باید شبکه قدرتی که قرار است طراحی شود را مشخص نماییم

2- معرفی تجهیزات سیستم قدرت : در مرحله بعد باید تمامی تجیهزات قدرت مانند ترانسفورماتور ، کابل ها ، خطوط هوایی و خازن باید معرفی شود.

3- پیاده سازی شبکه قدرت توزیعی : در این مرحله باید تمامی مشخصات از جمله پایگاه های اطلاعاتی ، ترسیم شبکه و ورد اطلاعات انجام شود

4- انجام محاسبات اتصال کوتاه در فیدرهای توزیعی : در این قسمت مطالعات اتصال کوتاه سه فاز و تک فاز ناشی از اتصال کوتاه در باس ها انجام میشود

5- انجام مطالعات الکتریکی : در این مرحله تمامی روابط و پارامترهای لازم برای طراحی یک سیستم خورشیدی الکتریکی مورد بررسی قرار میگیرد

6- انجام مطالعه هارمونیکی شبکه : در مرحله اخر کلیه روابط برای پخش بار هارمونیکی و همچنین اثرات خازن و امپدانس های هامورنیکی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

تحلیل خطوط انتقال با دیگسایلنت 

کارشناسان رشته برق دارای وظایف عمده ای می باشند یکی از اصلی ترین آن وظایف تحلیل و بررسی خطوط انتقال است از آنجایی که خطوط انتقال در فرآیند انتقال جریان برق از نیروگاه تا پست برق ممکن است دارای نواسانات و خطاهای زیادی باشد به همین علت نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند به صورت خودکار فرآیند تحلیل خط انتقال را انجام بدهد دیگسایلنت برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با داشتن ابزارهای متنوع و رابط کاربری بسیاری حرفه ای انواع خطوط انتقال فشارقوی و همچنین میزان افت ولتاژ در فرآیند انتقال را به راحتی میتوانید شبیه سازی نماید.

 

خدمات مشابه متلب پروژه در متلب پروژه

انجام پروژه با نرم افزار pscad

انجام پروژه با نرم افزار EMTP

انجام پروژه EPLAN

انجام پروژه ماکسول

انجام پروژه PowerWorld Simulator

لزوم استفاده از نرم افزار دیگسایلنت در تحلیل سیستم قدرت

در حال حاضر تحلیل سیستم های قدرت یکی از فاکتورهای مهم کاری برای مهندسی قدرت به شمار می آید برای تحلیل سیستم یک شبکه قدرت و پیدا کردن اشکالات موجود در خطوط انتقال نیاز به نرم افزار حرفه ای تحلیل خطوط انتقال داریم DIGSILENT به این منظور طراحی شده است که بتواند با داشتن رابط کاربری حرفه ای کلیه مدل سازی خط را از نیروگاه تا پست منطقه انجام داده و تحلیل های مورد نظر را در اختیار کارشناسان قرار بدهد.

 

بخش های مختلف نرم افزار Digsilent 

1- بخش مدلسازی : در گام اول باید با سطوح مختلف سیستم قدرت مانند عناصر مانند تولیدکننده ها، خطوط انتقال، تجهیزات حفاظت و دستگاه های قابل برق و با کمک از الگوریتم های پیش فرض چیده و مدلسازی انجام میشود.

 

2- بخش تحلیل : این بخش از مهم ترین قسمت های نرم افزار دیگسایلنت می باشد و کاربران مانند سیستم های قدرتی را به راحتی تحلیل نمایند.

 

3- بخش شبکه : این بخش وظیفه شبکه های قابل حمل و شبکه های قدرتی را شبکه کرده و اطلاعات  موردنظر را بدست آورد

 

4- وورد شرایط اولیه مرزی : این بخش وظیفه دریافت پارامترهای لازم برای شبیه سازی شبکه را در نرم افزار دیگسایلنت را بر عهده دارد

 

لزوم بکارگیری از نرم افزار دیگسایلنت در حوزه های مختلف 

1-  طراحی و تحلیل شبکه های قدرت : یکی از اصلی ترین حوزه های کاری که دیگسایلنت در آن کاربرد فراوانی تحلیل شبکه های قدرت است این نرم افزار با به دریافت ورودی از شبکه های قدرت میتواند انواع تحلیل و آنالیزهای مختلف را برای شبکه قدرت انجام دهد.

 

2- مدیریت انرژی : با توجه به اینکه دیگسایلنت از هدر رفت تولید انرژی در شبکه قدرت جلوگیری میکند یک نرم افزار حرفه ای برای مدیریت هر چه بهتر انزژی می باشد.

 

3- ایجاد ایمنی در شبکه های قدرت : نرم افزار دیگسایلنت با تحلیل دقیق شبکه های قدرت میتواند تمامی خطاها و مشکلات خطوط انتقال را بررسی کرده و در باعث افزایش ایمنی در شبکه های تولید قدرت شود.

 

4- تحلیل عملکرد شبکه های قدرت : عملکرد شبکه های قدرت با گذشت زمان دچار افت و کاهش راندمان خواهد شد از نرم افزار دیگسایلنت برای تحلیل دقیق عملکرد شبکه های قدرت می باشد.

 

5- تحلیل انتقال بار : در این حوزه از نرم افزار دیگسایلنت برای تحلیل روند انتقال بار بر روی خطوط مختلف انتقال استفاده میشود.

 

اهمیت استفاده از دیگسایلنت در چیست ؟

امروزه دیگسایلنت از کاربردی ترین نرم افزارها در تحلیل اطلاعات سیستم های قدرت محسوب میشود که جهت مدل‌ سازی، تحلیل و شبیه‌ سازی سیستم‌ های قدرت استفاده میشود که امروزه مورد استفاده بسیاری از مهندسان قدرت است، الگوریتم و تکنیک های مدل سازی در این نرم افزار قابل انعطاف بوده بگونه ای که قادر است طیف وسیعی از رفتارهای سیستم قدرت را در حالت های ماندگار و یا گذرا شبیه سازی محاسبه و تحلیل نماید از مهمترین ویژگی نرم افزار دیگسایلنت میتوان به عملکرد یکپارچه‌ ،جامع و قابلیت کاربرد آن در مدل سازی بخش تولید، انتقال، توزیع و شبکه های برق قدرت اشاره کرد، همچنین در نسخه های جدید ویژگی اعلام وضعیت هشدار یا آلارم در زمان بررسی پایداری شبکه برق افزوده شده است وقتی جریان برق در یک مجموعه ورودی از حالت پایداری عادی خارج شود خطرات زیادی به دنبال دارد شبیه سازی دیگسایلنت با آنالیز کل شبکه ناپایداری های موجود را پیدا کرده و اطلاعات تکمیلی برای رفع خطا در اختیار مهندسین برق قرار میدهد.

 

 

کاربردهای دیگسایلنت 

1- قابلیت شبیه سازی انواع سیستم های توزیع قدرت 

2- توانایی تحلیل فرکانسی شبکه های قدرت 

3- قابلیت تحلیل پخش بار بر روی شبکه قدرت 

4- مدل سازی یکپارچه خطوط انتقال قدرت

5- قابلیت تشخیص انواع خطاها و مشکلات در خطوط توزیع برق

 

 

مراحل انجام پروژه دیگسایلنت 

  1. ارسال پروژه دیگسایلنت از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه دیگسایلنت توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه دیگسایلنت براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه دیگسایلنت توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

 

سفارش پروژه دیگسایلنت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه دیگسایلنت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه دیگسایلنت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه شبیه سازی با دیگسایلنت دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دیگسایلنت  چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دیگسایلنت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دیگسایلنت  وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دیگسایلنت منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دیگسایلنت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دیگسایلنت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دیگسایلنت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی دیگسایلنت تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دیگسایلنت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دیگسایلنت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دیگسایلنت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دیگسایلنت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دیگسایلنت من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه دیگسایلنت در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه