انجام پروژه های دیگسایلنت

انجام پروژه های دیگسایلنت، ارائه خدمات انجام پروژه دانشجویی دیگسایلنت، سفارش پروژه دیگسایلنت خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

دیگسایلنت چیست؟

دیگسایلنت از نرم افزارهای کاربردی مهندسی برق قدرت در حوزه تحلیل سیستم های قدرت است و استفاده دیگر آن در زمینه شبکه‌های توزیع و نیروگاههای برق می باشد. این نرم افزار که محصول شرکت آلمانی Digsilent PowerFactory است یک ابزار کاربردی در رفتار سیستم های قدرت است همچنین در بسیاری در سازمان و شرکت ها برق از دیگسایلنت به عنوان نرم افزار پایه در محاسبات سیستم های قدرت استفاده میشود با استفاده از این نرم افزار میتوانید انواع تحلیل پخش بار ، اتصال کوتاه ، شبیه سازی حالت گذرا ، آنالیز پایداری ، کاهش تلفات در شبکه توسط دیگسایلنت انجام میشود.

یکی از ویژگی های اصلی این نرم افزار تحلیل کل اطلاعات باری و فرکانسی پست های توزیع فشار برق در محدوده خود می باشد این نرم افزار با قدرت تحلیلی خود توانایی دارد بار ترافیکی شبکه در ساختارهای مختلف امپدانسی را تحلیل نماید در بسیاری از طراحی های نیروگاه قبل از ساخت ابتدا ساختار کل شبکه در دیگسایلنت به صورت کامل تحلیل میشود و در صورت دریافت پاسخ مثبت از پیاده سازی نیروگاه برق طراحی میشود همچنین یکی از کاربردهای دیگر این نرم افزار در پست های منطقه ای برق برای اندازه گیری میزان فشار جریان برق می باشد.قدرت و صحت تحلیل نتایج به این نرم افزار به حدی هست که بسیاری از شرکت های برق منطقه ای برای تحلیل کل ترافیک شبکه از این نرم افزار استفاده میکنند با استفاده از این نرم افزار می توان یک شبکه گسترده را با تمام تجهیزات آن شبیه سازی نمود.

ما چه نوع پروژه های دیگسایلنت رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار دیگسایلنت

انجام پروژه های پاورفکتوری

انجام پروژه قابلیت اطمینان با دیگسایلنت

انجام پروژه برق قدرت با دیگسایلنت

انجام تمرین دیگسایلنت

 

خدمات مشابه متلب پروژه در متلب پروژه

سفارش پروژه EPLAN

انجام پروژه با نرم افزار pscad

انجام پروژه با نرم افزار EMTP

 

مراحل شبیه سازی در نرم افزار دیگسایلنت

1– ترسیم شبکه قدرت : در مرحله اول باید شبکه قدرتی که قرار است طراحی شود را مشخص نماییم

2- معرفی تجهیزات سیستم قدرت : در مرحله بعد باید تمامی تجیهزات قدرت مانند ترانسفورماتور ، کابل ها ، خطوط هوایی و خازن باید معرفی شود.

3- پیاده سازی شبکه قدرت توزیعی : در این مرحله باید تمامی مشخصات از جمله پایگاه های اطلاعاتی ، ترسیم شبکه و ورد اطلاعات انجام شود

4- انجام محاسبات اتصال کوتاه در فیدرهای توزیعی : در این قسمت مطالعات اتصال کوتاه سه فاز و تک فاز ناشی از اتصال کوتاه در باس ها انجام میشود

5- انجام مطالعات الکتریکی : در این مرحله تمامی روابط و پارامترهای لازم برای طراحی یک سیستم خورشیدی الکتریکی مورد بررسی قرار میگیرد

6- انجام مطالعه هارمونیکی شبکه : در مرحله اخر کلیه روابط برای پخش بار هارمونیکی و همچنین اثرات خازن و امپدانس های هامورنیکی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

تحلیل خطوط انتقال با دیگسایلنت 

کارشناسان رشته برق دارای وظایف عمده ای می باشند یکی از اصلی ترین آن وظایف تحلیل و بررسی خطوط انتقال است از آنجایی که خطوط انتقال در فرآیند انتقال جریان برق از نیروگاه تا پست برق ممکن است دارای نواسانات و خطاهای زیادی باشد به همین علت نیاز به نرم افزاری داریم که بتواند به صورت خودکار فرآیند تحلیل خط انتقال را انجام بدهد دیگسایلنت برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با داشتن ابزارهای متنوع و رابط کاربری بسیاری حرفه ای انواع خطوط انتقال فشارقوی و همچنین میزان افت ولتاژ در فرآیند انتقال را به راحتی میتوانید شبیه سازی نماید.

 

لزوم استفاده از نرم افزار دیگسایلنت در تحلیل سیستم قدرت

در حال حاضر تحلیل سیستم های قدرت یکی از فاکتورهای مهم کاری برای مهندسی قدرت به شمار می آید برای تحلیل سیستم یک شبکه قدرت و پیدا کردن اشکالات موجود در خطوط انتقال نیاز به نرم افزار حرفه ای تحلیل خطوط انتقال داریم DIGSILENT به این منظور طراحی شده است که بتواند با داشتن رابط کاربری حرفه ای کلیه مدل سازی خط را از نیروگاه تا پست منطقه انجام داده و تحلیل های مورد نظر را در اختیار کارشناسان قرار بدهد.

 

اهمیت استفاده از دیگسایلنت در چیست ؟

امروزه دیگسایلنت از کاربردی ترین نرم افزارها در تحلیل اطلاعات سیستم های قدرت محسوب میشود که جهت مدل‌ سازی، تحلیل و شبیه‌ سازی سیستم‌ های قدرت استفاده میشود که امروزه مورد استفاده بسیاری از مهندسان قدرت است، الگوریتم و تکنیک های مدل سازی در این نرم افزار قابل انعطاف بوده بگونه ای که قادر است طیف وسیعی از رفتارهای سیستم قدرت را در حالت های ماندگار و یا گذرا شبیه سازی محاسبه و تحلیل نماید از مهمترین ویژگی نرم افزار دیگسایلنت میتوان به عملکرد یکپارچه‌ ،جامع و قابلیت کاربرد آن در مدل سازی بخش تولید، انتقال، توزیع و شبکه های برق قدرت اشاره کرد، همچنین در نسخه های جدید ویژگی اعلام وضعیت هشدار یا آلارم در زمان بررسی پایداری شبکه برق افزوده شده است وقتی جریان برق در یک مجموعه ورودی از حالت پایداری عادی خارج شود خطرات زیادی به دنبال دارد شبیه سازی دیگسایلنت با آنالیز کل شبکه ناپایداری های موجود را پیدا کرده و اطلاعات تکمیلی برای رفع خطا در اختیار مهندسین برق قرار میدهد.

 

کاربردهای دیگسایلنت 

  1. قابلیت شبیه سازی انواع سیستم های توزیع قدرت 
  2. توانایی تحلیل فرکانسی شبکه های قدرت 
  3. قابلیت تحلیل پخش بار بر روی شبکه قدرت 
  4. مدل سازی یکپارچه خطوط انتقال قدرت
  5. قابلیت تشخیص انواع خطاها و مشکلات در خطوط توزیع برق

 

انجام پروژه دیگسایلنت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های دیگسایلنت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه دیگسایلنت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه شبیه سازی با دیگسایلنت دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دیگسایلنت  چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دیگسایلنت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دیگسایلنت  وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دیگسایلنت منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دیگسایلنت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دیگسایلنت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دیگسایلنت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی دیگسایلنت تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دیگسایلنت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دیگسایلنت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دیگسایلنت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دیگسایلنت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دیگسایلنت من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه استاتیک در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه دیگسایلنت با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه دیگسایلنت با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه دیگسایلنت در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه