انجام پروژه ریوایز مقاله

انجام پروژه ریوایز مقاله

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های ریوایز مقاله این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه ریوایز مقاله خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ریوایز مقاله خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه ریوایز مقاله شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه ریوایز مقاله در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ریوایز مقاله چیست ؟

ریوایز مقاله یکی از مراحل مهم در ثبت و چاپ مقاله می باشد زمانی که یک مقاله در پروسه داوری قرار گیرد و نظر داور بر این باشید که نیاز به اصلاح دارد در این حالت میگویند مقاله نیاز ریوایز دارد، انجام ریوایز نیاز به تخصص بالایی دارد و باید توسط افراد و کارشناسان حرفه ای این زمینه انجام شود در یک تعریف کلی ریوایز خوردن مقاله به حالتی گفته میشود که یک مقاله نه به طور کامل پذیرش شده و نه مردود شده است بلکه با نویسندگان مقاله یک فرصت مجدد داده میشود که بتوانند اصلاحات مدنظر داوران را اعمال کرده تا بتوانند مجدد در فرآیند داوری مقاله قرار بگیرد.

 

حالت های ریوایز مقاله 

1- مینور ریوایز (Minor Revise) : 

اصلاح مینور ریوایز یعنی مقاله اصلاحات جزئی نیاز دارد و کاربر میتواند با انجام اصلاحات کم مجدد مقاله را برای داوری ارسال کند در این حالت بعد از انجام اصلاحات مقاله مجدد داوری نمیشود بلکه توسط کارشناس ادیت می شود 

 

2- ماژور ریوایز (Major Revise) : 

اصلاح ماژور ریوایز یعنی مقاله نیاز به اصلاحات اساسی دارد و باید به طور کامل مجددا مقاله بازنگری شود بیشتر ایرادات گرفته شده در این حالت ایرادات علمی و محتوایی است در این حالت بهتر است اصلاحات انجام شده به صورت هایلایت مشخص شود تا داوران در روند اصلاح کلی آن قرار بگیرند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های ریوایز مقاله را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی ریوایز مقاله

انجام پروژه درسی با ریوایز مقاله

انجام پروژه با نرم افزار ریوایز مقاله

انجام پروژه کلاسی ریوایز مقاله

انجام تمرین ریوایز مقاله  

انجام پروژه ریوایز مقاله

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ریوایز مقاله توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ریوایز مقاله براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ریوایز مقاله توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ریوایز مقاله با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ریوایز مقاله با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ریوایز مقاله به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ریوایز مقاله دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ریوایز مقاله چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ریوایز مقاله خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ریوایز مقاله وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ریوایز مقاله منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ریوایز مقاله

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ریوایز مقاله در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ریوایز مقاله به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ریوایز مقاله تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ریوایز مقاله انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ریوایز مقاله موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ریوایز مقاله

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ریوایز مقاله به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ریوایز مقاله من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ریوایز مقاله در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه ریوایز مقاله با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه ریوایز مقاله با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه ریوایز مقاله در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه