سفارش ریوایز مقاله

سفارش ریوایز مقاله ، ارائه خدمات انجام پروژه ریوایز مقاله توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه ریوایز مقاله میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهدیم کاربران در  ریوایز مقاله خود مشکل دارند و به دنبال یک مکان مطمئن برای پروژه خود هستند متلب پروژه با داشتن اساتید برتر در این حوزه آمادگی دارند تمامی سفارشات ریوایز مقاله شما را برعهده گرفته و با بهترین کیفیت و کمترین قیمت پروژه شما را تحویل بدهند.

سفارش انجام ریوایز مقاله در متلب پروژه به صورت رقابتی انجام میشود و از بین چندین پیشنهاد توسط مجریان کمترین قیمت خدمت شما اعلام میشود.

هزینه انجام نوشتن ریوایز مقاله در متلب پروژه با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمی شود اعلام قیمت مناسب در تهیه ریشرچ دانشجویی از مهم ترین رسالت کاری متلب پروژه می باشد.

اگر نیاز به ریوایز مقاله فوری دارید و زمان کافی برای نوشتن خود ندارید ما مجرب ترین محققان را در کنار هم جمع کرده ام تا خیال شما را از بابت سفارش راحت کنیم و در زمان کوتاه تحقیق شما آماده خواهیم کرد.

 

ریوایز مقاله چیست ؟

ریوایز مقاله یا Minor Revise یکی از مراحل مهم در ثبت و چاپ مقاله می باشد زمانی که یک مقاله در پروسه داوری قرار گیرد و نظر داور بر این باشید که نیاز به اصلاح دارد در این حالت میگویند مقاله نیاز ریوایز دارد، انجام ریوایز نیاز به تخصص بالایی دارد و باید توسط افراد و کارشناسان حرفه ای این زمینه انجام شود در یک تعریف کلی ریوایز خوردن مقاله به حالتی گفته میشود که یک مقاله نه به طور کامل پذیرش شده و نه مردود شده است بلکه با نویسندگان مقاله یک فرصت مجدد داده میشود که بتوانند اصلاحات مدنظر داوران را اعمال کرده تا بتوانند مجدد در فرآیند داوری مقاله قرار بگیرد.

امروزه ریواز کردن مقاله اهمیت فراوانی در حوزه های مختلف دارد ریوایز مقاله به مراجع و منابعی اشاره دارد که در مقاله استفاده شده‌اند و به خواننده کمک می‌کنند تا به منبع اصلی اطلاعات دسترسی پیدا کند. این مراجع می‌توانند شامل کتاب، مقاله، گزارش، سخنرانی باشند. رعایت ریوایز مقاله در نوشتن مقالات علمی بسیار حائز اهمیت است و به عنوان یک قانون اصلی در نگارش مقالات شناخته می‌شود.

 

حالت های ریوایز مقاله 

1- مینور ریوایز (Minor Revise) : 

اصلاح مینور ریوایز یعنی مقاله اصلاحات جزئی نیاز دارد و کاربر میتواند با انجام اصلاحات کم مجدد مقاله را برای داوری ارسال کند در این حالت بعد از انجام اصلاحات مقاله مجدد داوری نمیشود بلکه توسط کارشناس ادیت می شود 

 

2- ماژور ریوایز (Major Revise) : 

اصلاح ماژور ریوایز یعنی مقاله نیاز به اصلاحات اساسی دارد و باید به طور کامل مجددا مقاله بازنگری شود بیشتر ایرادات گرفته شده در این حالت ایرادات علمی و محتوایی است در این حالت بهتر است اصلاحات انجام شده به صورت هایلایت مشخص شود تا داوران در روند اصلاح کلی آن قرار بگیرند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های ریوایز مقاله را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی ریوایز مقاله

انجام پروژه درسی با ریوایز مقاله

انجام پروژه با نرم افزار ریوایز مقاله

انجام پروژه کلاسی ریوایز مقاله

انجام تمرین ریوایز مقاله  

انجام پروژه ریوایز مقاله

چگونه یک ریوایز مقاله مناسب بنویسیم ؟

در ریوایز مقاله باید دقت داشت که داوران به موضوع و طرح کلی مقاله ایراد نگرفته اند و مقاله مورد نظر دارای ایرادهای ناچیز می باشد که نیاز به اصلاح دارد . در ریوایز مقاله ، مقاله مجدد به داوری نمیرود و توسط کارشناسان ادیت مقاله بررسی شده و مجددا تایید میشود برای اینکه یک ریوایز مقاله مناسب داشته باشیم لازم است به تمامی نکاتی که توسط داوران در مرحله قبل ایراد گرفته شده پاسخ های مناسب داده شود و اشکالات مورد نظر که هرچند جزئی می باشد به صورت کامل رفع شود این مرحله شامل رعایت استاندارهای نگارشی، و پذیرش قوانین ژورنال مدنظر می باشد.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

انجام نقد مقاله

سفارش سایتیشن مقاله

انجام استخراج مقاله از پایان نامه

سفارش پروژه لاتکس

نوشتن پروپوزال

سفارش نگارش ریسرچ

انجام خلاصه مقاله

انجام ویرایش مقاله

انجام پروژه فرمت بندی مقاله

انجام پروژه پارگراف نویسی

انجام پروژه کارشناسی 

 

مراحل پروژه ریوایز مقاله در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی ریوایز مقاله توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت ریوایز مقاله براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال ریوایز مقاله توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه ریوایز مقاله با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام ریوایز مقاله با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه ریوایز مقاله به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه ریوایز مقاله دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ریوایز مقاله چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ریوایز مقاله خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ریوایز مقاله وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام ریوایز مقاله منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ریوایز مقاله

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری ریوایز مقاله در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ریوایز مقاله به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه ریوایز مقاله تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ریوایز مقاله انجام شده :

زمان پشتیبانی از ریوایز مقاله موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ریوایز مقاله

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ریوایز مقاله به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ریوایز مقاله من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت ریوایز مقاله در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه