انجام پروژه های ری اکت نیتیو

انجام پروژه های ری اکت نیتیو ⭐ ارائه خدمات برنامه نویسی با ری اکت نیتیو ، پروژه درسی ری اکت نیتیو ، سفارش پروژه ری اکت نیتیو (React native) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

معرفی ری اکت نیتیو

ری اکت نیتیو یکی مد برنامه نویسی می باشد که توانایی اجرا بر روی انواع پلتفرم های مختلف را دارد همه یکی از آرزوهای دیرینه برنامه نویسان نوشتن کدهایی بود که قابلیت اجرا بر روی انواع سخت افزارها با پلتفرهای مختلف را داشته باشد قبلا متخصصان مجبور بودن برای هر سخت افزاری یک کد مخصوص بنویسند و این کار علاوه بر زمان بسیار زیاد باعث صرف هزینه های بسیار زیادی می باشد این پاسخ گویی به مدت زیادی طول کشید تا اینکه اولین توسط شرکت فیس بوک برای حل مشکلات برنامه نویسی آن ارائه شد بعد شرکت ها و پلتفرم های بزرگ ها دنیا به سمت برنامه نویسی ری اکت نیتیو روی آوردند یکی از مشکلاتی که متخصصانی که فیس بوک با آن مواجه بوده عدم تطبیق برنامه های نوشته شده با پلت فرم های مختلف بود به عنوان مثال کدهای نوشته در محیط اینستاگرام در فیس بوک قابلیت اجرایی نبود با این که هر دو پلتفرم توسط یک شرکت اداره میشد و این باعث سردرگرمی و همچنین مشکلات بسیار زیادی شده است بود که این امر با آمدن ری اکت نیتیو حل شد.

ما چه نوع پروژه های ری اکت نیتیو را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار ری اکت نیتیو

انجام پروژه دانشجویی ری اکت نیتیو

انجام پروژه کلاسی ری اکت نیتیو

انجام پروژه برنامه نویسی ری اکت نیتیو

 

انجام پروژه ری اکت نیتیو

مراحل انجام پروژه ری اکت نیتیو در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه ری اکت نیتیو

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های ری اکت نیتیو

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه ری اکت نیتیو همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های ری اکت نیتیو چقدر است؟

پروژه های ری اکت نیتیو در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های ری اکت نیتیو یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار ری اکت نیتیو

ری اکت نیتیو یکی از جدیدترین متدهای برنامه نویسی روی انواع پلتفرم ها می باشد که قابلیت پیاده سازی روی انواع سخت افزارها می باشد به این صورت که برنامه ای که روی یک بردسخت افزاری نوشته میشود میتوان در جاهای دیگر نیز استفاده کرد به این حالت فرم انعطاف پذیری در برنامه نویسی گفته میشود ری اکت نیتیو با توسعه های سالانه توسط متخصصان به قابلیت های آن افزوده میشود امروزه بسیاری پلتفرم های بزرگ دنیا از روش ری اکت نیتیو برای توسعه ابزارهای خود استفاده میکنند 

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه ری اکت نیتیو 

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه ری اکت نیتیو را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های ری اکت نیتیو انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان ری اکت نیتیو در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه