انجام پروژه ساخت ربات تلگرام

انجام پروژه ساخت ربات تلگرام

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه ساخت ربات تلگرام این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه طراحی ربات تلگرام خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه ساخت ربات تلگرام خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه ربات تلگرام  با پایتون و و اندروید شما را در مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه ساخت ربات تلگرام در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

ربات تلگرام چیست ؟

ربات تلگرام یا telegram bot برنامه های کاربردی هستند که نوسط برنامه نویسان از طریق api تلگرام و از طریق پروتکل های https فعالیت های دستی در تلگرام را به صورت خودکار انجام میدهد در حقیقت هوشمند نرم‌افزاری یا همان بات در تلگرام، یک اپلیکیشن واسط یا یک اسکریپت تعاملی است که به درخواست‌های کاربر پاسخ داده و بر اساس دستورهای خاصی که افراد به آن می‌دهند، خروجی‌های متناسب ارائه می‌کند. این ربات ها به منظور ساده سازی و تسهیل در فعالیت مدیران یک کانال استفاده میشود مثلا در یک گروه از بات های تلگرامی به منظور اینکه پیام های هرز یا اسپم ارسال نشود استفاده میشود یا دامنه فعالیت های یک کاربر توسط مدیران محدود میشود این بات ها کاربردهای بسیار فراوانی دارند که معمولا با برنامه نویسی پایتون طراحی و نوشته میشوندبا فراگیر شدن تلگرام و گسترش جامعه­‌ی کاربری آن، تلگرام امکان ایجاد بات‌های شخصی را تحت پلتفرم BotFather‌ برای توسعه‌دهندگان ایجاد کرد و از آن پس، بات­‌های کاربردی متعددی برای این برنامه طراحی شده است. ربات های تلگرام حساب های کاربری هستند که برای کار کردن نیازی به شماره تلفن ندارند. این ربات ها شامل کدهایی هستند که از طریق یک واسط کاربری بر روی سرور اجرا می شوند و به طور کلی نحوه عملکرد این ربات ها از دید کاربر مخفی است و تلگرام آن را بر روی پروتکل رمزنگاری شده MTProto خود مدیریت می کند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های طراحی ربات تلگرام رو میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی ساخت ربات تلگرام

انجام پروژه طراحی ربات تلگرام

انجام پروژه ساخت ربات تلگرام

انجام پروژه ساخت ربات تلگرام با پایتون

انجام پروژه ساخت ربات تلگرام با جاوا

 

انجام پروژه ساخت ربات تلگرام

اهمیت استفاده از ربات تلگرام در چیست ؟

ربات تلگرام ها امروزه کاربردهای کاربردهای فراوانی در شبکه اجتماعی تلگرام پیدا کرده اند این ربات ها بسیاری از فعالیت ها و اعمال دستی که توسط کاربر انجام میشود را به صورت خودکار انجام میدهد مانند ارسال و دریافت پیام ها در گروه و کانال ها ، ارسال زمان بندی ارسال پیام ، و همچنین هشدار به کاربران برای عدم ارسال پیام مناسب توسط این ربات ها انجام میشود اهمیت طراحی ربات تلگرام به دلیل سادگی کارها و ارسال پیام ها به صورت خودکار توسط برنامه نوشته شده می باشد این ربات ها هرگز خسته نمی شود و در 24 ساعت شبانه روز در دسترس کاربران هستند 

 

کاربردهای ربات تلگرام :

1- دریافت سفارشات : ربات های تلگرام به صورت هوشمند میتواند سفارش لازم در یک کانال کسب و کار تلگرام انجام دهند

2- دریافت اطلاعات پرداخت : با طراحی یک ربات میتوانید تمامی فرآیندهای پرداخت هزینه را انجام دهید 

3- قابلیت ارسال خودکار پیام : با طراحی روبات ها یا چت ربات ها میتوانید به صورت خودکار و با زمان بندی مشخص اطلاعات در زمان های مشخص ارسال کنید 

4- طراحی بازی : یکی از ویژگی های منحصر به فرد ربات ها طراحی بازی می باشد 

5- خدمات ترجمه : شما میتوانید رباتی طراحی کنید که کلیه خدمات طراحی ترجمه و انجام ترجمه را با زبان های مختلف انجام دهید.

 

انواع ربات های مهم در تلگرام 

1- ربات Otouto : این ربات یکی از ربات های بسیار مهم در تلگرام است وظیفه جستجو در فضای اینترنت را بر عهده دارد 

2- ربات LikeBot : با طراحی این ربات ها میتواند به صورت خودکار عملیات لایک و دیس لایک را انجام دهید 

3- ربات SkeddyBot: از ربات های مهم در تلگرام میتوانید با استفاده از عملیات یادآوری هشدارهای روزانه انجام میدهد 

4- ربات Wordbot : با استفاده از این ربات میتوانید معانی کلماتی که برای شما نامفهوم را پیدا نمایید 

5- ربات note video : با استفاده از این ربات میتوانید عملیات انجام و تبدیل یک ویدئو به متن را به راحتی انجام دهید

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ساخت ربات تلگرام توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ساخت ربات تلگرام براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ساخت ربات تلگرام توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ساخت ربات تلگرام با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ساخت ربات تلگرام با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه ساخت ربات تلگرام به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ساخت ربات تلگرام دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ساخت ربات تلگرام چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ساخت ربات تلگرام خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ساخت ربات تلگرام وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ساخت ربات تلگرام منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ساخت ربات تلگرام

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ساخت ربات تلگرام در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ساخت ربات تلگرام به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ساخت ربات تلگرام تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ساخت ربات تلگرام انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ساخت ربات تلگرام موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ساخت ربات تلگرام

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ساخت ربات تلگرام به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ساخت ربات تلگرام من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ساخت ربات تلگرام در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه ساخت ربات تلگرام به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ساخت ربات تلگرام دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه ساخت ربات تلگرام چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ساخت ربات تلگرام خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه