انجام پروژه طراحی سایت پلان

انجام پروژه طراحی سایت پلان

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های طراحی سایت پلان این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه طراحی سایت پلان خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های طراحی سایت پلان خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه های طراحی پلان شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد.

هزینه پروژه طراحی سایت پلان در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

معرفی طراحی سایت پلان

سایت پلان از مهم ترین قسمت های طراحی در حوزه معماری می باشد در سایت پلان نمای یک طراحی و ساختمان از بالا می باشد باید توجه داشته باشیم که سایت پلان با طراحی پلان متفاوت می باشد در طراحی پلان نمای کلی یک ساختمان از بالا مشاهده میشود در سایت پلان ارتباط عناصر کنار محیط مانند باغ و باغچه با ساختمان مطرح میشود اهمیت طراحی سایت پلان به اندازه ای است که هیچ طرح معماری بدون استفاده از آن قابل انجام نیست.

 

طراحی پلان چیست ؟

امروزه انجام پروژه های طراحی پلان یکی از مهم ترین مراحل در مهندسی معماری می باشد که مورد استفاده بسیاری از متخصصان این حوزه است پلان به معنای نقشه ای می باشد که یک معمار طراحی کرده و می توانید شامل اطلاعات بنا ، ابعاد طراحی و سایر بخش های مفید باشد یک طراحی پلان یا بنا مناسب باید مطابق با استانداری ویژه باشد و گرنه طراحی به شکست میخورد اطلاعانی از قبیل منطقه یا ناحیه ای که آن سازه در آن قرار گرفته است میزان متراژ که در دست یک معمار هست و همچنین نیازمندی که یک مشتری از میزان فضای خود دارد همگی اینها باید توسط معماری سنجیده شود بعضی از اطلاعات از قبیل دیوارها ، ضخامت دیوار ، تعداد ستون ها و پنجره و درب ها از پارامترهای اصلی در طراحی یک پلان می باشد.

 

آشنایی با طراحی پلان

طراحی پلان به عنوان اصلی ترین قسمت از مراحل یک پروژه معماری به حساب می آید که امروزه کاربردهای فراوانی پیدا کرده است که شامل اطلاعات مورد نیاز در خصوص سازه مورد نظر است این پلان ها معمولا به صورت دستی است و بر روی کاغذ ترسیم میشود در یک تعریف کلی  پلان یا به اصلاح طراحی پلان از اصلاحات بسیار مورد استفاده در معماری می باشد و به معنای نقشه ای می باشد که یک معمار طراحی کرده و می توانید شامل اطلاعات بنا ، ابعاد طراحی و سایر بخش های مفید باشد یک طراحی پلان یا بنا مناسب باید مطابق با استانداری ویژه باشد و گرنه طراحی به شکست میخورد اطلاعانی از قبیل منطقه یا ناحیه ای که آن سازه در آن قرار گرفته است میزان متراژ که در دست یک معمار هست و همچنین نیازمندی که یک مشتری از میزان فضای خود دارد همگی اینها باید توسط معماری سنجیده شود بعضی از اطلاعات از قبیل دیوارها ، ضخامت دیوار ، تعداد ستون ها و پنجره و درب ها از پارامترهای اصلی در طراحی یک پلان می باشد.

 

انواع پلان های معماری 

1- پلان موقعیت : در این پلان موقعیت بنا از نظر مکانی مشخص میشود 

2- پلان طبقات : این پلان اطلاعات مختلف ساختمان از قبیل اتاق ها ، راه پله ها ، آشپزخانه و حمام ترسیم میشود 

3- پلان مبلمان : در این پلان محل قرارگیری مبلمان های مختلف مشخص میشود 

4- پلان بام : این پلان که به پلان شیت بندی نیز شهرت دارد در این پلان با دید افقی به سزه نگاه میشود 

 

مراحل طراحی پلان معماری 

1- تعیین مراحل پله و آسانسور : در طراحی پلان های معماری مهمترین قسمت طراحی پلان های معماری می باشد که در این گام می بایست اطلاعات کاملی از تعداد پارکینک ها ، موقعیت زمین داشته باشیم 

2- مشخص کردن فضای شخصی و عمومی : در این گام می بایست پلان را به دو بخش خصوصی و شخصی تبدیل کنیم به این مرحله لکه گذاری پلان نیز گفته میشود بر این اساس پله ها در وسط پلان قرار میگیرد و فضاهای دیگر در دو طرف آن قرار میگیرد 

3- تعیین وقعیت آشپرخانه : آشپزخانه و طراحی آن از مهم ترین قسمت طراحی یک خانه می باشد در این گام باید موقعیت آشپرخانه طوری باشد که دارای نورگیری خوبی باشد

4- تعیین محل اتاق خواب و حمام : به طور معمول حمام در اتاق خواب درست میشود که در این گام باید موقعیت دقیق حمام در اتاق خواب مشخص شود 

5- تعیین مبله کردن : مبله کردن آخرین قسمت از طراحی پلان می باشد که در آن یک سازه با چیدمان اسباب و اثاثیه در داخل و قسمت های مختلف ساختمان اشاره دارد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه طراحی پلان را میتواند انجام دهد ؟

انجام پروژه با نرم افزار طراحی سایت پلان

انجام پروژه درسی طراحی سایت پلان

انجام تمرین طراحی سایت پلان

انجام پروژه کلاسی طراحی سایت پلان

انجام پروژه طراحی سایت پلان

ضرورت استفاده از سایت پلان در معماری

سایت پلان در بحث معماری بخش مهمی از هر پروژه است که در بهترین حالت هم‌زمان با پلان طراحی می‌شود. پلان و سایت پلان دو عنصر جدا ازهم نیستند. سایت پلان بخشی از هر پروژه است که پلان را به محیط اطراف خود پیوند می‌دهد. نحوه عملکرد پلان، دسترسی به پلان و حتی خوانایی پلان‌ها به کمک طراحی سایت پلان خوب می‌تواند به درستی تعریف شود. همان‌طور که پلان براساس نیازهای محیطی شکل می‌گیرد. هر سایت پلان نیز بر اساس شرایط اقلیمی، محیطی و جغرافیایی منطقه‌ای که پروژه در آن واقع شده، شکل می‌گیرد.

 

اهیمت سایت پلان در چیست ؟

 • نمایش گذرها و خیابان های اطراف پروژه
 • نحوه ارتباط پروژه با محیط اطراف
 • نمایش فرم ساختمان
 • نمایش وضعیت همجواری ها
 • نمایش نورگیرها
 • نمایش سطح اشغال و ابعاد زمین
 • نمایش درز انقطاع
 • نمایش محوطه سازی و حیاط و فضای سبز
 • نمایش داکت ها
 • نمایش اختلاف سصح با کدهای ارتفاعی

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه نرم افزار راینو 

انجام پروژه نرم افزار اسکچاپ

انجام پروژه طراحی ویلا

انجام پروژه راندو

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه رندرینگ

انجام پروژه طراحی نما 

انجام پروژه های پلان کشی

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه طراحی سایت پلان توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه طراحی سایت پلان براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه طراحی سایت پلان توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه طراحی پلان با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه طراحی سایت پلان با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه طراحی پلان به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه طراحی سایت پلان دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه طراحی پلان چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه طراحی سایت پلان خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه طراحی پلان وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه طراحی سایت پلان منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری طراحی پلان

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه طراحی سایت پلان در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های طراحی پلان به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی طراحی سایت پلان تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های طراحی پلان انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه طراحی سایت پلان موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده طراحی پلان

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه طراحی پلان به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه طراحی سایت پلان من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه طراحی سایت پلان در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه طراحی سایت پلان با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه طراحی سایت پلان با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه طراحی سایت پلان در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه