انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی

انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی ، ارائه خدمات نوشتن طرح توجیهی توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های نوشتن طرح توجیهی میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه نوشتن طرح توجیهی خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد سفارش نوشتن طرح توجیهی را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه نوشتن طرح توجیهی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

نوشتن طرح توجیهی چیست ؟

طرح توجیهی یا Feasibility Study یکی از مهم ترین مراحل شروع یک کسب و کار موفق می باشد که کاربرد اصلی آن در ارائه گزارش توجیه پذیری یک طرح را در ابعاد مختلف می باشد. سفارش نوشتن طرح توجیهی نقش مهمی در توضیحات جامع و دقیق درباره یک پروژه یا طرح دارد. هدف از نوشتن طرح توجیهی  ارزیابی عملی بودن یک طرح یا روش پروژه پیشنهادی می باشد. نوشتن طرح توجیهی دارای قابلیت های فروانی از جمله شکل گیری و رشد آن کسب و کار، کاهش طرح خسارت های مالی و اقتصادی وارده به تغییرات شرکت ها و مواجه شدن با چشم انداز وسیع با فرصت ها و ایده های جدید را دارا می باشد. طرح توجیهی نقطه عطفی را که برای ایجاد یک بیزینس کوچک سودآور باید به آن برسید، مشخص می کند.

تدوین طرح توجیهی که اصولا توسط افراد با تجربه انجام میشود به تمامی اقدامات و مطالعاتی گفته میشود که قبل از شروع یک کسب و کار انجام میشود که آیا آن کار شروع شود یا خیر در مراحل اول ابتدایی شروع یک کسب کار نیاز به نوشتن طرح توجیهی داریم تا بتوانیم افرادی که قصد سرمایه گذاری در پروژه را دارند مانند بانک را از فرآیند کسب و کار مطلع سازیم.

طرح توجیهی به منظور بررسی اقتصادی، فنی و غیره یک طرح می باشد که قصد پیاده سازی آن را داریم. در یک طرح توجیهی ابتدا باید مشخصات طرح آورده شود سپس کلیه فرایندها و مواردی که در طرح الزامی است بیان شوند. نوشتن طرح توجیهی از کاربردی ترین و پردرامدترین شغل ها می باشد. این کتاب نیز به بررسی طرح توجیهی و آموزش نوشتن طرح ها می پردازد. به‌منظور نگارش طرح توجیهی لازم است تا مواردی را با دقت و صحت هرچه بیشتر انجام داد. به‌طورمعمول نگارش طرح توجیهی توسط فردی آگاه از پروژه و مشاور متخصص به تحریر درمی‌آید.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه طرح توجیهی را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار نوشتن طرح توجیهی

انجام پروژه درسی نوشتن طرح توجیهی

انجام تمرین نوشتن طرح توجیهی

انجام پروژه کلاسی نوشتن طرح توجیهی

 

انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی.

 

مراحل نوشتن طرح توجیهی چیست ؟

اولین مرحله برای نوشتن طرح مطالعات بازار است : در این قدم به طور کامل مشخص میشود که بازار تا چه اندازه پذیرای محصول است 

 

مرحله دوم : متقاعد کردن سرمایه گذار به لحاظ فنی است : آیا خرید ادوات و تجهیزات و ماشین آلات برای کسب و کار مقرون به صرفه است 

 

مرحله سوم : تجزیه و تحلیل مالی طرح : در این مرحله به طور کامل بررسی میشود که این کسب و کار آیا توجیه مالی و اقتصادی دارد

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه دهد ( میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید)

انجام پروژه مهندسی صنایع

سفارش پروژه مدیریت بازرگانی

سفارش پروژه پرزی

انجام پروژه مهندسی ارزش 

انجام پروژه مدیریت دانش 

انجام پروژه ویزیو

انجام پروژه مطالعات امکان سنجی

انجام پروژه تحقیقات بازار

سفارش پروژه حسابداری

انجام پروژه لاتکس

انجام پروژه هوش تجاری

سفارش پروژه روایت پژوهی

سفارش پروژه دیجیتال مارکتینگ

انجام پروژه پاور بی آی

انجام مقاله 

انجام سمینار ارشد 

انجام پروپوزال 

سفارش تحقیق

 

اهمیت نوشتن طرح توجیهی در چیست ؟

طرح توجیهی یک هدف اصلی را دنبال میکند که آیا پروژه ای که قرار طراحی ، ساخت و اجرا شود به لحاظ اقتصادی صرفه مالی دارد یا خیر. بسیاری از پروژه های بزرگ دنیا قبل از مرحله ساخت و پیاده سازی باید یک طرح توجیهی برای اعضای هیئت مدیره نوشته شود تا سرمایه گذاران را مجاب کند این پروژه در آینده چه مزیت های اقتصادی دارد نوشتن طرح توجیهی یکی از اصلی ترین و مهمترین مراحل قبل از ساخت یک پروژه است این طرح اتفاقاتی که قرار است در آینده اتفاق بیفتد را کامل پیش بینی خواهد کرد این یک فرصت استثنایی برای مدیران است که بتوانند سرمایه های خود را چگونه مدیریت کرده و چطور میخواهند هزینه نمایند.

 

 

طرح های توجیهی شامل چه موضوعاتی میشود 

یک طرح توجیهی شامل حوزه های زیر می باشد 

 1. صنعتی 
 2. کشاورزی 
 3. گردشگری 
 4. هنری و صنایع دستی 

 

چگونه یک طرح توجیهی خوب و مناسب بنویسیم ؟

برای نوشتن یک طرح توجیهی مناسب و استاندارد برای شروع نیاز است از سوالات ساده شروع کنید و یک پرسشنامه ای از حوزه کسب و کاری خود تهیه کنید و به سوالات سرمایه گذاران در طرح طوری پاسخ دهید که بتواند آنها را متقاعد کند برای کامل کردن طرح توجیهی خود لازم از فعالان بازار ، کسبه و بازارهای اقتصادی نیز مشورت دریافت کنید.

 

کاربردهای نوشتن طرح توجیهی 

1- روشن‌سازی اهداف و اهمیت پروژه: طرح توجیهی به مدیران و سرمایه‌گذاران کمک می‌کند تا اهداف و اهمیت پروژه را به صورت واضح و روشن مشخص کنند.

2-  تعیین هزینه‌ها و منابع مورد نیاز: طرح توجیهی به تخمین دقیق هزینه‌ها و منابع مورد نیاز برای پروژه کمک می‌کند و به مدیران این اطمینان را می‌دهد که پروژه به درستی تحقق خواهد یافت.

3- بررسی فواید و مزایای پروژه: طرح توجیهی به بررسی فواید و مزایای اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی پروژه کمک می‌کند و به تصمیم‌گیران کمک می‌کند تا ارزش افزوده پروژه را ارزیابی کنند.

 

مراحل انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی

 1. ارسال پروژه نوشتن طرح توجیهی از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه نوشتن طرح توجیهی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه نوشتن طرح توجیهی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه نوشتن طرح توجیهی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با نوشتن طرح توجیهی باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته نوشتن طرح توجیهی است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان نوشتن طرح توجیهی است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های نوشتن طرح توجیهی در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه نوشتن طرح توجیهی

انجام پروژه های نوشتن طرح توجیهی همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با نوشتن طرح توجیهی داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های نوشتن طرح توجیهی است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه نوشتن طرح توجیهی دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه نوشتن طرح توجیهی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه نوشتن طرح توجیهی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه نوشتن طرح توجیهی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری نوشتن طرح توجیهی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه نوشتن طرح توجیهی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های نوشتن طرح توجیهی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی نوشتن طرح توجیهی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های نوشتن طرح توجیهی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه نوشتن طرح توجیهی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده نوشتن طرح توجیهی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه نوشتن طرح توجیهی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه نوشتن طرح توجیهی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه نوشتن طرح توجیهی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه