انجام پروژه آمنت

انجام پروژه آمنت ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار آمنت توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های آمنت میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های آمنت خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های آمنت آمادگی دارد تمامی سفارشات را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه آمنت در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

آمنت چیست ؟

آمنت یا OMNeT++‎ یکی از معروف ترین نرم افزارهای شبکه در حوزه شبیه سازی می باشد که کاربرد اصلی آن در پیاده سازی پروتکل های شبکه می باشد. انجام پروژه های آمنت اهمیت فراوانی در پیاده سازی شبکه های مخابراتی و کامپیوتری دارد. هدف از طراحی آمنت ایجاد نرم افزاری کاربردی و رایگان برای آموزش محیط های شبکه به کاربران می باشد. آمنت همچنین توانایی پیاده سازی تحلیل و ارزیابی کارآیی شبکه و پروتکل های شبکه دارد. آمنت همچنین دارای قابلیت های فراوانی از جمله آموزش ، پیاده سازی دقیق شبکه ، پیاده سازی پروتکلهای شبکه، ازریابی شبکه، تحلیل شبکه را دارا می باشد. آمنت در یک تعریف کلی یک کتابخانه شبیه سازی مؤلفه محور است که با زبان سی پلاس پلاس نوشته می شود و برای شبیه سازی شبکه های ارتباطی به کار می رود زمان های بسیار زیادی کاربران منتظر یک نرم افزار بسیار قدرتمند در تحلیل شبکه بودند تا زمانی که آمنت طراحی و ساخته شد به جرات میتوان گفت آمنت تمامی نیازهای کاربران در حوزه شبکه ، پیاده سازی پروتکل های شبکه ، تحلیل ساختاری شبکه می باشد از بستر شبیه سازی OMNeT++‎ می توان برای مدل سازی ترافیک شبکه ، مدل سازی پروتکل، مدل سازی ریزپردازنده و سایر مؤلفه های سخت افزاری موجود در شبکه، بررسی میزان انرژِی مصرفی توسط گره ها استفاده نمود.

آمنت از معروف ترین ابزارهای شبیه سازی شبکه های کامپیوتری که بر پایه رویدادهای گسسته عمل می کند که نرم افزاری کدباز با قابلیت توسعه، دارای ماژول های مختلف و چارچوب های متنوع برپایه زبان ++C است. این نرم افزار به شبیه سازی شبکه های سیمی و بیسیم می پردازد و با پشتیبانی از دامنه های متنوع ساختاری مانند شبکه های حسگر بیسیم (WSN)، شبکه های ادهاک بیسیم ، شبکه های نوری، شبکه بین خودرویی ، شبکه MANET ، پروتکل و استانداردهای مختلف شبکه و غیره، جایگاه مناسب و محبوبی بین شبیه سازهای هم رده خود و نمونه های دیگر دارد. محیط این برنامه بر پایه مجتمع محیط اکلیپس (Eclipse) دارای محیط گرافیکی در زمان اجراست شبیه سازی تمامی پروتکل های mqtt , coap در omnet++ از تخصصی های اصلی گروه متلب پروژه می باشد و با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های آمنت را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه شبکه با آمنت

انجام پروژه آمنت پلاس

انجام پروژه برنامه نویسی با آمنت

انجام تمرینات آمنت 

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه برنامه نویسی کلودسیم 

سفارش پروژه لینوکس 

سفارش پروژه ns2

سفارش پروژه مپ ردیوس

انجام پروژه شبکه حسگر بی سیم

انجام پروژه ifogsim

انجام پروژه پکت تریسر

انجام پروژه آپنت

 

اهمیت نرم افزار آمنت در چیست؟

آمنت نرم افزاری بسیار قدرتمند در حوزه شبیه سازی شبکه کامپیوتری یا مخابراتی، شامل تجهیزات و زیرساختی است که اجرای آن در مقیاس تجاری، معمولاً با هزینه های زمانی و مالی چشمگیری همراه است. بنابراین لازم است قبل از اجرای واقعی شبکه، یک مدل سازی و تحلیل قبلی در مورد شبکه مورد نظر صورت گیرد و مشکلات احتمالی شبکه، شناسایی و برطرف گردد نرم افزار حرفه ای آمنت برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با داشتن ابزارها و کتابخانه های حرفه ای میتواند هر نوع مدل شبکه ای را به طور کامل مدل سازی نماید اهمیت آمنت در حوزه مدل سازی انواع شبکه های بی سیم است این نرم افزار از انواع پروتکل های شبکه پشتیانی میکند با استفاده از آمنت میتوان یک شبکه را قبل از پیاده سازی کامل شبیه سازی کرد قسمت های مختلف را به آن اضافه یا کم کرد همچنین میتوانید یک مدل آماری از شبیه سازی انجام شده را نیز بدست آورد و نتایج ارزیابی های مختلف را با هم مقایسه کرد.

 

ضرورت استفاده از آمنت در شبیه سازی شبکه های بی سیم 

آمنت یکی از بهترین و قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی در حوزه شبکه و مخابرات می باشد از نرم افزار قدرتمند آمنت در مدل سازی انواع خطوط شبکه های حسگر بی سیم به فراوانی استفاده میشود کاربرد اصلی آمنت پلاس در شبکه های مبتنی بر بی سیم می باشد یکی از ویژگی های اصلی این شبه سازی مبتنی بودن برای پایه زبان سی می باشد بسیاری از شرکت ها و مراکز معتبر از این نرم افزار به عنوان یکی ابزار کاربردی در تحلیل اجرا شبکه استفاده میکنند مثلا در حوزه مخابرات بسیار مورد استفاده قرار میگیرد

 

کاربردهای آمنت

1- شبیه سازی شبکه های بین خودرویی با آمنت 

2- شبیه سازی شبکه های VANET

3- شبیه سازی شبکه های حسگر

4- شبیه سازی پروتکل های استاندارد شبکه

5- شبیه سازی مخابرات بی سیم نوری

 

مراحل انجام پروژه آمنت 

  1. ارسال پروژه آمنت از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه آمنت توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه آمنت براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده آمنت توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه آمنت توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه آمنت توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه آمنت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه آمنت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه آمنت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه آمنت دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه آمنت چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آمنت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه آمنت وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه آمنت منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری آمنت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه آمنت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های آمنت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی آمنت تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های آمنت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه آمنت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده آمنت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه آمنت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه آمنت من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه آمنت در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه