انجام پروژه های آموس

انجام پروژه های آموس

متلب پروژه با تجربه 10 ساله بالا و با کسب کارنامه ای درخشان در انجام پروژه های آموس این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای انجام پروژه آموس خود انتخاب کرده اید، برای سفارش پروژه میتوانید با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

آموس چیست ؟

آموس یا Amos یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی آماری در حوزه مدل سازی معادلات ساختاری می باشد که به کمک سایر نرم افزارها قابلیت پیاده سازی نمی باشد نرم افزار آموس در ابتدا برای حل دستی معادلات ساختار یافته بکار میرفت ولی به مرور زمان روش ها و ابزارهای مختلفی به آن اضافه شد در نسخه های اولیه کلیه داده ها به صورت دستی وارد نرم افزار آموس میشد که بعدا قابلیت تحلیل داده ، گرفتن واریانس ، انحراف معیار و همچنین تحلیل انواع روش های آماری نیز به آن اضافه شد، این نرم افزار توسط دو زبان برنامه نویسی ویژال بیسیک و همچنین آموس گرافیک طراحی و توسعه داده شده است که ویژگی های گرافیکی نیز به صورت نمودارهای ساختاری به آن اضافه میشود.

آموس در مقایسه با سایر نرم افزارهای آمار از قدرت تحلیل کمتری برخوردار است ولی در مدل سازی انواع داده ها قدرت بالاتری دارد به طور معمول مدل های نظری که توسط مشاهدات و تجربیات نویسنده به دست آماده است قابلیت استفاده ندارد و با توجه به انواع متغیرهایی که در مدل های نظری تعریف میشود نیاز به ابزاری برای تحلیل داریم که آموس یکی از بهترین و اصلی ترین آنها می باشد.همچنین برآورد پارامترها در این نرم افزار به کمک روش های مختلفی مانند حداکثر درستنمایی، حداقل مربعات تعمیم یافته، حداقل مربعات غیروزنی و حداقل مربعات غیروابسته به مقیاس انجام می شود، به جرات میتوان گفت در حوزه مدلسازی داده به صورت ترسیمی و گرافیکی کمتر نرم افزاری قدرت آموس را دارا می باشد برای استفاده از آموس باید با زبان بیسیک تقریبا آشنایی داشته باشید یکی از ویژگی های اصلی آموس داشتن ابزارهای از پیش آماده برای مدل سازی می باشد که فقط کافی ست مدل را انتخاب کرده و به داخل نرم افزار وارد کنید همچنین آموس قابلیت وصل شدن به سایر نرم افزارهای تخصصی حوزه تحلیلی را دارد.

ما چه نوع پروژه های آموس را میتوانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار آموس

انجام پروژه صنایع با آموس 

انجام پروژه تحلیلی با آموس 

انجام پروژه مدل سازی با آموس 

انجام پروژه مدیریت با آموس 

انجام پروژه های آموس

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه های پریماورا 

انجام پروژه نرم افزار R

انجام شبیه سازی ارنا

 

مهم ترین شرایط در مدل سازی با آموس 

آموس برای مدل سازی معادلات ساختاری نیاز به یک سری شرایط دارد که در زیر به آن ها اشاره میکنیم :

1- مناسب بودن تعداد نمونه ها و داده ها 

2- رابطه خطی بین متغیرها 

3- عدم وجود کوواریانس با مقدار صفر در بین متغیرها

4- عدم وجود خطی بودن روابط بین متغیرها

5- نوع داده های مورد استفاده در آموس باید از نوع فاصله ای باشد..

 

اهمیت آموس در چیست ؟

قدرت بالای آموس در تحلیل و ترسیم مدل ها به صورت گرافیک می باشد که در کمتر نرم افزاری مشاهده میشود شاید بتوان از نرم افزارهای متناظر با آموس فقط از لیزرل نام برد که آن نیز قدرت این نرم افزار را در شبیه سازی ندارد آموس دارای ویژگی های مختلف می باشد از جمله امکان مدیریت داده ها به اشکال مختلف را دارد و میتواند داده ها به صورت های مختلف و حتی خام برای فراخوانی استفاده کند از دیگر قابلیت های آموس مدیریت داده های گروهی و چندوجهی می باشد علاوه بر ویژگی هایی که گفته شد آموس دارای محیط گرافیکی بسیار جذاب می باشد که این کار را برای استفاده کننده در تنظیم انواع مدل های خطی و غیر خطی می باشد متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان آموس را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.  

 

ویژگی های آموس

  • قابلیت تعیین روابط بین پارامترها 
  • توانایی یافتن مدل مناسب برای داده های کیفی
  • تعیین روابط بین پارامترها از طریق رسم نمودار
  • قابلیت حل انواع معادلات ساختار یافته
  • قابلیت تشخیص داده های پرت در آموس
  • قابلیت بررسی نرمال بودن یا غیر نرمال بودن داده ها 

 

انجام پروژه آموس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های آموس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه آموس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه مدل سازی با آموس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه آموس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آموس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه آموس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه آموس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری آموس 

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه آموس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های آموس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی آموس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های آموس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه آموس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده آموس 

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه آموس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه آموس من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه آموس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه آموس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه آموس دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه آموس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آموس خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه