انجام پروژه های آموس

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های آموس ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار آموس ، انجام پروژه آموس آماری ، انجام مدل سازی با آموس ، سفارش پروژه آموس (Amos) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

تعریف آموس

آموس یا Amos یکی از نرم افزارهای بسیار مناسب آماری در حوزه مدل سازی معادلات ساختاری می باشد که به کمک سایر نرم افزارها قابلیت پیاده سازی نمی باشد این معادلات ساختاری در آموس پس از حل به صورت یک نقشه ترسیمی مشاهده میشود که بر محبوبیت آموس افزوده است نرم افزار آموس در مقایسه با سایر نرم افزارهای آمار از قدرت تحلیل کمتری برخوردار است ولی در مدل سازی انواع داده ها قابلیت فراوانی دارد به طور معمول مدل های نظری که توسط مشاهدات و تجربیات نویسنده به دست آماده است قابلیت استفاده ندارد و با توجه به انواع متغیرهایی که در مدل های نظری تعریف میشود نیاز به ابزاری برای تحلیل داریم که آموس یکی از بهترین و اصلی ترین آنها می باشد به جرات میتوان گفت در حوزه مدلسازی داده به صورت ترسیمی و گرافیکی کمتر نرم افزاری قدرت آموس را دارا می باشد برای استفاده از آموس باید با زبان بیسیک تقریبا آشنایی داشته باشید یکی از ویژگی های اصلی آموس داشتن ابزارهای از پیش آماده برای مدل سازی می باشد که فقط کافی ست مدل را انتخاب کرده و به داخل نرم افزار وارد کنید همچنین آموس قابلیت وصل شدن به سایر نرم افزارهای تخصصی حوزه تحلیلی را دارد قدرت بالای آموس در گرافیک و ترسیم مدل ها به صورت گرافیک می باشد که در کمتر نرم افزاری مشاهده میشود آموس دارای ویژگی های مختلف می باشد از جمله امکان مدیریت داده ها به اشکال مختلف را دارد و میتواند داده ها به صورت های مختلف و حتی خام برای فرخوانی استفاده کند از دیگر قابلیت های آموس مدیریت داده های گروهی و چندوجهی می باشد علاوه بر ویژگی هایی که گفته شد آموس دارای محیط گرافیکی بسیار جذاب می باشد که این کار برای استفاده کننده در تنظیم انواع مدل های خطی و غیر خطی می باشد.

ما چه نوع پروژه های آموس را میتوانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار آموس

انجام پروژه صنایع با آموس 

انجام پروژه تحلیلی با آموس 

انجام پروژه مدل سازی با آموس 

انجام پروژه مدیریت با آموس 

انجام پروژه های آموس

سایر فعالیت های متلب پروژه 

انجام پروژه های ونسیم

انجام پروژه های پریماورا 

انجام پروژه های msp

انجام پروژه های تحلیل آماری

انجام پروژه های spss

انجام پروژه های sas

انجام پروژه های مینی تب

انجام پروژه های R

انجام پروژه های statistica

انجام پروژه های لیزرل

مراحل انجام پروژه آموس در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه آموس

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های آموس

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه Amos همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های آموس چقدر است؟

پروژه های آموس در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های amos یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار آموس

آموس را میتوان از نرم افزارهای بسیار قدرتمند در حوزه مدل سازی ساختاری انواع معادلات آماری دانست این نرم افزار قدرتمند با داشتن رابط کاربری بسیار قوی مورد استفاده بسیاری از کاربران در سراسر دنیا قرار گرفته است یکی از ویژگی های برجسته آموس در ترسیم انواع نقشه ها به صورت مدل سازی گرافیکی و بصری می باشد که با سایر نرم افزارهای آماری قابل انجام نیست.

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه آموس

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه amos را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های آموس انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان آموس در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه