انجام پروژه های اسپارک

انجام پروژه های اسپارک ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اسپارک توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های اسپارک میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه اسپارک خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه اسپارک را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه اسپارک در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

 اسپارک چست ؟

اسپارک یا Apache Spark یک سیستم پردازش توزیع شده با مقیاس بالا است که برای پردازش داده های بزرگ و پیچیده طراحی شده است. که کاربرد اصلی آن در تحلیل داده می باشد. انجام پروژه های اسپارک کاربرد فراوانی در پردازش داده های بزرگ دارد. هدف از طراحی اسپارک استفاده از یک سیستم تجیمع شده برای تحلیل داده می باشد. اسپارک توسط زبان های برنامه نویسی مختلفی پشتبانی و ساماندهی میشود که جاوا از بهترین آنها می باشد. اسپارک با کتابخانه های سطح بالا پکیج شده، از جمله پشتیبانی از SQL، جریان داده ها، یادگیری ماشین و پردازش نمودار. این کتابخانه های استاندارد بهره وری توسعه دهنده را افزایش می دهد و می تواند به صورت یکپارچه برای ایجاد جریان های کاری پیچیده ترکیب شود.

اسپارک یک موتور پردازش داده است که اولین بار در سال 2009 به عنوان یک پروژه در آزمایشگاه ای ام پی دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی طراحی شد. سپس در سال 2013 به یک پروژه انحصاری از بنیاد نرم‌افزاری آپاچی تبدیل شده و در اوایل سال 2014 میلادی به یکی از پروژه‌های برتر بنیاد ارتقا یافت. آپاچی اسپارک یک موتور بسیار قدرتمند، برای پردازش داده‌های بزرگ به صورت توزیع‌ شده است. منظور از داده‌های در مقیاس بزرگ، داده هایی است که معمولاً بر روی یک کامپیوتر نمی‌توانند پردازش شوند(مثلا داده‌هایی که از مقدار حافظه‌ی اصلی یک کامپیوتر بیشتر هستند. منظور از توزیع‌شده این است که، داده‌ها، بر روی چندین کامپیوترکه به آنها Node یا گره گفته می‌شود، قرار دارند و بایستی پردازش شوند اسپارک گفته میشود. اسپارک قادر است چندین پتابایت داده را که بر روی خوشه‌هایی از هزاران سرور فیزیکی یا مجازی توزیع شده‌اند پردازش نماید. چندین زبان برنامه‌نویسی مانند جاوا، پایتون، آر و اسکالا را پشتیبانی نموده و علاوه بر بستر ذخیره­سازی داده‌های هدوپ (HDFS) قادر است با سایر منابع ذخیره‌سازی مانند HBase، کاساندرا، مونگو و S3 آمازون نیز کار کند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های اسپارک را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی اسپارک

انجام پروژه درسی با اسپارک

انجام پروژه با نرم افزار اسپارک

انجام پروژه کلاسی اسپارک

انجام تمرین اسپارک

 

 

اسپارک را میتوان یکی قدرتمندترین ابزارها در انجام پروژه جاوا دانست که با داشتن موتور قدرتمند خود در پردازش دیتاهای حجیم بسیار کاربرد دارد.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه

سفارش پروژه مپ ردیوس

انجام پروژه برنامه نویسی جاوا

انجام پروژه برنامه نویسی پایتون

سفارش پروژه کلودسیم 

سفارش پروژه ns2

سفارش پروژه آمنت

 

اهمیت استفاده از اسپارک در چیست؟

آپاچی اسپارک یک فریمورک محاسبات توزیع شده همه منظوره اوپن سورس است. اسپارک واسط برای برنامه نویسی کل توزیع ها با موازی سازی داده ها و تلرانس را فراهم می کند. ابتدا در دانشگاه کالیفرنیا، AMPLab برکلی توسعه یافته، بانک کد Spark بعداً به بنیاد نرم افزار آپاچی اهدا شد، که از آن زمان تاکنون نیز ادامه دارد. در ابتدا Spark به ما یک فریمورک جامع و یکپارچه برای مدیریت نیازهای پردازش کلان داده با مجموعه های متنوع و مختلف داده (داده های متنی، نمودار داده ها و غیره) و نیز منبع داده را ارائه می دهد. Spark این امکان را فراهم می کند تا سریعا برنامه های کاربردی را در جاوا، اسکالا یا پایتون بنویسید. این فریمورک دارای بیش از 80 اپراتور سطح بالا است. شما می توانید آن را به صورت تعاملی برای پرس و جوی داده های درون پوسته استفاده کنید. علاوه بر نقشه و کاهش عملیات، از کوئری های اس کیو ال، جریان داده ها، یادگیری ماشینی و پردازش داده های گرافیکی پشتیبانی می کند.

 

ویژگی های استفاده از اسپارگ

1- بهینه سازی مراحل جریان پردازش داده ها

2- ذخیره سازی زیاد داده در حافظه

3- پشتیبانی از نقشه و کاهش عملکرد

4- بهینه سازی نمودارهای اپراتور دلخواه

5- ارائه ی API های مختصر و سازگار در Scala ،Java و Python

6- ارائه ی پوسته تعاملی برای Scala و Python

 

مراحل انجام پروژه اسپارک در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اسپارک توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اسپارک براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه اسپارک توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه اسپارک با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه اسپارک با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه اسپارک به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه اسپارک دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اسپارک چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اسپارک خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اسپارک وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اسپارک منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اسپارک

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اسپارک در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اسپارک به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی اسپارک تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های اسپارک انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اسپارک موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اسپارک

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اسپارک به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اسپارک من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اسپارک در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه