انجام پروژه های ایتبس

انجام پروژه های ایتبس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ایتبس توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های ایتبس میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ایتبس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه ایتبس در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه ایتبس  در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ایتبس چیست؟

ایتبس یا ETABS یکی از قوی ترین نرم افرارهای عمران در حوزه تحلیل و طراحی سیستم های ساختمانی می باشد که کاربرد اصلی آن در مدلسازی سازه‌ های بتنی، فولادی و سازه‌ های مختلط می باشد. انجام پروژه های ایتبس نقش مهمی در تحلیل دینامیکی و تحلیل غیرخطی سازه دارد. هدف از طراحی ایتبس ارائه نرم افزاری جامع جهت مدلسازی و تحلیل دقیق پروژه های ساختمانی می باشد. ایتبس همچنین توانایی تحلیل انواع ساختمان های چند طبقه را دارد. نرم افزار ایتبس بعنوان یک استاندارد رسمی در مدل سازی و تحلیل سازه معرفی میشود، یکی از ویژگی های بارز ایتبس طراحی طراحی قاب برشی می باشد. ایتبس ابزارهای قدرتمندی را برای تحلیل دینامیکی، تحلیل غیر خطی، طراحی لرزه ای و طراحی سازه های بتنی و فولادی فراهم می کند، تمامی متخصصان سازه به ناچار باید استفاده از این نرم افزار قدرتمند و تخصصی را فرار بگیرند قابلیت و توانایی این نرم افزار در تحلیل انواع سازه های ساختمانی ایتیس را به قدرتمندترین نرم افزاری تحلیل سازه مطرح کرده است تمامی المان های ساختمان سازی در داخل این نرم افزار طراحی و تعبیه شده است و شما براحتی میتوانید سازه مورد نظر خود را در داخل این نرم افزار طراحی کنید امروزه اکثر کاربران که در فعالیت های ساختمانی مشغول هستند ناچار به استفاده از نرم افزار ایتبس می باشد.

امروزه ایتبس یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای عمران در حوزه محاسبات سازه‌ای است که برای طراحی و تحلیل سازه‌های بتنی، فولادی، چوبی و مخلوط استفاده میشود. این نرم افزار قابلیت تحلیل و طراحی سازه‌ های پیچیده را داراست و به مهندسان عمران کمک می‌کند تا با استفاده از مدلسازی پیشرفته و قابلیت‌های مختلف، سازه‌ هایی با عملکرد بالا و هزینه کمتر طراحی کنند. استفاده از نرم افزار ایتبس در مهندسی عمران بسیار حائز اهمیت است زیرا با به کارگیری از این نرم افزار میتوان به صورت دقیق و کامل، تحلیل و طراحی سازه‌ ها و بررسی میزان استحکام آنها در برابر زلزله انجام داد. همچنین، با استفاده از این نرم افزار می‌توان به صورت سریع و بهینه، ابعاد و ضخامت قطعات سازه را محاسبه کرد و به این ترتیب هزینه‌ های ساخت سازه را به شدت کاهش داد. استفاده از نرم افزار ایتبس در میان متخصصان سازه و عمران به دلیل قابلیت‌های بسیار بالای این نرم افزار، روز به روز در حال گسترش است. این نرم افزار به دلیل داشتن رابط کاربری کاربرپسند و قابلیت‌های پیشرفته، برای تحلیل و طراحی انواع سازه ها از جمله بتنی ، فولادی و آهنی و به خصوص در پروژه‌های عمرانی بزرگ، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از نرم افرار ایتبس کمک می‌کند تا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، بهینه‌سازی هزینه‌ های ساخت سازه را در نظر بگیرند.

امروزه ایتبس بیشترین کاربرد را در مهندسی عمران دارد. انجام پروژه ایتبس عمران منجر به  تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی خواهد شد. یکی از قابلیت های کلیدی افزار ایتبس تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات ساختمان است. اهمیت این نرم افزار از آنجایی مشخص میشود که امروز دقت و زمان  یک آیتم بسیار مهم در اصول طراحی سازه و طراحی زلزله می باشد شما با استفاده از ایتبس میتوانید ابعاد ساختمان را حتی در محیط های بسیار کوچک در کمترین زمان طراحی کنید. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار میتوان به شناخت المان های ساختمان و طبقات ، محاسبه خودکار جرم و مرکز جرم ، انتقال بارهای ثقلی از کف ها به تیرها ، تولبد و توزیع بارهای جانبی بین تزار مختلف ، مدل سازی المان های پوسته ای و رامپ میتوان اشاره کرد. با توجه به اهمیت بالای نرم افزار ایتبس در تحلیل انواع سازه ها می باشد روز به روز بر محبوبیت این نرم افزار افزوده شده است داشتن المان های مختلف کار را برای بسیاری از کاربران در استفاده از ایتبس مشکل پیدا کرده است امروزه تمامی ساختمان ها و سازه های بتنی یا فلزی قبل از این که به مرحله ساخت برسد باید در نرم افزار ایتبس شبیه سازی شود و در صورت که اصول ساخت سازه در آن رعایت شده باشد اجازه طراحی و تخریب داده میشود.

متلب پروژه چه نوع پروژه های ایتبس را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار ایتبس

انجام پروژه عمران با ایتبس

انجام مدل سازی با ایتبس 

انجام تحلیل خرابی با ایتبس

 

مراحل مدل سازی با ایتبس

1- استفاده از مصالح : در گام اول می بایست با انواع مصالح مختلف در مدل سازی سازه و کاربرد آن ها آشنا شویم 

2- تعریف مقاطع : مقاطع اندازه های مشخصی است که برای چیدمان عناصر در مدل سازی استفاده میشود در این گام باید مقاطع تعریف شود

3- طراحی دیوارهای برشی : در این مرحله باید دیوارهای برشی و منقطع را در ایتبس تعریف کنیم 

4- تحلیل دینامیکی : در این گام در مدل سازی سازه نیاز به تحلیل دینامیکی سازه که به دو صورت تحلیل طیفی و تحلیل زمانی انجام میشود انجام شود 

5- تعریف شرایط طیفی : در این مرحله باید شرایط طیفی و محدوده مورد تعیین آن را تعریف کنیم 

6- مدل سازی فونداسیون : در این مرحله باید فونداسیونی که قرار است در سازه استفاده شود را تعریف کنیم 

7- طراحی تیرهای مرکب : در این گام باید انواع تیرهای مرکبی طراحی شود تیرهای مرکب تیرهایی است که مساحت‌های وسیع را بدون نیاز به هرگونه ستون واسط پوشش میدهند

8- طراحی پی های نواری : پی های نواری پی های کم عمق هستند که از اتصال پی‌های هر طرف به هم ایجاد میشود در این گام باید در نرم افزار ایتبس این پی ها طراحی شود 

9- کنترل طراحی : طراحی کنترل از مهم ترین بخش های کنترل سازه است که تمامی ضوابط و اصول طراحی سازه بررسی میشود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه دانشجویی سپ 

انجام پروژه با نرم افزار اتوکد

سفارش پروژه عمران

سفارش پروژه متره و برآورد

انجام پروژه مهندسی سازه

انجام پروژه اپنسیس

انجام پروژه دانشجویی gis

انجام حل دستی پروژه بتن

پروژه مهندسی راه سازی

 

ضرورت استفاده از ایتبس در تحلیل سازه 

تحلیل انواع سازی های بتنی و فولادی برای متخصصان سازه یک ضرورت به شمار می آید با استفاده از ایتبس، مهندسان قادر خواهند بود تا تأثیر بارهای استاتیکی و دینامیکی بر سازه را بررسی کنند و نقاط ضعف و نقاط قوت سازه را شناسایی کنند ایتبس امکان مدلسازی و تحلیل سازه‌های پیچیده را فراهم می‌کند و به مهندسان کمک میکند، این نرم افزار با دارا بودن یک سیستم یکپارچه مدیریت سازه توانایی تحلیلهای غیرخطی استاتیکی دینامیکی برای ساختمان ها را دارد. به همین دلیل استفاده از نرم افزار ایتبس در تحلیل سازه به دلایل زیر ضروری است

 

وظایف کاربردی نرم افزار ایتبس

1- تحلیل و طراحی سازه‌های فولادی، بتنی و چوبی از مهم وظایف نرم افزار ایتبس می باشد.

2- مدل‌سازی سازه‌های سه بعدی و انجام تحلیل‌های استاتیکی و دینامیکی از دیگر قابلیت های نرم افزار ایتبس می باشد.

3- اعمال بارهای مختلف بر سازه‌ها و بررسی رفتار آن‌ها تحت این بارها توسط ایتبس به راحتی انجام میشود.

4- ارائه گزارشات و نمودارهای مورد نیاز برای تحلیل و طراحی سازه‌ها توسط ایتبس انجام میشود.

5- انجام تحلیل‌های غیرخطی شامل تحلیل پوسته‌ای، تحلیل پوشش نشست، تحلیل دینامیکی غیرخطی در ایتبس به راحتی صورت میگیرد.

6-بررسی عملکرد سازه در شرایط زلزله و طراحی سیستم‌های مقاومت زلزله در دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

 

انواع مدلسازی در نرم افزار ETABS

1- مدلسازی سازه‌های خمشی یا Frame Elements : در این نوع مدلسازی، سازه به صورت عناصر خمشی مدلسازی می‌شود که به صورت تیرها، ستون‌ها و قاب‌ها تعریف می‌شوند.

 

2- مدلسازی سازه‌های پوسته‌ای یا Shell Elements : در این نوع مدلسازی، سازه به صورت عناصر پوسته‌ای مدلسازی می‌شود که به صورت پوسته‌ها و پنل‌ها تعریف می‌شوند.

 

3- مدلسازی سازه‌های جامد یا Solid Elements : در این نوع مدلسازی، سازه به صورت عناصر جامد مدلسازی می‌شود که به صورت بلوک‌ها و حجم‌های سه بعدی تعریف می‌شوند.

 

4- مدلسازی ترکیبی یا Combined Modeling: در این نوع مدلسازی، از ترکیب مختلف عناصر خمشی، پوسته‌ای و جامد برای مدلسازی سازه استفاده می‌شود.

 

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار ایتبس

1- مدل سازی : بخش مدل سازی از مهم ترین قسمت های ایتبس است که میتوان سازه های فولادی و بتنی را طراحی کرد 

2- بخش تحلیل سازه : در این بخش میتوان انواع سازه های مختلف را تحلیل کرد

3- بخش طراحی : این بخش بعد از طراحی سازه کاربرد دارد و میتوان محاسبات و فرمول های مربوط به طراحی سازه های بتنی و فولادی را انجام داده و طرح های لازم را تهیه کنید

4- بخش ترکیب بار : در این بخش میتوان بارهای مختلف را با هم ترکیب کرده و نتایج تحلیل را برای آنها بدست آورند.

5 – بخش محاسبات بار : در این بخش میتوانید انواع محاسبات مربوط به بارهای وارد شده بر سازه های مختلف را با استفاده روابط و فرمول های مختلف بدست آورد.

6- بخش تحلیل زلزله : یکی از بخش های ایتبس تحلیل زلزله ای انواع سازه می باشد 

 

لزوم استفاده از نرم افزار ETABS در حوزه های مختلف

1- مدیریت اجرایی پروژه های ساختمانی : یکی از مهمترین حوزه هایی که بیشترین استفاده را از ایتبس دارد مدیریت اجرایی پروژه های ساختمانی می باشد این نرم افزار قدرت بسیار بالایی در اجرای و راه اندازی پروژه های ساختمانی دارد.

 

2-طراحی و تحلیل سازه های فولادی و بتنی : نرم افزار ایتبس به عنوان محبوب ترین نرم افزارهای تحلیل سازه های فولادی و بتنی معرفی میشود این نرم افزار قدرت بالایی در مدلسازی ، تحلیل و همچنین شبیه سازی انواع سازه دارد.

 

3-کنترل کیفیت ساخت و ساز : با توجه به اینکه تمامی مراحل ساخت و مدلسازی سازه قبل از شروع ساخت در ایتبس قابل مشاهده می باشد این عمل موجب کنترل کیفیت ساخت و ساز خواهد شد.

 

4- کاهش ریسک در ساخت و ساز : در طراحی سازه با استفاده از ایتبس میتوانید از ابتدا تا انتهای ساخت و ساز را در مدلسازی کنید و در صورت وجود عیب و نقص در پروژه آن را کاهش داده و مدیریت نمایید این عمل موجب کاهش ریسک در ساخت و ساز خواهد شد.

 

اهمیت استفاده از ایتبس در چیست ؟

امروزه تحلیل سازه به یکی از اصلی ترین مراحل قبل از ساخت توسط متخصصان معرفی میشود برای تحلیل و مدلسازی سازه نیاز به نرم افزارهای تخصصی داریم ایتبس نرم افزاری حرفه ای در این زمینه است با استفاده از این نرم افزار مهندسان عمران میتواند تا ساختمان‌های مختلف را با استفاده از مدلسازی سازه‌ ای و تحلیل دینامیکی طراحی کنند. این نرم‌افزار به طور خاص برای تحلیل و طراحی ساختمان‌های بتنی و فولادی مناسب است. کلیه مدل سازی های قاب های فولادی ، بتنی ، بتن آرمه تمامی این موارد در ایتبس به راحتی قابل پیاده سازی است همچنین با استفاده از ایتبس میتوانید شرایط زلزله ای و استاندارهای سازه زلزله ای روی سازه مدل سازی کنید تمامی اطلاعات و اصول زلزله نگاری با ایتبس به راحتی قابل پیاده سازی است و شاید بتوان کمتر نرم افزاری را اندازه ایتبس که دارای قدرت مدل سازی است نام برد.

 

کاربردهای ایتبس

1- قابلیت مدل سازی سه بعدی انواع سازه

2- توانایی طراحی انواع قاب های بتنی ، فولادی و مرکب

3- توانایی تحلیل نهایی طراحی سازه های ساختمانی

4- قابلیت ارزیابی کامل لرزه ای بنا 

 

مراحل انجام پروژه ایتبس

  1. ارسال پروژه ایتبس از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ایتبس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ایتبس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ایتبس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه ایتبس در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه ایتبس داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با ایتبس باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه ایتبس می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه رشته ایتبس است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان ایتبس است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه ایتبس

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه ایتبس مواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های ایتبس در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه ایتبس

انجام پروژه های ایتبس همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با ایتبس داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های ایتبس است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه ایتبس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ایتبس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه ایتبس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ایتبس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ایتبس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ایتبس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ایتبس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ایتبس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ایتبس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ایتبس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ایتبس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی ایتبس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ایتبس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ایتبس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ایتبس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ایتبس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ایتبس من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ایتبس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه