انجام پروژه های ETAP

انجام پروژه های ETAP ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ETAP ، انجام پروژه ETAP برق ، سفارش پروژه ETAP ( ای تپ ) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

تعریف etap

ای تپ یا ETAP یکی از نرم افزارهای بسیار پر کاربرد مهندسی برق گرایش برق قدرت می باشد این نرم افزار بسیار قوی در حوزه سیستم های قدرت بسیار پرکاربرد می باشد این نرم افزار پاسخ گویی بسیار از مشکلات متخصصین برق در حوزه آنالیز سیستم های برق قدرت می باشد. نرم افزار ETAP یکی از قوی ترین نرم افزارها در حوزه تحلیل شبکه های قدرت توزیع شده، تحلیل سیستم های قدرت ، توزیع سیستم های توان الکتریکی می باشد که در محیط های صنعتی کاربرد فراوانی دارد یکی از بزرگترین قابلیت های نرم افزار ای تپ در شبیه سازی سیستم های توزیع نیروگاهی به صورت کاملا گرافیکی می باشد  همچنین میتوان به راحتی محاسبات پس بار را در این نرم افزار کامل کرد در نسخه های جدید نرم افزار eatp قابلیت تحلیل فازی به این نرم افزار اضافه شده است که رقیب بسیار جدید برای سایر نرم افزارهای رشته برق می باشد به جرات میتوان گفت در حوزه سیستم های توزیع شده برق و مدل سازی گرافیکی اجزای آن هیچ نرم افزاری به اندازه ای تپ قدرت و کارایی ندارد یکی از اصلی ترین مشکلات کاربران در حوزه قدرت تحلیل مدارهای سیستم های قدرت می باشد وجود انواع منابع نویز ، اعوجاج خطی و غیر خطی باعث شده است که نتوان تحلیل درستی از این مدارها بدست آورد نرم افزار etap یکی از بهترین این نرم افزارها می باشد که با داشتن با محیط کاربری بسیار آسوده توانسته است آنالیز بسیار دقیقی ارائه نماید

ما چه نوع پروژه های ETAP را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار ETAP

انجام پروژه برق با  ETAP

انجام پروژه سیستم های قدرت با ETAP

انجام پروژه تحلیلی شبکه برق با  ETAP

انجام پروژه های ای تپ ETAP

ما در حوزه های زیر آمادگی داریم به شما کمک کنیم 

انجام پروژه ماکسول

انجام پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه pscad

انچام پروژه مولتی سیم

انجام پروژه EMTP

انجام پروژه گمز

انجام پروژه PowerWorld Simulator

سفارش پروژه plc

انجام پروژه دانشجویی EPLAN

مراحل انجام پروژه ETAP در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه ETAP

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های ETAP

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه ETAP همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های ETAP چقدر است؟

پروژه های راینو در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های ETAP یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار ETAP

etap را میتوان از نرم افزارهای بسیار کاربردی در تحلیل انواع سیستم های قدرت دانست این نرم افزار با داشتن محیط کاربری بسیار حرفه ای و استفاده از ابزارهای قدرتمند کار را برای بسیاری کاربران برق آسوده کرده است از ویژگی های بسیار جالب نرم افزار etap استفاده از محیط فازی برای افزایش دقت در تحلیل انواع سیستم های شبکه قدرت و سیستم های مبتنی بر قدرت است که میتوان خروجی آن را ترسیم کرد و نمودارهای مدنظر را مشاهده کرد.

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه ETAP

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه ETAP را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های ETAP انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان ETAP در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

هزینه انجام پروژه ETAP با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه ETAP با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه ETAP در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه