انجام پروژه برق قدرت


انجام پروژه برق قدرت، ارائه خدمات انجام پروژه های مهندسی برق قدرت ، سفارش پروژه برق قدرت ، پروژه دانشجویی برق قدرت توسط صدها کارشناس متلب پروژه در گرایش انجام پروژه الکترونیک قدرت، انجام پروژه سیستم های قدرت، ماشین های الکتریکی، انجام پروژه های حفاظت شبکه های الکتریکی،سیستم های حفاظت، پروژه موتورهای الکتریکی ، انرژی های نو ، انجام پروژه dfig قدرت از تخصص های اصلی ما بوده و با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

معرفی گرایش برق قدرت 

یکی از گرایش های اصلی رشته مهندسی برق ، برق قدرت میباشد. هدف این رشته تولید برق در نیروگاه ها، انتقال برق از طریق خط انتقال و توزیع در شبکه های شهری است که به مصرف برق خانگی و کارخانجات برسد برق قدرت در حقیقت پایه و زیر بنای فعالیت برای سایر امور می باشد تولید برق از انواع نیروگاه های بخار و آبی توسط صدها توربین که به وسیله ژنراتور های بسیار بزرگی چرا خنده می شود وظیفه تولید برق خانگی را بر عهده دارد برق تولید شده در نیروگاه دارای سطح ولتاژی بسیار بالایی می باشد که نیاز به افت ولتاژ دارد که توسط ترانس های کاهنده این اتفاق می افتد . از کسانی که در زمینه برق قدرت تحصیل می‌کنند انتظار می رود با روش‌ های مختلف تولید برق‌، خطوط‌ انتقال‌ نیرو و سیستم‌ های‌ توزیع‌ آشنا باشد. این رشته آنقدر در بیشتر کشورها مهم شده است که برخی درس ها برای آن کشور، بومی سازی شده است یعنی دولتی قصد دارد افراد حتما در زمینه هایی مثل تولید، انتقال، توزیع، مدیریت، اصلاح و سایر موارد دیگر تخصص کسب کند و جذب بازار کار شود. یکی از گرایشهای مهندسی برق ، گرایش قدرت است. مهندسی برق قدرت با تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی و ساخت برخی دستگاه‌های مربوط به آن نظیر ژنراتورهای الکتریکی، موتورهای الکتریکی و تجهیزات مورد نیاز سروکار دارد.

ما چه نوع پروژه های برق قدرت را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه های الکترونیک قدرت

انجام پروژه سیستم های قدرت

انجام پروژه ماشین های الکتریکی

انجام پروژه سیستم های حفاظت 

انجام پروژه dfig

انجام پروژه برق قدرت با قیمت مناسب

با توجه به اهمیت برق قدرت در زندگی روزمره افراد و استفاده از برق در تمامی زندگی افراد کاربران فراوانی به سمت رشته مهندسی برق قدرت گرایش پیدا کرده اند مشاهده میکنیم بسیاری از پروژه هایی که در زمینه قدرت نیاز به دانش تخصصی دارد و زمان کافی کاربران برای انجام آن ندارد متلب پروژه با تیم تخصصی سفارشات برق قدرت را با همکاری برترین مجریان ایران در زمینه راه اندازی کرده است تا بتواند پاسخ گوی کلیه نیازهای شما در این زمینه باشد.

گرایش های برق قدرت : رشته برق قدرت دارای گرایش های مختلفی می باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

گرایش الکترونیک قدرت

این شاخه از گرایش برق قدرت به طراحی و تولید انواع موتورهای الکتریکی و ساخت انواع مدارات قدرت پرداخته میشود همچنین در این گرایش به طراحی انواع بردهای مدارهای قدرت و ارتباط میان آنها به طور مفصل صحبت میشود.

گرایش سیستم های قدرت 

این گرایش از شاخه برق قدرت به طراحی و تولید سیستم های برق قدرت پرداخته میشود همچنین از قدیمی ترین گرایش های این حوزه نیز اطلاق میشود.

گرایش موتور الکتریکی 

این گرایش از شاخه برق قدرت به صورت صرف به طراحی و تولید انواع موتورهای تک فاز و سه فاز مطالعه پرداخته میشود این گرایش های کاربرد فراوانی در حوزه صنعت و انواع کارخانجات و شرکت های صنعتی دارد.

گرایش سیستم های انرژی 

در این گرایش از شاخه مهندسی برق قدرت به طراحی و ساخت انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی رشته برق پرداخته میشود این گرایش های از بروزترین شاخه های برق قدرت می باشد.

همچنین در صورتی که نیاز به انجام پروژه متلب برق قدرت دارید و زمان کافی برای انجام آن ندارید ما بهترین مجریان ایران در این حوزه را کنار هم جمع کرده ایم تا بتوانیم تمامی سفارشات شما را انجام بدهیم برای مشاوره رایگان با متلب پروژه تماس بگیرید.

خدمات مشابه متلب پروژه 

انجام پروژه های کنترل

انجام پروژه های الکترونیک

انجام پروژه های مخابرات

شبیه سازی مقالات برق قدرت 

انجام پروژه های دیگسایلنت

انجام پروژه های ETAP

انجام پروژه های pscad

انجام پروژه های ماکسول

انجام پروژه های EMTP

انجام پروژه های برق با متلب 

 

اهمیت رشته برق قدرت 

 مهندسي قدرت را مي توان توليد نيروي الکتريکي به روشهاي گوناگون و انتقال و توزيع اين نيروها با بازده و قابليت اطمينان بالا، تعريف کرد متخصصان حوزه برق قدرت با داشتن توان فنی لازم میتواند انرژی مورد نظر را برای مصارف خانگی و همجنین صنعتی فراهم بسازند در این رشته ابتدا انرژی برق توسط نیروگاهای برق که میتواند بخاری و اتمی باشد این انرژی از طریق دکل های برق فشار قوی وارد پست های تقلیل فشار میشود این پست ها که از مجموعه ترانسفورماتورهای کاهند و فزاینده تشکیل شده است ولتاژ برق در حدود 24 هزار کیلو ولت را تبدیل به مصارف برق شهری 220 ولت می نمایند جریان های برقی که توسط متخصصان برق قدرت در نیروگاه توزیع میشود به جریان برق 2 فاز ، تک فاز و سه واحد مبدل میشود انرژی تسویه شده به واحدهای توزیع در مراکز برق داخل شهر انتقال داده شده و در نهایت موجب روشنایی شهری خواهد شد.

 

پس میتوان گفت هدف از مهندسي قدرت، پرورش متخصصان حرفه ای در بخشهاي توليد، انتقال و توزيع است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد :

1-  توليد: طراحي شبکه هاي توليد با کمترين هزينه و بيشترين بازده.

2-  انتقال:  طراحي شبکه هاي انتقال، خطوط انتقال، پخش بار بر روي شبکه، قابليت اطمينان و پايداري شبکه قدرت، طراحي رله ها و حفاظت شبکه، پخش بار اقتصادي

3-  توزيع:  طراحي شبکه هاي توزيع حفاظت و مديريت آن می باشد 

در مبحث انتقال و توزیع ، روش‌های مختلف انتقال برق اعم از کابل‌های هوایی و زیرزمینی، اصول مهندسی فشار قوی و همچنین مدیریت شبکه توزیع و توزیع بهینه را مطالعه می‌کنند.برای مثال می‌توان با بهینه سازی  شبکه‌های برق‌ رسانی ٬تاحد زیادی ازتلفات در شبکه جلوگیری نمود که این‌ کار موضوع این گرایش از مهندسی قدرت است.

مبحث حفاظت نیز به بررسی انواع وسایل و تجهیزات حفاظتی‌ می‌پردازد که در مراحل مختلف تولید، توزیع، انتقال و مصرف انرژی، تاسیسات الکتریکی، انسان‌ها را در برابر حوادث مختلف محافظت می‌کنند.

گرایش ماشین‌های الکتریکی شامل ژنراتورها، ترانسفورمرها و موتورهای الکتریکی می‌شود که این شاخه از زمینه‌های مهم صنعتی و پژوهشی گرایش قدرت است.

گرایش الکترونیک قدرت به طراحی و بهره‌برداری از تجهیزات الکترونیکی ویژه سیستم‌های قدرت می‌پردازد.این تجهیزات باید با ولتاژ و جریان‌های بالا سازگار باشند.

 

آیا متلب پروژه ضمانت انجام پروژه برق قدرت را نیز ارائه میدهد ؟

اصولا ارائه پیشنهادات با عنوان ضمانت پروژه توسط موسسات ارائه ای می شود که تجربه بسیار بالایی در انجام پروژه دارند متلب پروژه این ضمانت را به کاربران خود میدهد که از مجریان استفاده میکند که توانایی انجام پیچیده ترین سفارشات مهندسی برق قدرت را با کیفیت مطلوب دارا می باشد.

 

برای مشاهده پروژه آماده برق قدرت باید چه کاری انجام بدهم ؟

متلب پروژه دارای بزرگترین بانک پروژه های آماده می باشد که توسط اساتید خبره این موسسه آماده شده است برای دریافت پروژه های آماده مهندسی برق قدرت به قسمت فروشگاه متلب پروژه مراجعه کنید

 

چرا باید متلب پروژه را برای پروژه برق قدرت خود انتخاب کنیم؟

امروزه بسیاری از سایت ها و موسسات مختلفی در حوزه پروژه در حال فعالیت هستند که به هیچ وجه قابل اعتماد نبوده و شرایط لازم برای برونسپاری سفارش را ندارند موسسه متلب پروژه بعد از کسب تجربه طولانی در انجام پروژه و بهره مندی از متخصصان توانمند سراسر کشور همچنین داشتن مجوزهای معتبر در انجام پروژه مهندسی برق قدرت توانسته است اعتماد کاربران خود را با رضایت مندی بالا جلب نماید.

 

 شرایط پشتیبانی از پروژه های برق قدرت در متلب پروژه به چه صورت است ؟

تمامی پروژه مهندسی برق قدرت که به موسسه متلب پروژه واگذار میشود دارای پشتیبانی می باشد معمولا مدت زمان پشیبانی 72 ساعت بعد تحویل پروژه می باشد ولی در صورت موافقت کارشناس انجام کار این زمان تمدید خواهد شد متلب پروژه پشتیبانی کامل از سفارشات را وظیفه اصلی خود دانسته و تا زمانی که کاربر از انجام پروژه رضایت داشته باشد این فرآیند ادامه خواهد داشت و این از اصلی ترین تفاوت های متلب پروژه با سایر موسسات می باشد.

 

به متخصص پروژه برق قدرت مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه برق قدرت در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت مدیریت را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه برق قدرت توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه برق قدرت براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه برق قدرت توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه برق قدرت به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه برق قدرت خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه برق قدرت به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه برق قدرت با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه برق قدرت به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه برق قدرت را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه برق قدرت به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه برق قدرت و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه برق قدرت با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه برق قدرت با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه برق قدرت در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه