انجام پروژه برق قدرت

انجام پروژه برق قدرت ، ارائه خدمات انجام پروژه مهندسی برق قدرت توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه برق قدرت میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های برق قدرت خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های برق قدرت در حوزه انجام پروژه کارشناسی برق قدرت، پروژه متلب برق قدرت در گرایش الکترونیک قدرت، پروژه سیستم های قدرت، ماشین های الکتریکی، حفاظت شبکه های الکتریکی، سیستم های حفاظت، پروژه موتورهای الکتریکی ، انرژی های نو ، انجام پروژه dfig در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه برق قدرت در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

معرفی گرایش برق قدرت 

برق قدرت یا مهندسی قدرت یکی از گرایش های بسیار مهم مهندسی برق قدرت می باشد که کاربرد اصلی آن در توزیع و انتقال انرژی الکتریکی می باشد. انجام پروژه برق قدرت کاربرد فراوانی در تولید انرژی برق از نیروگاه تا مصارف شخصی و خانگی دارد، هدف این رشته تولید برق در نیروگاه ها، انتقال برق از طریق خط انتقال و توزیع در شبکه های شهری است که به مصرف برق خانگی و کارخانجات برسد. مهندسی برق قدرت همچینن توانایی در طراحی و ساخت تجهیزات برق مانند ترانسفورماتور، ژنراتور، سیکل های بخار دارد. برق قدرت دارای قابلیت های فراوانی از جمله مدیریت مصرف انرژی ، خطوط انتقال ، طراحی پست های فشار قوی دارد.

مهندسان برق قدرت نیازمند آشنایی کامل با تجهیزات قدرت و معادلات و روابط این رشته  می باشد. برق قدرت در حقیقت پایه و زیر بنای فعالیت برای سایر امور می باشد تولید برق از انواع نیروگاه های بخار و آبی توسط صدها توربین که به وسیله ژنراتور های بسیار بزرگی چرا خنده می شود وظیفه تولید برق خانگی را بر عهده دارد برق تولید شده در نیروگاه دارای سطح ولتاژی بسیار بالایی می باشد که نیاز به افت ولتاژ دارد که توسط ترانس های کاهنده این اتفاق می افتد . از کسانی که در زمینه برق قدرت تحصیل می‌کنند انتظار می رود با روش‌ های مختلف تولید برق‌، خطوط‌ انتقال‌ نیرو و سیستم‌ های‌ توزیع‌ آشنا باشد. این رشته آنقدر در بیشتر کشورها مهم شده است که برخی درس ها برای آن کشور، بومی سازی شده است یعنی دولتی قصد دارد افراد حتما در زمینه هایی مثل تولید، انتقال، توزیع، مدیریت، اصلاح و سایر موارد دیگر تخصص کسب کند و جذب بازار کار شود. یکی از گرایشهای مهندسی برق ، گرایش قدرت است. مهندسی برق قدرت با تولید، انتقال و توزیع انرژی الکتریکی و ساخت برخی دستگاه‌های مربوط به آن نظیر ژنراتورهای الکتریکی، موتورهای الکتریکی و تجهیزات مورد نیاز سروکار دارد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های برق قدرت را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه های الکترونیک قدرت

انجام پروژه سیستم های قدرت

انجام پروژه ماشین های الکتریکی

انجام پروژه سیستم های حفاظت 

انجام پروژه dfig

لزوم استفاده از نرم افزار متلب در مهندسی برق قدرت

رشته برق قدرت با توجه به اهمیت و جایگاه خاص آن در جامعه برق مورد استقبال بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است این رشته بسیار حیاتی علاوه بر داشتن دانش برق قدرت توسط متخصصان نیاز به استفاده از برنامه و نرم افزارهایی برای تحلیل و شبیه سازی دارد ، بسیاری از پدیده های برق قدرت قابل مشاهده توسط انسان نیستند به همین دلیل نیاز به نرم افزارهای برای شبیه سازی آنها را داریم تا در صورت اطمینان ار نتایج بدست آمده بتوانیم آنها را محیط واقعی پیاده سازی کنیم یکی از حرفه ای ترین برنامه ها نرم افزار متلب است ، بسیاری از پروژه های متلب در حوزه برق قدرت است به همین دلیل یادگیری متلب در مهندسی برق قدرت یک اصل و نیاز کاربردی برای متخصصان است کمتر مساله یا شبیه سازی را میتوان پیدا کرد که با متلب قابل پیاده سازی نباشد، این نرم افزار کاربردی پاسخ گوی نیاز متخصصان قدرت در تمامی زمینه هاست، از شبیه سازی جریان های برق وردوی ، طراحی انواع پست های فشار قوی ، طراحی بلوک های قدرتی در سیمولینک متلب ، تحلیل انواع مدارات برق قدرت همگی توسط این نرم افزار انجام میشود شاید به جرات بتوان گفت هیج پروژه در رشته برق قدرت بدون شبیه سازی در متلب انجام نمیپذیرد.

 

انجام پروژه برق قدرت با قیمت مناسب

موسسه متلب پروژه در انجام پروژه دانشجویی برق قدرت سابقه همکاری با مجرب ترین کارشناسان کشور را دارند به همین دلیل انجام پروژه مهندسی برق قدرت در متلب پروژه تضمین شده است، با توجه به اهمیت برق قدرت در زندگی روزمره افراد و استفاده از برق در تمامی زندگی افراد کاربران فراوانی به سمت رشته مهندسی برق قدرت گرایش پیدا کرده اند مشاهده میکنیم بسیاری از پروژه هایی که در زمینه قدرت نیاز به دانش تخصصی دارد و زمان کافی کاربران برای انجام آن ندارد متلب پروژه با تیم تخصصی سفارشات برق قدرت را با همکاری برترین مجریان ایران در زمینه راه اندازی کرده است تا بتواند پاسخ گوی کلیه نیازهای شما در این زمینه باشد.

 

گرایش های برق قدرت : رشته برق قدرت دارای گرایش های مختلفی می باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

گرایش الکترونیک قدرت

گرایش الکترونیک قدرت از گرایش برق قدرت به طراحی و تولید انواع موتورهای الکتریکی و ساخت انواع مدارات قدرت پرداخته میشود همچنین در این گرایش به طراحی انواع بردهای مدارهای قدرت و ارتباط میان آنها به طور مفصل صحبت میشود.

 

گرایش سیستم های قدرت 

گرایش سیستم قدرت از گرایش های کاربردی برق قدرت است که به طراحی و تولید سیستم های برق قدرت پرداخته میشود همچنین از قدیمی ترین گرایش های این حوزه نیز اطلاق میشود. شاخه سیستم های قدرت به مجموعه ای از تجهیزات و سیستم های الکتریکی اطلاق می شود که برای تولید، انتقال و توزیع برق در شبکه های قدرت استفاده می شوند. سیستم های قدرت شامل مولفه هایی مانند نیروگاه ها، ترانسفورماتورها، خطوط انتقال، تجهیزات کنترل و حفاظت، تجهیزات توزیع و سایر تجهیزات مرتبط با این صنعت است. هدف اصلی این شاخه، تأمین برق به صورت پایدار و مطمئن برای مصارف مختلف از جمله خانگی، صنعتی و تجاری است.

 

گرایش موتور الکتریکی 

این گرایش از شاخه برق قدرت به صورت صرف به طراحی و تولید انواع موتورهای تک فاز و سه فاز مطالعه پرداخته میشود این گرایش های کاربرد فراوانی در حوزه صنعت و انواع کارخانجات و شرکت های صنعتی دارد.

 

گرایش سیستم های انرژی 

در این گرایش از شاخه مهندسی برق قدرت به طراحی و ساخت انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی رشته برق پرداخته میشود این گرایش های از بروزترین شاخه های برق قدرت می باشد.

 

همچنین در صورتی که نیاز به انجام پروژه متلب برق قدرت دارید و زمان کافی برای انجام آن ندارید ما بهترین مجریان ایران در این حوزه را کنار هم جمع کرده ایم تا بتوانیم تمامی سفارشات شما را انجام بدهیم برای مشاوره رایگان با متلب پروژه تماس بگیرید.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه مهندسی کنترل

انجام پروژه برق الکترونیک

انجام پروژه مهندسی مخابرات

اهمیت رشته برق قدرت 

مهندسي قدرت را مي توان توليد نيروي الکتريکي به روشهاي گوناگون و انتقال و توزيع اين نيروها با بازده و قابليت اطمينان بالا، تعريف کرد متخصصان حوزه برق قدرت با داشتن توان فنی لازم میتواند انرژی مورد نظر را برای مصارف خانگی و همجنین صنعتی فراهم بسازند در این رشته ابتدا انرژی برق توسط نیروگاهای برق که میتواند بخاری و اتمی باشد این انرژی از طریق دکل های برق فشار قوی وارد پست های تقلیل فشار میشود این پست ها که از مجموعه ترانسفورماتورهای کاهند و فزاینده تشکیل شده است ولتاژ برق در حدود 24 هزار کیلو ولت را تبدیل به مصارف برق شهری 220 ولت می نمایند جریان های برقی که توسط متخصصان برق قدرت در نیروگاه توزیع میشود به جریان برق 2 فاز ، تک فاز و سه واحد مبدل میشود انرژی تسویه شده به واحدهای توزیع در مراکز برق داخل شهر انتقال داده شده و در نهایت موجب روشنایی شهری خواهد شد.

پس میتوان گفت هدف از مهندسي قدرت، پرورش متخصصان حرفه ای در بخشهاي توليد، انتقال و توزيع است که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد :

1-  توليد: طراحي شبکه هاي توليد با کمترين هزينه و بيشترين بازده.

2-  انتقال:  طراحي شبکه هاي انتقال، خطوط انتقال، پخش بار بر روي شبکه، قابليت اطمينان و پايداري شبکه قدرت، طراحي رله ها و حفاظت شبکه، پخش بار اقتصادي

3-  توزيع:  طراحي شبکه هاي توزيع حفاظت و مديريت آن می باشد 

در مبحث انتقال و توزیع ، روش‌های مختلف انتقال برق اعم از کابل‌های هوایی و زیرزمینی، اصول مهندسی فشار قوی و همچنین مدیریت شبکه توزیع و توزیع بهینه را مطالعه می‌کنند.برای مثال می‌توان با بهینه سازی  شبکه‌های برق‌ رسانی ٬تاحد زیادی ازتلفات در شبکه جلوگیری نمود که این‌ کار موضوع این گرایش از مهندسی قدرت است.

مبحث حفاظت نیز به بررسی انواع وسایل و تجهیزات حفاظتی‌ می‌پردازد که در مراحل مختلف تولید، توزیع، انتقال و مصرف انرژی، تاسیسات الکتریکی، انسان‌ها را در برابر حوادث مختلف محافظت می‌کنند.

گرایش ماشین‌های الکتریکی شامل ژنراتورها، ترانسفورمرها و موتورهای الکتریکی می‌شود که این شاخه از زمینه‌های مهم صنعتی و پژوهشی گرایش قدرت است.

گرایش الکترونیک قدرت به طراحی و بهره‌برداری از تجهیزات الکترونیکی ویژه سیستم‌های قدرت می‌پردازد.این تجهیزات باید با ولتاژ و جریان‌های بالا سازگار باشند.

انجام پروژه مهندسی برق قدرت

مراحل انجام پروژه برق قدرت در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه برق قدرت توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه برق قدرت براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه برق قدرت توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه برق قدرت با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه برق قدرت با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه برق قدرت به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه برق قدرت دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه برق قدرت چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه برق قدرت خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه برق قدرت وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه برق قدرت منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری برق قدرت

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه برق قدرت در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های برق قدرت به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های برق قدرت تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های برق قدرت انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه برق قدرت موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده برق قدرت

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه برق قدرت به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه برق قدرت من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه برق قدرت در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫2 نظر ارسال شده در “انجام پروژه برق قدرت

 1. Avatar مریم شیرزاد

  سلام وققتون به خیر.
  قسمت مقاله پروژه من توسط شخصی که از ایران مهاجرت کردن انجام شده و شبیه سازی هاش ۀماده هست.میخواستم ببینم شما تو قسمت نوآوری پروپوزال هم خدمات دارید؟ (یعنی بخشی از شبیه سازی و کدنویسی)

  • متلب پروژه متلب پروژه

   سلام
   بله لطف کنید توضیحات کامل پروژه رو به این شماره در تلگرام بفرستید
   09108391389

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه