انجام پروژه های تاپسیس

انجام پروژه های تاپسیس ، ارائه خدمات انجام پروژه به روش تاپسیس توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های تاپسیس میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه تاپسیس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه تاپسیس در حوزه تاپسیس فازی را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه تاپسیس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

تاپسیس چیست ؟

روش تاپسیس یکی از روش بسیار پرکاربرد در حوزه پروژه مهندسی صنایع می باشد این روش از روش های تصمیم گیری چندمعیاره می باشد. انجام پروژه های تاپسیس کاربرد فراوانی در در مسائل تصمیم گیری دارد. هدف از روش تاپسیس کمک به انتخاب بهترین روش توسط مدیران می باشد. در این روش از دو واژه حل ایده آل و شباهت به ایده آل استفاده شده است هدف از روش تاپسیس این است که از بین روش های موجود دو گزینه به عنوان گزینه فرضی بدست آید که درنهایت بتوان آن تصمیم گیری چندگانه را حل کرد.TOPSIS یک مساله MADM با گزینه های m را به عنوان یک سیستم هندسی با نقاط m در فضای n بعدی مشاهده می کند. روش مبتنی بر این مفهوم است که گزینه جایگزین باید کمترین فاصله را از راه حل مثبت-ایده آل و طولانی ترین فاصله از راه حل منفی-ایده آل داشته باشد. TOPSIS شاخصی به نام شباهت با راه حل مثبت- ایده آل و دوری از راه حل منفی-ایده آل را تعریف می کند. سپس روش جایگزین با حداکثر شباهت به راه حل مثبت-ایده آل را انتخاب می کند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های تاپسیس را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی با تاپسیس

انجام پروژه با نرم افزار تاپسیس

انجام پروژه درسی تاپسیس

انجام پروژه TOPSIS 

 

انجام پروژه های تاپسیس TOPSIS

همجنین درصورتی که نیاز به انجام پروژه ahp دارید و زمان کافی برای انجام آن ندارید ما بهترین کارشناسان را در کنار هم جمع کرده ایم تا خیال از شما از بابت انجام سفارش آسوده باشد برای دریافت مشاوره با اساتید متلب پروژه تماس بگیرید.

 

فرآیند TOPSIS شامل مراحل زیر است:

1-  تعریف معیارهای ارزیابی: در این مرحله، معیارهای مورد نظر برای ارزیابی گزینه ها تعریف می شوند. این معیارها باید قابل اندازه گیری، مشخص و قابل تفکیک باشند.

2-  وزن دهی به معیارها: در این مرحله، به هر یک از معیارها وزن داده می شود تا بر اساس اهمیت آن ها در تصمیم گیری، تاثیر بیشتری داشته باشند.

3- ماتریس ارزیابی: در این مرحله، برای هر گزینه، نتایج مربوط به معیارهای ارزیابی در یک جدول قرار می گیرد.

4-  استانداردسازی ماتریس: در این مرحله، نتایج ماتریس ارزیابی باید به گونه ای استاندارد شوند که بتوانند با یکدیگر مقایسه شوند. برای این منظور، نتایج هر ستون باید به مقادیر بین 0 و 1 تبدیل شوند.

 

5- محاسبه فاصله گزینه ها تا پوینت ایده آل: در این مرحله، فاصله گزینه ها تا پوینت ایده آل برای هر ستون محاسبه می شود. این فاصله معیار نزدیکی گزینه ها به پوینت ایده آل است.

 

مراحل انجام پروژه تاپسیس در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه تاپسیس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه تاپسیس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه تاپسیس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه تاپسیس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه تاپسیس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه تاپسیس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه تاپسیس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه تاپسیس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه تاپسیس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه تاپسیس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه تاپسیس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری تاپسیس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه تاپسیس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های تاپسیس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی تاپسیس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های تاپسیس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه تاپسیس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده تاپسیس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه تاپسیس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه تاپسیس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه تاپسیس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه