انجام پروژه های Gis

انجام پروژه های Gis

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های Gis این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه Gis  خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های Gis خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه های جی آی اس شما را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه Gis در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

gis چیست؟

جی آی اس یا gis مخفف Geographic Information System از معروف ترین نرم افزارهای تعیین موقعیت جغرافیایی می باشد که برای ذخیره موقعیت جغرافیایی استفاده میشود این نرم افزار کاربردی برای ذخیره، نگه داری، ذخیره و تجزیه و تحلیل اطلاعات جغرافیایی و برای کار همزمان با داده هایی که وابستگی مکانی و توصیفی دارند، طراحی شده است امروز اطلاعات بسیار زیادی از طریق سیستم های هوایی بدست می آید که نیاز به تحلیل و آنالیز دارد.

gis که شامل یک سیستم تحلیل موقعیت جغرافیایی است شامل داده های فراوانی است که امکان مدل سازی و ترسیم اطلاعات به صورت نقشه بر روی این دیتاها را فراهم می سازد درحال حاضر جی آی اس ابزاری قدرتمند برای کمک به مدیران برای ردیابی اطلاعات جغرافیایی تبدیل شده است. gis قادر است اطلاعات بدست آمده از سامانه های مختلف را به صورت دیتا های مختلف در کنار هم جمع آوری کرده و در نهایت به صورت مدل های گرافیکی زیبا و جذاب به تصویر بکشد همچنین قابلیت رسم انواع جداول، نمودارها و تحلیل تفسیری جغرافیایی نیز در آن وجود دارد. یکی از اصلی ترین ویژگی های جی آی اس شناسایی نواقص های پیرامونی و محیطی می باشد که متخصصان با کارشناسی آن ناحیه نسبت به رفع آن اقدام می نمایند در حقیقت داشتن اطلاعات مکانی دقیق و کافی برای سازمان های مختلف دولتی و خصوصی، امری واجب و ضروری است. بسته به نیاز هر منطقه مانند مطالعات زیست محیطی، مطالعات برنامه ریزی شهری، مدیریت کاربری اراضی، مدیریت تاسیسات شهری استفاده های مختلفی از نرم افزار تحلیلی GIS می شود.

 

مهم ترین خدمات موسسه متلب پروژه در حوزه پروژه های gis

انجام پروژه gis مدیریت شهری

انجام پروژه GIS مهندسی عمران

انجام پروژه gis رشته منابع طبیعی

انجام پروژه gis رشته جغرافیا

انجام پروژه QGIs 

انجام پروژه Slope، Aspect، Hillshade 

انجام پروژه webgis

انجام پروژه gis نقشه برداری 

متلب پروژه همچنین میتواند پروژه با gis شما را در حوزه های زیر نیز بر عهده بگیرد

1- مشاوره و انجام پروژه طراحی و ایجاد سیستم های اطلاعات مکانی با gis

2- مشاوره و انجام پروژه توسعه نرم افزاری Desktop و Mobile 

3-  مشاوره و انجام طراحی و پیاده سازی بانک های اطلاعات مکانی با gis

4- آماده سازی و تولید نقشه های موضوعی در نرم افزار جی آی اس

5- انجام مطالعات آمایش سرزمین و تهیه نقشه های هوایی

6- آموزش و انجام اجرا و پیاده سازی تحلیل های مکانی در جی آی اس

7- مشاوره و انجام پروژه سامانه تحت وب WebGIS

 

مراحل مدل سازی در gis

1- مشخص کردن هدف : در مرحله اول باید هدف از موضوع خود را مشخص کنید

2- آماده سازی داده ها : باید داده های هوایی را در محدوده تعیین شده مشخص کنید

3- مشخص کردن فرمت داده ها : نوع داده هایی است که قرار است وارد نرم افزار شود مشخص میشود

4- دست یابی به داده های هواشناسی از طریق مرکز آمار : تمامی داده ها و اطلاعات آماری موجود در این پورتال از چهار گزینه اصلی آماری های موصوعی پایگاه ، فراداده ها و سرشماری قابل دسترسی است.

5- مشخص کردن محدود جغرافیایی : محدوده جغرافیایی که قرار است نقشه ها وارد نرم افزار شود مشخص میشود

6- تعیین سیستم تصویری : در این مرحله سیستم تصویربرداری که قرار است مختصات داده بدست اید مشخص میسشود.

7- تعیین صحت داده های مکانی و توصیفی : در این مرحله باید صحت سنجی لازم بر روی داده هایی که قرار است استفاده شود مشخص شود

8- استفاده از نقشه های کارتوگرافی: در این مرحله نقشه های بدست آمده باید مشخص شود به صورت منطقی طراحی شود

9- استفاده از ابزار مناسب : در این مرحله از ابزارهای مختلف  و  از ابزار های مختلف مانند Model Builder، Image Analysis و Image Classification کمک گرفته می‌شود    برای مدل سازی استفاده می نماییم

10 – کنترل زمینی و تطبیق نقشه : در این مرحله خروجی نرم افزا با باید نقشه های زمینی مطابقت داده شده و خطاها محاسبه میشود.

11 – تحلیل و مشاهده خروجی نرم افزار : در قسمت آخر اطلاعات و داده ها از تحلیل نقشه های هوایی در gis مورد ارزیابی قرار میگیرد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نرم افزار Arcgis

انجام پروژه Envi

انجام پروژه فتوگرامتری

انجام پروژه سنجش از دور

انجام پروژه نقشه کشی اتوکد

انجام پروژه مهندسی راه سازی

 

لزوم استفاده از نرم افزار جی آی اس در پروژه هواشناسی 

در حال حاضر نرم افزارهای متنوعی در تحلیل اطلاعات هواشناسی مورد استفاده قرار میگیرد این نرم افزارها وظیفه پردازش اطلاعات هوایی را از طریق داده های بدست اطلاعات ارزشمندی در اختیار متخصصان قرار میدهند تعیین مشخصات دقیق مکانی یک منطقه تنها بخشی از ویژگی های نرم افزار است. یکی از برنامه های حرفه ای در این زمینه جی آی اس می باشد gis اطلاعات مکانی و توصیفی را با هم دیگر تطبیق کرده و در نهایت پردازش های لازم را انجام میدهد 

 

جی آی اس در مهندسی عمران 

GIS در رشته عمران خصوصا نقشه برداری دارای اهمیت است تمامی اطلاعات مکانی که از نقشه های هوایی با استفاده از این نرم افزار بدست می آید در محیط واقعی طبیعت نیز به همان صورت تطبیق داده میشود با توجه گسترش استفاده از سیستم های اطلاعات موقیت جغرافیایی جی آی اس در حوزه مدیریت شهری، کشاورزی، جنگل داری، مطالعات زیست محیطی از اطلاعات کاربردهای فوق العاده ای پیدا کرده است.

 

اهمیت نرم افزار gis در چیست ؟

نرم افزار GIS از قوی ترین برنامه های تحیلی نقشه های هوایی و مدلسازی اطلاعات جعرافیایی می باشد که امروزه کاربردهای فراوانی در حوزه های مختلف پیدا کرده است فرمت تصاویر بدست آمده در جی آی اس معمولا به صورت دو بعدی و سه بعدی می باشد در حال حاضر از جی آی اس امروزه در بسیاری از سازمان های بزرگ مانند هواشناسی برای دریافت اطلاعات داده های هوایی از طریق ماهواره استفاده میشود بسیاری از کارشناسان هوایی و هواشناسی با استفاده از این نرم افزار تحلیل کاملا درستی از اطلاعات جغرافیایی مناطق مختلف بدست می آورند. 

 

ویژگی های نرم افزار gis

 1.  قابلیت تهیه نقشه های موضوعی
 2.  قابلیت تحلیل امنیت جاده 
 3. توانایی تمایش جغرافیایی تغییرات یک محل
 4. قابلیت نقشه برداری هوایی و زمینی
 5. امکان اتصال به سیستم موقعیت جهانی یا gps
 6. توانایی تولید انواع نقشه های دو بعدی و سه بعدی

 

انجام پروژه Gis با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه Gis با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

چرا انجام پروژه Gis خود را به متلب پروژه واگذار نماییم؟

موسسه متلب پروژه “مرجع تخصصی انجام پروژه دانشجویی Gis “در کشور است که با کسب تجربه ده ساله و بهره‌گیری از اساتید مجرب می‌تواند پروژه شما را به شکلی مطلوب تحویل بدهد. ما با کسب دانش کافی در زمینه پروژه Gis تمامی نیازهای شما در این حوزه را درک کرده ایم و عملا پروژه ای نیست که نتوانیم انجام بدهیم کسب این تجربه گران ها تنها با اعتماد مشتریان و استمرار در انجام سفارشات بدست آمده است فقط کافیست یک بار امتحان کنید تا کیفیت در انجام کار را مشاهده نمایید، رسالت متلب پروژه انجام سفارش به صورت پروژه محور با همراهی کاربر است که با ارائه آموزش های مرحله به مرحله از ابتدا تا انتهای سفارش به صورت کامل دانشجو در روند انجام پروژه خود قرار میدهد و دیگر نیازی به موسسات و سایت های دیگر نخواهد داشت.

 

نحوه گزینش بهترین مجری برای پروژه Gis :

از آنجایی که متلب پروژه به صورت تعامل بین کارفرما و مجری فعالیت می نماید تمام پروژه های اییووز ارسالی از طریق کانال های مربوطه برای مجموعه مجریان ارسال میشود در سیستم مناقصه ای ایجاد شده کارشناسی که کمترین قیمت را برای مشتری اعلام می نماید به عنوان مجری انجام کار انتخاب شده که علاوه بر درجه علمی مناسب باید داری تجربه بالایی هم باشد. ما نهایت دقت را در انتخاب مجریان (کارشناسان) بکار می بندیم تا خیال کاربر از انجام سفارش به صورت کاملا مطلوب راحت باشد‌.

 

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه Gis توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه Gis براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه Gis توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه Gis به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه های Gis خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه Gis چگونه تعیین میشود؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه Gis با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه Gis بر چه اساسی می باشد؟

پس از این که سفارش انجام پروژه Gis برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه Gis به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه Gis و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه Gis با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه Gis با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه Gis در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

‫8 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های Gis

 1. Avatar فاطمه گرجی

  من دوستم پروژه gis داشت داده بودن متلب پروژه
  خیلی راضی بود من هم دادم
  کیفیت واقعا همون چیزی بود که انتظار داشتم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   ممنونم از شما
   امیدوارم رضایت قلبی کسب کرده باشید.

 2. Avatar میترا

  من نیاز به پروژه آماده جی آی اس دارم که شیت ها و نقشه های استان کرمان رو برام نشون بده و تحلیل کنه شما دارید آماده ؟؟؟

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام بله انجام میشود
   لطف کنید توضیحات کامل پروژه را به این شماره در واتس آپ یا تلگرام ارسال نمایید.
   09108391389

 3. Avatar مهران رحمتی

  ممنونم از موسسه متلب پروژه
  پیاده سازی نهایی من با نرم افزار جی آی اس بود تو کمترین زمان انجام شد
  سپاسگزارم

 4. Avatar علی اکبری

  کار مدل سازی با gis داشتم عالی انجام دادن
  تشکر میکنم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام
   تشکر میکنم از دیدگاه شما خوشحالم که راضی بودین

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه