انجام پروژه های Gis

انجام پروژه های Gis ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار Gis توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های Gis میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های Gis خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه Gis را در حوزه پروژه QGIS ، Web GIS T ، Manifold GIS در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه Gis در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

Gis چیست؟

Gis یا جی آی اس یکی از قوی ترین نرم افزارهای عمران در حوزه تعیین موقعیت جغرافیایی می باشد و کاربرد اصلی آن در جمع‌آوری، تحلیل، ذخیره و نمایش داده‌ های جغرافیایی می باشد. انجام پروژه های Gis نقش مهمی در تحلیل نقشه های هوایی دارد. هدف از طراحی Gis مدیریت اطلاعات جمع آوری شده هواشناسی در قالب نقشه ها و گزارش های تحلیلی می باشد. Gis همچنین توانایی پردازس تصاویر ماهواره ای و نمایش داده های مکانی را دارد. یکی از ویژگی های gis امکان تعیین دقیق موقعیت نقشه های هوایی می باشد، همچنین GIS به ما امکان می دهد تا منابع طبیعی و هواشناسی را به طور دقیق تر مدیریت کنیم و تصمیمات بهتری در خصوص حفاظت و بهره برداری از این منابع بگیریم. GIS نرم افزار تنها نیست بلکه یک سیستم است و  متشکل از نرم افزار، سخت افزار، نقشه ها و داده های مکانی است این نرم افزار که ابزارها و خدمات کامپیوتری را تعریف می کند که داده های مرتبط به موقعیت های موجود در سطح زمین را ثبت و ضبط کرده و برای ذخیره موقعیت جغرافیایی استفاده میشود این نرم افزار کاربردی برای ذخیره، نگه داری، ذخیره و تجزیه و تحلیل اطلاعات جغرافیایی و برای کار همزمان با داده هایی که وابستگی مکانی و توصیفی دارند، طراحی شده است امروز اطلاعات بسیار زیادی از طریق سیستم های هوایی بدست می آید که نیاز به تحلیل و آنالیز دارد.

gis که شامل یک سیستم تحلیل موقعیت جغرافیایی است شامل داده های فراوانی است که امکان مدل سازی و ترسیم اطلاعات به صورت نقشه بر روی این دیتاها را فراهم می سازد درحال حاضر جی آی اس ابزاری قدرتمند برای کمک به مدیران برای ردیابی اطلاعات جغرافیایی تبدیل شده است. gis قادر است اطلاعات بدست آمده از سامانه های مختلف را به صورت دیتا های مختلف در کنار هم جمع آوری کرده و در نهایت به صورت مدل های گرافیکی زیبا و جذاب به تصویر بکشد همچنین قابلیت رسم انواع جداول، نمودارها و تحلیل تفسیری جغرافیایی نیز در آن وجود دارد. یکی از اصلی ترین ویژگی های جی آی اس شناسایی نواقص های پیرامونی و محیطی می باشد که متخصصان با کارشناسی آن ناحیه نسبت به رفع آن اقدام می نمایند در حقیقت داشتن اطلاعات مکانی دقیق و کافی برای سازمان های مختلف دولتی و خصوصی، امری واجب و ضروری است. بسته به نیاز هر منطقه مانند مطالعات زیست محیطی، مطالعات برنامه ریزی شهری، مدیریت کاربری اراضی، مدیریت تاسیسات شهری استفاده های مختلفی از نرم افزار تحلیلی GIS می شود.

متلب پروژه چه نوع پروژه های GIS را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه عمران با GIS 

انجام پروژه منابع طبیعی gis

انجام پروژه جغرافیا با gis

انجام پروژه Slope، Aspect، Hillshade 

انجام پروژه نقشه برداری با gis

مراحل تحلیل نقشه هوایی با نرم افزار GIS

1- جمع آوری داده‌ها: در گام اول باید ابتدا باید داده‌ های مورد نیاز برای تحلیل نقشه هوایی را جمع آوری کنید. 

 

2- وارد کردن داده‌ ها به نرم افزار GIS: در گام دوم باید پس از جمع آوری داده‌های مورد نیاز، باید آن‌ها را به نرم افزار GIS وارد کنید.

 

3- تحلیل داده‌ ها: در گام سوم پس از ورود داده‌ ها به نرم افزار GIS، باید با استفاده از ابزارهای مختلف تحلیلی، اطلاعات مورد نیاز را استخراج و تحلیل کنیم.

 

4- نمایش داده‌ ها: در گام چهارم پس از تحلیل داده‌ ها، باید نتایج خود را با استفاده از ابزارهای نمایشی مختلف، مانند نمودارها و نقشه‌ها نمایش داد. 

 

5- بررسی دقت تحلیل: در نهایت، باید دقت تحلیل خود را بررسی کنید و در صورت وجود اشکال عیب یابی های لازم انجام شود 

 

6- اجرا و مشاهده خروجی : در نهایت باید برنامه مورد نظر را اجرا کرده و خروجی مورد نظر را مشاهده نمایید

 

ضرورت استفاده از نرم افزار gis در هواشناسی 

استفاده از GIS در هواشناسی بسیار مهم است، زیرا این سیستم قابلیت ذخیره‌سازی، تجزیه و تحلیل، نمایش و مدیریت اطلاعات مربوط به شرایط هوا و اقلیم را داراست. با استفاده از GIS، می‌توان به طور دقیق اطلاعاتی در مورد تمامی مولفه‌های هواشناسی مانند دما، رطوبت، باد و بارش را جمع‌آوری و نمایش داد. علاوه بر این، این سیستم قابلیت تفکیک و تحلیل مناطق مختلف مانند شهرها، کشورها و قاره‌ها در هواشناسی را داراست، این نقطه بسیار مهم است چرا که شرایط هوا و اقلیم در هر مکان به شکل متفاوتی شکل می‌گیرد و درک دقیق این شرایط در هر منطقه بسیار حیاتی است. در نهایت، با استفاده از GIS می‌توان به طور دقیق و سریع اطلاعات هواشناسی را در زمان واقعی دریافت کرد و تصمیمات مناسب و سریعی را در مورد استفاده از منابع هواشناسی نیز اتخاذ کرد. به طور کلی، GIS یکی از بهترین ابزارهایی است که برای بررسی، تحلیل و مدیریت اطلاعات هواشناسی در دسترس است.

 

مجموعه نرم افزارهای مورد استفاده در GIS

1- ArcGIS: از سری نرم افزار های زیر مجموعه GIS است که وظیفه تحلیل داده های جغرافیایی، مدیریت داده های مکانی، نقشه برداری را بر عهده دارد.

2- QGIS: از نرم افزارهای متن باز و رایگان GIS است که امکانات خوبی برای تحلیل داده های جغرافیایی در اختیار کاربر قرار میدهد.

3- GRASS GIS: از دیگر نرم افزارهای متن باز GIS است که برای بیشتر برای مدیریت داده های مکانی استفاده میشود.

4- MapInfo: این نرم افزار توسط شرکت Pitney Bowes توسعه داده شده است بیشترین استفاده را در تحلیل داده های جغرافیایی دارد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نرم افزار Arcgis

انجام پروژه Envi

انجام پروژه فتوگرامتری

انجام پروژه سنجش از دور

انجام پروژه نقشه کشی اتوکد

انجام پروژه مهندسی راه سازی

 

بخش های مختلف نرم افزار GIS

1- OpenStreetMap : یک پایگاه داده متن باز برای نقشه های جهانی است که اطلاعات مکانی را در قالب بردارهای جغرافیایی ارائه می دهد.

2- QGIS : یک نرم افزار GIS متن باز است که به کاربران امکان می دهد داده های مکانی را ویرایش، تحلیل و نمایش دهند.

3- GRASS GIS : یک سامانه GIS متن باز است که به کاربران امکان می دهد داده های مکانی را ویرایش، تحلیل و نمایش دهند.

4- ArcGIS : یک نرم افزار GIS تجاری است که به کاربران امکان می دهد داده های مکانی را ویرایش، تحلیل و نمایش دهند.

5- GeoServer : یک سرور GIS متن باز است که به کاربران امکان می دهد داده های مکانی را در قالب وب سرویس های جغرافیایی ارائه دهند.

 

اهمیت نرم افزار gis در چیست ؟

GIS یک ابزار قدرتمند برای تحلیل داده های مکانی است که به شما اجازه می دهد تا اطلاعات جغرافیایی را به صورت دقیق و موثر مدیریت کنید. این نرم افزارها به شما اجازه می دهند تا اطلاعات مکانی را بصورت آسان و سریع جمع آوری، تجزیه و تحلیل و نمایش دهید. این نرم افزار قابلیت تجزیه و تحلیل داده های مکانی را دارد و به کاربران امکان می دهد تا اطلاعات مکانی را به صورت نقشه ها، جداول و گزارش های تحلیلی نمایش دهند. برخی از کاربردهای GIS شامل مدیریت منابع طبیعی، برنامه ریزی شهری، مدیریت آب و هوا، حفاظت محیط زیست و مدیریت بحران های طبیعی است که امروزه کاربردهای فراوانی در حوزه های مختلف پیدا کرده است فرمت تصاویر بدست آمده در جی آی اس معمولا به صورت دو بعدی و سه بعدی می باشد در حال حاضر از جی آی اس امروزه در بسیاری از سازمان های بزرگ مانند هواشناسی برای دریافت اطلاعات داده های هوایی از طریق ماهواره استفاده میشود بسیاری از کارشناسان هوایی و هواشناسی با استفاده از این نرم افزار تحلیل کاملا درستی از اطلاعات جغرافیایی مناطق مختلف بدست می آورند. 

 

 

کاربردهای نرم افزار gis

1- قابلیت تهیه نقشه های موضوعی

2- قابلیت تحلیل امنیت جاده 

3- توانایی تمایش جغرافیایی تغییرات یک محل

4- قابلیت نقشه برداری هوایی و زمینی

5- امکان اتصال به سیستم موقعیت جهانی یا gps

6- توانایی تولید انواع نقشه های دو بعدی و سه بعدی

 

مراحل انجام پروژه GIS در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه GIS توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه GIS براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه GIS توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه GIS با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های جی آی اس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه GIS به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی GIS دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه GIS چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه GIS خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه GIS وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه GIS منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری GIS

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه GIS در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های GIS به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی GIS تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های GIS انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه GIS موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده GIS

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه GIS به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه GIS من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه GIS در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫8 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های Gis

 1. Avatar فاطمه گرجی

  من دوستم پروژه gis داشت داده بودن متلب پروژه
  خیلی راضی بود من هم دادم
  کیفیت واقعا همون چیزی بود که انتظار داشتم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   ممنونم از شما
   امیدوارم رضایت قلبی کسب کرده باشید.

 2. Avatar میترا

  من نیاز به پروژه آماده جی آی اس دارم که شیت ها و نقشه های استان کرمان رو برام نشون بده و تحلیل کنه شما دارید آماده ؟؟؟

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام بله انجام میشود
   لطف کنید توضیحات کامل پروژه را به این شماره در واتس آپ یا تلگرام ارسال نمایید.
   09108391389

 3. Avatar مهران رحمتی

  ممنونم از موسسه متلب پروژه
  پیاده سازی نهایی من با نرم افزار جی آی اس بود تو کمترین زمان انجام شد
  سپاسگزارم

 4. Avatar علی اکبری

  کار مدل سازی با gis داشتم عالی انجام دادن
  تشکر میکنم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام
   تشکر میکنم از دیدگاه شما خوشحالم که راضی بودین

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه