انجام پروژه های دیالوکس

انجام پروژه های دیالوکس

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های دیالوکس این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه دیالوکس خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه دیالوکس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه با نرم افزار دیالوکس خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه دیالوکس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

دیالوکس چیست؟

دیالوکس یا به اختصار DIALux یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی نورپردازی داخلی می باشد که به طور عمده در طراحی روشنایی شهری و خیابان ها مورد استفاده قرار میگیرد، امروزه طراحی معابر روشنایی و زیبا کردن فضای بیرونی دیگر به طریق دستی انجام نمیشود و با استفاده از محیط نرم افزار پردازش محیط های نوری و گرافیکی انجام میشود دیالوکس با داشتن محیط گرافیکی بسیار جذاب کار را برای کاربران و متخصصان این حوزه بسیار آسوده کرده است به جرات میتوان در طراحی دیزاین نور ساختمان هیچ نرم افزاری به اندازه دیالوکس کاربرد ندارد. نرم‌افزار دیالوکس قادر به نورپردازی فضاهایی هم‌چون فضای داخلی ساختمان، نمای خارجی، معابر، فضای سبز است. در این نرم افزار می توانید محیط مورد نظر خود را ایجاد نمایید و با وارد کردن اطلاعاتی همچون ابعاد اتاق، رنگ و بافت محیط و چراغ‌های موجود در آن به محاسبه‌ ی روشنایی پرداخت. سپس با قرار دادن لامپ های مورد نظر ، پارامتر های مورد نظرتان را از نظر کیفی و کمی مشاهده نمایید به این معنی که دیالوکس به شما کمک می کند تا متوجه شوید بهترین حالت نصب لامپ ها برای محیط کدام است و لامپ ها باید در چه ارتفاع و طول و عرضی قرار بگیرند.

ما چه نوع پروژه های دیالوکس رو میتوانیم انجان بدهیم ؟

انجام پروژه نرم افزار دیالوکس

انجام پروژه های مهندسی  روشنایی

طراحی روشنایی معابر با دیالوکس

طراحی روشنایی ساختمان با دیالوکس

طراحی روشنایی خیابان با دیالوکس

https://matlabprozhe.com/wp-content/uploads/2019/04/dia.png

ضرورت استفاده از دیالوکس در صنایع روشنایی

با توجه به اهمیت طراحی روشنایی در مدل سازی فضای شهری و استفاده از بالاترین راندمان و در عوض استفاده کمتر از لامپ و چراغ های روشنایی امروزه دیالوکس را به یکی از کاربردی ترین نرم افزارها در این حوزه تبدیل کرده است قدرت بالای دیالوکس در طراحی سه بعدی روشنایی در فضاهای باز و بسته می باشد که استفاده از آن نیاز به تخصص کافی دارد یکی از ویژگی های بسیار بارز نرم افزار دیالوکس طراحی انواع دکوراسیون روشنایی و طراحی معابر شهری به صورت دو بعدی و چند بعدی می باشد تمامی المان های مختلف در این نرم افزار تعبیه شده است.

 

اهمیت دیالوکس در چیست؟

نرم‌افزار دیالوکس قادر به نورپردازی فضاهایی هم‌چون فضای داخلی ساختمان، نمای خارجی، معابر، فضای سبز است. این نرم‌افزار کتابخانه‌ای قدرتمند شامل المان‌هایی هم‌چون دیوارهای آجری، شیشه‌ای، در و پنجره، لوازم منزل در خود دارد. با استفاده از این کتابخانه کاربر قادر به هرچه طبیعی‌تر جلوه دادن مدل‌سازی‌های خود خواهدبود.دیالوکس قادر است با وارد کردن پارامترهایی هم‌چون ابعاد، رنگ و منابع نور موجود، روشنایی موردنیاز محیط را محاسبه کند.کاربر می‌تواند با استفاده از این نرم‌افزار تعداد، قدرت و بهترین محل قرار دادن لامپ‌ها را تشخیص دهد. نرم افزارهای متفاوتی در حوزه طراحی سیستم های روشنایی و نورپردازی وجود دارد که از بهترین آن ها می توان به محصول شرکت DIAL یعنی دیالوکس به فارسی دیالوکس اشاره کرد.شما در دیالوکس به راحتی می توانید دید کلی از پروژه و آنچه واقعا اتفاق خواهد افتاد را ببینید،خطاها را رفع کنید و سپس با دید عالی از چراغ مورد نظر خود استفاده کنید.چراغ های بسیار زیادی در دنیا وجود دارد که شما در استفاده از هر کدام از آن ها ممکن است دچار تردید شوید اما با مدل کردن آن ها در نرم افزار پیش از انجام پروژه یک دید مناسب هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ قیمت و در نهایت به لحاظ زیبایی خواهید داشت.

کاربردهای دیالوکس

 1. قابلیت طراحی روشنایی ساختمان های چند طبقه
 2. قابلیت مدل های چراغ سه بعدی
 3. توانایی و قابلیت بهینه سازی محاسبات نور با استفاده از سیستم کنترل نور
 4. داشتن ابزارهای متنوع برای محاسبه میزان روشنایی روز 
 5. قابلیت محاسبه میزان نور موجود در خیابان

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه دیالوکس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه دیالوکس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه دیالوکس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه دیالوکس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های دیالوکس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه دیالوکس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه طراحی روشنایی با دیالوکس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه دیالوکس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دیالوکس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه دیالوکس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه دیالوکس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری دیالوکس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه دیالوکس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های دیالوکس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی دیالوکس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های دیالوکس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه دیالوکس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده دیالوکس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه دیالوکس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه دیالوکس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه دیالوکس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه دیالوکس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دیالوکس دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه دیالوکس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه دیالوکس خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه