انجام پروژه رپیدماینر

انجام پروژه رپیدماینر ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار رپیدماینر توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های رپیدماینر میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های رپیدماینر خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه های رپیدماینر آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه رپیدماینر  در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

رپیدماینر چیست ؟

رپیدماینر یا RapidMiner یکی از قوی ترین نرم افزارهای داده کاوی در حوزه آنالیز داده ها می باشد که کاربرد اصلی آن در تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و پیچیده می باشد. انجام پروژه های رپیدماینر کاربرد فراوانی در تحلیل داده و پیش رفتار آنها بدون نیاز به دانش کدنویسی دارد. هدف از طراحی رپیدماینر استخراج اطلاعات مفید از داده ها و پیش بینی رفتار مشتری می باشد. رپیدماینر قابلیت های فراوانی از جمله استفاده در حوزه تجارت الکترونیک، بازاریابی، آمار ، تحلیل داده ، علوم تربتیی و علوم اجتماعی دارد. تمامی عملیات در رپیدماینر توسط پنجره های گرافیکی انجام میشود زبان بیس اصلی طراحی شده در این نرم افزار بر پایه جاوا می باشد رپیدماینر از برنامه های داده کاوی مطرح در حوزه سه بعدی و ترسیم گرافیکی نمودار است این نرم افزار شامل ابرزارهایی که میتواند نمونه داده ها را دریافت کرده و آن را تبدیل به مدل نهایی کنید رپیدماینر بیش از 1000 الگوریتم و تابع وجود دارد گه میتوانید با فراخوانی آنها عملیات پیش بینی داده را به ساده انجام دهید همچنین برقراری ارتباط معنایی بین مدل های مختلف و استخراج الگوی پنهان از مهم ترین خواص نرم افزار ریپدماینر است.

 

یکی از ویژگی های نرم افزار رپیدماینر ارائه یک راه حل متمرکز در پیش بینی انواع فرآیندهای کسب و کار می باشد همچنین قابلیت پشتبانی از انواع زبان ها به ویژه زبان فارسی از دیگر ویژگی های آن است در نرم افزار رپیدماینر خروجی و تحلیل داده ها از طریق ترسیم دیاگرام ها بدست می آید به این صورت که هر دیاگرامی تابعی از چندین مجموعه دیگر می باشد از طریق به هم وصل کردن این دیاگرام ها میتوان داده ها را تحلیل کرد و نتایج خروجی را بدست آورد. رپیدماینر یکی از بهترین ابزار برای تحلیل اطلاعات داده های حجیم می باشد دسترسی به داده ها و مدیریت آن با رپیدماینر ، اکتشاف داده ها با رپیدماینر ، آمار توصیفی در رپیدماینر ، نمودار ها و تجسم با رپیدماینر ، تهیه داده ها، نمونه برداری داده ، تقسیم بندی داده ها ، جایگزینی داده ها ، مقیاس و انتخاب، محاسبه شباهت ، خوشه بندی ، تجزیه و تحلیل بازار سبد ، مدل سازی بیزی در Rapid Miner که با شمای گرافیکی و وصل کردن بلوک ها به یک دیگر به شما امکان لذت بردن از یک محیط جذاب را فراهم می سازد ولی برای روابط آماری نیاز به یک ابزار دیگر دارد که spss انتخاب اول داده کاوان است که انجام پروژه spss با داده های آماری بهترین انتخاب ممکن می باشد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های رپیدماینر را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه داده کاوی با رپیدماینر

انجام پروژه با نرم افزار رپیدماینر

انجام پروژه تحلیل داده با رپیدماینر

شبیه سازی مقاله رپیدماینر

انجام تمرین رپیدماینر

مراحل مدلسازی در نرم افزار رپیدماینر 

1- جمع آوری داده ها: در مرحله او باید داده های مورد نیاز برای مدلسازی جمع آوری شوند

2- پیش پردازش داده ها: در گام دوم باید داده ها پیش پردازش شوند تا برای مدلسازی آماده شوند. 

3- تقسیم داده ها به دو بخش آموزش و آزمون : در نرم افزار رپیدماینر  نیاز به آموزش داده داریم به همین دلیل در مرحله سوم باید داده ها به دو بخش آموزش و آزمون تقسیم میشود.

4- انتخاب الگوریتم: گام سوم مهمترین قسمت در رپیدماینر است که، الگوریتم مناسب برای مدلسازی انتخاب می شود.

5- ساخت مدل: در گام پنجم باید مدل را ایجاد کرد که با استفاده از الگوریتم منتخب، مدل ساخته می شود.

6-  ارزیابی مدل: در گام ششم مدل طراحی شده باید ارزیابی شود مدل ساخته شده با استفاده از داده های آزمون ارزیابی می شود. .

7- اصلاح و  بهینه سازی مدل:  در مرحله هفتم در صورت نیاز، مدل طراحی شده بهینه سازی می شود تا عملکرد بهتری داشته باشد.

8- استفاده از مدل: در این مرحله، مدل ساخته شده برای پیش بینی و تحلیل داده ها استفاده می شود.

9- مشاهده خروجی : در این مرحله مدل طراحی شده را اجرا کرده و خروجی را مشاهده میکنیم 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه نرم افزار وکا

انجام پروژه نرم افزار کلمنتاین

 

معرفی مهم ترین بخش های رپیدماینر

1- بخش پردازش داده: در این بخش، کاربران می‌توانند داده‌ های خود را وارد کرده و آن‌ها را پیش پردازش کنند.

2- بخش تحلیل داده : در این بخش، میتوان با استفاده از الگوریتم‌های مختلف، داده های خود را تحلیل کرده و الگوهای مختلفی را در داده های مدنظر پیدا نمایید.

3- بخش تحلیل پیشرفته: در این بخش، کاربران می‌توانند با استفاده از الگوریتم‌ های پیشرفته موجود در رپیدماینر میتوانید پیش بینی لازم را انجام دهید

4- بخش گزارش گیری و ارائه نتایج: این بخش از رپیدماینر شامل ارائه نتایج و مشاهده خروجی و همچنین دریافت گزارش های لازم می باشد.

 

اهمیت نرم افزار رپیدماینر در چیست ؟

اهمیت نرم افزار رپیدماینر امروزه برای افرادی که در حوزه تحلیل داده کار میکنند بر کسی پوشیده نیست این نرم افزار تجاری هر چند سرعت بالایی ندارد ولی توانسته است بهترین عملکرد را در پیش بینی عددی و تصادفی داشته باشد نرم افزار رپیدماینر از محیط گرافیکی از طریق اتصال بلوک دیاگرام ها برای تحلیل داده ها و نحوه ارتباط آنها با هم استفاده میکند سرعت بالای رپیدماینر یکی از دلایل استفاده از آن است هر عملیاتی در رپیدماینر به عنوان یک پردازش معرفی میشود از دلایل اهمیت یادگیری آن است از این نرم افزار به صورت عمده در تحلیل احساسات استفاده میشود این نرم افزار که بر پایه برنامه نویسی جاوا نوشته شده است بسیاری از پیچیدگی های نرم افزارهای دیگر را ندارد و تمامی مراحل توسط پنجره های گرافیکی که به یک دیگر متصل می باشند انجام میشود.متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان رپیدماینر را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

ضرورت استفاده از رپیدماینر در داده کاوی 

امروزه اهمیت علم داده کاوی و تحلیل اطلاعات از میان حجم انبوهی از داده ها بر کسی پوشیده نیست بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ تجاری برای اینکه از دنیای رقابتی امروز جا نماند و بتواند مشتریان هدفمند را به سمت خود جذب کنند نیازمند استفاده از داده کاوی هستند این علم بزرگ و پیچیده برای پیاده سازی الگوریتم ها و تحلیل داده نیازمند نرم افزارهای تخصصی در این حوزه است که بدون شک رپیدماینر از بهترین آنهاست این نرم افزار قدرت بالایی در آنالیز داده ها به صورت عددی و نمایش گرافیکی حاصل از آنها دارد با رپیدماینر نیاز به هیچ دانش تخصصی در داده کاوی نیست فقط کافی داده ها رو وارد نرم افزار کرده و نتایج حاصله از آنرا مشاهده نمایید دریافت خروجی از سایر نرم افزارهای داده کاوی یکی دیگر از ویژگی های رپیدماینر است اصلی ترین دلیل استفاده از رپیدماینر در حوزه داده کاوی قدرت بالا در آنالیز داده ها و همچنین سهولت یادگیری و استفاده از آن است.متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان پروژه داده کاوی با رپیدماینر را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

ویژگی های رپیدماینر

 1. قابلیت پیشنهاد محصول جدید به مشتری 
 2. توانایی تحلیل انواع داده های عددی
 3. نمایش ارتباط میان عناصر مختلف از طریق ابزارهای بصری
 4. قابلیت نمایش ابزار بصری
 5. توانایی قسمت بندی و تقسیم بندی داده ها 

 

مراحل انجام پروژه رپیدماینر در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه رپیدماینر توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه رپیدماینر براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه رپیدماینر توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه رپیدماینر با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های رپیدماینر با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه رپیدماینر به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه رپیدماینر دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه رپیدماینر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه رپیدماینر خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه رپیدماینر وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه رپیدماینر منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری رپیدماینر

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه رپیدماینر در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های رپیدماینر به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی رپیدماینر تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های رپیدماینر انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه رپیدماینر موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده رپیدماینر

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه رپیدماینر به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه رپیدماینر من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه رپیدماینر در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه