انجام پروژه سنجش از دور

انجام پروژه سنجش از دور

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های سنجش از دور این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه سنجش از دور خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه سنجش از دور خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه های سنجش از دور خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه سنجش از دور در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

سنجش از دور چیست ؟

سنجش از دور یا Remote sensing از کاربردین مفاهیم در طراحی و پردازش اطلاعات هوایی می باشد که به طور خاص در پروژه های عمران مورد استفاده قرار میگیرد یک متخصص سنجش از راه دور به معنای پردازشگر تصاویر ماهواره ای به منظور استخراج اطلاعات است. یعنی از تصاویر ماهواره ای برای حل یک مساله مهم زیست محیطی (سیل ، زلزله و باران) استفاده میکند.این تصاویر توسط ایستگاه های هوایی از فرستنده به گیرنده ارسال میشود و با استفاده از نقشه های بدست آمده در موقعیت های مختلف میتوان بهترین موقعیت را طراحی کرد امروزه سنجش از دور به یکی از اصلی ترین حوزه ها در تحلیل اطلاعات جغرافیایی و منطقه تبدیل شده است به طور معمول پردازش تصاویر در سنجش از دور توسط نرم افزارهای مختلفی انجام میشود متخصصان این حوزه با استفاده از تحلیل دقیق اطلاعات بدست آمده بهترین موقعیت را پیش بینی خواهند کرد.

یکی از مهم ترین کاربردهای علم سنجش از دور از تحلیل اطلاعات هواشناسی و جغرافیایی نقاط مختلف است که توسط ایستگاه های مختلف هواشناسی بدست میاد این ایستگاه ها اطلاعات از طریق برج های مختلف به مرکز پیام ارسال کرده و توسط متخصصان تحلیل میشود این تحلیل معمولا به صورت کشیدن گراف های مختلف نمایش داده میشود و میتوان موقعیت های منطقه ای و جغرافیایی مناطق مختلف را براساس آن پیش بینی کرد برای مثال با توجه اطلاعاتی که بدست آمده نشان داده میشود که امروز به سفر نروند یا ممکن است سیل بیاید همه این ها توسط سنجش از دور امکان پذیر می باشد و بسیاری از کشورهای دنیا از این علم استفاده بسیار زیادی می نمایند.

 

ما چه نوع پروژه های سنجش از دور رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار سنجش از دور

سفارش پروژه سنجش از دور

انجام پروژه سنجش از دور عمران

انجام تمرین  سنجش از دور 

انجام پروژه سنجش از دور

 

مراحل سنجش از راه دور 

1- منبع تولید انرژی: بزرگترین منبع خورشید است و گاهی خود سنجنده ها اقدام به تولید امواج الکترومغناطیس می کنند.

2- تابش و اتمسفر: طراحی سنجنده ها به گونه ای است تا به منظور دریافت امواج کمتر در محدوده جذب اتمسفر واقع شود.

3- تعامل با هدف: قسمتی از امواج با عبور از اتمسفر در برخورد به پدیده ها جذب آن ها می شوند و قسمتی عبور کرده و منعکس می شوند.

4- دریافت و ثبت انرژی از جانب سنجنده ها: دریافت بخش منعکس شده امواج توسط سنجنده ها جهت اندازه گیری و ثبت

5- انتقال، دریافت و پردازش انرژی ضبط شده

6-تفسیر و تحلیل به صورت بصری و یا رقومی

7- کاربرد که به معنی استفاده از اطلاعات به دست آمده برای کشف اطلاعات جدید، درک بهتر و کمک به حل مسئله ای خاص

 

اصلاحات موجود در سنجش از راه دور 

1- فاصله کانونی: فاصله ای بر روی محور اپتیکی یک دوربین از مرکز اپتیکی عدسی تا نقطه ای که در آن نور تابیده از یک شی دوردست کانونی می شود.

2- کانون: نقطه ای که در آن پرتو های تابیده از یک منبع نقطه ای نور پس از عبور از عدسی دوربین به هم رسیده و همدیگر را قطع می کنند به فوکوس معروف است. 

3- ایستگاه گیرنده زمینی: تجهیزاتی برای ثبت و انتقال داده ها از سنجنده مستقر در ماهواره

 4- نقطه کنترل زمینی: یک عارضه جغرافیایی با موقعیت شناخته شده که بر روی تصویرها قابل تشخیص است و از آن در طی تصحیح هندسی می توان استفاده نمود.

5-داده های زمینی: داده های پشتیبان گردآوری شده در روی زمین و اطلاعات استخراج شده از آنها که در تفسیر تصویرهای سنجش از دور از آنها کمک گرفته می شود

6- پردازش تصویر: عملیات مختلفی که می توان بر روی داده های تصویری انجام داد. به آن تصویرپردازی نیز می گویند.

7- کاربری زمین : استفاده از زمین. به آن کاربری اراضی نیز گفته شده که اغلب با پوشش زمینی اشتباه می شود

 

مراحل مدل سازی از سنجش از راه دور 

1- پیش پردازش تصاویر ماهواره ای

2-  پردازش تصاویر ماهواره ای

3- پس پردازش تصاویر ماهواره ای

4- مدل سازی

 

اهمیت سنجش از راه دور در چیست ؟

امروز سنجش از دور به دلیل اندازه گیری و تحلیل داده ها و عکس های هوایی می باشد که امروز بسیاری از متخصصان از این اطلاعات بدست آمده برای پیش بینی استفاده می کنند مثلا پیش بینی می کنند که در آینده قرار است باران ببارید یا خیر ؟ یا سیل اتفاق می افتد ؟ همه این ها از طریق داده های سنجش از دور بدست می آید اهمیت سنجش از دور باعث شده بسیاری از کاربران به این حوزه علاقه پیدا کنند استفاده از داده های بدست آمده نیاز به تحلیل تخصصی با نرم افزارهای سنجش از دور می باشد که ما در متلب پروژه بهترین مجریان سنجش از دور را در کنار هم جمع کرده ایم تا بتوانیم تمامی سفارشات شما در حوزه های مختلف تحت پوشش قرار بدهیم.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه رشته فتوگرامتری

انجام پروژه با نرم افزار GIS

انجام پروژه ARCGIS

سفارش با نرم افزار انوی

 

کاربردهای سنجش از راه دور در چیست ؟

 1. توانایی عکس برداری و نظارت بر محیط زیست 
 2. قابلیت پیش بینی وضعیت آب و هوا
 3. قابلیت مطالعه اقلیمی و شرایط محیطی
 4. قابلیت مطالعه لایه های مختلف کره زمین
 5. قابلیت بررسی روند افزایش و کاهشی تغییرات جنگل

 

چرا انجام پروژه سنجش از دورخود را به متلب پروژه واگذار نماییم؟

موسسه متلب پروژه “مرجع تخصصی انجام پروژه دانشجویی سنجش از دور“در کشور است که با کسب تجربه ده ساله و بهره‌گیری از اساتید مجرب می‌تواند پروژه شما را به شکلی مطلوب تحویل بدهد. ما با کسب دانش کافی در زمینه پروژه سنجش از دورتمامی نیازهای شما در این حوزه را درک کرده ایم و عملا پروژه ای نیست که نتوانیم انجام بدهیم کسب این تجربه گران ها تنها با اعتماد مشتریان و استمرار در انجام سفارشات بدست آمده است فقط کافیست یک بار امتحان کنید تا کیفیت در انجام کار را مشاهده نمایید، رسالت متلب پروژه انجام سفارش به صورت پروژه محور با همراهی کاربر است که با ارائه آموزش های مرحله به مرحله از ابتدا تا انتهای سفارش به صورت کامل دانشجو در روند انجام پروژه خود قرار میدهد و دیگر نیازی به موسسات و سایت های دیگر نخواهد داشت.

 

نحوه گزینش بهترین مجری برای پروژه سنجش از دور:

از آنجایی که متلب پروژه به صورت تعامل بین کارفرما و مجری فعالیت می نماید تمام پروژه های اییووز ارسالی از طریق کانال های مربوطه برای مجموعه مجریان ارسال میشود در سیستم مناقصه ای ایجاد شده کارشناسی که کمترین قیمت را برای مشتری اعلام می نماید به عنوان مجری انجام کار انتخاب شده که علاوه بر درجه علمی مناسب باید داری تجربه بالایی هم باشد. ما نهایت دقت را در انتخاب مجریان (کارشناسان) بکار می بندیم تا خیال کاربر از انجام سفارش به صورت کاملا مطلوب راحت باشد‌.

 

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سنجش از دور توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سنجش از دور براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه سنجش از دور توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه سنجش از دور به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه های سنجش از دور خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه سنجش از دور چگونه تعیین میشود؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه سنجش از دور با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه سنجش از دور بر چه اساسی می باشد؟

پس از این که سفارش انجام پروژه سنجش از دور برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه سنجش از دور به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در انجام پروژه سنجش از دور و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

هزینه انجام پروژه سنجش از دور با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه سنجش از دور با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه سنجش از دور در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه