انجام پروژه سنجش از دور

انجام پروژه سنجش از دور ، ارائه خدمات انجام پروژه های درسی سنجش از دور توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های سنجش از دور میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه سنجش از دور خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های سنجش از دور را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه سنجش از دور در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

سنجش از دور چیست ؟

سنجش از دور یا Remote sensing از کاربردین مفاهیم در طراحی و پردازش اطلاعات هوایی می باشد که به طور خاص در پروژه های عمران مورد استفاده قرار میگیرد یک متخصص سنجش از راه دور به معنای پردازشگر تصاویر ماهواره ای به منظور استخراج اطلاعات است. یعنی از تصاویر ماهواره ای برای حل یک مساله مهم زیست محیطی (سیل ، زلزله و باران) استفاده میکند.این تصاویر توسط ایستگاه های هوایی از فرستنده به گیرنده ارسال میشود و با استفاده از نقشه های بدست آمده در موقعیت های مختلف میتوان بهترین موقعیت را طراحی کرد امروزه سنجش از دور به یکی از اصلی ترین حوزه ها در تحلیل اطلاعات جغرافیایی و منطقه تبدیل شده است به طور معمول پردازش تصاویر در سنجش از دور توسط نرم افزارهای مختلفی انجام میشود متخصصان این حوزه با استفاده از تحلیل دقیق اطلاعات بدست آمده بهترین موقعیت را پیش بینی خواهند کرد.

یکی از مهم ترین کاربردهای علم سنجش از دور از تحلیل اطلاعات هواشناسی و جغرافیایی نقاط مختلف است که توسط ایستگاه های مختلف هواشناسی بدست میاد این ایستگاه ها اطلاعات از طریق برج های مختلف به مرکز پیام ارسال کرده و توسط متخصصان تحلیل میشود این تحلیل معمولا به صورت کشیدن گراف های مختلف نمایش داده میشود و میتوان موقعیت های منطقه ای و جغرافیایی مناطق مختلف را براساس آن پیش بینی کرد برای مثال با توجه اطلاعاتی که بدست آمده نشان داده میشود که امروز به سفر نروند یا ممکن است سیل بیاید همه این ها توسط سنجش از دور امکان پذیر می باشد و بسیاری از کشورهای دنیا از این علم استفاده بسیار زیادی می نمایند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های سنجش از راه دور را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار سنجش از دور

انجام پروژه دانشجویی سنجش از دور

انجام پروژه سنجش از دور عمران

انجام تمرین سنجش از دور 

 

انجام پروژه سنجش از دور

 

مراحل سنجش از راه دور 

1- منبع تولید انرژی: بزرگترین منبع خورشید است و گاهی خود سنجنده ها اقدام به تولید امواج الکترومغناطیس می کنند.

2- تابش و اتمسفر: طراحی سنجنده ها به گونه ای است تا به منظور دریافت امواج کمتر در محدوده جذب اتمسفر واقع شود.

3- تعامل با هدف: قسمتی از امواج با عبور از اتمسفر در برخورد به پدیده ها جذب آن ها می شوند و قسمتی عبور کرده و منعکس می شوند.

4- دریافت و ثبت انرژی از جانب سنجنده ها: دریافت بخش منعکس شده امواج توسط سنجنده ها جهت اندازه گیری و ثبت

5- انتقال، دریافت و پردازش انرژی ضبط شده

6-تفسیر و تحلیل به صورت بصری و یا رقومی

7- کاربرد که به معنی استفاده از اطلاعات به دست آمده برای کشف اطلاعات جدید، درک بهتر و کمک به حل مسئله ای خاص

اهمیت سنجش از راه دور در چیست ؟

امروز سنجش از دور به دلیل اندازه گیری و تحلیل داده ها و عکس های هوایی می باشد که امروز بسیاری از متخصصان از این اطلاعات بدست آمده برای پیش بینی استفاده می کنند مثلا پیش بینی می کنند که در آینده قرار است باران ببارید یا خیر ؟ یا سیل اتفاق می افتد ؟ همه این ها از طریق داده های سنجش از دور بدست می آید اهمیت سنجش از دور باعث شده بسیاری از کاربران به این حوزه علاقه پیدا کنند استفاده از داده های بدست آمده نیاز به تحلیل تخصصی با نرم افزارهای سنجش از دور می باشد که ما در متلب پروژه بهترین مجریان سنجش از دور را در کنار هم جمع کرده ایم تا بتوانیم تمامی سفارشات شما در حوزه های مختلف تحت پوشش قرار بدهیم.

 

اصلاحات موجود در سنجش از راه دور 

1- فاصله کانونی: فاصله ای بر روی محور اپتیکی یک دوربین از مرکز اپتیکی عدسی تا نقطه ای که در آن نور تابیده از یک شی دوردست کانونی می شود.

2- کانون: نقطه ای که در آن پرتو های تابیده از یک منبع نقطه ای نور پس از عبور از عدسی دوربین به هم رسیده و همدیگر را قطع می کنند به فوکوس معروف است. 

3- ایستگاه گیرنده زمینی: تجهیزاتی برای ثبت و انتقال داده ها از سنجنده مستقر در ماهواره

 4- نقطه کنترل زمینی: یک عارضه جغرافیایی با موقعیت شناخته شده که بر روی تصویرها قابل تشخیص است و از آن در طی تصحیح هندسی می توان استفاده نمود.

5-داده های زمینی: داده های پشتیبان گردآوری شده در روی زمین و اطلاعات استخراج شده از آنها که در تفسیر تصویرهای سنجش از دور از آنها کمک گرفته می شود

6- پردازش تصویر: عملیات مختلفی که می توان بر روی داده های تصویری انجام داد. به آن تصویرپردازی نیز می گویند.

7- کاربری زمین : استفاده از زمین. به آن کاربری اراضی نیز گفته شده که اغلب با پوشش زمینی اشتباه می شود

مراحل مدل سازی از سنجش از راه دور 

1- پیش پردازش تصاویر ماهواره ای

2-  پردازش تصاویر ماهواره ای

3- پس پردازش تصاویر ماهواره ای

4- مدل سازی

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه رشته فتوگرامتری

انجام پروژه با بتن

سفارش پروژه عمران

انجام پروژه دانشجویی اتوکد

انجام پروژه با نرم افزار GIS

سفارش پروژه اپنسیس

انجام پروژه ARCGIS

سفارش با نرم افزار انوی

 

کاربردهای سنجش از راه دور در چیست ؟

 1. توانایی عکس برداری و نظارت بر محیط زیست 
 2. قابلیت پیش بینی وضعیت آب و هوا
 3. قابلیت مطالعه اقلیمی و شرایط محیطی
 4. قابلیت مطالعه لایه های مختلف کره زمین
 5. قابلیت بررسی روند افزایش و کاهشی تغییرات جنگل

 

مراحل انجام پروژه سنجش از دور در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه سنجش از دور وسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه سنجش از دور براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه سنجش از دور توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی ۷۲ ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه سنجش از دور با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های سنجش از دور با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه سنجش از دور به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه سنجش از دور دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه سنجش از دور چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه سنجش از دورخواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه سنجش از دور وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه سنجش از دور منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری سنجش از دور

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه سنجش از دور در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های سنجش از دور به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی سنجش از دور تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های سنجش از دور انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه سنجش از دور موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده سنجش از دور

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه سنجش از دور به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه سنجش از دور من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه سنجش از دور در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه