انجام پروژه های شبیه سازی

انجام پروژه های شبیه سازی ، ارائه خدمات انجام پروژه شبیه سازی با متلب توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های شبیه سازی میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های شبیه سازی خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه شبیه سازی در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه شبیه سازی در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

شبیه سازی چیست؟

شبیه سازی یا simulation یکی از مهم ترین مراحل قبل از طراحی و توسعه پروژه می باشد که کاربرد اصلی آن در مدل کردن سیستم های واقعی بر روی محیط نرم افزار می باشد. انجام پروژه های شبیه سازی کاربرد فراوانی در تقلید رفتار عملکرد سیستم با توسعه دادن برنامه در محیط کامپیوتر دارد.هدف از شبیه سازی کاهش هزینه ها با مدل کردن محیط واقعی در فضای نرم افزار است. شبیه سازی همچنین توانایی بهینه سازی عملکرد سیستم ها را نیز دارا می باشد. شبیه سازی قابلیت های فراوانی از جمله کاهش وقت و هزینه ، کاهش هزینه عملیاتی و پیدا کردن رفتار واقعی یک سیستم دارد.در یک تعریف کلی شبیه سازی را میتوان به معنای مشابه سازی یک سیستم واقعی با استفاده از روش ها و ابزارهای مختلف به وسیله سیستم دانست، شبیه‌ سازی به ساده‌ تر کردن عناصر اصلی و مهم و حذف کردن عناصر کم اهمیت تر تاکید دارد همچنین شبیه سازی به مجموعه‌ ای از روش‌ها گفته میشود که رفتار سیستم‌ های واقعی را تقلید میکند و فرآیند تقلید یا همگون سازی شرایط اجرایی یک سیستم یا پروژه در محیط کنترل انجام میدهد.

شبیه سازی به معنای برابر قراردادن اطلاعات از مشاهدات بر روی سیستم آزمایشی و در نهایت تست آن بر روی نمونه های واقعی می باشد در تمامی شبیه سازی که صورت میگیرد ما مقداری خطا داریم که این خطا به مرور کمتر شده و در نهایت سیستم واقعی بدست خواهد آمد. هدف از شبیه سازی آن می باشد که ابتدا داشته های علمی خود را یک در یک محیط غیر واقعی تست و امتحان کنیم و در صورت رسیدن به نتایج مطلوب آن را در محیط  واقعی خودمان تست کنیم در حقیقت شبیه سازی یک علم م باشد که کمک میکند که اتلاف وقت و زمان به حداقل برسد در تمامی پروژه های بزرگ دنیا ابتدا یک سیستم در محیط غیر واقعی تست میشود و در صورت داشتن واقعیت آن را یک سیستم واقعی تست میشود شبیه سازی در حقیقت انتقال یک سیستم از محیط واقعی به محیط دیگر م باشد این محیط بسیار منعطف بوده و سختی های سیستم های واقعی را ندارد تمام شبیه سازی ها توسط نرم افزارها انجام میشود که میتوان از پارامترهای مختلف آن برای شیوه های مختلف استفاده کرد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های شبیه سازی را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه اصول شبیه سازی

سفارش پروژه شبیه سازی

انجام پروژه شبیه سازی برق 

انجام پروژه شبیه سازی برق قدرت 

 

مراحل شبیه سازی یک پروژه 

1- تعریف هدف : در گام اول باید مشخص کنیم هدف از شبیه سازی چیست؟ شبیه سازی میتوانید هدف بهبود عملکرد سیستم یا بهینه سازی سیستم را ایفا نماید.

2- تعریف متغیرها : در گام دوم از شبیه سازی باید متغیرهای مورد نیاز برای شبیه سازی را تعریف کنیم این متغیرها شامل زمان پردازش ، تعداد منابع ، تعداد محصول می باشد. 

3- طراحی مدل : تمام پروژه های شبیه سازی نیازمند یک مدل می باشد در گام سوم باید مدل موردنظر خود را که شامل تمامی متغیرها و منابع می باشد را تعریف کنیم. 

4- تعریف فرآیندها : این بخش از مهم ترین قسمت های یک پروژه شبیه سازی است و باید فرآینده های مورد نیاز مانند فرآیند تولید و انتقال تعریف شود. 

5- تنظیم پارامترها :در گام پنجم می بایست میزان و مقدار پارمترهای موجود در شبیه سازی تعریف شود. 

6- انتخاب نرم افزار مناسب : تمامی پروژه های شبیه سازی نیازمند نرم افزاری حرفه ای برای برآورده کردن نیازهای شبیه سازی می باشد در این گام باید نرم افزار مناسب را انتخاب کنیم.

7- اجرای شبیه سازی: در گام بعدی پس از تنظیم متغیرها، فرآیندها و پارامترها، باید شبیه سازی را اجرا کنیم.

8- مشاهده خروجی و تحلیل نتایج : در گام آخر باید نتایج حاصل از خروجی را مشاهده کرده و تحلیل لازم برای شبیه سازی را انجام دهید. 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه کدنویسی متلب

انجام پروژه مهندسی کنترل

انجام پروژه شبیه سازی سیمولینک

 

لزوم استفاده از متلب در انجام پروژه شبیه سازی

 امروزه متلب به یکی از نرم افزارهای مهم در حوزه شبیه سازی تبدیل شده است و میتوان تمامی نیازهای خود را حوزه شبیه سازی انواع سیستم ها و مدل ها در این نرم افزار  بسیار قدرتمند جستجو کرد متلب با داشتن انواع کتابخانه های رایگان شبیه سازی توانسته است تمامی نیازهای کاربران در حوزه شبیه سازی پاسخ بدهد تمامی سیستم های خطی و غیر خطی به راحتی در متلب قابل شبیه سازی است و به جرات میتوان گفت اگر محیط شبیه سازی شده در متلب درست طراحی شده است در دنیای واقعی هم از این سیستم میتوان استفاده کرد و این قدرت تنها در نرم افزار متلب پنهان شده است متلب پروژه تیم تخصصی پروژه های شبیه سازی با بهره گیری از ممتاز ترین اساتید این حوزه در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت شبیه سازی آسوده باشد.

 

اهمیت شبیه سازی در چیست ؟

امروزه شبیه سازی دارای اهمیت فوق العاده در حوزه های مختلف است کمتر پدیده ای را میتوان امروزه مشاهده کرد که قبل از شبیه سازی به مرحله اجرا یا پیاده سازی برسد هدف از شبیه سازی در حقیقت کاهش وقت و زمان و همچنین دقت در تولید هر پدیده ای که قرار است به وجود آید روش های آزمون و خطا را میتوان در مرحله شبیه سازی پیاده سازی کرد تا خروجی کمترین اتلاف را داشته باشیم.

 

ضرورت شبیه سازی در مهندسی برق و صنایع 

شبیه سازی در تمامی رشته های مهندسی مورد استفاده قرار میگیرد اما عمده کاربرد آن در انجام پروژه برق و صنایع می باشد پدیده های موجود در این حوزه بیشتر درگیر مسائل شبیه سازی هستند بسیاری از سیستم های قدرت یا سیستم و مدل های صنایع ابتدا باید شبیه سازی شود تا بتوان الگوی درست طراحی استخراج شود.

 

کاربردهای شبیه سازی

 1. توانایی دنبال کردن رفتارهای سیستم های مختلف
 2. کاهش وقت و هزینه در زمان تولید یک محصول
 3. قابلیت افزایش کیفیت در طراحی
 4. توانایی بهینه سازی پارامترهای شبیه سازی
 5. جلوگیری از تکرار روش های متعدد افزایش و خطا
 6.  قابلیت افزایش سرعت در طراحی

 

مراحل انجام پروژه شبیه سازی در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه شبیه سازی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه شبیه سازی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه شبیه سازی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه شبیه سازی با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های شبیه سازی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه شبیه سازی به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه شبیه سازی با متلب دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه شبیه سازی چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه شبیه سازی خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه شبیه سازی وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه شبیه سازی منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری شبیه سازی

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه شبیه سازی در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های شبیه سازی به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی شبیه سازی تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های شبیه سازی انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه شبیه سازی موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده شبیه سازی

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه شبیه سازی به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه شبیه سازی من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه شبیه سازی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه