انجام پروژه های فرترن

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های فرترن ⭐ ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار فرترن ، انجام پروژه فرترن مکانیک ، سفارش پروژه فرترن (Fortran) خود را به صدها متخصص حرفه ای متلب پروژه بسپارید و با کیفیت عالی سفارش خود را تحویل بگیرید.

فرترن چیست ؟

فرترن یا fortran یک زبان برنامه نویسی نسبتا قدیمی می باشد که برای انجام محسابات ریاضی با سرعت بالا طراحی شده است که کاربردهای فراوانی در رشته های مهندسی هوافضا ، مهندسی مکانیک ، فیزیک و سایر رشته ها دارد از مهم ترین کاربردهای زبان فرترن در حل انواع مسائل ریاضی و هم چنین انواع مسائل سیالاتی می باشد از ویژگی های فرترن قدرت بسیار بالای آن در حل مسائل می باشد برای مثال در حل روایط دینامیک سیالات محاسباتی در مکانیک با توجه به محاسبات بسیار سنگین آن نیاز به نرم افزاری داریم که بتوانید روابط سریع حل کند فرترن در اینجا پاسخ گوی نیازهای کاربران می باشد از دیگر قابلیت های این زبان برنامه نویسی حجم کوتاه آن در کامپایل کردن می باشد این عامل باعث کوتاه شدن حجم کدنویسی در فرترن می باشد به همین دلیل بسیاری از متخصصان حوزه محاسبات عددی ترجیح می دهند به جای استفاده از نرم افزارهای سنگین از فرترن استفاده کنند همچنین کامپایل شدن سریع کدهای نوشته در فرترن از دیگر قابلیت های آن می باشد که باعث متمایز شدن این زبان برنامه نویسی شده است.البته زبان فرترن هنوز در محیط گرافیکی یا gui دچار مشکل هست که این مشکل در این زبان به صورت طراحی واسط گرافیکی حل شده استاز شاخص های کلیدی نرم افزار فورترن می توان به سادگی برنامه نویسی و امکان انجام برنامه نویسی شی گرا در آن اشاره نمود که باعث گسترش استفاده از نرم افزار فرترن در رشته های مهندسی شده است.

متلب پروژه چه نوع پروژه های فرترن را میتواند انجام بدهد؟

انجام پروژه cfd با فرترن

انجام پروژه دانشجویی فرترن

انجام پروژه مکانیک با فرترن

انجام پروژه فیزیک با فرترن

انجام پروژه هوافضا با فرترن

انجام پروژه کدنویسی با فرترن

فرترن در علوم مهندسی مختلف دارای کاربردهای فراوانی می باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

کاربرد فرترن در هوافضا 

از جمله کاربردهای نرم افزار فرترن در هوافضا و طراحی سیستم های آیرودینامیک هواپیما یا موشک می باشد که این زبان برنامه نویسی به خوبی در طراحی مدل های هوافضا کاربرد دارد

کاربرد فرترن در مکانیک 

کاربرد فرترن مکانیک یا دینامیک سیالات محاسباتی می باشد که با استفاده از زبان برنامه نویسی فرترن معادلات آن به راحتی قابل حل می باشد

کاربرد فرترن در فیزیک 

در فیزیک کاربرد فرترن بیشتر در حل و تحلیل روابط فیزیک می باشد

فعالیت مشابه در انجام پروژه های مهندسی مکانیک

انجام پروژه های انسیس

انجام پروژه های آباکوس

انجام پروژه های فلوئنت 

انجام پروژه های کتیا 

انجام پروژه های سالیدورک

انجام پروژه های کامسول

انجام پروژه های ees

انجام پروژه های cfd

انجام پروژه های المان محدود

انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های ترمودینامیک

 

انجام پروژه برنامه نویسی فرترن

فرترن یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی سطح بالاست که توجه بسیار زیادی از مهندسان و برنامه نویسان را به خود جلب کرده است. از شاخصه های اساسی این زبان، سادگی برنامه نویسی با آن و امکان برنامه نویسی شی گرا در آن است. زبان برنامه نویسی فرترن از قدیمی ترین زبان ها و از پیشگامان زبان های سطح بالاست؛ بطوری که می توان زبان هایی مثل بیسیک را با آن نوشت.

از ویژگی های بسیار کلیدی نرم افزار فورترن می توان به سادگی برنامه نویسی و امکان انجام برنامه نویسی شی گرا در آن اشاره نمود که باعث استفاده فراوان از نرم افزار فرترن در رشته های مختلف مهندسی شده است. امکان تبدیل فرمول های متفاوت موجود در برنامه ها به کدهای کامپیوتری قابل فهم در نرم افزار فرترن، مهیا شده است. یکی از تفاوت های نرم افزار فرترن با دیگر نرم افزارهای برنامه نویسی از جمله نرم افزار پاسکال و نرم افزار سی این موضوع است که در نرم افزار فرترن به تعریف متغیر نیازی نمی باشد. زبان برنامه نویسی فرترن را می توان به عنوان یک زبان برنامه نویسی پیشرفته با توانایی حرفه ای در حوزه ی اعداد مختلط و غیرخطی معرفی نمود و در نسخه های جدید این نرم افزار قابلیت ویژوالی نیز راه اندازی گردیده است.

 


فرترن اولین زبان برنامه نویسی سطح بالا می باشد که به هدف ارتقاء محاسبات ریاضی تا به امروز گسترش یافته است. این زبان یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی در حوزه محاسبات عددی و شاخه های مهندسی مرتبط همچون دینامیک سیالات محاسباتی، المان محدود، فیزیک و ریاضیات کاربردی می باشد.  از این رو یادگیری این زبان که در عین کاربردی بودن، زبان ساده ای نیز است برای مهندسین و پژوهشگران حوزه های یاد شده ضروری به نظر می رسد. بخش هایی از مدیادرس آموزش برنامه نویسی فرترن در این لینک قابل مشاهده است. فرترن قدیمی ترین زبان برنامه نویسی است و هنوز هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. کاربردهای آن در زمینه های علمی ، به ویژه پیش بینی هوای عددی ، دینامیک سیالات محاسباتی و فیزیک محاسباتی می باشد. فرترن همچنین در محاسبات با کارایی بالا بسیار محبوب شده است و در برنامه و رتبه بندی سریعترین ابر رایانه های جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

این زبان حرفه ای و قدرتمند دارای ویژگی های زیادی در نسخه جدید خود می باشد که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

1- قدرت و سرعت اجرای بسیار بالای کدهای نوشته شده

2- حل انواع مسائل دینامیک سیالاتی

3- قابلیت دریافت خروجی C++ و انتقال به سایر نرم افزارهای مکانیک

4- سهولت در کدنویسی با دستور فرمان بسیار ساده

5- وجود شیوه‌های گوناگون برای بیان توابع ریاضی

6 – استفاده از زبان شی گرایی 

7- سرعت بالا در کامپایل کدهای محاسباتی

8- یادگیری بسیار آسان

9- زبان شی گرا

10- قابلیت انتقال از یک سیستم به سیستم دیگر

 

کاربردهای نرم افزار فرترن

اگر به دنبال نرم افزاری در حوزه مکانیک با سرعت اجرای فرامین بالا هستند فرترن بهترین آنها می باشد از کاربردهای بسیار پر اهمیت برنامه نویسی فرترن در حل انواع مسائل مربوط به دینامیک سیالاتی با سرعت اجرای بالای آن می باشد که با سایر نرم افزار هم رده خود اصلا قابل انجام نیست این مسائل به دلیل حجم بسیاری بالای روابط نیازمند سیتستم قوی در اجرا هستند که با سیستم های معمولی با دلیل تعداد بالای معادلات و مجهولات قابل انجام نیست و به صورت دستی هم عملا قابل محاسبه نیست همه نیازها در فرترن برطرف شده است از مهم ترین ویژگی های فرترن قابلیت سازگاری آن با سایر زبان های برنامه نویسی می باشد به طوری که میتوان یک برنامه را در فرترن نوشت و خروجی آن را در سایر نرم افزارها استفاده کرد.

 

 

به متخصص پروژه فرترن مراجعه کنید

در سالیان اخیر سایت های بسیار در حوزه فرترن  در حال فعالیت هستند که اصلا فعالیت مناسبی ندارند ما به شما در متلب پروژه اطمینان خاطر میدهیم معتبرترین سایت فرترن را انتخاب کرده اید.

نحوه انجام سفارش پروژه در موسسه متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه فرترن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه فرترن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه فرترن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

نحوه سفارش پروژه فرترن به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش پروژه فرترن خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه فرترن به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای پروژه فرترن با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه فرترن به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه فرترن را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه فرترن به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه در پروژه های فرترن و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه