انجام پروژه های فرترن

انجام پروژه های فرترن ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار فرترن توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های فرترن میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های فرترن خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله در انجام پروژه فرترن آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه فرترن در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

فرترن چیست ؟

فرترن یا FORTRAN یکی از قوی ترین نرم افزارهای مهندسی در حوزه انجام محاسبات ریاضی می باشد و کاربرد اصلی آن در حل مسائل با محاسبات سنگین می باشد. انجام پروژه های فرترن کاربرد فراوانی در حل مسائل CFD و فیزیک دارد. هدف از طراحی فرترن اجرای حجم عظیمی از دستورات سنگین می باشد. فرترن همچنین توانایی اجرای سریع کدها با کامپایل قدرتمند دارا می باشد. از اصلی ترین ویژگی های فرترن میتوان به سهولت در برنامه نویسی، حجم کم و اجرا شدن کد ها در کمترین زمان، سرعت بالا در کامپایل کردن آنها اشاره کرد. فرترن میتواند فرمول ها را در برنامه ها را به صورت کدهای کامپیوتری در بیاورد همچنین ویژگی های منحصر به فرد سادگی کار با فرترن و قابلیت برنامه نویسی شی گرایی آن را از سایر نرم افزارهای هم رده خود متمایز کرده است این زبان کاربردهای فراوانی در رشته های مهندسی هوافضا ، مهندسی مکانیک ، فیزیک و سایر رشته ها دارد و در حل روایط دینامیک سیالات محاسباتی در مکانیک با توجه به محاسبات بسیار سنگین آن نیاز به نرم افزاری داریم که بتوانید روابط سریع حل کند فرترن در اینجا پاسخ گوی نیازهای کاربران می باشد.

از دیگر قابلیت های این زبان برنامه نویسی حجم کوتاه آن در کامپایل کردن می باشد این عامل باعث کوتاه شدن حجم کدنویسی در فرترن می باشد به همین دلیل بسیاری از متخصصان حوزه محاسبات عددی ترجیح می دهند به جای استفاده از نرم افزارهای سنگین از فرترن استفاده کنند همچنین کامپایل شدن سریع کدهای نوشته در فرترن از دیگر قابلیت های آن می باشد که باعث متمایز شدن این زبان برنامه نویسی شده است.البته زبان فرترن هنوز در محیط گرافیکی یا gui دچار مشکل هست که این مشکل در این زبان به صورت طراحی واسط گرافیکی حل شده است از شاخص های کلیدی نرم افزار فورترن می توان به سادگی برنامه نویسی و امکان انجام برنامه نویسی شی گرا در آن اشاره نمود که باعث گسترش استفاده از نرم افزار فرترن در رشته های مهندسی شده است.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های فرترن را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی فرترن

انجام پروژه درسی با فرترن

انجام پروژه با نرم افزار فرترن

انجام پروژه کلاسی فرترن

انجام تمرین فرترن

 

مراحل برنامه نویسی به زبان فرترن 

1- تعریف مسئله: در این گام اول باید مسئله‌ای که قصد حل آن را داریم، تعریف کنیم. این تعریف شامل تعریف ورودی‌ها، خروجی‌ها و الگوریتم حل مسئله میشود

 

1- تعریف متغیرها:  در مرحله دوم باید قبل از شروع برنامه نویسی، باید متغیرهای مورد نیاز برنامه را تعریف کنیم. در فرترن، نوع متغیرها باید حتما مشخص شود.

 

2- ورود اطلاعات: در گام سوم باید اطلاعات اولیه را وارد کرد برای ورود اطلاعات به برنامه، از دستورات read و accept استفاده میکنیم. با استفاده از این دستورات، مقادیر ورودی از کاربر دریافت میشود

 

3- انجام عملیات ریاضی و محاسباتی : بعد از دریافت اطلاعات ، باید عملیات مورد نظر را انجام داد. در فرترن، از دستورات مختلفی برای انجام عملیات های ریاضی استفاده می شود.

 

4. کامپایل: پس از نوشتن کد، باید آن را به یک فایل قابل اجرا تبدیل کنیم. برای این منظور، باید از یک کامپایلر Fortran استفاده کرد.

 

5- نمایش نتایج: پس از انجام عملیات، باید نتایج به کاربر نمایش داده شود. برای نمایش نتایج، از دستورات write و print استفاده میکنیم.

 

6. تست و اصلاح: پس از مشاهده خروجی ها ، باید آن‌ها را با خروجی‌های مورد انتظار مقایسه کنیم. در صورت وجود خطا، باید کد برنامه را اصلاح کرد.

5- خاتمه برنامه: در انتهای برنامه، باید برنامه نوشته شده را تکمیل کرده و از آن خارج شویم برای خاتمه دادن به برنامه، از دستورات stop و end استفاده میکنیم

 

ضرورت استفاده از فرترن در حل مسائل cfd

امروزه مسائل cfd یا دینامیک سیالات محاسباتی به یکی از موضوعات مهم و چالش برانگیز برای دانشجویان تبدیل شده است حل مسائل CFD نیاز به مهارت و تخصص بالا دارد این مسائل دارای محاسبات زیاد و هم چنین سرعت اجرای بالایی هستند به همین دلیل نیاز به نرم افزاری داریم که بتوانید سرعت بسیاری بالایی در محاسبات داشته باشد فرترن زبانی حرفه است که برای این منظور طراحی شده است این زبان از ویژگی بهینه سازی کدها در محاسبات بهره میبرد که باعث میشود سرعت در کامپایل ها کدها بالا باشد این زبان کاربردی به دلیل اینکه  از حداقل دستورات برای اجرای کدها استفاده میکند سرعت بسیار بالایی دارد امروزه سنگین ترین محاسبات ریاضی ، اقتصاد محاسباتی ، فیزیک محاسباتی ، تجزیه و تحلیل داده‌ها توسط فرترن به راحتی انجام میشود.

 

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار Fortran

1- بخش ساختارهای کنترلی : این بخش شامل انواع ساختارهای کنترلی جهت بهینه سازی و سرعت بخشیدن به حل مساله است

2- کامپایلر : این بخش شامل یک کامپایلر برای کامپایل سریع کدهای محاسباتی می باشد

3- بخش ویرایش کد : این بخش دارای محیط کاربری برای کدنویسی و ویرایش کدهای نوشته در فرترن می باشد 

4- بخش حل مسائل CFD : زبان فرترن دارای کتابخانه ها و همچنین توابع مختلف برای حل مسائل CFD و دینامیک سیالات محاسباتی می باشد

 

اهمیت نرم افزار فرترن در چیست ؟

به دلیل سبک بودن برنامه های اجرا شده در فرترن بسیاری از متخصصان حوزه محاسبات عددی ترجیح می دهند به جای استفاده از نرم افزارهای سنگین از فرترن استفاده کنند.البته زبان فرترن هنوز در محیط گرافیکی یا gui دچار مشکل هست که این مشکل در این زبان به صورت طراحی واسط کاربری حل شده است از ویژگی های برجسته نرم افزار فورترن می توان به سادگی برنامه نویسی و امکان انجام برنامه نویسی شی گرا در آن اشاره نمود که باعث گسترش استفاده از نرم افزار فرترن در رشته های مهندسی شده است. زبان فرترن علاوه بر سرعت بالا در کامپایل کدها از ویژگی بهینه سازی کدهای نوشته شده نیز بهره می برد که عمده کاربرد آن در انجام پروژه بهینه سازی می باشد در بسیاری از مسائل مانند سی اف دی نیاز به سرعت اجرای بالای کدها داریم که فرترن تمامی این نیازها را پوشش داده است.

 

کاربرد فرترن در حوزه های مختلف مهندسی 

کاربرد فرترن در هوافضا 

از جمله کاربردهای نرم افزار فرترن در هوافضا و طراحی سیستم های آیرودینامیک هواپیما یا موشک می باشد که این زبان برنامه نویسی به خوبی در طراحی مدل های هوافضا کاربرد دارد

کاربرد فرترن در مکانیک 

کاربرد فرترن مکانیک یا دینامیک سیالات محاسباتی می باشد که با استفاده از زبان برنامه نویسی فرترن معادلات آن به راحتی قابل حل می باشد

کاربرد فرترن در فیزیک 

در فیزیک کاربرد فرترن بیشتر در حل و تحلیل روابط فیزیک می باشد

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه شبیه سازی انسیس

انجام پروژه نرم افزار آباکوس

انجام پروژه دانشجویی فلوئنت 

انجام پروژه با نرم افزار کامسول

 

ویژگی های نرم افزار فرترن 

 1. قابلیت حل انواع معادلا سیالات محاسباتی با فرترن 
 2. دارای سرعت بسیار بالا در اجرای محاسبات 
 3. قابلیت استفاده از توابع آماده ریاضی جهت سهولت در برنامه نویسی 
 4. قابلیت نصب راحت و همچنین توانایی استفاده در سایر نرم افزارهای مهندسی

 

مراحل انجام پروژه فرترن در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه فرترن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه فرترن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه فرترن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه فرترن با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های فرترن با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه فرترن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی فرترن دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه فرترن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه فرترن خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه فرترن وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه فرترن منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری فرترن

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه فرترن در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های فرترن به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی فرترن تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های فرترن انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه فرترن موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده فرترن

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه فرترن به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه فرترن من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه فرترن در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫2 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های فرترن

 1. Avatar حمیده

  سلام وقت بخیر،سوال کوچیک داشتمگلطف میکنید راهنماییم کنید؟

  • متلب پروژه متلب پروژه

   سلام
   بله لطف کنید توضیحات کامل پروژه شما خود را به شماره 09108391389 درواتس آپ یا تلگرام ارسال نمایید

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه