انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد ، ارائه خدمات انجام پروژه درسی متره و برآورد عمران توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های متره و برآورد میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های متره و برآورد خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های متره و برآورد در حوزه انجام محاسبات متره با اکسل ،  انجام پروژه متره ، متره بسته باز ، اولیه ، تقریبی ، ریزمتره و خلاصه متره  تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه متره و برآورد در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

متره و برآورد چیست؟

متره و برآورد یا Quantity surveying and estimating از کاربردی ترین مفاهیم در مهندسی عمران است که به فرایند اندازه‌گیری مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقدار مصالح به کار رفته در یک پروژه اجرا شده گفته میشود. انجام پروژه های متره و برآورد نقش مهمی در اندازه‌گیری مقدار مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه و محاسبه مقدار هزینه‌ ای که باید برای آن عملیات صرف شود دارد. هدف اصلی از انجام محاسبات متره و برآورد میزان سنجی از خرج و مخارج و میزان مصالح مورد استفاده در ساختمان است. متره و برآورد پیش نیاز اصلی در شروع کارهای عمرانی و ساختمانی است. متره به معنی محاسبه و اندازه گیری مقادیر مصالح مورد نیاز برای کارهای ساختمانی می باشد که کاربرد بسیار فراوانی دارد به طور معمول این محاسبات توسط یک سری از جداول انجام میشود دو نوع متره داریم متره باز و متره بسته در متره باز هزینه های ساختمان بدون اندازه گیری موارد نیاز اولیه امکان پذیر می باشد ولی در متره باز بدون در نظر گرفتن شرایط کامل و مشخصات اولیه امکان پذیر نیست.حال میتوانیم به تعریف دقیق متره بسته بپردازیم در این متره بسته مقادیر و اوزان مصالح را با توجه به واحد های مورد نیاز، از روی نقشه ها و اسناد پیمان محاسبه نموده، و در جدول های مخصوص وارد می نمایند. سپس مقادیر به دست آمده را در قیمت های واحد پایه معمولاً از فهرست بهای واحد پایه رشته مربوط استخراج میشود ضرب نموده تا قیمت هر آیتم به دست آید. از روی جمع جبری قیمت آیتم ها، فیمت خالص پروژه حاصل میشود. اگر به این قیمت، ضرایب مربوطه ضریب بالا سری، ضریب تجهیز کارگاه، ضریب پلوس یا مینوس، ضریب منطقه ای، ضریب ارتفاع، ضریب طبقات، ضریب سختی کار ضرب شود، قیمت کل پروژه به دست می آید.ولی در متره باز ما امکان بررسی دقیق کامل مصالح مورد نیاز برای ساختمان نداریم و باید با توجه شرایط و ویژگی های مختلف متره تعریف شود امروزه به دلیل پیچیدگی های فراوان طراحی ساختمان از متره باز بیشتر استفاده می شود.

در یک تعریف کلی متره و برآورد به عملیات محاسبه و اندازه‌گیری مواد و اجزای مختلف یک پروژه ساختمانی گفته می‌شود. این فعالیت شامل تعیین تعداد و مقدار مواد مورد نیاز، هزینه‌های لازم برای ساخت و اجرای پروژه، زمانبندی کارها و سایر جزئیات فنی و مالی مرتبط با پروژه است. در مهندسی عمران، متره و برآورد اهمیت بسیار زیادی دارد. این ابزارها به مهندسان عمران کمک می‌کنند تا پروژه‌ها را به صورت دقیق برنامه‌ریزی کنند، هزینه‌ها را کنترل کنند و زمانبندی مناسب را برای اجرای پروژه‌ها تعیین کنند. همچنین، استفاده از متره و برآورد در اجرای پروژه‌های عمرانی باعث کاهش خطاها، افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های اضافی می‌شود. استفاده از متره و برآورد در صنعت عمران بسیار مهم است و به عنوان یک ابزار اساسی در مدیریت پروژه‌های عمرانی شناخته می‌شود. متره و برآورد به مهندسین عمران کمک می‌کند تا هزینه‌ها، زمان‌بندی و منابع مورد نیاز برای پروژه‌ها را به دقت تخمین بزنند. این ابزار به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند پروژه‌ها را به صورت بهینه مدیریت کرده و از مشکلات مالی و زمانی جلوگیری کنند. با توجه به اهمیت استفاده از متره و  برآورد استفاده از متره و برآورد در میان متخصصان عمران بسیار رایج است. آن‌ها از این ابزار برای تخمین هزینه‌های ساخت، برنامه‌ریزی منابع، ارزیابی ریسک‌ها و کنترل هزینه‌ها در طول پروژه استفاده می‌کنند. به طور کلی، استفاده از متره و برآورد به متخصصان عمران کمک می‌کند تا پروژه‌های خود را با کیفیت بالا، به هزینه مناسب و در زمان مناسب انجام دهند.

برآورد نیز یکی از مهمترین مباحث در پروژه عمران می باشد نیاز به ابزارهای داریم که بتوانیم محاسبات کامل انجام بدهد تا شرایط  برای انجام هر چه بهتر پروژه فراهم شود این ابزارها گاها به صورت دستی می باشد و گاهی هم به صورت نرم افزاری تحلیل های خواسته شده را انجام میدهد ما برآورد را متکی در بر دانش مختلف علمی میدانیم که نیازمنده استفاده از نیروهای متخصص محاسبات در این زمینه م باشد حال اگر  اگر مقادیری که با توجه به واحدهای مورد نیاز در قسمت قبل به دست آمده ، قیمت‌گذاری گردد برآورد ریالی یا برآورد قیمت پروژه نامیده میشود.بنابر این در برآورد ، دو هدف اساسی دنبال می شود : تعیین مقادیر مصالح مصرفی ، نیروی انسانی با توجه به نوع تخصص و تعداد آنها و نیروی ماشین آلات با توجه به نوع و تعداد و مدت آنها در طول پروژه  تعیین قیمت ریالی یا ارزی پروژه که معمولا در دو مرحله انجام میشود قبل از اجرای پروژه برای تعیین و پیش بینی بودجه اجرای پروژه جهت اجرا  حین اجرای پروژه است که معمولاً در قالب صورت وضعیت مطرح میشود .یک سری کامل نقشه های اجرایی شامل نقشه های سازه ای ، معماری ، تاسیسات مکانیکی ، تاسیسات الکتریکی و دتایل های لازم داریم.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های متره را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه دانشجویی متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد عمران

انجام پروژه متره و برآورد ساختمان

انجام تمرین متره و برآورد

انجام پروژه های متره و برآورد.

مراحل انجام متره و برآورد 

1- بررسی نقشه ها : در گام اول از متره و برآورد باید نقشه ها و طرح های ساختمانی لازم تهیه شده و مورد بررسی قرار گیرد 

2- مشخص کرن میزان فعالیت : در گام دوم باید نوع و میزان کارهای مورد نیاز برای ساخت و احداث ساختمان مشخص شود 

3- انجام محاسبات : در گام سوم باید انجام محاسبات لازم برای تعیین میزان مصالح و تجهیزات مورد نیاز صورت گیرد 

4- تهیه لیست مصالح : در گام چهارم از متره تهیه لیست مصالح و تجهیزات با توجه به نوع کار و مقدار آن باید انجام شود 

5- مشخص کردن قیمت : در گام پنجم باید قیمت مصالح و المان هایی که قرار است در پروژه بکار رود مشخص میشود 

6- تهیه گزارش : در گام ششم باید یک گزارش از تخمین هزینه و برآورد بودجه کل پروژه صورت گیرد 

7- ارائه گزارش : در گام هفتم باید گزارش های لازم از میزان محاسبات انجام متره و برآورد به مدیران صورت گیرد 

8- اجرای پروژه : در گام آخر باید پروژه متناسب با میزان هزینه و قیمت های تعین شده در مراحل قبل اجرایی شود 

 

ضرورت استفاده از متره در حوزه پروژه های عمرانی 

انجام متره و برآورد در پروژه های عمرانی بسیار ضروری است زیرا با انجام این کارها، می توان به صورت دقیق تر و محاسباتی برای تعیین نیازمندی های پروژه و هزینه های آن اقدام کرد. این امر باعث می شود که در هنگام اجرای پروژه، مشکلات و خطاهای محاسباتی کاهش یابند و به صورت دقیق تر و با کمترین خطا در رابطه با هزینه ها و نیازمندی های پروژه عمل کنیم. همچنین، با انجام متره و برآورد، می توان به صورت دقیق تر و با دید بلند مدت به برنامه ریزی پروژه پرداخت و از ابتدا به صورت دقیق تر نسبت به هزینه ها و نیازمندی های پروژه برنامه ریزی کرد.

 

بخش های مختلف متره و برآورد 

1- محاسبه مساحت : در این بخش باید مساحت هر بخش از پروژه از جمله زمین ، مسکن و فضای سبز مشخص شود 

2- تعیین تعداد واحد ها : در این بخش تعداد واحدها از جمله تعداد واحدی های آپارتمان ، اتاق ها و طبقات مشخص میشود 

3- محاسبه حجم کار : در این بخش حجم کاری پروژه از جمله مصالح ساختمانی استفاده مشخص میشود 

4- تعیین هزینه : در این بخش هزینه های اجرایی پروژه مانند هزینه مواد اولیه و نیروی انسانی مشخص میشود 

5- تعیین هزینه نگهداری : در این بخش هزینه های نگه داری پروژه مشخص میشود 

6- تعیین هزینه متفرقه : در این بخش هزینه های متفرقه در اجرای متره و برآورد مانند هزینه های مالیاتی مشخص میشود.

 

چرا باید قبل از عملیات عمرانی از متره و برآورد استفاده شود ؟

1- کاهش خطا: با استفاده از متره و برآورد دقیق، خطاهای محاسباتی کاهش پیدا می‌کند.

2- کنترل هزینه: با تعیین دقیق هزینه‌های لازم برای پروژه، امکان کنترل هزینه‌ها و جلوگیری از افزایش غیرضروری آن‌ها فراهم می‌شود.

3- زمانبندی مناسب: با استفاده از متره و برآورد، زمانبندی مناسب برای اجرای پروژه‌ها تعیین می‌شود.

4- بهبود بهره‌وری: استفاده از متره و برآورد باعث بهبود بهره‌وری در اجرای پروژه‌های عمرانی می‌شود.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.

انجام پروژه فولاد

انجام پروژه عمران

انجام پروژه با نرم افزار اتوکد

انجام پروژه ایتبس

سفار ش پروژه سالیدورک

سفارش پروژه کتیا

سفارش پروژه اپنسیس

انجام پروژه دانشجویی gis

انجام پروژه بتن

انجام پروژه با نرم افزار سپ 

 

اهمیت و جایگاه انجام متره و برآورد در پروژه های مهندسی عمران

انجام متره و برآورد در پروژه های مهندسی عمران اهمیت بسیار زیادی دارد. این فعالیت‌ها به عنوان یکی از مراحل اساسی در تدوین بودجه و برنامه‌ریزی پروژه، به کنترل هزینه‌ها، زمان‌بندی مناسب و بهبود کیفیت کارها کمک می‌کنند. این فعالیت‌ها به طور مستمر در طول اجرای پروژه نیز انجام می‌شوند تا تغییرات و اختلافات احتمالی با برنامه اصلی شناسایی و مدیریت شوند.

 

1- برآورد دقیق هزینه‌های مورد نیاز برای اجرای پروژه و تعیین بودجه مناسب

2- برنامه‌ریزی مناسب برای تخصیص منابع و زمان‌بندی بهینه فعالیت‌ها

3- شناسایی ریسک‌ها و مشکلات احتمالی در زمان و هزینه و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه

4- ارائه گزارش‌های دوره‌ای به مدیران پروژه برای اطلاع رسانی دقیق در مورد پیشرفت کار و هزینه‌ها

5- افزایش کیفیت ساخت با کنترل دقیق بودجه و استفاده بهینه از منابع

 

انواع تکنیک ها در انجام متره و برآورد

1- تکنیک مستقیم: در این روش، ابعاد و اندازه‌های مختلف ساختمان یا پروژه با استفاده از ابزارهای اندازه‌گیری مستقیم مانند تاشو، ترازو اندازه گرفته می‌شود.

 

2- تکنیک غیر مستقیم: در این روش، ابعاد و اندازه‌های مختلف ساختمان یا پروژه با استفاده از نقشه‌ها، طرح‌ها و مدل‌های سه بعدی محاسبه می‌شود.

3- تکنیک تصویرگری: در این روش، از تصاویر و نمونه‌های دیداری برای انجام متره و برآورد استفاده می‌شود.

 

4- تکنیک نرم‌افزاری: از مهم ترین تکنیک های متره و برآورد است که استفاده از نرم‌افزارهای متره و برآورد مانند اتوکد و رویت برای انجام محاسبات دقیق و سریع انجام میشود.

 

5- تکنیک BIM یا مدلسازی ساختمان اطلاعاتی: از دیکر تکنیک های مورد استفاده در متره و برآورد است که از مدل‌های سه بعدی BIM برای انجام متره و برآورد با دقت بالا و اطلاعات کامل درباره ساختمان یا پروژه استفاده میشود.

 

انواع محاسبات مورد استفاده در متره و برآورد

1- محاسبات ساختمانی: از اصلی ترین محاسبات های موجود در متره و برآورد می باشد که شامل محاسبه متراژ کل ساختمان، تعداد و متراژ اتاق‌ها، تعداد و متراژ پنجره‌ها و درب‌ها، متراژ دیوارها و کف‌پوش‌ها، و سایر اجزای ساختمانی می باشد

 

2- محاسبات زیرساخت:  این محاسبات در متره و برآورد شامل محاسبه متراژ زمین، تعداد و متراژ پارکینگ‌ها، مسیرهای پیاده روی و دسترسی، و سایر زیرساخت‌های مرتبط است.

 

3- برآورد هزینه‌ها: این محاسبات در متره و برآورد شامل برآورد هزینه‌های ساخت، نگهداری و تعمیرات، هزینه‌های اجرایی و مدیریتی، و هزینه‌های مربوط به تجهیزات و تاسیسات است

 

4- برآورد زمان: این محاسبات در متره و برآورد شامل برآورد زمان لازم برای اجرای پروژه، زمان‌بندی اجرای فعالیت‌ها، و تخمین زمانی برای انجام کارهای مختلف است.

 

5- محاسبات تخصصی: این محاسبات شامل محاسبات خاص برای صنایع خاص یا پروژه‌های خاص، مانند محاسبات برقی، مکانیکی، سازه‌ای می باشد.

 

اهمیت متره و برآورد در چیست ؟

متره برآورد یکی از پایه ای ترین و اصلی ترین نیازهای کاربران عمران قبل از طراحی و ساخت یک بنا می باشد دانشجویان با مطالعه و بررسی روش های مختلف نحوه تهیه متره گزارش های لازم را به مدیریت ارائه میدهد یک متخصص متره معمولا حوزه های مختلفی مانند تهیه فهرست بها ، ضرایب مربوط به فهرست بها ، ضریب پیشنهادی پیمانکار ، ضریب بالاسری ، ضریب منطقه ، ضریب ارتفاع ، ضریب طبقات ، برگه مالی ، برنامه زمان بندی و صورت وضعیت موقعت و دائمی و تحویل موقت را تحت پوشش قرار میدهد. برآورد که معمولا به صورت نرم افزاری انجام میشود محاسبه قیمت دقیق یک طراحی قبل اجرا میشود یک طرح چقدر هزینه دارد چه میزان بودجه ای برای آن باید در نظر گرفته شود در قسمت مقابل متره به میزان هزینه مصالح و قطعات مصرفی در یک سازه اشاره دارد که نیازمندهای قبل از ساخت می باشد 

 

کاربردهای متره و برآورد

محاسبه میزان دقیق هزینه های طراحی 

مشاوره در خصوص کاهش میزان هزینه های ساخت 

تعیین دقیق قیمت محصولات ساختمان قبل از ساخت 

انتخاب محصول مناسب با کمترین هزینه متناسب با بودجه کاری

 

مراحل انجام پروژه متره و برآورد

 1. ارسال پروژه متره و برآورد از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه متره و برآورد توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه متره و برآورد براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه متره و برآورد اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه متره و برآورد توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه متره و برآورد توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه متره و برآورد در کدام شهر و استانها انجام پذیر است؟

یکی از مشکلات گسترده ای که بیشتر کاربران و دانشجویان با آن مواجه هستند آن است که موسسات و سایت های انجام کار تنها در یک شهر خاص متمرکز شده و دارای شعبه می باشند و این امر باعث میشود که کاربر نتواند هماهنگی های لازم در انجام پروژه متره و برآورد داشته باشید این مشکل به طور کامل در متلب پروژه مرتفع شده است و میتوانید در هر شهر و استانی که هستید در کمترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت نمایید و با کارشناس همان شهر به صورت آنلاین و لحظه ای در ارتباط باشید. همین موضوع سبب شده است که متلب پروژه کاربران زیادی از سراسر کشور و حتی جهان برای انجام سفارشات متلب پروژه را به عنوان گزینه نهایی انتخاب کنند. هدف از انجام این امر در موسسه متلب پروژه ارتباط هر چه بهتر و دسترسی آسان با کارشناس شهر مورد نظر مشتری می باشد.

 

چه شرایطی برای انجام پروژه با متره و برآورد باید مهیا باشد؟

باید به این موضوع دقت داشته باشید که برای انجام پروژه متره و برآورد می بابیست دانش و تخصص کافی در حوزه تحصیلات تکمیلی به خصوص کارشناسی ارشد و دکتری داشته باشید. نداشتن دانش تخصصی بالا و همچنین تجربه ناکافی در نهایت منجر به ارائه کیفیت پایین در انجام پروژه خواهد شد. یکی دیگر از نگرانی هایی که مشتریان همواره با آن مواجه هستند نداشتن زمان کافی در انجام پروژه درس متره و برآورد است و نتیجه این امر منجر به نارضایتی و عدم موفقیت در پروژه خواهد شد. موسسه متلب پروژه دارای تیم تخصصی از بهترین مجریان متره و برآورد است که تجربه و تخصص بسیار بالایی در این حوزه دارند و میتوانند پروژه را با کیفیتی که مدنظر شماست تحویل دهند.

 

ضمانت و راه‌ های اعتماد در انجام پروژه متره و برآورد

راه های اعتماد به یک موسسه و وب سایت در وجاهت قانونی و کسب مجوزهای لازم برای کسب و کار جستجو نمایید، متاسفانه در فضای اینترنت با رشد بی سابقه سایت های انجام پروژه متره و برآوردمواجه هستیم که هیچ مجوزی برای فعالیت در این حوزه ندارند. نتیجه این اعتماد ناشیانه دریافت کار بی کیفیت و در انتها ناراضی از انجام کار خواهد شد. طبق تجربه 12 ساله متلب پروژه بسیار مشاهده شده است این موسسات به عنوان واسط عمل کرده و سفارش را به سایت های دیگر برونسپاری می نمایند. اولین گام در کسب اعتماد به یک موسسه یا وب سایت انجام تحقیقات و مطالعه نظرات مشتریان می باشد. موسسه متلب پروژه به خود می بالد که تنها گروه انجام پروژه های متره و برآورد در ایران است که دارای تیم تخصصی در این زمینه می باشد. در هر لحظه میتواند به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه با مجریان متلب پروژه تماس بگیرید و به صورت رایگان خدمات مشاوره ای حرفه ای دریافت کنید.

 

سخن پایانی جهت مشاوره و ثبت نهایی سفارش پروژه متره و برآورد

انجام پروژه های متره و برآورد همواره یکی از دغدغه های اصلی کاربران و دانشجویان می باشد. یکی از مهمترین وظایفی که به دانشجویان با متره و برآورد داده میشود انجام تکالیف و همچنین پروژه های متره و برآورد است برای انجام هماهنگی و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتواند وارد سایت متلب پروژه شوید و از طریق راه های ارتباطی با ما و کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

 

سفارش پروژه متره و برآورد با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های متره و برآورد با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه متره و برآورد به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دستی متره و برآورد دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه متره و برآورد چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه متره و برآورد خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه متره و برآورد وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه متره و برآورد منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری متره و برآورد

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه متره و برآورد در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های متره و برآورد به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی متره و برآورد تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های متره و برآورد انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه متره و برآورد موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده متره و برآورد

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه متره و برآورد به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه متره و برآورد من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه متره و برآورد در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫2 نظر ارسال شده در “انجام پروژه متره و برآورد

 1. Avatar آموزش متره و برآورد

  بسیار عالی تشکر

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه