انجام پروژه های متره برآورد

با ما در ارتباط باشید : 9549884-0903

انجام پروژه های متره برآورد توسط صدها متخصص حرفه ای در راستای ارائه کیفیت هر چه بهتر به مشتریان با قیمت مناسب انجام میشود متلب پروژه تیمی تخصصی پروژه های متره و برآورد را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما بابت انجام سفارش آسوده باشد.

آشنایی با متره و برآورد

برآورد یکی از مهمترین مباحث در پروژه عمران می باشد نیاز به ابزارهای داریم که بتوانیم محاسبات کامل انجام بدهد تا شرایط  برای انجام هر چه بهتر پروژه فراهم شود این ابزارها گاها به صورت دستی می باشد و گاهی هم به صورت نرم افزاری تحلیل های خواسته شده را انجام میدهد ما برآورد را متکی در بر دانش مختلف علمی میدانیم که نیازمنده استفاده از نیروهای متخصص محاسبات در این زمینه م باشد حال اگر  اگر مقادیری که با توجه به واحدهای مورد نیاز در قسمت قبل به دست آمده ، قیمت‌گذاری گردد برآورد ریالی یا برآورد قیمت پروژه نامیده میشود.بنابر این در برآورد ، دو هدف اساسی دنبال می شود : تعیین مقادیر مصالح مصرفی ، نیروی انسانی با توجه به نوع تخصص و تعداد آنها و نیروی ماشین آلات با توجه به نوع و تعداد و مدت آنها در طول پروژه  تعیین قیمت ریالی یا ارزی پروژه که معمولا در دو مرحله انجام میشود قبل از اجرای پروژه برای تعیین و پیش بینی بودجه اجرای پروژه جهت اجرا  حین اجرای پروژه است که معمولاً در قالب صورت وضعیت مطرح میشود .یک سری کامل نقشه های اجرایی شامل نقشه های سازه ای ، معماری ، تاسیسات مکانیکی ، تاسیسات الکتریکی و دتایل های لازم داریم.متره به معنی محاسبه و اندازه گیری مقادیر مصالح مورد نیاز برای کارهای ساختمانی می باشد که کاربرد بسیار فراوانی دارد به طور معمول این محاسبات توسط یک سری از جداول انجام میشود دو نوع متره داریم متره باز و متره بسته در متره باز هزینه های ساختمان بدون اندازه گیری موارد نیاز اولیه امکان پذیر می باشد ولی در متره باز بدون در نظر گرفتن شرایط کامل و مشخصات اولیه امکان پذیر نیست.حال میتوانیم به تعریف دقیق متره بسته بپردازیم در این متره بسته مقادیر و اوزان مصالح را با توجه به واحد های مورد نیاز، از روی نقشه ها و اسناد پیمان محاسبه نموده، و در جدول های مخصوص وارد می نمایند. سپس مقادیر به دست آمده را در قیمت های واحد پایه معمولاً از فهرست بهای واحد پایه رشته مربوط استخراج میشود ضرب نموده تا قیمت هر آیتم به دست آید. از روی جمع جبری قیمت آیتم ها، فیمت خالص پروژه حاصل میشود. اگر به این قیمت، ضرایب مربوطه ضریب بالا سری، ضریب تجهیز کارگاه، ضریب پلوس یا مینوس، ضریب منطقه ای، ضریب ارتفاع، ضریب طبقات، ضریب سختی کار ضرب شود، قیمت کل پروژه به دست می آید.ولی در متره باز ما امکان بررسی دقیق کامل مصالح مورد نیاز برای ساختمان نداریم و باید با توجه شرایط و ویژگی های مختلف متره تعریف شود امروزه به دلیل پیچیدگی های فراوان طراحی ساختمان از متره باز بیشتر استفاده می شود.

ما چه نوع پروژه های متره و برآورد را میتوانیم انجام دهیم ؟

انجام پروژه دانشجویی متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد عمران

انجام پروژه متره و برآورد ساختمان

انجام تمرین متره و برآورد

چرا پروژه متره های و برآورد خود را به متلب پروژه بسپاریم؟ (در ویدئو زیر مشاهده کنید)

سایر خدمات متلب پروژه در انجام پروژهای عمران

انجام پروژه های سیف

انجام پروژه های سیویل تری دی

انجام پروژه برآورد

انجام پروژه های فولاد

انجام پروژه های بتن

انجام پروژه های sap

انجام پروژه های آدامز

انجام پروژه های اتوکد

انجام پروژه های نقشه کشی صنعتی

انجام پروژه های مدیریت ساخت

انجام پروژه های شهرسازی

انجام پروژه های سازه

انجام پروژه های شهرسازی

انجام پروژه سازه دریایی

انجام پروژه دینامیک سازه

انجام پروژه های متره و برآورد

نحوه سفارش پروژه متره و برآورد به چه صورت می باشد ؟

برای سفارش انجام پروژه متره و برآورد خود میتوانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید کارشناسان متلب پروژه در کمترین زمان ممکن پروژه شما را بررسی کرده و خدمت شما اطلاع خواهند داد.

کیفیت در پروژه متره و برآورد چگونه است؟

متلب پروژه به عنوان تنها وب سایت انجام پروژه دارای نماد اعتماد الکترونیکی همیشه سعی داشته است بالاترین کیفیت در انجام پروژه متره و برآورد را داشته باشد.

زمان پروژه متره و برآورد به چه صورت است؟

زمان انجام پروژه متره و برآورد با توجه به زمانی که مشتری تعیین میکند انجام میشود و سعی بر این بوده که در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه خود را دریافت کنید.

چگونه از پروژه متره و برآورد خود مطمئن شویم ؟

با توجه به تجربه بالای متلب پروژه در انجام پروژه متره و برآورد ما به شما اطمینان میدهیم مطمئن ترین مکان را برای پروژه خود انتخاب کرده اید.

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه