سفارش ویرایش متن

سفارش ویرایش متن ، ارائه خدمات انجام پروژه ادیت متن ، انجام ویرایش متن انگلیسی و فارسی ویرایش متن درسی ، سفارش ویرایش متن فارسی ، ویرایش متون عربی و فرانسه توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های ویرایش متن میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های ویرایش متن خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله در انجام پروژه ویرایش متن آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه ویرایش متن در متلب پروژه با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمیشود اعلام قیمت مناسب در ویرایش متن از مهم ترین رسالت کاری متلب پروژه می باشد.

اگر نیاز به انجام ویرایش متن فوری دارید و زمان کافی برای نوشتن پروژه خود ندارید ما مجرب ترین محققان را در کنار هم جمع کرده ام تا خیال شما را از بابت سفارش راحت کنیم و در زمان کوتاه سفارش شما آماده خواهیم کرد.

 

ویرایش متن چیست ؟

ویرایش متن یا Edit text یکی از مهم ترین مراحل ویراستاری می باشد که کاربرد اصلی آن در تصییح یک متن یا نوشته قبل از ارسال نهایی و چاپ آن می باشد. انجام ویرایش متن نقش بسیاری مهمی در فرآیند مرتب سازی و استانداردسازی اصول نوشتن متن دارد. امروزه مقالات و نشریه های معتبر بسیار زیادی وارد فضای پایگاه های علمی میشود که لزوم چاپ و استفاده آنها توسط کاربران داشتن یک متن بدون عیب و نقص می باشد وقتی یک متن یا کتاب نوشته میشود برای چاپ نیاز به ویرایش دارد که نیاز به متخصصان حرفه ای در این حوزه دارد تا بتواند با استفاده از اصول و قواعد حرفه ای ویرایش متن بهترین قالب را برای چاپ استفاده نماید. ویرایش متن امروزه به یکی از اصلی ترین ضرورت های نوشتن مقاله یا کتاب تبدیل شده است هر متنی که بر روی کاغذ نوشته میشود و بعد از آن توسط نرم افزار تایپ میشود نیاز به نگارش دارد این ویرایش ها باید کاملا تخصصی باشد و تمامی ضرورت های یک متن مناسب را داشته باشد هر متنی برای نگارش یک سری قواعد و اصول دارد که باید به صورت کامل رعایت شود این امر نیاز به متخصصانی حرفه ای دارد

در یک تعریف کلی ویرایش متن به معنای اصلاح، تغییر و بهبود محتوای یک متن است. ویرایش متن شامل بررسی و اصلاح اشکالات نگارشی، املا، نحو، نگارش و ساختار جملات، اصلاح خطاهای تایپی، تصحیح اشتباهات و اضافه کردن جزئیات و توضیحات بیشتر به متن است. هدف اصلی ویرایش متن بهبود کیفیت و روانی نوشتار است تا مخاطبان به راحتی بتوانند مفهوم و پیام مورد نظر را درک کنند. یک متن خوب باید دارای اصول نگارشی بسیار منظم باشد رعایت کردن فاصله های در خطوط متن، آشنایی کامل با نرم افزار ویرایش متن از مهم ترین ابزارهای این حوزه می باشد بسیاری از افراد بر این باور هستند که ویرایش متن کار راحتی می باشد در صورتی که چنین نیست و یک متن خوب برای ویراستاری و رعایت قواعد و اصول نیاز به دانش تخصصی دارد بسیاری از داوران در چاپ انواع مقالات علمی و تخصصی به ویرایش متن ایراد وارد کرده و آن را لازم به ویراستاری متناسب با اصول و قواعد آن نشریه میدانند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های ویرایش متن را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار ویرایش متن

انجام پروژه درسی ویرایش متن

انجام تمرین ویرایش متن

انجام پروژه کلاسی ویرایش متن

 

انجام پروژه های ویرایش متن

 

مراحل ویرایش متن 

1- مرور کلی : در گام اول باید متن به صورت کلی مرور می‌شود تا اطمینان حاصل شود که همه موارد مورد نیاز در آن وجود دارد و هیچ قسمتی از آن از دست رفته است.

 

2- بررسی ساختار: در گام دوم باید ساختار کلی متن بررسی می‌شود تا برای خواننده آسان باشد و منطقی باشد.

 

3- بررسی گرامر و املا: در گام سوم گرامر و املا متن بررسی می‌شود تا هیچ خطایی در آن وجود نداشته باشد.

 

4- بررسی واژگان: در گام چهارم واژگان استفاده شده در متن بررسی می‌شود تا صحیح و مناسب با مفهوم متن باشد.

 

5- بررسی محتوا: در گام پنجم محتوای متن بررسی می‌شود تا صحیح و دقیق باشد و هیچ اطلاعات نادرست در آن وجود نداشته باشد.

 

6- بررسی فرمت: در گام ششم فرمت متن بررسی می‌شود تا به صورت مناسبی قالب‌بندی شده باشد و ظاهر خوبی داشته باشد.

 

7- نهایی کردن: در گام هفتم و مرحله تمامی خطاها و اشکالات متن برطرف شده و متن به صورت نهایی تایید شده و آماده ارائه است.

 

ضرورت ویرایش متن در چیست ؟

ویرایش متن در حال حاضر به یکی از پرکاربردترین و پراستفاده ترین حوزه ها در نگارش به حساب می آید هیچ متنی را نمیتوان یافت که قبل از نگارش و نوشتن نهایی به صورت کلی ویرایش نشده باشد هدف از این ویرایش برطرف کردن مشکلات نوشتاری موجود در ساختار متن می باشد به طور معمول متن ها میتواند به صورت انگلیسی یا فارسی باشد هدف نهایی از ویرایش متن همسان سازی متن با اصول، قواعد و استاندارهای نگارشی می باشد. این متون علاوه بر اشکالات نگارشی ، اشکالات قواعدی و دستوری را نیز دارا می باشد. به همین علت است که افرادی که متن را نگارش میکنند باید هم به استاندارهای نگارش متن و هم به اصول و قواعد نگارشی و گرامری آشنایی کامل داشته باشند.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه دهد

سفارش نوشتن کتاب

انجام مقاله 

سفارش سایتیشن مقاله

انجام پروژه با پاورپوینت

انجام اصلاحات نگارشی مقاله و پایان نامه

انجام پروژه ویرایش پایان نامه

سفارش نوشتن انگیزه نامه

انجام مقاله مروری

سفارش ترجمه

انجام مقاله علمی پژوهشی

سفارش داستان نویسی

انجام سابمیت مقاله

سفارش نوشتن رزومه

سفارش نقد داستان

سفارش سابمیت مقاله

نوشتن پروپوزال

 

لزوم استفاده از ویرایش متن در حوزه های مختلف 

1- نگارش کتاب : یکی از مهم ترین حوزهایی که ارتباط بسیار نزدیکی با ویرایش متن دارد در نگارش کتب می باشد نوشتن کتاب باید به نحوه انجام شود که هیچ مشکل نگارشی برای نویسنده ایجاد نشود 

 

2- نگارش مقاله : در حوزه نوشتن مقاله از ویرایش متن برای برطرف کردن مشکلات نگارشی و هم چنین استاندارد سازی مقاله با اصول نگارشی استفاده میشود 

 

3- نوشتن تحقیق : در حوزه انجام تحقیقات از ویرایش متن برای بازبینی و انجام اصلاحات تحقیقاتی و جمع بندی مطالب استفاده میشود 

 

4- ترجمه : در حوزه ترجمه متون فارسی و انگلیسی از ویرایش متن برای بازبینی کلی متن و انجام درست متن ترجمه شده استفاده میشود 

 

5- سمینار : در حوزه نگارش سمینار از ویرایش متن برای بازبینی مجدد متن نوشته شده و همچنین استاندارد کردن متن نوشته شده با چارچوب دانشگاه استفاده میشود.

 

 

چرا ویرایش متن چرا اهمیت دارد ؟

امروزه جایگاه ویرایش متن در میان متخصصان و نویسندگان بسیار حائز اهمیت می باشد و میتوان گفت هیچ متنی قبل از ویرایش و ویراستاری کامل به مرحله نگارش در نمی آید ویرایش متن به طور معمول یک امر بسیار تخصصی می باشد و نیاز به آشنایی با اصول و قواعد کامل نگارش و همچنین تجربه و مهارت های بالا دارد. به طور معمول ویرایش متون به صورت دستی انجام میشود اما امروزه نرم افزارهای حرفه ای میتوانند یک متن را به صورت کامل اسکن کرده و اشکالات متنی آن را به صورت هایلایت مشخص کرده و در اختیار نویسنده قرار دهد. در تمامی انتشار متون چه مقالات ، نوشتن کتاب ، نوشتن سمینار متون قبل از ویرایش و اصلاح به مرحله چاپ نخواهد رسید و این اهمیت موضوع ویرایش متن را نشان میدهد.

 

کاربردهای ویرایش متن 

1- اصلاح نگارشی متون نوشته شده 

2- استاندارد سازی متن نوشته با قواعد نگارشی

3- توانایی اصلاح مقالات و اسناد علمی 

4- قابلیت اصلاح فصول نوشته در کتاب

5- توانایی بازبینی و اصلاح کامل متن قبل از مرحله نگارش

 

مراحل ویرایش متن در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی ویرایش متن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت ویرایش متن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال ویرایش متن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی ۷۲ ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام ادیت متن با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام ویرایش متن با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام ادیت متن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه سفارش ویرایش متن دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل ادیت متن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ویرایش متن خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن ادیت متن وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ویرایش متن منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ادیت متن

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری ویرایش متن در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در ادیت متن به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی ویرایش متن تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از سفارشات ادیت متن انجام شده :

زمان پشتیبانی از ویرایش متن موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ادیت متن

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در ادیت متن به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ویرایش متن من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت ویرایش متن در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه