انجام پروژه های AHP

انجام پروژه های AHP ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار AHP (ای اچ پی) ، انجام پروژه AHP صنایع و مدیریت توسط صدها کارشناس متلب پروژه با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09108391389 تماس بگیرید.

AHP چیست؟

AHP مخفف عبارت Analytical Hierarchy process است که یک روش برای معیاربندی است که در زمینه صنایع مورد استفاده قرر میگیرد هدف از انجام روش ahp انتخاب بهترین گزینه براساس معیارهای مختلف از طریق مقایسه زوجی است. این تکنیک برای وزن دهی به معیارها نیز استفاده می شود. چون افزایش تعداد عناصر هر خوشه مقایسه زوجی را دشوار می کند بنابراین معمولا معیارهای تصمیم گیری را به زیرمعیارهایی تقسیم می‌ کنند. معیار آن چیزی است که براساس آن انتخاب می کنید مثلا در انتخاب یک مدیر برای سازمان، معیارهای تصمیم گیری تحصیلات، پیشینه، شخصیت اهمیت دارد آن چیزی است که از میان آن انتخاب می کنید مثلا در انتخاب یک مدیر کاندیداهای موجود همان گزینه‌ ها هستند.

هدف از روش ahp اولویت‌ بندی تعدادی معیار یا گزینه است پس از تعیین هدف باید معیارهایی برای تصمیم‌ گیری شناسایی شوند. این معیارها براساس هدف باهم مقایسه زوجی می‌ شوند و وزن آنها تعیین می‌ شود. در نهایت گزینه‌ ها براساس هر معیار باهم مقایسه زوجی شده و اولویت نهایی گزینه‌ ها مشخص می‌ شود. AHP روشی برای کمک به تصمیم گیری است و بر اهمیت داوری های شهودی یک تصمیم گیرنده و همچنین ثبات مقایسه گزینه های جایگزین در فرآیند تصمیم گیری تاکید دارد.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر میتوانید پروژه های AHP شما را انجام بدهد.

1- مشاوره و انجام پروژه ساختن نمودار سلسله مراتبی

2- مشاوره و انجام پروژه تشکیل ماتریس مقایسات زوجی

3- مشاوره و انجام پروژه محاسبه نرخ ناسازگاری

4- مشاوره و انجام پروژه وزن دهی به روش AHP

5- مشاوره و انجام پروژه به روش AHP

 

اصول کلی در روش AHP

1- معکوس پذیر بودن : این اصل نشان دهنده برتری یک معیار بر معیار دیگر به صورت تفاصی است 

2- اصل مشابهت یا هم گن بودن : در روش AHP باید معیارها قابلیت مقایسه ای داشته باشند 

3- اصول وابسته معیار : در هر مرحله از این روش معیارها به هم وابستگی دارند 

4- اصل تغییرات : هر زمان یک تغییری در یکی از معیارها ایجاد شد باید کل مدل دوباره از اول طراحی شود.

 

مراحل مدل سازی در AHP

1- ساخت نمودار سلسله مراتبی : در مرحله باید با استفاده از پژوهش های انجام شده منابع مختلف را استخراج کرد و به مساله را سطوح مختلف تقسیم کرد 

2- ساختن ماتریس مقایسه : هدف از ساخت این ماتریس مقایسه عناصر یک مرحله نسب به عناصر بالاتر یا پایین تر می باشد 

3- محاسبه میزان سازگاری : در این گام تلاش میشود میزان اعتبار موجود در مقایسات مورد ارزیابی قرار بگیرد 

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه دانشجویی لینگو

انجام پروژه دیزاین اکسپرت

انجام پروژه با اکسپرت چویس 

انجام پروژه نرم افزار پریماورا 

 

اهمیت روش AHP در چیست ؟

فرآیند AHP روشی برای کمک به تصمیم گیری است و با ارائه یک مدل جامع بهترین تصمیم را برای کاربر اتخاذ خواهد کرد برای روشن شدن مطلب اجازه دهید فرض کنید از میان سه مدیر میخواهید یک نفر را انتخاب کنید هر کدام معیارها و پارامترهای منحصر به فردی دارند روش AHP به شما این امکان رو میدهید که با کسب شهود اکتسابی بهترین ملاک انتخاب خواهد کرد  این روش بر اهمیت داوری های شهودی یک تصمیم گیرنده و همچنین ثبات مقایسه گزینه های جایگزین در فرآیند تصمیم گیری تاکید دارد. از آنجا که یک تصمیم گیرنده قضاوت های خود را بر دانش و تجربه انجام می دهد ، بنابراین تصمیم گیری را بر این اساس اتخاذ می کند ، رویکرد AHP با رفتار یک تصمیم گیرنده مطابقت دارد.

 

ضرورت استفاده از روش AHP در صنایع

 یکی از مهم ترین مشکلات در زمینه معیار بندی صنایع حوزه وزن دهی به خوشه ها می باشد که این امر تخصصی و نیازمند مهارت بالا می باشد در بسیاری از شراکت ها از روش AHP به عنوان یک عامل اصلی در هم وزن کردن داده های نرمال استفاده میشود ضرورت این روش به اندازه ای می باشد که اگر AHP نباشد عملا نمیتوان هیچ داده ای را هم وزن کرد این روش توسط نرم افزارهای مختلفی انجام میشود که متلب از اصلی ترین آنها می باشد.

 

کاربردهای روش AHP

  1. توانایی انتخاب بهترین معیار 
  2. قابلیت تحلیل دقیق از میان مجموعه معیاری متفاوت
  3. استفاده از روش ها و توابع ریاضی برای دقت در تصمیم گیری
  4. استفاده از روش های مختلف وزن دهی برای انتخاب معیار دقیق

 

انجام پروژه AHP با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های AHP فازی با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه AHP به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه به روش AHP دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه AHP چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه AHP خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه AHP وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه AHP منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری AHP

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه AHP در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های AHP به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی AHP تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های AHP انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه AHP موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده AHP

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه AHP به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه AHP من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه AHP در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه AHP با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه AHP با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه AHP در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه