انجام پروژه های EPLAN

انجام پروژه های EPLAN

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های EPLAN این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه EPLAN خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های EPLAN خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه ای پلن خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما بدهد

هزینه پروژه EPLAN در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

EPLAN چیست ؟

 ای پلن یا Eplan نرم افزاری قدرتمند برای طراحی و ایجاد نقشه های برقی است نرم افزار حرفه ای EPLAN امروزه به عنوان ابزاری بسیار قدرتمند در طراحی و رسم انواع نقشه های صنعتی توانسته است کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جذب نماید این نرم افزار با داشتن انواع ابزارها و کتابخانه های رایگان به یک برنامه کاربردی برای متخصصان و کارشناس برق تبدیل شده است یکی از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار داشتن امکان چاپ و ترسیم نقشه های فنی برق رسم شده توسط چاپگر جهت ارائه به مدیران می باشد.

در واقع ای پلن یک نرم افزار قدرتمند و باهوش برای طراحی نقشه های شماتیک برقی و تهیه دیگر مستندات لازم جهت اجرای یک پروژه بوده و با توجه به امکانات و تواناییهای فراوانی که در اختیار کاربران قرار می دهد توانسته است که در طی چندین سال اخیر به عنوان یک نرم افزار قابل اطمینان و قابل قبول در سطوح جهانی حدود 8000 مشتری در 30 کشور جهان جذب نماید.این نرم افزار در زمینه ی انجام پروژهای صنعتی، اتوماسیون صنعتی، مدیریت پروژه های الکتریکی و بیشتر قسمت هایی که نیاز به فرآیند کنترلی می باشند کارآمد می باشد. از دیگر ویژگی های خوب این نرم فزار، طراحی های تابلو های برق است که کاربر می تواند طرح های دلخواه خود را به صورت پیشرفته در نرم افزار پیاده سازی نماید. در نرم افزار ای پلن می توان برنامه ریزی پروژه های برقی، مایع و مونتاژ محفظه در حالت سه بعدی را انجام داد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های EPLAN را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه های ای پلن

انجام پروژه EPLAN برق

انجام پروژه با نرم افزار EPLAN

انجام تمرین EPLAN

انجام پروژه کلاسی با EPLAN

ضرورت استفاده از ای پلن در اتوماسیون صنعتی 

امروزه طراحی نقشه های الکترویکی برای صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش هزینه در واحدهای صنعتی و تولیدی به یک ضرورت تبدیل شده است با استفاده از نرم افزار حرفه ای ای پلن میتواند انواع عملیات مهندسی برق از جمله طراحی تابلو برق، تابلو کنترل و نقشه های چند خطی را به راحتی انجام دهید یکی از ویژگی های بارز ای پلن محیط کاربری ساده و استفاده آسان است این نرم افزار همچنین میتواند به راحتی به PLC متصل شده و تغییرات اعمال نماید

 

دلایل استفاده فراوان از EPLAN

 1. امکان اتصال خودکار خطوط
 2. قابلیت اتصال به PLC
 3. توانایی شماره گذاری خطوط
 4. قابلیت گزارش گیری بسیار حرفه ای 
 5. درا بودن تعداد زیادی از طرح های آماده برای کوتاه شدن زمان طراحی
 6. پشتبانی از انواع استاندارهای طراحی تابلو برق

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه AVR

انجام پروژه PLC

انجام پروژه پروتئوس

انجام پروژه کدویژن

انجام پروژه بسکام

انجام پروژه آردوینو

انجام پروژه hspice

 

اهمیت استفاده از ای پلن در چیست ؟

امروزه طراحی و کشیدن نقشه های الکتریکی در حوزه اتوماسیون صنعتی دارای اهمیت زیادی است بسیاری از کارشناسان برق قبل از اقدام به کابل کشی ، ساخت مدارهای فرمان و جعبه های کنترلی نقشه آن را در یک محیط نرم افزار شبیه سازی می نمایند ای پلن برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با داشتن ابزارهای متنوع و محیط کاربری بسیار حرفه ای میتواند هر نقشه الکتریکی را طراحی نماید همچنین با اتصال به کتابخانه های بیشمار ابزار ها در ای پلن میتواند اتصلات آن را برقرار کرده و در نهایت خروجی نهایی را مشاهده نمایید قابلیت شبیه سازی انواع موتورها ، درایورها ، پالس کدرزها به صورت کامل در ای پلن طراحی شده است و برای استفاده از آن کافی قطعه مورد نظر را انتخاب کرده و به داخل محیط نرم افزار رها کنید یکی اویژگی های بارز این نرم افزار قابلیت تبدیل خروجی از ای پلن و مشاهده آن در سایر برنامه های مهندسی برق است باید دقت داشت که نقشه های رسم شده در محیط ای پلن به راحی میتوان به صورت دوبعدی و سه بعدی پرینت گرفت و نقشه را در ابعاد بزرگ مشاهده کرد.

 

کاربردهای نرم افزار EPLAN

 1. قابلیت ترسیم انواع تابلوهای برق
 2. دارا بودن انواع ابزارها برای ترسیم تابلو الکتریکی
 3. داشتن کتابخانه های مختلف برای رسم انواع مدار با استانداردهای جهانی
 4. توانایی رسم انواع المان های مختلف و تشکیل اجزای مختلف مدار قدرت 
 5. قابلیت دریافت خروجی و چاپ نقشه های کشیده در این نرم افزار

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه EPLAN توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه EPLAN براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه EPLAN توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه EPLAN با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های EPLAN با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه EPLAN به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه EPLAN دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه EPLAN چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه EPLAN خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه EPLAN وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه EPLAN منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری EPLAN

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه EPLAN در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های EPLAN به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی EPLAN تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های EPLAN انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه EPLAN موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده EPLAN

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه EPLAN به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه EPLAN من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه EPLAN در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

.

هزینه انجام پروژه EPLAN با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه EPLAN با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه EPLAN در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه