انجام پروژه های ای پلن

انجام پروژه های ای پلن ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار ای پلن توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های ای پلن میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه ای پلن خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه ای پلن را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه ای پلن در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

ای پلن چیست ؟

EPLAN یا ای پلن یکی از قوی ترین نرم افزارهای برق در حوزه نقشه کشی مدار می باشد که کاربرد اصلی آن در ترسیم نقشه ها و مدارات برقی می باشد. انجام پروژه های ای پلن اهمیت فراوانی در مدیریت پروژه های برق و اتوماسیون صنعتی دارد. هدف از طراحی EPLAN طراحی و ایجاد نقشه های برقی مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد. ای پلن همچنین توانایی نقشه‌کشی سیستم‌ های الکتریکی به ویژه تابلو برق را دارد. EPLAN دارای قابلیت های فراوانی از جمله رسم دقیق نقشه های برق ، ترسیم نقشه های تابلو برق، راه اندازهای مدارهای برق و رسم نقشه تاسیسات برقی را دارد.  این نرم افزار با داشتن انواع ابزارها و کتابخانه های رایگان به یک برنامه کاربردی برای متخصصان و کارشناس برق تبدیل شده است یکی از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار داشتن امکان چاپ و ترسیم نقشه های فنی برق رسم شده توسط چاپگر جهت ارائه به مدیران می باشد.

 یکی از ویژگی های بارز نرم افزار ای پلن قابلیت طراحی و تولید انواع نقشه های برقی و صنعنی می باشد .در واقع ای پلن یک نرم افزار قدرتمند و باهوش برای طراحی نقشه های شماتیک برقی و تهیه دیگر مستندات لازم جهت اجرای یک پروژه بوده و با توجه به امکانات و تواناییهای فراوانی که در اختیار کاربران قرار می دهد توانسته است که در طی چندین سال اخیر به عنوان یک نرم افزار قابل اطمینان و قابل قبول در سطوح جهانی حدود 8000 مشتری در 30 کشور جهان جذب نماید.این نرم افزار در زمینه ی انجام پروژهای صنعتی، اتوماسیون صنعتی، مدیریت پروژه های الکتریکی و بیشتر قسمت هایی که نیاز به فرآیند کنترلی می باشند کارآمد می باشد. از دیگر ویژگی های خوب این نرم فزار، طراحی های تابلو های برق است که کاربر می تواند طرح های دلخواه خود را به صورت پیشرفته در نرم افزار پیاده سازی نماید. در نرم افزار ای پلن می توان برنامه ریزی پروژه های برقی، مایع و مونتاژ محفظه در حالت سه بعدی را انجام داد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های ای پلن را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه های ای پلن

انجام پروژه ای پلن برق

انجام پروژه با نرم افزار ای پلن

انجام تمرین ای پلن

انجام پروژه کلاسی با ای پلن

 

ضرورت استفاده از ای پلن در اتوماسیون صنعتی 

امروزه طراحی نقشه های الکترویکی برای صرفه جویی در زمان و همچنین کاهش هزینه در واحدهای صنعتی و تولیدی به یک ضرورت تبدیل شده است با استفاده از نرم افزار حرفه ای ای پلن میتواند انواع عملیات مهندسی برق از جمله طراحی تابلو برق، تابلو کنترل و نقشه های چند خطی را به راحتی انجام دهید یکی از ویژگی های بارز ای پلن محیط کاربری ساده و استفاده آسان است این نرم افزار همچنین میتواند به راحتی به PLC متصل شده و تغییرات اعمال نماید

 

ویژگی های نرم افزار ای پلن

1- امکان اتصال خودکار خطوط

2- قابلیت اتصال به PLC

3- توانایی شماره گذاری خطوط

4- قابلیت گزارش گیری بسیار حرفه ای 

5- درا بودن تعداد زیادی از طرح های آماده برای کوتاه شدن زمان طراحی

6- پشتبانی از انواع استاندارهای طراحی تابلو برق

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه EMTP 

انجام پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه ماکسول

انجام پروژه PowerWorld Simulator

 

اهمیت استفاده از ای پلن در چیست ؟

امروزه طراحی و کشیدن نقشه های الکتریکی در حوزه اتوماسیون صنعتی دارای اهمیت زیادی است بسیاری از کارشناسان برق قبل از اقدام به کابل کشی ، ساخت مدارهای فرمان و جعبه های کنترلی نقشه آن را در یک محیط نرم افزار شبیه سازی می نمایند ای پلن برای این منظور طراحی شده است این نرم افزار با داشتن ابزارهای متنوع و محیط کاربری بسیار حرفه ای میتواند هر نقشه الکتریکی را طراحی نماید همچنین با اتصال به کتابخانه های بیشمار ابزار ها در ای پلن میتواند اتصلات آن را برقرار کرده و در نهایت خروجی نهایی را مشاهده نمایید قابلیت شبیه سازی انواع موتورها ، درایورها ، پالس کدرزها به صورت کامل در ای پلن طراحی شده است و برای استفاده از آن کافی قطعه مورد نظر را انتخاب کرده و به داخل محیط نرم افزار رها کنید یکی اویژگی های بارز این نرم افزار قابلیت تبدیل خروجی از ای پلن و مشاهده آن در سایر برنامه های مهندسی برق است باید دقت داشت که نقشه های رسم شده در محیط ای پلن به راحی میتوان به صورت دوبعدی و سه بعدی پرینت گرفت و نقشه را در ابعاد بزرگ مشاهده کرد.

 

کاربردهای نرم افزار EPLAN

1- قابلیت ترسیم انواع تابلوهای برق

2- دارا بودن انواع ابزارها برای ترسیم تابلو الکتریکی

3- داشتن کتابخانه های مختلف برای رسم انواع مدار با استانداردهای جهانی

4- توانایی رسم انواع المان های مختلف و تشکیل اجزای مختلف مدار قدرت 

5- قابلیت دریافت خروجی و چاپ نقشه های کشیده در این نرم افزار

 

مراحل انجام پروژه ای پلن در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه ای پلن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ای پلن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه ای پلن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه ای پلن با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه ای پلن با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه ای پلن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه ای پلن دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه ای پلن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه ای پلن خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه ای پلن وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه ای پلن منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری ای پلن

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه ای پلن در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های ای پلن به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی ای پلن تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های ای پلن انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه ای پلن موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده ای پلن

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه ای پلن به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه ای پلن من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه ای پلن در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه