انجام پروژه های hfss

انجام پروژه های hfss

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های hfss این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه hfss مخابرات خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه hfss  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه شبیه سازی با hfss شما را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه hfss در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

hfss چیست ؟

Hfss که مخفف High Frequency Structure Simulator یکی از نرم افزارهای قدرتمند مخابرات در شبیه سازی میدان و امواج است که امواجی که طول موج بالا دارند را مورد ارزیابی قرار میدهد به طول معمول این امواج به دلیل رفتارهای غیر خطی دارای مدل سازی بسیار پیچیده ای هستند. hfss به طور اختصای در پروژه های مخابرات کاربرد دارد، hfss برای شبیه سازی رفتار الکترومغناطیسی ساختارها در فرکانس های بالا استفاده میشود این نرم افزار حرفه ای از دو بخش HFSS و IE3D برای مدل سازی استفاده می نماید که در محیط Hfss  از روش المان محدود برای مدل سازی استفاده می نماید این روش هر چند دارای دقت بالایی می باشد اما برای حل مسائل غیر ارتعاشی کافی نیست، در محیط IE3D از طریق حل معادلات انتگرالی برای شبیه سازی میدان الکترومغنطیس بهره میگیرید. در این روش کل فضای موردنظر، مش بندی شده و میدان های الکتریکی برای کل فضا محاسبه می‌شود.با توجه به قدرت بالای hfss در طراحی مدارات فرکانس بالا در حوزه مخابرات هر روز به محبوبیت آن افزوده میشود این نرم افزار داشتن محیط کاربری بسیار حرفه ای و به صورت گرافیکی است که به راحتی میتوانید المان های مختلف را انتخاب کرده و به داخل نرم افزار وارد نمایید.

ما چه نوع پروژه های hfss رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه مخابرات با hfss 

شبیه سازی آنتن با hfss

انجام پروژه با نرم افزار hfss

انجام تمرین hfss

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه آنتن

انجام پروژه ads

انجام پروژه cst

 

مراحل شبیه سازی در نرم افزار hfss

انتخاب روش حل مساله : در مرحله اول باید مشخص کنیم از چه روشی برای حل میخواهیم استفاده کنیم 

انتخاب ساختار مناسب : نرم افزار hfss برای شبیه سازی از ساختارهای دو بعدی ، سه بعدی و مرکب استفاده می کنند

تعریف شرایط مرزی موجود : شرایط مرزی برای محدود کردن فضای شبیه سازی در hfss استفاده میشود

مشخص کردن ناحیه های ترکیبی : برای ساختارهای بزرگ باید از نواحی ترکیبی در شبیه سازی hfss استفاده کرد 

تعریف انواع پارمترها : مشخص کردن پارامترها برای اینکه یک متغیر محلی و عمومی استفاده شود اهمیت دارد.

مشخص کردن بازه فرکانسی : تعیین مشخصات فرکانسی برای اینکه در چه محدوده ای میخواهد شبیه ساز hfss کار کند اهمیت دارد 

بررسی خطاهای موجود و انجام شبیه سازی مناسب : در انتها بعد از شبیه سازی باید خطاهای موجود را شناسایی کرد و آنها را برطرف کرد

 

اهمیت نرم افزار hfss در چیست؟

اهمیت این نرم افزار را میتوان در تحلیل امواج ماکروویو و امواج آنتن است که میتواند رفتار طبیعی امواج را به صورت کامل تحلیل کرده و نقاط تضعیف سیگنال را مشخص کرده، مکان های قرار دادن تقویت کننده را مشخص کرده و در نهایت گزارشی کامل در اختیار کارشناسان مخابرات قرار بدهد، از دیگر ویژگی های برجسته hfss  تحلیل رفتار خطی و غیرخطی امواج الکترومغناطیس است با داشتن اطلاعات از رفتار حرکتی امواج میتوانیم فرستنده و گیرنده ها را مکان های مناسب قرار داره و کیفیت ارسالی امواج بهتری داشته باشیم. 

 

ویژگی های hfss

 1. قابلیت تحلیل انواع مدارات فرکانس بالا
 2. توانایی شبیه سازی انواع ساختارهای الکترومغناطیس
 3. قابلیت شبیه سازی انواع مسائل فیزیک 
 4. قابلیت شبیه سازی انواع فیلتر ، آنتن ، موج بر در فرکانس های بالا
 5. توانایی حل عددی مسائل مخابرات به صورت روش اجزا محدود

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه hfss توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه hfss براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه hfss توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه hfss با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه hfss با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه hfss به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی hfss دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه hfss چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه hfss خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه hfss وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه hfss منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری hfss

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه hfss در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های hfss به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های شبیه  سازی hfss تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های hfss انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه hfss موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده hfss

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه hfss به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه hfss من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه hfss در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه انجام پروژه hfss با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه انجام پروژه hfss با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای انجام پروژه hfss در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه