انجام پروژه های NS2

انجام پروژه های NS2 ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار NS2 توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های NS2 میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های NS2 خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله در انجام پروژه NS2 آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه NS2 در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

NS2 چیست؟

NS2 یا ان اس تو یکی نرم افزارهای قدرتمند در حوزه شبیه سازی شبکه است که  کاربرد آن در حوزه مخابرات و شبکه های بی سیم می باشد. انجام پروژه های NS2 نقش اساسی در راه اندازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی دارد. هدف از طراحی NS2 ایجاد نرم افزاری با ابزارهای گوناگون جهت شبیه سازی راحت شبکه ها می باشد. NS2 همچنین توانایی پیاده سازی شبکه های مخابراتی را در بستری نرم افزاری دارا ی می باشد. NS2 که بر پایه زبان سی طراحی شده است و برای اجرا و راه اندازی نیاز به سیستم عامل لینوکس دارد. با استفاده از ns2 میتوان انواع شبکه های VANET ،MANET ،WSN و IOT را شبیه سازی کرد.یکی از ویژگی های بارز نرم افزار NS2 پیاده سازی انواع پروتکل های شبکه را شبیه سازی نماید.با توجه به اهمیت بسیار بالای نرم افزار NS2 در شبیه سازی و تحلیل شبکه های مخابراتی یادگیری از این نرم افزار اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است قدرت بسیار بالای ان اس تو در در تحلیل اطلاعات شبکه های مخابراتی و مدارهای بی سیم باعث شده است از آن به یک عنوان یک نرم افزار بسیاری تخصصی که با هزینه های راه اندازی مدارات را بسیار کاهش داده است استفاده شود به جرات میتوان ان اس تو را قدرتمندترین نرم افزار در حوزه شبیه سازی پارامترهای شبکه بر شمرد که با داشتن با محیط کاربری مبتنی بر ویندوز و لینوکس کار را برای کاربران در این حوزه بسیار آسان کرده است.

Network Simulator 2 نرم افزار تخصصی در حوزه شبکه است و نصب و راه اندازی آن با نرم افزار مشابه خود کاملا متفاوت می باشد به همین دلیل نیاز به یک تیم تخصصی و مجرب در پروژه های NS2 به چشم میخورد شبیه ساز NS2 یکی از محبوب ترین شبیه ‌سازهای متن ‌باز شبکه است از نرم افزار قدرتمند NS2 برای تحلیل اطلاعات کل یک شبکه در سیستم های مخابرات و داخلی استفاده میشود NS2 یک نرم افزار مبتنی بر سیستم عامل لینوکس می باشد که تمام اطلاعات شبکه از طریق دستورات لینوکس وارد محیط شبیه سازی میشود به سایر خطوط فرمان داده میشود تحلیل ترافیک اطلاعات شبکه معمولا در حالت عادی عملا غیر ممکن هست و با توجه به اهمیت شبیه سازی اطلاعات شبکه NS2 توانسته است پاسخ گویی تمامی مشکالات کاربران در این حوزه باشد.

متلب پروژه چه نوع پروژه های NS2 را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار NS2

انجام پروژه شبکه با NS2

انجام تمرین NS2

شبیه سازی با نرم افزار NS2

سفارش انجام پروژه NS2

مراحل شبیه سازی در NS2

1- نصب NS2 در لینوکس : با توجه به این شبیه سازی NS2 بر روی لینوکس و بر روی اوبونتو اجرا میشود در گام اول باید عملیات نصب را انجام دهید 

2- استفاده از زبان TCL : زبان شبیه سازی در نرم افزار NS2 به طور معمول TCL می باشد باید کاربر آشنایی اولیه با این نرم افزار را داشته باشید 

3- تعریف متغیرها و عملگرها : در گام سوم برای شبیه سازی باشد متغیرهای لازم و همچنین عملگرهای کاربردی در NS2 تعریف شود 

4- استفاده ا زتوابع منطقی و ریاضی : این توابع بیشترین استفاده را در NS2 دارد باید در صورت نیاز در شبیه سازی استفاده شوند 

5- ایجاد سناریو : در این گام باید سناریویی که قرار است شبیه سازی شود را تعریف کنیم 

6- تعریف نودها : نودها مهمترین المان ها در NS2 می باشد که وظیفه اتصال اجزای مهم را بر عهده دارند در این گام باید نودها تعریف شده و لینک های ارتباطی میان ها آنها مشخص شود 

7- ایجاد ترافیک شبکه : برای راه اندازی یک شبیه سازی در NS2 نیاز به ایجاد و برقراری ترافیک بر روی شبکه داریم 

8- تعریف فایل NAM : از کاربردی ترین فایل های شبیه سازی در ان اس تو می باشد که وظیفه نمایش ظاهری شبکه و تنظمیات نودها را بر عهده دارد 

9- استفاده از فایل های AWK : از این فایل ها برای تحلیل اطلاعات شبکه استفاده میشود 

10- تعریف شبکه های Wire : در این گام برای مسیردهی نودهای شبکه و همچنین تحلیل نویز و خرابی شبکه Wire را تعریف میکنیم 

11- تولید فایل تحرک : از این فایل ها برای مسیر دهی و تحلیل شبکه های وایرلس استفاده میشود این عملیات در این مرحله انجام میشود 

12- اجرا و شبیه سازی : در گام آخر باید سناریو تعریف شده را شبیه سازی کرده و نتایج خروجی مشاهده نمایید

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه کلودسیم

سفارش پروژه آمنت 

انجام پروژه آپنت

انجام پروژه شبکه حسگر بی سیم

انجام پروژه ifogsim

سفارش پروژه مپ ردیوس

سفارش پروژه پکت تریسر

انجام پروژه دانشجویی لینوکس

انجام پروژه امنیت شبکه

 

اهمیت نرم افزار NS2 در چیست؟

به جرات میتوان استفاده از نرم افزار ns2 و لزوم یادگیری آن برای همه افراد در حوزه شبکه و مخابرات یک ضرورت دانست تحلیل اطلاعات شبکه و دریافت اطلاعات از آن توسط سیستم های مختلفی انجام میشود که بر روی لینوکس یا ویندوز قابلیت پیاده سازی دارند متخصصان حوزه ns2 با تفسیر اطلاعات شبکه و بدست آوردن مشخصات دقیق از شبکه طرح ریزی های متفاوت خود را بر روی آن به انجام میرسانند ان اس تو این مشکل را در لینوکس برای کاربران حل می نماید استفاده از این نرم افزار نیاز به مهارت بالایی دارد که بسیاری از کاربران در آن مشکل دارند.

 

NS2 در حوزه شبیه سازی

نرم افزار ns2 عمده کاربرد آن در حوزه شبیه سازی پروتکل های شبکه می باشد ns2 یک برنامه متن باز می باشد که دارای ابزارها و کتابخانه های فراوان برای شبیه سازی شبکه قبل از پیاده سازی می باشد با استفاده از ns2 میتوانید انواع الگوریتم های شبکه مانند IOT، VANET، WSN و MANET را کامل شبیه سازی کنید برای استفاده از این نرم افزار باید حتما لینوکس را نصب نمایید برای کاربرانی که میخواهند ان اس تو بر روی ویندوز نصب شود باید از یک امولاتور و شبیه سازی به نام سیگوین استفاده کرد.

 

کاربردهای ns2

 1. شبیه سازی انواع الگوریتم های شبکه 
 2. پیاده سازی انواع پروتکل های شبکه 
 3. قدرت بسیار بالا در شبیه سازی شبکه های مخابرات و بی سیم 
 4. سرعت بسیار بالا در اجرای مسیرهای شبیه سازی

 

مراحل انجام پروژه NS2 در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه NS2 توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه NS2 براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه NS2 توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه NS2 با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه NS2 با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه NS2 به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه NS2 دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه NS2 چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه NS2 خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه NS2 وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه NS2 منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری NS2

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه NS2 در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های NS2 به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های NS2 تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های NS2 انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه NS2 موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده NS2

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه NS2 به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه NS2 من چقدر می باشد ؟؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه NS2 در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

‫4 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های NS2

 1. Avatar علی اکبر قرایی

  واقعا یکی از بهترین سایت های هست که تو پروژه های NS2 کار میکند
  من خیلی سایت ها قیمت های پرت و بالا میدادن ولی متلب پروژه خیلی قیمت هاش مناسب است

  • متلب پروژه متلب پروژه

   سلام
   عرض ادب خدمت شما
   خیلی ممنونم که شما راضی هستید
   به امید همکاری بیشتر

 2. Avatar زهرا ویسی

  سلام
  ضمن تشکر از شما
  کار شبیه سازی با NS2 داشتم خودم قبول داشتم که خیلی مشکل بود و استادم بمن گیر داده بود حتما باید انجام بشه
  با کمک موسسه خوب متلب پروژه در زمان کم انجام شد
  جا داره تشکر کنم از شما

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه