انجام پروژه های اپن فوم

انجام پروژه های اپن فوم ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار اپن فوم توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های اپن فوم میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه اپن فوم خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه اپن فوم را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه اپن فوم در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

اپن فوم چیست؟

اپن فوم یا OpenFOAM یکی از نرم افزارهای کاربردی رشته مکانیک می باشد که کاربرد اصلی آن در حوزه انتقال حرارت می باشد. انجام پروژه های اپن فوم نقش اساسی در شبیه سازی جریان های سیال دارد. هدف از طراحی اپن فوم حل مسائل مرتبط با جریان سیالات، انتقال حرارت، انتقال جرم و مسائل مرتبط با ترکیب‌های چند فازی می باشد. اپن فوم همچنین قابلیت حل معادالت دیفرانسیل با مشتقات جزیی را با استفاده از روش حجم محدود را دارا می باشد.  این نرم افزار با استفاده از روش های عددی مبتنی بر حل معادلات ناویر-استوکس، معادلات حرارت و جرم، قابلیت شبیه سازی جریان های سیال در سطح دو بعدی و سه بعدی را داراست.

نرم افزار اپن فوم اعتقاد بسیاری از متخصصان و کارشناسان دقت نتایج که در این نرم افزار بدست می آید قابل قیاس با سایر نرم افزارهای مشابه خود نیست و بسیار دقت بالاتری دارد در حل مسائل سیالاتی شما با حجم انبوهی از کدنویسی سرکار دارید که بسیاری از مسائل به دلیل سنگنی بیش از حد از حوصله کاربر خارج میشود یکی از ویژگی های اصلی اپن فوم این می باشد که بسیاری از کدها سیالاتی به صورت کاملا رایگان در قالب کتابخانه های رایگان تخصصی در این نرم افزار موجود می باشد و شما دیگر نیاز به کدنویسی ندارید و همین امر باعث کاهش وقت و هزینه خواهد شد از دیگر ویژگی ممتاز نرم افزار اپن فوم قابلیت انعطاف پذیری و ملحق شدن نتایج با سایر نرم افزارهای این حوزه مانند انسیس ، فلوئنت و گمبیت می باشد یعنی خروجی هایی که در این نرم افزار بدست می آید در سایر نرم افزارهای سیالاتی نیز قابل استفاده می باشد یکی دیگر از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار قابلیت اپن سورس بودن این نرم افزار می باشد در اپن فوم میتوانید کدها را تغییر و کدهای مورد خود را به نرم افزار تزریق نمایید به جرات میتوان دقت نتایج بدست آمده در اپن فوم در حوزه سیالات بسیار دقت بالاتری می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های اپن فوم  را میتواند انجام میدهد؟

انجام پروژه با نرم افزار اپن فوم

انجام پروژه اپن فوم مکانیک

انجام پروژه شیمی با اپن فوم 

انجام پروژه نفت با اپن فوم

مراحل شبیه سازی با نرم افزار اپن فوم

1- تعریف مدل فیزیکی : در این مرحله مدل فیزیکی برای مدل موردنظر مانند مدل‌ سازی توربولانس، تعریف مواد و خواص آن‌ ها تعریف شود

2- تعریف شبکه : در گام دوم باید شبکه مورد نظر برای سیستم مانند نوع شبکه، تعداد سلول‌ ها، اندازه سلول‌ ها تعریف شود

3- تعریف شرایط مرزی : در گام باید شرایط مرزی مورد نظر مانند شرایط حاکم بر جریان و شارهای حرارت تعریف شود 

4- تعریف پارامترهای شبیه سازی : در این مرحله پارامترهای مورد نیاز برای شبیه سازی تعریف شود 

5- اجرای شبیه سازی : در گام پنجم باید شبیه سازی مدل موردنظر باید اجرا شود 

6- تحلیل نتایج : در گام ششم باید نتایج مورد نظر تحلیل شده و خروجی موردنظر بدست آید.

بخش های مختلف نرم افزار OpenFOAM

1- Pre-processing: در این بخش، مدل های سه بعدی هندسی و شبکه بندی آن ها انجام می شود.

2- Solver: در این بخش، معادلات جرم، انرژی و جریان درون محیط های فیزیکی با استفاده از روش های عددی مختلف حل می شوند.

3- Post-processing: در این بخش، نتایج حاصل از حل معادلات در بخش solver با استفاده از ابزارهایی مختلف تجسمی شده و تحلیل می شوند.

4-  Utilities: در این بخش، ابزارهای کمکی برای تولید گزارشات، تبدیل فرمت فایل ها، پردازش داده ها قرار دارد.

5- Libraries: در این بخش، کتابخانه های مورد نیاز برای استفاده در بخش های دیگر نرم افزار اپن فوم قرار دارد.

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه آباکوس 

انجام پروژه ای اس اس

انجام پروژه فلوئنت 

انجام پروژه سالیدورک

اهمیت نرم افزار اپن فوم در چیست؟

نرم افزار اپن فوم از شیوه عددی حجم محدود  برای حل دستگاه معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزیی که به  هر شبکه بندی غیر ساختار یافته 3 بعدی سلول های چند وجهی نسبت داده شده، استفاده می کند. حلگرهای جریان سیال در یک چارچوب تکرار، سرعت-فشار، ضمنی قدرتمند توسعه یافته است. در حالی که شیوه های جایگزین برای حلگرهای دیگر مکانیک محیط پیوسته به کار رفته اند. موازی سازی جداکردن یا بخش بندی دامنه حل از مبانیاپن فوم  بوده، و در یک سطح پایین انتگرال گیری می شود بنابر این به طور کلی حلگرها بدون نیاز به کدنویسی ویژه حل موازی قابل توسعه می باشند.

 

ضرورت استفاده از اپن فوم در پروژه مکانیک

نرم افزار اپن فوم امروزه در حوزه سیالات روز به روز در حال افزایش می باشد با توجه به دقت نتایج بدست آمده در اپن فوم باعث محبوبیت بسیار بالای کاربران شده است یکی از ویژگی های بسیار ممتاز این نرم افزار کاهش حجم کدنویسی در آن می باشد با توجه این که حل مسائل سیالاتی پیچیده می باشد این نرم افزار با داشتن کلاس های آماده کدنویسی باعث محبوبیت آن شده است تیم متلب پروژه با داشتن کارگروه های تخصصی و داشتن اساتید حرفه ای در حوزه اپن فوم آمادگی دارد تمام سفارش شما در این حوزه را بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

 

کاربردهای اپن فوم :

1- قابلیت توسعه حلگرها و شرایط مرزی  بدون محدودیت

2- پشتیبانی از انواع فرمت هندسه

3- ایجاد مش بی سازمان و سازمان یافته

4- استخراج نتایج با کیفیت مناسب

 5- رایگان بودن استفاده از نرم افزار

 

مراحل انجام پروژه اپن فوم در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه اپن فوم توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه اپن فوم براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه اپن فوم توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه اپن فوم با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه اپن فوم با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه اپن فوم به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه اپن فوم دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه اپن فوم چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه اپن فوم خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه اپن فوم وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه اپن فوم منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری اپن فوم

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه اپن فوم در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های اپن فوم به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی اپن فوم تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های اپن فوم انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه اپن فوم موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده اپن فوم

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه اپن فوم به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه اپن فوم من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه اپن فوم در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه