انجام پروژه های PLC

انجام پروژه های PLC

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های PLC این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه PLC خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه PLC خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه پی ال سی شما را در حوزه پروژه پی ال سی صنعتی ، انجام پروژه plc S7 را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه PLC در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 PLC چیست؟

PLC یا پی ال سی مخفف Programmable Logic Controller به معنای کنترل کننده منطقی برنامه پذیر می باشد که کاربرد فراوانی در سیستم های اتوماسیون صنعتی دارد امروزه اهمیت استفاده از پی ال سی در دستگاه های صنعتی بر کسی پوشیده نیست و کمتر دستگاه صنعتی را میتوان یافت که بدون plc بتواند عملیات خودکار کاری خود را انجام بدهد بیشترین استفاده از این ابزار در راه اندازی خط تولید می باشد این قطعه سخت افزاری برای راه اندازی نیاز به برنامه نویسی دارد که توسط متخصصان با استفاده از برنامه های مختلفی انجام میشود، پی ال سی با ارسال فرامین به تمامی قسمت ها یک دستگاه همانند یک فرمانده و رهبر عمل میکند و در حقیقت مغز یک دستگاه صنعتی می باشد.

PLC را در حقیقت متیوان هسته اصلی مدارات کنترل یا فرمانی می باشد که تمامی خط تولیدات امروز به عنوان یک هسته اصلی نحوه اجرای فرمان را به قسمت های مختلف خط تولید صادر میکند یک مجموعه PLC دارای المان های مختلف برای کنترل و فرمان دادن به قسمت های مختلف یک دستگاه می باشد شما میتوانید برنامه های نوشته در PLC را به صورت دلخواه تغییر بدهید مثلا بخواهید یک موتور در یک بازه زمانی دلخواه روشن شود یا یک دستگاه در زمان معینی خاموش شوند همه این موارد در PLC به راحتی انجام میشود در حقیقت PLC مغز و هسته اصلی یک دستگاه مکانیکی یا الکتریکی می باشد تمامی عملیات دادن فرمان مختلف توسط این واحد پردازش انجام میشود و هیچ نیازی به نیروی انسانی دیگر نیست فقط کافی برنامه های کنترلی را به PLC بدهید تا همه کارها توسط این واحد پردازشگر به راحتی انجام شود.

متلب پروژه چه نوع پروژه های plc را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه صنعتی PLC

انجام پروژه به زبان LAD

انجام پروژه با نرم افزار WINCC

انجام پروژه با نرم افزار PLCSIM

انجام پروژه برنامه نویسی PLC

انجام پروژه راه اندازی PLC

انجام پروژه PLC شاخه step7

انجام پروژه PLC مینی لوگو

انجام پروژه های PLC

 

مراحل راه اندازی یک plc

PLC یا کنترلر منطقه‌ای برنامه‌پذیر (Programmable Logic Controller)، یک دستگاه کنترلی است که عموما در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. PLC ها معمولاً برای کنترل فرایندهای صنعتی مانند تجهیزات پخش کننده، موتورها، صفحات نمایش به کار می‌روند.

برای راه‌اندازی یک کنترلر منطقه‌ای برنامه‌پذیر، مراحل زیر را می‌توان دنبال کرد:

1. برنامه‌ریزی PLC: در ابتدا، برای کنترل صحیح PLC، باید یک برنامه‌ریزی مناسب برای PLC تهیه شود. این برنامه‌ریزی بر اساس نیازهای مختلف صنایع و فرایندهای مختلفی که قرار است توسط PLC کنترل شوند، تهیه می‌شود.

2. اتصالات فیزیکی: برای اتصال PLC به تجهیزات صنعتی، باید اتصالات فیزیکی انجام شود. این اتصالات شامل کابل‌های ارتباطی بین PLC و تجهیزات صنعتی می‌شود.

3. نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار PLC: پس از برنامه‌ریزی و اتصالات فیزیکی، نرم‌افزار مربوط به PLC بر روی دستگاه نصب و راه‌اندازی می‌شود. در این مرحله، تنظیمات مربوط به نوع تجهیزات و فرایندها مشخص می‌شود.

4. تنظیمات مورد نیاز: برای کنترل صحیح PLC، تنظیمات مختلف مانند تعیین زمان‌بندی پردازش و وضعیت نمایشی مشخص می‌شود.

5. اجرا و تست: پس از تنظیمات و راه‌اندازی، باید PLC به صورت اجرایی عمل کند. برای این منظور، فرایندهای مختلفی که قرار است توسط PLC کنترل شوند، تست می‌شوند.

6. پایان: با تکمیل تنظیمات و تست‌ها، کنترلر منطقه‌ای برنامه‌پذیر راه‌اندازی می‌شود و برای کنترل فرایندهای صنعتی استفاده می‌شود.

 

اهمیت plc در چیست ؟

امروزه استفاده از plc در تمامی دستگاه های صنعتی در خط تولید یک نیاز محسوب می باشد و بسیاری از کارهایی که باید توسط کاربر به صورت دستی انجام شود توسط دستگاه های مجهز به پی ال سی به صورت اتوماتیک انجام میشود plc و استفاده و راه اندازی آن نیاز به تخصص فنی دارد در حقیقت میتوان plc را مغز و هسته اصلی یک دستگاه صنعتی دانست یکی از ویژگی های بسیار برجسته استفاده از plc کاهش نیروی انسانی و همچنین کمتر کردن هزینه موجود در یک کارگاه یا بخش تولیدی می باشد.اتوماسیون صنعتی یا PLC در تمامی شرکت ها و سازمان ها به یکی از پرکاربردترین و اصلی ترین قطعات سخت افزاری در تمامی دستگاه ها تبدیل شده است در تمامی کارخانه ها و کارگاه ها که از دستگاه های خط تولید استفاده میکنند از پی ال سی به عنوان هسته اصلی به عنوان پردازنده استفاده میشود تمام کارهایی که قبلا به صورت دستی انجام میشد امروزه توسط پی ال سی به صورت اتوماتیک انجام میشود تمامی ورودی ها و خروجی ها از طریق اتصالات به PLC وصل میشود و تمامی کارها از طریق آن انجام میشود.

 

ضرورت استفاده از plc در صنعت

استفاده از PLC در صنعت به دلیل بسیاری از مزایا بسیار راحت و مناسب است. برخی از این مزایا عبارتند از:

1. ایمنی: PLC ها به دلیل طراحی خود برای کنترل آسان و امن فرایندها و تجهیزات، در صنعت به نحوه ایمن و کاملی برای انجام این کارها همراهی می کنند.

2. کارآیی: PLC ها با اجرای دقیق و صحیح فرایندها، تجهیزات و دستگاه های صنعتی، کارآیی زیادی را طراحی می کنند و می توانند به بهبود عملکرد و بهره وری کمک کنند.

3. قابلیت برنامه ریزی: PLC ها به دلیل قابلیت برنامه ریزی قوی، می توانند بسیاری از سیستم ها و فرایندهای صنعتی را کنترل کنند.

4. پایداری: PLC ها به دلیل ساختار مناسب و قابل اطمینان، قابلیت کار در محیط های خشن و دشوار را دارند و به ماندگاری و پایداری فرایندها کمک می کنند.

5. هماهنگی: PLC ها به دلیل امکان اتصال و ادغام با سیستم های دیگر در صنعت، قابلیت هماهنگی و همکاری با دستگاه های دیگر را بیشتر می کنند.

بنابراین به کلی می توان گفت استفاده از PLC در صنعت باعث بهبود سرعت، قابلیت اتصال، کنترل و امنیت فرایندها خواهد شد 

 

انواع مدل های plc: 

پی ال سی های کوچک : به علت کوچک بودن معمولا کاربرد زیادی دارند و در کنار سایر تجهیزات کنترل شونده نصب می شوند و برنامه نویسی در آن ها نیز به صورت مبتدی صورت می گیرد.

Plc های متوسط : ساختار مدولار دارند و توسعه و تغییر آنها ساده است و برنامه نویسی در آن ها نیز به صورت گرافیکی صورت می گیرد.

پی ال سی های بزرگ : دارای ورودی و خروجی زیادی است که از آن برای هدایت plc های کوچک تر استفاده می شود.

 

ویژگی های PLC

 • سرعت بسیار بالا در اجرای فرامین 
 • قابلیت سازگاری با همه دستگاه های صنعتی 
 • قابلیت تشخیص و عیب یابی قطعات صنعتی با کمترین هزینه 
 • مصرف بسیار کم انرژی 
 • قابلیت برنامه نویسی و برنامه ریزی در cpu 
 • متمرکز شدن تمامی مراحل اجرای فرامین در واحد plc

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه اتوماسیون صنعتی

انجام پروژه با نرم افزار ای پلن

انجام پروژه با پی سیم

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه PLC توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه PLC براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه PLC توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه PLC با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه PLC با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه PLC به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه PLC دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه PLC چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه PLC خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه PLC وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه PLC منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری PLC

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه PLC در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های PLC به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی PLC تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های PLC انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه PLC موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده PLC

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه PLC به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه PLC من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه PLC در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه PLC به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه PLC دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه PLC چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه PLC خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه