انجام پروژه های PSCAD

انجام پروژه های PSCAD ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار PSCAD توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه PSCAD میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های PSCAD خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه پی اس کد آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه PSCAD در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

 

PSCAD چیست؟

پی اس کد یا PSCAD یکی از قوی ترین نرم افزاری های برق قدرت در حوزه سیستم های قدرت ، شبکه های چند فازی و سیستم های کنترلی می باشد که کاربرد اصلی آن تحلیل حالت گذاری سیستم های قدرت می باشد. انجام پروژه های PSCAD کاربرد فراوانی در سیستم های قدرت چند فاز  دارد. هدف اصلی از طراحی PSCAD تحلیل حالت پایدار ، گذرا و دینامیک سیستم ها و شبکه های قدرت می باشد. PSCAD همچنین توانایی طراحی سیستم های قدرت و و مونتاژ مدار و کنترل بر خط و آنالیز آنها را دارا می باشد. قدرت اصلی پی اس کد داشتن یک کتابخانه با مدارهای بی نهایت می باشد که امکان مشاهده عملکرد ماژول ها بین قطعات مختلف را میدهد نرم افزار پی اس کد داری یک کتابخانه کنترلی  با ابزارهای بی نهایت که امکان تحلیل لحظه ای حالت گذار هر نوع سیستم قدرت را دارا می باشد.

به جرات میتوان در تحلیل سیستم های برق قدرت کمتر نرم افزاری به اندازه پی اس کد توانایی دارد کاربران استفاده کننده از این نرم افزار میتوانید به راحتی قطعات موردنظر خود را نتخاب کرده و به داخل سیستم شبیه سازی پی اس کد انتقال داده و اتصلات را بین آنها برقرار نمایند یکی از ویژگی برجسته پی اس کد قابلیت تحلیل ماشین های الکتریکی بسیار پیچیده می باشد که با سایر نرم افزارهای برق قابل تحلیل نمی باشد در این نرم افزار همچنین مدارت به صورت شماتیکی شبیه سازی میشود در انتهای پاسخ آنالیز بدست می آید از مهم ترین دلایل استفاده از پی اس کد سرعت بسیار بالای آن در تحلیل گذاری سیستم های قدرت و مدارت کنترلی می باشد.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های PSCAD را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار pscad

انجام پروژه قدرت با pscad

شبیه سازی با پی اس کد 

انجام تمرین pscad 

انجام پروژه برق با pscad 

مراحل شبیه سازی در نرم افزار PSCAD

1- ایجاد یک پروژه : در گام اول باید یک پروژه در محیط شبیه سازی با عنوان Build Massage تعریف کنیم

2- تعریف  Component : در مرحله بعد باید کامپوننت ها که از مهم ترین ابزارهای در پی اس کد می باشید را تعریف کنیم 

3- تعریف Wire Mode : در این قسمت به نحوه اتصلات بین Component پرداخته میشود 

4- استفاده از ابزارهای اندازه گیری : در این مرحله نحوه سرچ کردت المان ها و همچنین انواع روش های اندازه گیری در Component انجام میشود 

5- استفاده از ابزارهای ترسیم : در این گام در نرم افزار از رسم کننده های Overlay Gaph و Poly Graph و رسم‌کننده XY برای ترسیم شکل ها استفاده میشود 

6- طراحی بلوک ها : در این گام انواع بلوک های قدرت و کنترلی در نرم افزار استفاده میشود 

7- رله ها : یکی از مهم ترین بخش ها در نرم افزار PSCAD استفاده از رله ها می باشد این رله ها از نوار ابزارهای متنوع در این نرم افزار انتخاب میشود 

8- کدنویسی در pscad : در صورتی که در مراحل شبیه سازی نیاز به کدنویسی داشتیم از مخزن کدهای آن استفاده میشود 

9- عیب یابی : در صورت شبیه سازی دچار اشکال بود در این مرحله عیب یابی انجام میشود 

10 – اجرا و شبیه سازی : در گام آخر می بایست شبیه سازی شده و نتایج خروجی را مشاهده نمایید

اهمیت استفاده از نرم افزار پی اس کد در چیست ؟

اهمیت نرم افزار PSCAD در تحلیل حالت گذرای سیستم های قدرت می باشد این سیستم ها برای داشتن حداکثر راندمان در سیستم های توزیع نیاز به بررسی رفتار گذرا می باشند که PSCAD از بهترین آنها می باشد این نرم افزار، قادر به شبیه سازی نرم حالت پایدار،گذرا و دینامیکی سیستم های قدرت می باشد. اولین ویرایش این نرم افزار برای اولین بار توسط آقای دنیس در دانشگاه مانیتوبای کانادا نوشته شد که امروزه مدل های پیشرفته تر آن موجود می باشد این نرم افزار بصورت مداوم همه خواص محیط تصویری در همه زمینه های یک شبیه ساز شامل شبیه سازی مدارها، کنترل زمان اجرا، آنالیز و گزارشگیری بصورت مجتمع انجام و در بر می گیرد.کاربر می تواند به راحتی با قطعات موجود در طول شبیه سازی به دلیل وجود ابزارهای کنترلی مختلف، فعل و انفعال داشته باشد یعنی آنها را تغییر دهد یکی از ویژگی های بسیار بارز این نرم افزار تحلیل گرافیکی رفتار یک سیستم قدرت می باشد که به صورت نموداری قابل مشاهده می باشد. نرم افزار قدرتمند PSCAD یکی از نرم افزارهای گرافیکی برای تحلیل و شبیه سازی حالت پایدار، گذرا و دینامیکی سیستم های قدرت می باشد و توسط موتور شبیه سازی EMTDC می توان مدارات را به صورت شماتیکی طراحی، شبیه سازی، اجرا و خروجی را آنالیز کرد. از دیگر مزایای این نرم افزار ارائه نتیجه شبیه سازی در محیط گرافیکی می باشد که می توان نمودارها را رسم و متغیرهای مدار را اندازه گیری و کنترل کرد.

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه 

سفارش پروژه PLC

انجام پروژه گمز

سفارش پروژه مولتی سیم

سفارش پروژه کامسول

انجام پروژه EMTP 

انجام پروژه دیگسایلنت

انجام پروژه PowerWorld Simulator

 انجام پروژه EPLAN

انجام پروژه ماکسول

کتابخانه های نرم افزار پی اس کد 

1- کتابخانه الکترونیک : این کتابخانه شامل تجهیزات الکترونیکی مانند ترانزیستور، دیود، مقاومت در پی اس کد است که برای طراحی و شبیه سازی مدارات الکترونیکی استفاده می شود.

 

2- کتابخانه قدرت : این کتابخانه شامل تجهیزات قدرت مانند ترانسفورماتور ، ژنراتور، مبدل در پی اس کد است که برای طراحی و شبیه سازی سیستم های قدرت استفاده می شود.

 

3- کتابخانه حفاظت : این کتابخانه شامل تجهیزات حفاظت مانند رله، محافظ در پی اس کد است که برای طراحی و شبیه سازی سیستم های حفاظتی استفاده می شود.

 

4- کتابخانه ابزار دقیق: این کتابخانه شامل تجهیزات ابزار دقیق مانند ولت متر، آمپر متر در پی اس کد است که برای اندازه گیری و کنترل پارامترهای سیستم های قدرت استفاده می شود.

 

5- کتابخانه ابزار توسعه: این کتابخانه شامل ابزارهای برنامه نویسی مانند متلب در پی اس کد است که برای توسعه و بهینه سازی سیستم های قدرت استفاده می شود

 

ویژگی های نرم افزار PSCAD

1- بررسی تاثیرات اشباع ترانسفورماتورها

2- ایجاد هماهنگی بین رله ها

3- بررسی موج ضربه ترانسفورماتورها

4- هماهنگی عایقی ترانسفورماتورها، مدارشکن ها و برق گیرها

5- ارزیابی فیلترها و آنالیز هارمونیک ها

6- رزونانس های زیر سنکرون

7- طراحی بهینه پارامترهای کنترلی

8- طراحی سیستم های کنترلی و هماهنگی عناصر HVDC و FACTS

 

مراحل انجام پروژه PSCAD در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه PSCAD توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه PSCAD براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه PSCAD توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه PSCAD با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های PSCAD با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه PSCAD به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه پی اس کد دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه PSCAD چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه PSCAD خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه PSCAD وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه PSCAD منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری PSCAD

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه PSCAD در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های PSCAD به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی PSCAD تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های PSCAD انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه PSCAD موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده PSCAD

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه PSCAD به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه PSCAD من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه PSCAD در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه PSCAD به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه PSCAD دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه PSCAD چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه PSCAD خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه