انجام پروژه های R

انجام پروژه های R

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های R این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه R خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه R  خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه برنامه نویسی R خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

هزینه پروژه R در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

R چیست ؟

آر یا R را میتوان یکی از قویترین نرم افزارها در حوزه محاسبات آماری و  تحلیل داده ها دانست این نرم افزار که براساس زبان اسکیم پیاده سازی شده است امروزه کاربران زیادی در سراسر دنیا از آن استفاده می نمایند، کاربرانی که کار با نرم افزار آر را فرابگیرند انجام پروژه با نرم افزار spss را نیز میتوانند انجام بدهند. اصلی ترین ویژگی آر را میتوان متن باز بودن آن معرفی کرد به این معنی که قابلیت توسعه دارد و میتوان با اندکی تغییرات خواسته مورد نیاز خود را در طول زمان اعمال کرد نرم افزار R قدرت بسیاری بالایی در حل سریع انواع مسائل در حوزه آماری دارد برای حل یک مساله به زبان R کافی است فقط پکیج مورد نیاز در زمینه ای که کار میکنید را فراخوانی کنید به سرعت خواهید دید که جواب مسائل خود را خواهید یافت یکی از ویژگی های برجسته در این نرم افزار توانایی اتصال به اینترنت و استخراج کتابخانه های مورد نیاز برای حل مسائل مختلف است.

امروزه R به نرم افزار کاربردی در علم تحلیل داده تبدیل شده است، دو نسخه آر و Rstudio از آن موجود می باشد این دو نرم افزار دارای هسته های متفاوتی هستند که هر کدام قابلیت های متفاوتی را فراهم می کند. نرم افزار R یک نرم افزار بسیار مناسب برای حل مسائل مربوط به آمار نیز می باشد که از محیط  گرافیکی برای حل مسائل استفاده میکند و Rstudio نسخه گرافیکی این نرم افزار است. یکی از اصلی ترین ویژگی های زبان آر استفاده از پکیج یا کتابخانه های مجزا برای فرآیندهای مختلف می باشد بدین صورت که برای هر فرآیند یک کتابخانه تعریف شده است که به راحتی میتوان فراخوانی کرد و نتایج لازم را مشاهده نمود.

 

معرفی مهم ترین کتابخانه های زبان R

1- کتابخانه Tidyr : از این کتابخانه جهت مرتب کردن اطلاعات ساختمان داده های متنوع در زبان R استفاده می کنیم.

2- کتابخانه ggplot2 : برای ترسیم انواع نمودارها و رسم نمودارهای گرافیکی از این کتابخانه استفاده میشود

3- کتابخانه dplyr : برای مدل سازی و تحلیل اطلاعات داده های عددی از این کتابخانه استفاده میشود.

4- کتابخانه tidyquant : برای تجزیه و تحلیل صورت های مالی و حسابداری از این کتابخانه استفاده می کنیم

5- کتابخانه tidytext : برای تجزیه و تحلیل داده های متنی از کتابخانه tidytext استفاده میشود

6- کتابخانه sentimentr :برای تجزیه و تحلیل احساسات موجود در داده های متنی نیاز به فراخوانی این کتابخانه داریم

7- کتابخانه ی e1071 : برای فراخوانی و استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین مانند svm، naive bayse نیاز به فراخوانی این کتابخانه داریم.

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه تحلیل آماری

انجام پروژه مینی تب 

 

لزوم استفاده از نرم افزار R در حل مسائل آماری

نیاز به استفاده از نرم افزاری که سرعت بالایی در تجزیه و تحلیل آمار داشته باشد از ضروریات کارشناسان این حوزه است زبان برنامه نویسی R دارای محبوبیت فراوانی در متخصصان آماری است دلیل این امر را میتوان قدرت بالای این نرم افزار در تحلیل مسائل آمار ، رسم انواع نمودارهای آماری ، قابلیت دریافت پاسخ مسائل به صورت آنلاین دانست. این زبان برنامه نویسی بیشترین استفاده را در محیط های دانشگاهای و آکادمیک دارد با دریافت کتابخانه های رایگان از آر میتوانید پاسخ به تمام ابهامات آماری خود را پیدا کنید یکی از نکات جالب توجه راجب زبان آر پاسخ آنلاین به درخواست شما از سمت وب سرور قدرتمند پایگاه داده برنامه نویسی R می باشد.

 

اهمیت نرم افزار R در چیست ؟

 R یک نرم افزار منبع باز و رایگان زبان برنامه نویسی است که به عنوان محیطی برای محاسبات آماری و گرافیک تولید شده است این نرم افزار به دلیل رایگان بودن و همچنین متن باز بودن امروزه مورد استفاده بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است تمامی الگوریتم های آماری و خوشه بندی به صورت کامل در این نرم افزار پیاده سازی شده است یکی از تفاوت های اصلی آر با سایز نرم افزارهای آماری قابلیت پردازش داده در حجم بالا می باشد در زبان آر به راحتی میتوانید با کدنویسی های چندخطی کتابخانه های مورد نیاز خود را فراخوانی کرده و به راحتی استفاده نمایید در R به گستره بسیار زیادی از مدل‌های آماری، امکانات بصری‌سازی و روش‌های داده‌کاوی دسترسی خواهید داشت. با یادگیری زبان R به راحتی می‌توانید وارد دنیای تحلیل داده شوید.متلب پروژه با توجه به اهمیت این موضوع تیم تخصصی از بهترین مجریان آر را در کنار هم جمع کرده است تا خیال شما از بابت سفارش آسوده باشد.

 

مراحل رسیدن به بهترین مدل را در زبان R :

1- برنامه نویسی : با استفاده از آر میتوانید یک تحلیل مناسب را برنامه نویسی نمایید.

2- یافتن مدل : ابزارهای مختلفی در آر موجود می باشد که با فراخوانی آنها میتوانید مدل های پیشنهادی برای تحلیل داده را بدست آورد

3- کمک از فضای اینترنت : نرم افزار آر محیطی را برای کاربران ایجاد کرده است که میتوانید تمامی کتابخانه ها و مدل های آماری را متناسب را نوع داده خود دانلود کرده و استفاده نمایید

4- ساخت مدل : مدل نهایی در آر میتوانید به صورت گرافیکی یا نموداری باشد که با ارزیابی داده ها مدل بدست آمده است

 

کاربردهای نرم افزار R

 1. قابلیت تحلیل کلیه مسائل آماری و داده کاوی 
 2. توانایی ایجاد اشکال گرافیکی و نمودارهای آماری 
 3. سرعت بالا در اجرای برنامه های آمار
 4. توانایی استفاده از خروجی R در سایر نرم افزارهای آماری
 5. دارا بودن طیف وسیعی از کتابخانه های رایگان 
 6. توانایی اتصال به اینترنت برای دریافت کتابخانه های مورد نیاز

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه R توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه R براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه R توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه R با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های Rstudio با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه R به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه داده کاوی با R دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه R چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه آماری با R خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه R وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه R منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری R

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه R در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های R به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی R تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های R انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه R موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده R

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه R به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه R من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه R در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه R به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه R دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه R چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه R خواهد کرد.

‫10 نظر ارسال شده در “انجام پروژه های R

 1. Avatar احمد رضا آزادی

  کار سفارش به زبان R داشتم که اساتید متلب پروژه تو موعد مقرر انجام دادن
  به دوستانم شما رو معرفی میکنم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   بی نهایت ممنونم از شما
   اعتماد شما سرمایه ماست
   مدیریت : علی فدایی

 2. Avatar مرتضی فاضل

  پروژه هایی که انجام میدین گزارش هم داره ؟
  من برنامه نویسی R رو هم اصلا مسلط نیستم استاد بمن تمرین داده که باید انجام بدم
  تعریف شما رو از دوستانم شنیدم

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام
   بله گزارش کامل داره
   میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت سفارش خود را ثبت کنید

 3. Avatar داوود مغبلی

  ببخشید یک سوال داشتنم پروژه آماده نرم افزار R رو هم دارید ؟
  من میخوام پروژه آماده رو ببینم باید کجا برم ؟
  تو سایت پیدا نکردم

 4. Avatar سحر میناب

  سلام
  پروژه نرم افزار R دارم فقط داده هام کامل نیست باید چیکار کنم ؟
  شما انجام میدین ؟

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام
   با شماره های پشتیانی موجود در سایت تماس بگیرید شما رو راهنمایی میکنن
   09108391389

 5. Avatar مهدیه اسکویی

  پروژه برنامه نویسی R داشتم با وجود اینکه خیلی مشکل هم بود ولی راضی بودم
  گزارش هم داشت

  • متلب پروژه متلب پروژه

   با سلام
   تشکر از شما که راضی بودن – به امید همکاری بیشتر

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه