انجام پروژه های کدویژن

انجام پروژه های کدویژن ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار کدویژن توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های کدویژن میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های کدویژن خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه کدویژن در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه کدویژن در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

کدویژن چیست ؟

کدویژن یا Codevision یکی از قوی ترین نرم افزارهای برق در حوزه برنامه نویسی میکروکنترلرها می باشد و کاربرد اصلی آن راه اندازی میکروکنترلرهای AVR و مدارهای متصل در آن می باشد. انجام پروژه های کدویژن کاربرد فراوانی در طراحی و توسعه مدارهای الکترونیکی دارد. هدف از طراحی کدویژن اجرای برنامه های فرمان پذیر بر روی حافظه میکروکنترلر می باشد. کدویژن که بر اساس زبان C نوشته شده دارای قابلیت های فراوانی در جمله سرعت اجرای بالا و همچنین کامپایل سریع می باشد. و برای برنامه ریزی و عیب یابی برنامه نیز استفاده میشود،کدویژن در حقیقت یک زبان برنامه نویسی بر پایه C++ برای انواع میکروها و مدارهای فرمان است که دارای کامپایلر حرفه ای است و صرفا برای راه اندازی میکروکنترلرهای AVR مورد استفاده قرار میگیرد، کدویژن میتواند تمامی دستورات در محیط دستوری خود را نوشته و پس از شبیه سازی آن را ازطریق کامپایلر به داخل میکرو انتقال دهد. شماتیک کار کردن این برنامه به این صورت که برنامه ای که قرار است اجرا شود در محیط برنامه نویسی کدویژن پیاده سازی شده و سپس از طریق دستگاه های پروگرم خاص وارد فضای حافظه میکروکنترلر میشود.

بسیاری از برنامه نویسان حوزه الکترونیک ابتدا برنامه مورد نظر برای طراحی برد یا نقشه خود را ابتدا در محیط کدویژن نوشته سپس به کمک ابزارهای موجود مانند پروگرامر برنامه را به داخل میکروکنترلر کامپایل می کنند به جرات میتوان کدویژن قوی ترین نرم افزار در حوزه طراحی و برنامه نویسی مدارات برقی دانست در واقع این نرم افزار یک کامپایلر برای زبان برنامه نویسی C می باشد که برای برنامه نویسی میکروکنترلر های AVR از آن استفاده می شود. این برنامه محیط برنامه نویسی و کامپایل کردن برنامه نوشته شده برای برنامه ریزی میکروکنترلر را برای شما فراهم می کند.

متلب پروژه چه نوع پروژه های کدویژن را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار کدویژن

انجام پروژه کدویژن برق

انجام پروژه کدویژن  AVR

انجام تمرین کدویژن

 

مراحل برنامه نویسی با کدویژن

1- انتخاب مدل سخت افزاری : در مرحله اول باید نرم افزار کدویژن را باز کرد و مدل سخت افزاری را انتخاب کنید

2- ایجاد پروژه : برای ایجاد یک پروژه در محیط کدویژن باید گزینه New Project را انتخاب کنیم

3- تعیین محیط برنامه نویسی : در این مرحله باید مشخص کنیم که روی چه محیطی میخواهیم برنامه نویسی کنیم.

5- شروع به کدنویسی : در این مرحله باید کدنویسی کدهای مورد نظر را در محیط کدویژن شروع کرد

6- استفاده از زبان C :  با توجه به کدهای کدویژن با زبان C نوشته میشود باید شروع برنامه نویسی با زبان سی نماییم

7-  آزمایش برنامه : برای آزمایش برنامه، از ابزار Simulator استفاده کرده و برنامه را اجرا میکنیم

8- استفاده از پروگرمر : پس از اطمینان از عملکرد صحیح برنامه، با استفاده از دستگاه پروگرمر آن را بر روی دستگاه واقعی بارگذاری میکنیم

9- اصلاح برنامه : در صورت نیاز به اصلاحات مجدد روی برنامه ، مراحل کد نویسی و آزمایش را تکرار کرده تا کارایی برنامه افزایش یابد

10- مشاهده خروجی : در گام آخر باید برنامه را اجرا کرده و خروجی را مشاهده نمایید.

 

لزوم استفاده از کدویژن در طراحی مدارهای میکروکنترلر

دنیای الکترونیک نیاز به نرم افزارهای کاربردی دارد که بتواند با قطعات مختلف مدار که از طریق اتصالات مختلف به هم وصل شده است را به هم مربوط نماید یکی از قطعات پر استفاده میکروها می باشد که به عنوان cpu نیز در طراحی مدارها شناخته میشود کدویژن نامی آشنایی در حوزه برنامه نویسی میکرو است که بر روی انواع سری های مختلف میکروکنترلر قابلیت اجرایی دارد . میکروهای سری AVR برای ارتباط با اجزای مختلف مدارهای الکترونیکی نیاز به نرم افزار دارد که بتواند کدهای نوشته های شده را از طریق ابزاری که این کدها را تفسیر میکند بتواند به داخل ان انتقال دهد نرم افزار حرفه ای کدویژن که بر پایه زبان سی C طراحی شده است از قوی ترین برنامه های نوشتن پروژه های میکرومی باشد که علاوه بر سرعت بالا زمان اجرای برنامه نیز کاهش خواهد یافت.

 

مهم ترین کتابخانه های مورد استفاده در کدویژن

1- کتابخانه برنامه‌ نویسی میکروکنترلرهای AVR : این کتابخانه از کاربردی ترین کتابخانه ها در کدویژن است که به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از زبان برنامه‌ نویسی سی ، برنامه‌ های کاربردی برای میکروکنترلر AVR بنویسید.

 

2- کتابخانه ساخت دستگاه‌های الکترونیکی: کتابخانه به شما اجازه میدهد تا با استفاده از میکروکنترلرهای AVR، دستگاه‌های الکترونیکی مختلفی را ساخته و کنترل کنید.

 

3- کتابخانه  پشتیبانی از دستگاه‌های خاص: این کتابخانه پشتیبانی از دستگاه‌های خاصی مانند LCD، کیبورد، موتورهای DC و راه اندازی آنها را بر عهده دارد 

 

4- کتابخانه پشتیبانی از پروتکل‌های ارتباطی:  یکی از اصلی ترین مشکلات در کدویژن عدم برقراری ارتباط با سایر دستگاه های خروجی می باشد

 

5-کتابخانه ابزارهای توسعه: با استفاده کتابخانه از ابزارهای توسعه در کدویژن ، می‌توانید برنامه‌های کاربردی خود را به صورت آسان و در کمترین زمان توسعه دهید

 

اهمیت نرم افزار کدویژن در چیست ؟

موسسه متلب پروژه در انجام پروژه دانشجویی کدویژن سابقه همکاری با مجرب ترین کارشناسان کشور را دارند به همین دلیل پروژه کدویژن در متلب پروژه تضمین شده است، در حال حاضر برای راه اندازی میکروکنترلرها نیاز به محیط های کامپایل کد داریم که بتوانیم برنامه نوشته به محیط میکرو انتقال دهیم یکی از نرم افزارهای معروف در این حوزه کدویژن می باشد این نرم افزار یک کامپایلر حرفه ای بر اساس زبان برنامه نویسی سی می باشد که فقط مورد استفاده میکروهای سری ATEMGA می باشد، در نسخه های جدید کدویژن محیط کدنویسی کدویژن دچار تغییرات گسترده ای شده است و همچنین کتابخانه های فراوانی به این برنامه اضافه شده است که میتواند نقش مهمی در نوشتن برنامه برای یک برنامه نویس میکرو را ایفا نماید با استفاده از کدویژن و همچنین برقراری ارتباط با میکرو میتوانید تمامی دستورات لازم از جمله روشن و خاموش کردن LED ها ، روشن کردن موتورها و بسیاری از دستورات را انجام بدید، دقت داشته باشید خروجی نرم افزار کدویژن یک فایل HEX است که باید از طریق پروگرامر که یک دستگاه انتقال دهنده فایل است به داخل میکرو منتقل شود.

 

ویژگی های کدویژن

 1. بهره مندی از بزرگترین کتابخانه ها جهت کدنویسی میکروکنترلر
 2. قابلیت برنامه نویسی به زبان سی C
 3. توانایی سریع کامپایل کدهای نوشته شده بر روی میکروکنترلر
 4. سرعت اجرای بالای کدهای نوشته در محیط کدویژن 
 5. توانایی دریافت فایل هگز خروجی و استفاده در سایر میکروهای سری AVR

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه (ما در حوزه زیر نیز میتوانیم به شما مشاوره تخصصی ارائه دهیم)

انجام پروژه ltspice

انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه PSpice

انجام پروژه Verilog

سفارش پروژه ADS

 انجام پروژه اورکد

انجام پروژه کیل

انجام پروژه میکروکنترلر 

انجام پروژه hfss

انجام پروژه STM32

انجام پروژه cst

انجام پروژه پروتئوس

انجام پروژه آردوینو

انجام پروژه HSPICE

 

مراحل انجام پروژه کدویژن

 1. ارسال پروژه کدویژن از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه کدویژن توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه کدویژن براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه کدویژن توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه کدویژن با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه های کدویژن با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه کدویژن به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه دانشجویی کدویژن دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه کدویژن چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه کدویژن خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه کدویژن وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه کدویژن منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری کدویژن

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه کدویژن در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های کدویژن به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی کدویژن تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های کدویژن انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه کدویژن موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده کدویژن

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه کدویژن به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه کدویژن من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه کدویژن در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه