انجام پروژه کریر

انجام پروژه کریر ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار کریر توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های کریر میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به ایدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های کریر خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های کریر در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت عالی تحویل شما دهد.

هزینه پروژه کریر در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

کریر چیست؟

کریر یا Carrier HAP یکی از قوی ترین نرم افزارهای مهندسی در حوزه محاسبات بارهای برودتی و حرارتی است. که کاربرد اصلی آن در محاسبات بار سرمایی و گرمایی ساختمان ها می باشد. انجام پروژه های کریر نقش مهمی در محاسبه بارهای حرارتی و برودتی ساختمان و محاسبات صنعت تاسیسات دارد. هدف از طراحی کریر انجام محاسبات بارهای حرارتی و برودتی ساختمان می باشد. کریر همچنین توانایی جهت محاسبه بارهای ساختمان جهت انجام عملیات تاسیساتی دارد. نرم افزار کریر دارای قابلیت های فراوانی از جمله قابلیت شبیه‌ سازی سیستم‌ های تهویه مطبوع و تهویه طبیعی، قابلیت تعریف و ویرایش پروفایل‌های ساختمان و تجهیزات تهویه، قابلیت تعریف و ویرایش شرایط آب و هوایی برای شبیه‌ سازی دقیق‌، قابلیت محاسبه مقدار انرژی مصرفی و هزینه‌ های مربوط به تهویه را دارا می باشد. این نرم افزار مورد استفاده بسیاری از متخصصان حوزه تاسیسات است همچنین کریر را میتوان از قوی ترین نرم افزارها در حوزه پروژه تاسسیات ساختمان دانست در کمتر از چند ثانیه و با انجام محاسبات بسیار پیچیده فرمول های تاسیسات اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میدهد امروزه بسیاری از ساختمان باید گواهی تاسیسات برای راه انداری و ساخت ارائه نماید دو عامل بسیار مهم در تاسیسات هر منزل تعریف میشود 1 – عامل برودتی یا سرمایشی 2 – عامل گرمایشی همه این موارد نیز به محاسبات پیچیده ای دارد که یک متخصص تاسیسات توانایی حل و زمان محاسبه آنها را نخواهد داشت.

یکی از ویژگی های کریر انجام محاسبات دقیق برای طراحی و شبیه‌سازی سیستم‌های تهویه مطبوع و تهویه طبیعی می باشد. کریر به کاربران امکان می‌دهد تا با وارد کردن اطلاعات مربوط به ساختمان، محیط و تجهیزات تهویه، مقدار انرژی مصرفی، دمای داخلی و خارجی و رطوبت را محاسبه کنند. نرم افزار کریر با داشتن محیط کاربری جذاب و با بهره گیری از مدل سازی تاسیسات ساختمان تمامی این محسابات در کسری از ثانیه انجام خواهد داد به جرات میتوان کریر را قدرتمندترین نرم افزار در حوزه تاسیسات مکانیک و ساختمان دانست که هر روز به تعداد کاربران آن افزوده میشود.همچنین کربر را میتوان از نرم افزارهای بسیار قدرتمند در طراحی انواع سیستم های سرمایشی و گرمایشی می باشد در اکثر مواقع از کریر به عنوان نرم افزاری اصلی در طراحی انواع سیستم های تهویه مطبوع استفاده میشود کریر را می توان به جرات قدرتمندترین نرم افزار برای رشته تاسیسات دانست که تمامی نیازمندهای کاری خود را توسط این نرم افزار برطرف میکنند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های کریر را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه تاسیسات با کریر 

انجام پروژه با نرم افزار کریر 

انجام پروژه هوای مطبوع با کریر 

انجام پروژه راه اندازی با کریر

 انجام پروژه کریر

مراحل مدل سازی با نرم افزار کریر

1- ورود داده ها : در گام اول باید دارای مورد نیاز برای محاسبه بارهای برودتی مانند ابعاد، شکل و مشخصات سیستم، پارامترهای فیزیک مشخص شده و وارد نرم افزار شود 

2- تعریف شرایط مرزی : در گام دوم باید شرایط مرزی برای محاسبات بار مانند شامل دما، فشار، جرم محاسبه شود 

3- تعریف مدل : در گام سوم باید مدل موردنظر برای محاسبات بارها مانند گره ها، لوله ها، کانکشن ها، پمپ ها تعریف شود 

4- تنظیم پارامترها : در گام چهارم باید پارامترهای مورد نظر برای سیستم مانند ، ضریب اصطکاک، گشتاور پمپ تعریف شود

5- اجرای شبیه سازی : در گام پنجم باید نتایج خروجی شبیه سازی به صورت گرافیکی و عددی اجرا شده و نمایش داده شود 

6- تحلیل نتایج : در گام ششم باید نتایج مورد نظر در کریر تحلیل شده و به صورت نموداری مشخص شود

 

ضرورت استفاده از کریر در حوزه تاسیسات 

در حال حاضر محاسبه بارهای برودتی و گرمایشی وارد بر ساختمانها و سازه های مختلف نقش مهمی در صنعت تاسیسات دارد. متخصصان این حوزه با محاسبه دقیق روابط اطلاعات دقیقی از میزان فشار بارهای وارد بر ساختمان بدست آورده و این اطلاعات را در اختیار کارشناسان سازه قرار میدهند. ضرورت استفاده از کریر به دلیل نقش مهم در قرارگیری دقیق تجهیزات تاسیساتی می باشد.

 

بخش های مختلف نرم افزار کریر

1- بخش طراحی: در این قسمت از نرم افزار کریر ، می توان سیستم های HVAC را با استفاده از گزینه های مختلف طراحی کرد

2- بخش شبیه سازی: در این قسمت ، می توانید شبیه سازی های مختلف برای سیستم های HVAC انجام داد

3- بخش تحلیل نتایج: در این قسمت از کریر ، می توان نتایج شبیه سازی را تحلیل نمایید.

4- بخش بهینه سازی: در این قسمت از کریر ، می توان با استفاده از نتایج شبیه سازی، پارامترهای سیستم را بهینه سازی کرد

5- بخش گزارش گیری: در این قسمت از نرم افزار کریر ، نتایج شبیه سازی در قالب گزارش گیری نمایش داده می شوند 

 

سایر خدمات مشابه متلب پروژه 

انجام پروژه دیزاین بیلدر

انجام پروژه تهویه مطبوع

انجام پروژه HVAC

انجام پروژه دانشجویی کامسول

انجام پروژه ترنسیس

انجام پروژه های htri

انجام پروژه های انرژی پلاس

 

اهمیت نرم افزار کریر در چیست ؟

امروزه استفاده از نرم افزارهایی که بتواند محاسباتی را بر روی میزان بارهای برودتی و گرمایشی محاسبه نمایند روز به روز در حال افزایش می باشد این نرم افزارهای در صنعت تاسیسات و ساختمان سازی انرژی های نو اهمیت فوق العاده ای دارد با توجه به اهمیت کاهش مصرف انرژی در ساختمان های جدید نیاز به نرم افزار داریم که بتواند محاسبات لازم را انجام دهد کریر یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه است این نرم افزار با داشتن ابزارهای حرفه ای و کتابخانه های قدرتمند میتوان تمامی محاسبات لازم را انجام داد 

 

کاربردهای نرم افزار کریر

1- قابلیت محاسبه بار کلی ساختمان 

2- قابلیت محاسبه بارهای برودتی 

3- قابلیت محاسبه بارهای گرمایشی

4- توانایی محاسبه لوله های سیال 

5- قابلیت انتخاب کنترل کننده های مناسب برای گرمایش

 

مراحل انجام پروژه کریر

  1. ارسال پروژه کریر از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه کریر توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه کریر براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه کریر توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه کریر با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه کریر با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه کریر به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه کریر دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه کریر چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه کریر خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه کریر وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه کریر منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری کریر

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه کریر در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های کریر به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی کریر تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های کریر انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه کریر موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده کریر

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه کریر به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه کریر من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه کریر در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه