انجام پروژه کوارتوس

انجام پروژه کوارتوس ، ارائه خدمات انجام پروژه با نرم افزار کوارتوس توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های کوارتوس میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه کوارتوس خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله آمادگی دارد انجام پروژه های کوارتوس را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه کوارتوس در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

کوارتوس چیست؟

کوارتوس یا Quartus یکی از قوی ترین نرم افزارهای الکترونیک می باشد که کاربرد اصلی آن در طراحی مدارهای دیجیتال می باشد. انجام پروژه های کوآرتوس اهمیت فراوانی در طراحی، شبیه سازی و همچنین تراشه سازی مدارهای منطقی دارد. هدف از طراحی کوارتوس ارائه یک نرم افزاری جامع برای طراحی و شبیه سازی مدارهای دیجیتال، پیاده سازی FPGA و ASIC و همچنین برای توسعه برنامه های Embedded در محیط FPGA می باشد. کوارتوس همچنین توانایی برنامه نویسی نویسی مدارهای fpga را دارا می باشد. Quartus دارای قابلیت های فراوانی از جمله طراحی متنی و گرافیکی برای طراحی سخت افزار را دارا می باشد. یکی از ویژگی های بارز نرم افزار کوارتوس قابلیت پشتیبانی از زبانهای VHDL و Verilog می باشد.

امروزه کوارتوس در حوزه های مختلف طراحی سخت افزار استفاده میشود و یکی از نرم افزارهای کاربردی در حوزه طراحی مدارهای دیجیتال است این نرم افزار رقیب اصلی برنامه های طراحی IC می باشد کوآرتوس یکی از ابزارها و نرم افزارهای شناخته شده و محبوب در طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیکی و الکترونیک دیجیتال که بخش وسیعی از نیاز های طراح را پوشش می دهد نرم افزار کوآرتوس Quartus است. شرکت Altera که یکی از تولید کنندگان قطعات الکترونیکی دیجیتال است این ابزار را برای پشتیبانی از طراحانی که در طرح های خود از قطعات ساخت این شرکت استفاده می کنند منتشر کرده است. Quartus ابزار قدتمندی است که توسط آن طراح می تواند گستره ی وسیعی از مدارهای دیجیتال را طراحی و شبیه سازی کند. شرکت سازنده Quartus را در دو نسخه منتشر کرده است. نسخه ی Web Edition این نرم افزار کاملا رایگان بوده و تنها با هدف پشتیبانی از طراحانی که از قطعات ساخت Altera استفاده می کنند منتشر شده است. نسخه ی دیگر این نرم افزار Subscription Edition است که حجم بیشتری دارد و برای استفاده ی قانونی از آن نیاز به تهیه ی لایسنس معتبر از شرکت سازنده می باشد. البته تفاوت این دو نسخه تنها در کتابخانه ی قطعات نرم افزار است و به بیان بهتر از نظر هسته و کارآیی هر دو نسخه کاملا مشابه هستند.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های کوارتوس را میتواند انجام بدهد ؟

انجام پروژه دانشجویی کوارتوس

انجام پروژه با نرم افزار کوارتوس

انجام پروژه کلاسی کوارتوس

انجام تمرین کوارتوس

اهمیت نرم افزار کوارتس در چیست ؟

امروزه طراحی و توسعه بردهای مبتنی بر تراشه های FPGA اهمیت فراوانی پیدا کرده است این نرم افزار به طور عمده در انجام پروژه FPGA کاربرد دارد. یکی از نرم افزارهای حرفه ای برای شبیه سازی و توسعه بردهای FPGA کوارتس می باشد این نرم افزار دارای ابزارهای متنوعی برای شبیه سازی می باشد که آن را از سایر نرم افزارهای همرده خود متمایز کرده است یکی از اصلی ترین دلایل اهمیت کوارتس طراحی مدارهای مبتنی بر پردازش موازی است که در ساخت ic بسیار مورد استفاده قرار میگیرد کواراتس به طور تخصصی برای طراحی مدارات دیجیتال طراحی شده است.

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه های CST

انجام پروژه Verilog

انجام پروژه میکروکنترلر 

سفارش پروژه آردوینو

سفارش پروژه پروتئوس

انجام پروژه با نرم افزار لومریکال

کاربردهای نرم افزار کوارتس

1- طراحی مدار دیجیتال در محیط شماتیک

2- طراحی مدار با استفاده از زبان توصیف سخت افزار

3- پشتیبانی از نسخه های مختلف زبان های توصیف سخت افزار خصوصا VHDL و Verilog HDL

4- ابزار پیشرفته ی تست و شبیه سازی مدا

 

مراحل انجام پروژه کوارتوس 

  1. ارسال پروژه کوارتوس از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه کوارتوس توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه کوارتوس براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه کوارتوس توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه کوارتوس با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه کوارتوس با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه کوارتوس به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه کوارتوس دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه کوارتوس چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه کوارتوس خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه کوارتوس وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه کوارتوس منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری کوارتوس

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه کوارتوس در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های کوارتوس به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی کوارتوس تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های کوارتوس انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه کوارتوس موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده کوارتوس

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه کوارتوس به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه کوارتوس من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه کوارتوس در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه