انجام پروژه های EMTP

انجام پروژه های EMTP

موسسه متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان حرفه ای در انجام پروژه های EMTP این اطمینان را به شما میدهد که مطمئن سایت را برای انجام پروژه EMTP برق خود انتخاب کرده اید برای ثبت سفارش با شماره ۰۹۱۰۸۳۹۱۳۸۹ تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه EMTP خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند

متلب پروژه با تجربه بالا و بهره گیری از مجریان ممتاز آمادگی دارد انجام پروژه شبیه سازی با EMTP خود را تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کیفیت تحویل شما بدهد

دقت داشته باشید قیمت پروژه EMTP در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد

EMTP چیست؟

نرم افزار ای ام تی پی یا EMTP یکی از نرم افزارهای قدرتمند برای شبیه سازی حالت گذاری سیستم های قدرت بکار میبرد که توسط شرکت سازنده به صورت سالانه برای شرکت های توزیع کننده برق مورد توسعه قرار میگیرد . این نرم افزار حرفه ای که حاصل 20 سال تحقیقات گروه EMTP-RV می باشد که دارای یک پنجره گرافیکی و یک موتور قدرتمند برای شبیه سازی می باشد و برای بررسی حالت های گذرای الکترو مغناطیسی T کلید زنی و صاعقه و همچنین بررسی سیر موج در خطوط انتقال بسیار مفید است این نرم افزار به صورت تحلیلی و با ارائه نمودارهای تحلیلی میتواند انواع اثرات مهم بر خطوط انتقال که میتواند باعث کاهش راندمان شود را به متخصصان این حوزه نشان دهد یکی از کاربردی ترین ویژگی های EMTP شبیه سازی پدیده کلیدزنی و محاسبه میزان تلفات ساعقه زنی بر خطوط انتقال قدرت است این نرم افزار توانایی محاسبه حالت گذار را در حد میکروثانیه را نیز دارد.

در بسیار از نیروگاه های برقی محاسبه حالت گذرا و اندازه گیری پارامترهای موحود در آن اهمیت بالایی دارد نرم افزار تخصصی EMTP از بهترین نرم افزارهای این حوزه در اندازه انواع سیستم های حالت گذارا می باشد عاملی که باعث محبوبیت این نرم افزار بین مهندسین برق شده است محاسبه صاعقه و میزان ولتاژی که وارد دکل های برق می شود ، بررسی انواع تشدید پدیده سنکرون ، برررسی تمامی پدیدهای flash over بر روی سیستم های قدرت ، بررسی اثرات ناشی از کلیدزنی ، محاسبه میزان امواج سیار در یک محیط گرافیکی در EMTP انجام میشود.

ما چه نوع پروژه های EMTP رو میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه برق قدرت با EMTP

انجام پروژه کلاسی EMTP

انجام پروژه درسیEMTP

انجام تمرین EMTP

قسمت های مختلف نرم افزار EMTP

1- EMTP-RV : این قسمت که مهم بخش از نرم افزار می باشد به موتور شبیه سازی EMTP شهرت دارد.

2- -EMTPWorks : این بخش از نرم افزار به عنوان واسط گرافیکی نرم افزار برای رسم شبکه جهت تحلیل شناخته میشود.

3- ScopeView : این قسمت از نرم افزار به عنوان نمایشگر نرم افزار برای نمایش شکل موج های خروجی معرفی میشود .

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه با نرم افزار pscad

انجام پروژه شبیه سازی دیگسایلنت

 

اهمیت نرم افزار EMTP در چیست؟

EMTP یکی از قوی ترین نرم افزارهای رشته برق در حوزه مدل سازی حالت گذارا می باشد این شبیه سازی حالت گذرا از این جهت اهمیت دارد که در صورت نادیده گرفتن باعث سوختگی در جریان های برق می شود EMTP یکی از نرم افزارهای بسیار کاربردی در حوزه شبیه سازی پدیده های کلیدزنی مغناطیسی در خطوط انتقال برق استفاده میشود این نرم افزار با رصد و پایش سراسری شبکه توزیع برق میتواند تمامی عملیات کلیدزنی را کنترل و خروجی های مدار مشکل دار را مشخص نماید یکی از ویژگی های نرم افزار EMTP قابلیت خروجی گرفتن آن در سایر نرم افزارهای برق می باشد.

 

ویژگی های نرم افزار EMTP

 1. قابلیت مدل سازی ساعقه و برخورد امواج ساعقه به خطوط انتقال
 2. توانایی شبیه سازی انواع سیستم های حالت گذاری قدرت
 3. توانایی تحلیل ساختار کامل برقگیرها
 4. بررسی اثرات کلید زنی بر خطوط انتقال
 5. توانایی محاسبه اضافه ولتاژهای ناشی از سیستم قدرت

 

مراحل ثبت سفارش پروژه در متلب پروژه

 1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
 2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه EMTP توسط مجریان گروه متلب پروژه.
 3. اعلام هزینه و قیمت پروژه EMTP براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
 4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
 5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
 6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
 7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
 8. ارسال پروژه EMTP توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
 9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام پروژه EMTP با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه EMTP با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام پروژه EMTP به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه های EMTP دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه EMTP چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه EMTP خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه EMTP وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه EMTP منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری EMTP

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه EMTP در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های EMTP به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی EMTP تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های EMTP انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه EMTP موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده EMTP

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه EMTP به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه EMTP من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه EMTP در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

ضمانت در انجام پروژه EMTP به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه EMTP دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان تحویل پروژه EMTP چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه EMTP خواهد کرد.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه