انجام پروژه های MBA

انجام پروژه های MBA ، ارائه خدمات انجام پروژه رشته MBA توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های MBA میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های MBA خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه 10 ساله در انجام پروژه MBA آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه پروژه MBA در متلب پروژه به صورت مناقصه ای اعلام میشود و از میان مجموعه پیشنهادات کمترین قیمت به کاربران اعلام میشود مشتری در تمامی مراحل انجام کار از طریق موسسه با مجری در ارتباط خواهد بود و پاسخ همه سوالات خود را دریافت خواهد کرد.

 

MBA چیست؟

MBA یا Master of Business Administration یکی از گرایش های کاربردی رشته مدیریت است که کاربرد اصلی آن در مدیریت کسب و کارها می باشد. انجام پروژه های MBA نقش مهمی در تربیت متخصصانی دارد که بتوانند کسب و کارهای تجاری را مدیریت کنند دارد.هدف از رشته مدیریت MBA آشنایی با  مفاهیم و تکنیک‌ های مدیریتی و بدست آوردن مهارت‌ های لازم برای راهبرد‌ گذاری و اجرای کسب و کار می باشد. یکی از ویژگی های رشته MBA توانایی تحلیل و حل مسائل کسب و کار است. رشته MBA شامل درس‌ هایی در زمینه‌های مختلفی همچون مالی، بازاریابی، منابع انسانی، عملیات و استراتژی است. رشته MBA دارای کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف ، شرکت‌های بزرگ، استارتاپ‌ ها و انتخاب به عنوان مدیران عالی می باشد. نگاه MBA به مسائل حوزه مدیریت بیش از آنکه پژوهشی و تحقیقاتی باشد کاربردی و عملی است. به بیان دیگر هدف اصلی گرایش مدیریت MBA تبدیل دانش صرف مدیریتی به مهارت کاربردی و اجرایی مدیریت است. در طی دوره های تحصیل MBA دانش پذیران با استفاده از دانش مدیریت درصدد حل مسائل و برطرف کردن چالش های مدیریتی واقعی بر می آیند.

MBA مدیریت کاربردی برای کسانی است که میخواهند از علم مدیریت برای بهبود شرایط زندگی خود و یا ارائه مشاوره و خدمات مدیریتی به دیگر فعالیت ها استفاده کنند. رشته مدیریت کسب و کار یا کارشناسی ارشد مدیریت حرفه ای بازرگانی چنانچه از نامش پیداست تنها مدیریت بازرگانی نیست ، از آنجا که در ایران آموزش مدیریت به سه شاخه بازرگانی ، صنعتی و دولتی تقسیم می شود برای اکثر متقاضیان این گمان پیش می آید که MBA تنها در بر گیرنده مباحث مدیریت بازرگانی است و به طور مثال برای مدیریت صنعتی باید به سراغ رشته دیگری رفت در حالی که این تصور کاملا اشتباه است مدیریت اجرایی یا MBA مدیریت Business است و این فعالیت اقتصادی یعنی کلیه عملیاتی که از تولید تا فروش و خدمات پس از فروش کالا یا خدمات را شامل میشود و به صورت مکرر اتفاق می افتد. برای رشته MBA حدود 30 گرایش مختلف در کشور های مختلف تعریف شده است.

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های MBA را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه مدیریت MBA

انجام پروژه درسی MBA

انجام پروژه رشته MBA

انجام پروژه دانشجویی MBA

انجام پروژه های MBA

 

مراحل پیاده سازی پروژه های MBA

1- تعیین هدف : در گام اول باید مشخص شود که چه هدفی از پیاده سازی مدیریت کسب و کار در شرکت یا سازمان های اداری و خصوصی داریم

2- تعیین فرآیندها : در گام دوم باید، فرآیندهای مورد نیاز برای دستیابی به اهداف تعیین مشخص شود

3- تعیین ساختار سازمانی : در گام سوم باید ساختار سازمانی برای پیاده سازی مدیریت MBA مشخص شود

4- تعیین منابع : در گام چهارم باید منابع مورد نیاز برای پیاده سازی مدیریت MBA برنامه ریزی ، هدف مندی و طرح ریزی شود

5- آموزش و آماده سازی: در گام پنجم باید افراد و کارکنان لازم برای پیاده سازی مدیریت MBA آموزش داده شوند.

6- پیاده سازی: در گام آخر باید مدیریت MBA در سازمان طرح ریزی و پیاده سازی شود که این مرحله شامل راه اندازی فرآیندها، تجهیزات و نرم افزار است.

 

ضرورت رشته MBA در حوزه مدیریت

1- افزایش شانس های شغلی: فارغ التحصیلان MBA با داشتن دانش و تجربه لازم، در بازار کار بسیار جذاب هستند و شانس های شغلی بالاتر و حقوق بالاتر نسبت به فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات عالی دیگر دارند.

2- آموزش مفید: رشته MBA به دانشجویان آموزش مفید و عملگرا در حوزه مدیریت، مطالعات بازار ، استراتژی و سایر مباحث مورد نظر کسب و کار، اقتصاد و بازار است.

3- تقویت مهارت های رهبری: دانشجویان MBA با تمرین در حوزه مدیریت، مهارت های رهبری خود را تقویت می کنند و به عنوان یک رهبر قوی و کارآمد در سازمان خود عمل می کنند.

4- شبکه سازی: دانشجویان MBA با دیدار با افراد دیگر در حوزه مدیریت، شبکه سازی قوی از افراد با تجربه و دانش بالا را برای خود ایجاد می کنند.

5- آمادگی برای کسب و کار: فارغ التحصيلان MBA آمادگي لازم برای شروع يک کسب و کار جديد را دارند.

6- بهبود تصميم گيري: فارغ التحصيلان MBA با يادگيري نظام‌هاي تصميم گيري مناسب، توانايي ارزيابي مسائل پيچيده را دارا می باشند.

 

لزوم استفاده از مدیریت MBA در حوزه سازمان ها و شرکتها :

رشته مدیریت MBA یکی از محبوب‌ترین رشته‌های تحصیلی در سراسر جهان است. این رشته به دانشجویان امکان می‌ دهد تا مهارت‌های مدیریتی لازم برای مدیریت سازمان‌ها و کسب و کارها را به دست آورند. با داشتن مدرک MBA، فرد می‌تواند به عنوان یک مدیر در شرکت‌ های بزرگ و بین‌المللی کار کند. همچنین، فرد با داشتن این مدرک میتواند به عنوان یک کارآفرین موفق در زمینه کسب و کار فعالیت کند. ضرورت بکارگیری کارشناسان این رشته در تمامی سازمان ها و شرکت های مختلف احساس میشود رشته مدیریت MBA به دانشجویان امکان می‌دهد تا با مفاهیم تجارت بین‌المللی و بازاریابی آشنا شوند. همچنین، این رشته به دانشجویان اجازه می‌دهد تا با روش‌های نوین مدیریت، ارتباطات، مذاکره و حل مسئله آشنا شوند.

 

اجزای تشکیل دهنده مدیریت MBA

1- مددیریت استراتژیک MBA : این بخش از MBA شامل برنامه‌ریزی، تحلیل و تصمیم‌گیری است

2- مدیریت منابع انسانی MBA : این بخش از MBA شامل مدیریت کارکنان، برنامه‌ریزی و اجرای آموزش و پرورش، ارزیابی کارکنان است

3- مدیریت بازاریابی MBA : این بخش از MBA شامل تحقیقات بازار، برنامه‌ریزی بازاریابی، تبلیغات و فروش است

4- مدیریت عملیات MBA : این بخش از MBA شامل مدیریت زنجیره تأمین، تولید، خدمات و کنترل کیفیت است

5- مدیریت فناوری اطلاعات MBA : این بخش از MBA شامل برنامه‌ریزی، پشتیبانی و توسعه سیستم‌های اطلاعاتی است

6- مدیریت رفتار سازمانی MBA : این بخش از MBA شامل مدیریت تغییر، رهبری، تیم‌سازی و مدیریت ارتباطات است

 

متلب پروژه در حوزه های زیر نیز میتواند مشاوره تخصصی به شما ارائه بدهد.(میتوانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.)

انجام پروژه دانشجویی swot

سفارش پروژه مدیریت بازرگانی

انجام پروژه استراتژیک

سفارش پروژه حسابداری

انجام پروژه دیجیتال مارکتینگ

انجام پروژه اقتصاد سنجی

انجام پروژه اقتصاد کلان

انجام پروژه رفتار سازمانی 

انجام پروژه مدیریت ریسک

 

اهمیت رشته مدیریت MBA در چیست ؟

اگر بخواهیم  تعریف دقیقی از مدیریت Mba ارائه دهیم باید گفت مدیریت ارشد کسب و کار از مهم ترین شاخه های مدیریت است که نگاه علمی و کاربردی به حوزه مدیریت دارد یعنی در مدیریت Mba به جای اینکه بیشتر به حوزه تحقیقاتی و پژوهشی پرداخته شود بیشتر به ابعاد کاربردی و علمی پرداخته میشود در یک تعریف دقیق تر یک کارشناس رشته Mba تمامی شرایطی که نیاز است تا حوزه تئوری مدیریت به حوزه علمی ان تبدیل شود انجام خواهد داد. رشته MBA یا همان مدیریت کسب و کار از سری حوزه های بسیار پرطرفدار مدیریت می باشد بسیاری از دانشجویان این رشته به دلیل اهمیت آن در حوزه نوآوری در مدیریت اهمیت دارد بسیاری از دانش آموختگان این رشته پس از اتمام تحصیلات وارد حوزه استارتاپ و پروژه های کارآفرینی میشوند متخصصان این حوزه میتوانند دانش و فناوری را وارد حوزه مدیریتی خود نمایند متخصصان این حوزه با جمع آوری اطلاعات از بخش های مختلف مدیریت را بدست آورد.

 

کاربردهای MBA

1- تقویت چشم اندازهای کسب و کار  : کارشناسان Mba با طی کردن دوره های مدیریت کسب و کار میتوانند افق چشم اندازهای آینده را پیش بینی نمایند.

2- توانایی تولید رفتارهای انگیزشی و رهبری : با گذراندن دوره های Mba میتوانید روحیه انگیزشی بین کاربران خود ایجاد نمایید

3- توانایی ایجاد کارگروهی مناسب تر : یکی از مهم ترین ویژگی های گرایش Mba توانایی کارکردن به صورت جمعی و گروهی می باشد

4- افزایش توانایی صحبت کردن در جمع : با طی کردن دوره مدیریت Mba متوانید یک به یک مدیر با قدرت بیان بالا تبدیل شوید

5 – بالا رفتن قدرت حل مساله : مدیران Mba با کسب تخصص های لازم مدیریت کسب و کرا میتوانند یک مساله مدیریتی و چالشی را به بهترین شکل ممکن حل نمایند.

 

مراحل انجام پروژه MBA

  1. ارسال پروژه MBA از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی پروژه MBA توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه MBA براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه MBA اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه MBA توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه MBA توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

سفارش پروژه MBA با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام پروژه MBA با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در پروژه MBA به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه پروژه MBA دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل پروژه MBA چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه MBA خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن پروژه MBA وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه MBA منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری MBA

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری پروژه MBA در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در پروژه های MBA به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه های دانشجویی MBA تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از پروژه های MBA انجام شده :

زمان پشتیبانی از پروژه MBA موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده MBA

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در پروژه MBA به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه MBA من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت پروژه MBA در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه