انجام پروژه های power bi

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه های power bi ⭐ ارائه خدمات طراحی داشبورد با نرم افزار power bi ، انجام پروژه پاور بی آی ، سفارش پروژه power bi (پاور بی آی) توسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش پروژه پاور بی آی با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

آشنایی با power bi

پاور بی آی یا Power BI مجموعه ‌ای از خدمات نرم‌ افزاری، برنامه‌ ها، و اتصال دهنده هایی است که با هم کار می‌ کنند تا منابع غیر مرتبط شما را به اطلاعات منسجم، جالب توجه از نظر بصری، و نگرش‌ هایی متقابل تبدیل کنند. این که آیا داده ‌های شما یک نسخه ساده هستند یا مجموعه‌ ای از انبارهای داده های ترکیبی مبتنی بر فضای ابری، Power BI به شما این امکان را میدهد که به راحتی به منابع داده ‌ای خود متصل شوید، و چیزی که مهم است را تصویرسازی کنید و آن را با هر کسی یا کسانی که میخواهید به اشتراک بگذارید. امروزه power bi با توجه به فضای اشتراکی بسیار از شرکت ها به یک عنصر بسیار مهم در تبادل اطلاعات تبدیل شده است در حقیقت پاور بی آی یکی از نرم افزارهای مطرح در حوزه هوش تجاری است که توسط شرکت مایکروسافت منتشر شده است. قابلیت‌های این نرم افزار به شما کمک می‌ کند تا داده حجیم خود را به راحتی بتوانید تحلیل کنید و نتایج آنرا در اختیار سایر افراد قرار دهید. داده شما می‌ تواند در یک فایل اکسل، یا انبار داده‌ های آنلاین یا غیر آنلاین باشد. پاور بی آی به شما اجازه می‌ دهد به راحتی به داده خود متصل شوید، آنرا به نمایش بگذارید و موارد پر اهمیت را در آن کشف کرده و با هر فردی که می‌ خواهید به اشتراک بگذارید..

ما چه نوع پروژه های power bi را میتوانیم انجام بدهیم ؟

انجام پروژه با نرم افزار power bi

سفا ش پروژه power bi

انجام پروژه کامپیوتر power bi

هزینه انجام پروژه power bi

انجام پروژه power bi

فعالیت های مشابه متلب پروژه 

انجام پروژه های هوش تجاری

انجام پروژه های اکسل 

انجام پروژه های تحلیل آماری

انجام پروژه حسابداری

انجام پروژه های پاورپوینت 

انجام پروژه های اکسس

انجام پروژه های visio

انجام پروژه های Microsoft Project

مراحل انجام پروژه power bi در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه power bi

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های power bi

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه پاور بی آی همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام پروژه های power bi چقدر است؟

پروژه های power bi در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های پاور بی آی یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نرم افزار power bi

پاور بی آی یک ابزار بسیار قدرتمند طراحی شده توسط شرکت ماکروسافت برای جهت بستر هوشمند مدیریت کسب و کار می باشد این ابزار یک محیط بسیار حرفه ای جهت جمع آوری و تحلیل داده فراهم میکند یکی از ویژگی های این نرم افزار کاربردهای در طراحی و ساخت فرآیندهای هوش تجاری می باشد امروزه استفاده از پاور بی آی در تمامی شرکت ها و سازمان ها کاربردهای فراوانی پیدا کرده است.

 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه power bi

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند پروژه power bi را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه پروژه های power bi انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان power bi در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه