انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی ⭐ طراحی تیزر های تبلیغاتی تلویزیونی ، ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن ، سفارش تیزر تبلیغاتی رئال ، رئال انیمیشن توسط صدها کارشناس حرفه ای ما با قیمت مناسب انجام میشود برای سفارش با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

در مواقع فراوانی شاهدیم کاربران در طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی خود مشکل دارند و به دنبال یک مکان مطمئن برای پروژه خود هستند.

متلب پروژه با تخصص بالا و تجربه 7 ساله آمادگی دارد سفارشات شما در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد.

دقت داشته باشید که هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه و تعرفه تیزهای تبیلغاتی با توجه به وقتی و زمانی که برای آن صرف میشود اعلام میشود و به هیچ عنوان هزینه اضافی دریافت نمیشود.

تعریف تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یک فعالیت هوشمندانه و یک اقدام سودمندانه در جذب مشتری برای بازارکار فعال می باشند معنی لغوی آن به معنی ادیت کننده می باشد که بدون آنکه چیزی را به صورت کامل بیان کند در فرد حس کنجکاوی ایجاد میکند در دنیای امروز که رقابت بسیار زیاد می باشد نیاز به ایده های خلاقانه در تولید و انتشار تیزر تبلیغاتی خواهیم داشت امروزه بسیاری از شرکت ها و مراکز بزرگ صنعتی و تجاری از طراحی تیزر تبلیغاتی برای پیش برد اهداف سازمانی خود در جذب مشتری استفاده می نمایند هر تیزر تبلیغاتی باید مخاطب خاص خود را بشناسد و باید بداند برای چه جامعه هدفی تبلیغات انجام میدهد تیزر تبلیغاتی معمولا باید دارای یک سری ویژگی ها در جذب مشتری باشد اول اینکه کاملا خلاقانه باشد دوم اینکه شکل ظاهری منتاسب و زیبا داشته باشد و از همه مهتر براساس خواسته و نیاز مشتری طراحی و تولید شود معمولا مراحل ساخت تیز تبیلغاتی با هماهنگی طرفین بر سر قیمت انجام میشود ولی در حالت کلی دارای مراحل زیر است 

تهیه موسیقی: موسیقی توسط یک آهنگساز حرفه‌ای تهیه می‌شود. برای این کار چندین مرحله وجود دارد که به ترتیب عبارتند از: طراحی موسیقی (نوشتن پارتیتور)، تست موسیقی و نهایتا ضبط موسیقی ساخته شده است که این کار خود شامل اجارهء استودیو و تدارک یک گروه موسیقی شامل خواننده و گروه نوازندگان می‌شود.

تولید: در این مرحله کارگردان انتخاب شده و عناصر ضروری شامل طراحی و لباس‌ها مشخص می‌شوند

فیلمبرداری که خود شامل دو مرحلهء اصلی است: اول اجارهء استودیوی فیلم یا پیدا کردن لوکیشن یا مکان  مناسب برای تصویربرداری و دوم تشکیل گروهی از میان متخصصان مختلف فیلمسازی. تیزرهای تبلیغاتی چیست و چگونه ساخته می شوند؟ 

پس‌تولید: این مرحله شامل تهیه افکت‌های صدا و دیگر افکت‌های مورد نیاز و دوبله کردن دیالوگ‌هاست.

صداگذاری: اگر نیاز به صدایی خارج از تصویر باشد، این کار در مرحلهء‌ضبط به صورت مجزا انجام می‌گیرد.

ساخت تیزر تبلیغاتی

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناسی انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال پروژه انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی 72 ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

نحوه سفارش پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی به چه صورت می باشد ؟

برای ثبت سفارش انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی خود میتوانید در تمام طول شبانه روز با کارشناسان متلب پروژه تماس بگیرید مشاوران ما پاسخ گوی آنلاین به سوالات کاربران می باشند همچنین میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش اقدام به سفارش نمایید برای درخواست فوری پروژه هم از طریق تلگرام یا واتس آپ میتوانید توضیحات کامل پروژه موردنظر خود را برای ما ارسال کنید.

زمان پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی به چه صورت است ؟

نحوه زمان دهی برای انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی با توجه به وقت و زمانی که خوده کاربر تعیین میکند تنظیم شده و این موضوع به اطلاع مجری انجام کار خواهد رسید مجری موظف است که در زمان تعیین شده سفارش را آماده و ارسال نماید در برخی از سفارشات ارسالی ممکن است با توجه به پیچیدگی و سنگینی پروژه زمان بیشتری صرف شود که این موضوع به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید در صورت موافقت نسبت به ادامه فرآیند پروژه اقدام خواهد شد.

نحوه قیمت گذاری پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی به چه صورت است ؟

پس از این سفارش انجام پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی را برای گروه متلب پروژه ارسال شد کارگروه های تخصصی مربوط به سفارش پروژه موردنظر شروع به بررسی دقیق و کارشناسی نموده و مجموعه قیمت های اعلام شده جمع آوری میشود از میان تمامی قیمت ها اعلام شده کمترین قیمت که توسط مجریان اعلام شده خدمت مشتری اعلام میشود یکی از تفاوت های اصلی متلب پروژه با سایر موسسات مشابه همکاری با 200 استاد حرفه ای می باشد.

اطمینان از کیفیت پروژه ساخت تیزر تبلیغاتی به چه صورت است ؟

با توجه به تجربه 7 ساله متلب پروژه درساخت تیزر تبلیغاتی و بهره گیری از ممتاز ترین کارشناسان این حوزه توانسته ایم بالاترین کیفیت و رضایت مندی در انجام پروژه کسب نماییم متلب پروژه با آموزش کامل حین پروژه شما را تمامی سایت ها و موسسات مشابه بی نیار خواهد کرد قیمت مناسب به همراه کیفیت عالی همواره از اصلی ترین رسالت های کاری متلب پروژه بوده است.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه