سفارش طراحی کاور پست

سفارش طراحی کاور پست ، ارائه خدمات انجام پروژه کاور پست ، سفارش طراحی پست اینستاگرام وسط صدها کارشناس حرفه ای متلب پروژه با قیمت مناسب و کیفیت عالی انجام میشود، متلب پروژه با بهره گیری از اساتید ممتاز این تضمین را به شما میدهد که مطمئن ترین سایت را برای پروژه خود انتخاب کرده اید. برای سفارش پروژه های طراحی کاور پست میتوانید با شماره 09108391389 در تماس باشید یا از طریق واتساپ و یا به آیدی تلگرام matlabprozhe2@ پیام دهید.

در مواقع فراوانی شاهد هستیم کاربران در پروژه های طراحی کاور پست خود دچار مشکل هستند و به دنبال یک مکان مطمئن برای ثبت سفارش خود هستند

متلب پروژه با کسب کارنامه ای درخشان و تجربه ۱۰ ساله در انجام پروژه طراحی کاور پست اینستاگرام آمادگی دارد تمامی سفارشات شما را در تمامی مقاطع بر عهده گرفته و با کمترین قیمت تحویل شما دهد.

هزینه طراحی کاور پست اینستاگرام در متلب پروژه با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمیشود اعلام قیمت مناسب در طراحی کاور پست از مهم ترین رسالت کاری متلب پروژه می باشد.

اگر نیاز به انجام طراحی کاور پست دارید و زمان کافی برای نوشتن پروژه خود ندارید ما مجرب ترین محققان را در کنار هم جمع کرده ام تا خیال شما را از بابت سفارش راحت کنیم و در زمان کوتاه سفارش شما آماده خواهیم کرد.

 

طراحی کاور پست چیست ؟

کاورپست یا coverpost instagram که به آن طراحی کاورپست اینستاگرام گفته میشود یکی از مهم ترین قسمت های کار با نرم افزار اینستاگرام  می باشد  که کاربرد اصلی آن در حوزه تبلیغات در اینستاگرام می باشد. انجام طراحی کاورپست نقش بسیار مهمی در شناسایی محصولات و برند خود به مشتریان و همچنین تبلیغات و بازاریابی فعال دارد در یک تعریف کلی کاورپست اولین تصویری که در زمان پخش ویدو، جدا از محتوای ویدئو، نمایش داده می شود و به گونه ای معرفی کننده محتوای آن پست است

 

متلب پروژه چه نوع پروژه های طراحی کاور پست را میتواند انجام دهد؟

انجام پروژه با نرم افزار طراحی کاور پست

انجام پروژه درسی طراحی کاور پست

انجام تمرین طراحی کاور پست

انجام پروژه کلاسی طراحی کاور پست

 

سفارش طراحی کاور پست

 

سایر خدمات مشابه در متلب پروژه

انجام پروژه لوگو موشن

انجام پروژه استوری موشن

انجام ادیت عکس 

 

اهمیت طراحی کاور پست در چیست ؟

امروزه اهمیت استفاده از کاورپست ها در اینستاگرام بر کسی پوشیده نیست کاور پست اینستاگرام، تصویری است که در بالای پست‌های اینستاگرام قرار می‌گیرد و معمولا شامل نام، عکس یا طرحی است که مربوط به موضوع پست می‌شود. کاربران معمولا از کاور پست برای جذب توجه مخاطبان و افزایش نشان‌دهی صفحه خود استفاده می‌کنند. یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از کاورپست ها تبلیغات مناسب می باشد. هر چه طراحی کاورپست ها در فضای اینستاگرام مناسب و درست انجام شود به همان اندازه میزان جذب مخاطبین بیشتر خواهد شد.

 

 

مراحل طراحی کاور پست در متلب پروژه

  1. ارسال پروژه از طریق فرم ثبت سفارش و یا از طریق تلگرام، واتس آپ یا شماره پشتیبانی.
  2. بررسی دقیق و کارشناس طراحی کاور پست توسط مجریان گروه متلب پروژه.
  3. اعلام هزینه و قیمت طراحی کاور پست براساس میزان بودجه پرداختی کاربر.
  4. موافقت با کمترین هزینه اعلام شده توسط مجری و پرداخت نصف هزینه.
  5. شروع پروژه توسط مجریان گروه متلب پروژه با توجه به زمان تعیین شده توسط کاربر.
  6. ارسال نتایج انجام کار به صورت عکس خروجی پس از پایان کار.
  7. اطمینان کاربر از انجام درست کار و پرداخت مابقی هزینه.
  8. ارسال طراحی کاور پست توسط متلب پروژه و تعیین زمان پشتیبانی ۷۲ ساعته برای رفع اشکال.
  9. در صورت ذکر خواسته کاربر فیلم نیز از نحوه انجام کار ارسال خواهد شد.

 

انجام طراحی کاور پست با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر انجام طراحی کاور پست با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

 

ضمانت در انجام طراحی کاور پست به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه سفارش طراحی کاور پست دارند قرار داده میشود به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

 

زمان تحویل طراحی کاور پست چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه طراحی کاور پست خواهد کرد.

 

آیا امکان کنسل کردن طراحی کاور پست وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه طراحی کاور پست منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

 

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری طراحی کاور پست

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری طراحی کاور پست در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

 

نحوه اعتماد در طراحی کاور پست به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در پروژه دانشجویی طراحی کاور پست تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

 

زمان پشتبانی از سفارشات طراحی کاور پست انجام شده :

زمان پشتیبانی از طراحی کاور پست موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

 

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده طراحی کاور پست

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

 

نحوه قیمت گذاری در طراحی کاور پست به چه صورت می باشد ؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند همین موضوع می باشد که هزینه انجام پروژه طراحی کاور پست من چقدر می باشد ؟

متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار میدهد به همین دلیل قیمت طراحی کاور پست در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه