سفارش نوشتن مقاله

سفارش نوشتن مقاله، انجام مقاله isi، انجام مقاله علمی پژوهشی، مقاله مروری، مقاله کلاسی و انگلیسی

نوشتن مقاله سبب تقویت رزومه علمی شما می‌شود که می‌تواند همزمان کاربردی موثر در حل بسیاری از مشکلات روز جامعه باشد. افراد در واقع با استفاده از جمع آوری محتوای مناسب و صحیح و همچنین نگارش مقاله های علمی با جمع گسترده ای از افراد جامعه ارتباط برقرار کنند. اما این نکته بسیار مهم است که سفارش نوشتن مقاله با چه اهدافی صورت می‌گیرد که در این مقاله به طور کامل و جامع به این مبحث پرداخته ایم.

سایت متلب پروژه تجربه و تخصص بالا در سفارش نوشتن مقاله دارد و با بهره گیری از مجرب ترین اساتید کشور می‌تواند کلیه پروژه های شما را با قیمت مناسب تحویل بدهد. متلب پروژه با ارائه ضمانت در تحویل پروژه ها و همچنن ارائه قیمت مناقصه ای توانسته است کارنامه درخشان در انجام مقاله از خود ثبت نماید، فقط کافی ست یک بار متلب پروژه را امتحان کنید. برای سفارش نوشتن مقاله میتوانید با شماره 09108391389 در واتس آپ و تلگرام در ارتباط باشید. همچنین برای نگارش مقاله میتوانید با آی دی matlabprozhe2@ در شبکه های اجتماعی ارتباط داشته باشید.

نوشتن مقاله چیست؟

نوشتن مقاله به معنای ارائه یک گزارش در محتوای متنی از نتیجه های انجام پروژه های تحقیقاتی، علمی و آزمایشگاهی است که قرار است در نشریات معتبر شود و در در دسترس عموم قرار بگیرد. مقاله ها معمولا به دو صورت داخلی و خارجی انتشار پیدا می‌کند که مقالات داخل از ارزش و اعتبار کمتر و مقالات خارجی از اعتبار بالاتر برخودار می‌باشد. به طور معمول مقالات برای اهداف خاصی منتشر می‌شود که نویسنده مقاله برای کسب رزومه تحصیلی و کسب اعتبار آموزشی به دنبال چاپ آنها می باشد. اهمیت نشر و نگارش مقاله امروزه امری اجتباب ناپذیر است که نتیجه پژوهش های علمی و تحقیقاتی در اختیار دیگران قرار می‌گیرد.

بیشتر مقالات نوشته شده برای کسب رتبه علمی بالاتر یا موقیعت شغلی بهتر نوشته می‌شود. نگارش مقاله علاوه بر داشتن تخصص و مهارت در حوزه موردنظر نیاز به فکر خلاق در ایده پردازی نیز دارد؛ همچنین نوشتن یک مقاله با استانداردهای نگارشی نیاز به تجربه و تخصص در نویسندگی، رعایت اصول ویرایش مقاله و همچنین قدرت بالای جستجو در فضای اینترنت دارد. نکته ای که باید در انجام مقاله مورد اهتمام قرار گیرد، این است موضوع مقاله نباید تکراری باشد و از نتیجه تحقیقات دیگران نباید کپی برداری شود که در این صورت ارزش و اعتباری آن مقاله نخواهد داشت.

آشنایی با سفارش مقاله نویسی

همانطور که می‌دانید مقاله در واقع یک اثر مکتوب است که به منظور ارائه یک مطالب مهم و جامع مورد نگارش قرار می‌گیرد و می‌تواند مباحث را به چالش بکشد. این نوع اثرات مکتوب یا الکترونیکی در رابطه با موضوعات مختلف با اهداف پیشرفت جامعه به وجود می‌آیند.

شما در جایگاه عنوان نویسنده مقاله حتما تا به حال، سفارش نوشتن مقاله را تجربه کردید و می‌دانید که باید حتما برای نگارش انواع مقالات اصول خاص را بکار بگیرید. حال اگر شما در جایگاهی هستید که برای موضوعی سفارش مقاله دارید و به دنبال نویسنده خوب و یا یک کار تخصصی هستید، باید دقت کنید که فرد دانش عمیقی در ارتباط با موضوع شما داشته باشد. درواقع هدف از سفارش نوشتن مقاله این است که محتوای آن بتواند بر ذهن مخاطب تاثیرگذار باشد و یا وی را به اهداف و پاسخ سوالات ذهنی برساند. اگر مخاطب مطلب را بیهوده فرض کند، آن مقاله ارزش و جایگاهی بدست نیاورده و طبیعتا با حداقل بازدید از جانب مخاطبان رو به رو خواهد شد.

برای سفارش نوشتن مقاله حتما باید توجه داشته باشید که مهم ترین تصمیم برای شما، انتخاب یک عنوان گیرا می‌باشد زیرا با یک عنوان مناسب می‌توانید مخاطب را به سمت محتوای خود جذب کنید. باید از نویسنده درخواست کنید که مقدمه مقاله شما را به گونه ای جذاب و کاربر پسند نگارش کند تا فرد رقبت خواندن کل مقاله را بدست آورد.

عنوان انتخابی نباید طولانی یا دور از منطق باشد و همچنین باید هدف شما را بدون حاشیه به مخاطب برساند. هر چه شما در طول محتوا کمتر از کلمه های تکراری استفاده کنید، اهمیت موضوع خود را می‌رسانید بنابراین بعد از تحویل گرفتن مقاله از نویسنده، حتما آن را چند بار مطالعه کنید و خود را یک بار به جای مخاطب قرار دهید و ببینید که آیا پاسخ سوال خود را از متن مقاله در می‌یابید یا خیر. اصول مقاله نویسی اهمیت ویژه ای دارد که آن را هم شخص نویسنده و هم فردی که سفارش نگارش مقاله می‌دهد، باید بدانند. نکته قابل توجه این است که به علامت گذاری مقاله خود، اهمیت دهید. علامت گذاری چه در مقالات علمی و چه در مقالات غیر رسمی باید به درستی رعایت شوند.

متلب پروژه چه نوع مقالاتی را انجام می‌دهد؟

 • انجام مقاله برق
 • انجام مقاله کامپیوتر
 • انجام مقاله مکانیک
 • انجام مقاله عمران
 • انجام مقاله صنایع
 • انجام مقاله مدیریت
 • انجام مقاله علوم انسانی

ترتیب اهمیت مقالات

برای اینکه اهمیت انجام مقاله را درک کنید، ابتدا باید انواع مقاله ها را بشناسید و تا حدودی با ساختار محتوایی آن ها آشنا شوید، در غیر این صورت اهمیت جایگاه آن ها را در نمی‌یابید.

شما تنها با سفارش نوشتن مقاله به یک مقاله نویس تبدیل نمی‌شوید بلکه باید در ابتدا شناخت تقسیم بندی انواع مقالات و ترتیب اهمیت آن ها را بدانید. شما باید قادر باشید که انواع مقالات علمی را از جنبه های مختلف ساختارو محتوای نگارشی مورد بررسی قرار دهید.

مقالات در فرمت های مختلفی چاپ می‌شود که در زیر به انواع آن ها اشاره می‌کنیم:

مقالات علمی، ترویجی

این مقالات که به آنها مقالات مروری نیز گفته می‌شود. یک پژوهش یا تحقیق جدید در قالب مقاله ارائه نمی‌شود بلکه از نتایج تحقیقات انجام شده توسط محققان دیگر استفاده است، اهمیت این مقالات معمولا در سطح پایین تری می باشد.

مقالات کنفرانسی

مقالاتی که به طور معمول در کنفرانس ها ارائه می‌شود. این مقالات توسط چند نفر نوشته شده و نتیجه آنها به صورت یک مقاله چاپ شده در کنفرانس ارائه می‌شود. این مقالات معمولا زمان محدودی برای چاپ توسط کنفرانس دارا می باشد. اگر یک مقاله کنفرانسی مورد تایید قرار گیرد، در مجلات علمی جهت چاپ، ارسال می‌شود.

مقالات علمی پژوهشی

این نوع مقالات که دارای رتبه علمی بالاتری هستند، نتیجه یک ایده و پژوهش جدید توسط نویسنده ارائه می‌شود که توسط محققان دیگر ارائه نشده است. در حقیقت مقالات علمی پژوهشی به استخراج یک ایده نو از مقالات دیگر است که توسط نویسنده کشف نشده اند. به طور معمول مقاله علمی پژوهشی از داده های خام استفاده می‌شود که پژوهشگر از این داده ها برای نتایج آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌دهد. اینگونه مقالات در واقع به عنوان مقاله اصیل پژوهشی شناخته می‌شود که نباید زیر 3000 کارکتر، محتوا داشته باشند و همچنین باید حتما دارای حداقل 5 منبع باشند.

مقاله مروری

مقالات مروری بیشتر شامل چکیده، مقدمه، روش های پژوهش و بحث در اینباره و همچنین منابع هستند. مقالات مروری نیز به اندازه مقالات علمی دارای اهمیت بوده و باید حدود 50 منبع داشته باشند.

مقالات isi

این مقاله که در بالاترین سطح مقالات ارائه می‌شود این نشریه معتبر که دارای پایگاه داده حرفه ای از مقالات معتبر می باشد که بسیاری نویسندگان تمایل دارند، مقالات آنها در آن چاپ شود پذیرش این نوع مقالات به طور معمول بسیار مشکل هست و نیاز به پژوهش و ایده جدید در این حوزه است.

این نوع مقالات دارای اهمیت بسیار بوده و اگر مورد تایید قرار گیرد به چاپ می‌رسد. معمولا برای سفارش مقاله ISI، پژوهشگران و دانشمندان باید منابع علمی را مورد تایید قرار دهند که مجلات نهایی برای چاپ، از استاندارد برخوردار باشند. مقاله ISI به عنوان مرجع معتبر مقالات علمی و مجلات چاپ شده دنیا شناخته شده است. این مقالات اطلاعات جامع وداده های بسیار وسیع و گسترده ای از علوم مختلف را در خود جای داده اند.

مقاله ژورنالی

این نوع مقالات با هدف نهایی چاپ در مجلات معتبر نگارش می‌شود که از اعتبار خاصی برخوردار است.

مقاله کلاسی

طی تحقیقات خاص و متعدد، ای نوع مقالات با نقاط قوت و ضعف نگارش می‌شوند. طول مقاله کلاسی تا حدودی کوتاه بوده و به آن مقاله نظری نیز گفته می‌شود.

سفارش نوشتن مقاله

 

 اهمیت و جایگاه نوشتن مقاله چیست؟

نوشتن مقاله امروزه جایگاه فراوانی در ارتقا سواد تحصیلی یک جامعه دارد با نوشتن یک مقاله با کیفیت می‌توانید علاوه بر اینکه باعث ارتقای شغلی و تحصلیی خود شوید می‌توانید به دیگران هم در بالا بردن پژوهش های علمی خود کمک نمایید. دانشجویان و افراد مختلف با خواندن مقاله نوشته شده در موضوعی خاص که بر روی آن کار شده اطلاعات لازم را دریافت می‌نمایند.

پژوهش های قبلی را با پژوهش های جدید مقایسه کرده و در نهایت  تلاش برای ایده جدید در بهبود روش های انجام شده با شیوه های مختلف نگارش مقاله و موضوعات آن نیز آشنا خواهند شد و به همین دلیل است که بسیاری از محققان و پژوهشگران نتجه تلاش های علمی چندین و چند ساله خود را قالب یک مقاله با فرمت های مختلف به چاپ می‌رسانند که بتوانند با چاپ در نشریات معتبر برگ تایید برای زحمات پژوهش های انجام شده خود زده باشند. مقاله چاپ شده باعث ارتقای علمی جامعه نیز خواهد شد. در صورتی که مقاله در حوزه صنعت و علوم مهندسی نوشته شده باشد، پژوهشگران مختلف با ارتقای آن مقاله یک روش و ایده بهتر را برای بهتر شدن وضعیت صنعتی ارائه می‌دهند.

در واقع یک کشور باید فعالیت های پژوهشی با نیاز های جامعه تناسب داشته باشد تا در جهت پیشرفت کیفی حرکت کند. جایاه انجام مقاله به گونه ای است که در کیفیت زندگی بشر و همچنین تربیت انسانی و بهبود اوضاع در همه زمینه ها موثر است. برای انجام مقاله باید به دنبال معیار هایی بود که بتواند به حل مشکل در رابطه با موضوع سفارش شده، بپردازد. برای انجام مقاله، نویسنده باید تمام توانایی خود و همچنین محدودیت های موجود را در نظر بگیرد و با بهره بری از منابع موجود، نوشتن مقاله را به اتمام برساند.

اهمیت انجام مقاله

به طورکلی در زندگی روزمره افراد تمامی مواردی چون ایجاد مسئله، فرضیه های متعدد، نحوه بررسی هر فرضیه و نتیجه های بدست آمده و … وجود دارد.تمامی این مسائل در روند طبیعی زندگی برای همه اشخاص پیش می‌آِد به عنوان مثال زمانی که شما از داخل خانه خود، یک صدای مهیب از بیرون می‌شنوید، تمامی این موارد یک به یک برای شما پیش می‌آید. حال این موضوع را به مقاله و اهمیت انجام مقاله ربط دهیم.

یکی از مشکلات بزرگی که اکثر دانش آموختگان خصوصا دانشجویان با آن مواجه هستند، این است که اهمیت انجام مقاله و حتی اهمیت موضوع مقاله خود را نمی‌دانند و از همان ابتدای کار فقط به قصد اتمام پروژه، مقاله ویسی خود ر آغاز می‌کنند. این در حالی است که اگر ضرورت انجام مقاله و دلیل اصلی اهمیت آن را بشناسید، همواره به درستی و بدون چالش آن را به پایان می‌رسانید.

انجام مقاله از دو دید نظری و عملی دارای اهمیت است. نکته اول اینکه یک پژوهشگر باید در همان ابتدای مقاله به مخاطب خود بفهماند که مقاله موجود دارای چه اهمیت و ارزشی می‌باشد و همچنین فرد مخاطب باید با خواندن چکیده متوجه کلیت موضوع شود و بداند که پاسخ خود را در این مقاله می‌یابد.

نکته دوم اینکه باید به این مسئله توجه داشته باشید که آیا مقاله نوشته شده برای جامعه یا مخاطبین یک سازمان مورد استفاده می‌باشد یا خیر. شما باید علاوه بر اینکه خود مهم بودن محتوای مقاله را درک می‌کنید، بتوانید اهمیت آن را به مخاطبین هم انتقال دهید.

درواقع با شناخت این دو مسئله و درک ضرورت موضوع شما می‌توانید سفارش نوشتن مقاله را بپذیرید و به نحو احسن و مفید آن را به سرانجام برسانید.

چرا باید انجام مقاله را جدی گرفت؟

مقاله نویسی با هدف و جنبه مثبت و حتی با جنبه های منفی از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل تمامی مراحل انجام آن باید جدی گرفته شود. به عنوان مثال تصور کنید، ممکن است نیاز باشد که مقاله ای در رابطه با یک مطالعه پژوهشی و یافته هایی بسیار نوین نگارش شود؛ حال اگر در طول مقاله به یافته های جدید به درستی اشاره نشود و منظور به درستی به مخاطب نرسد در واقع مقاله ایرادی بزرگ دارد.

 • توسعه دانش: ممکن است که به طور ناگهانی سفارش مقاله ای در ارتباط با یک مورد بیماری خاص و بسیار نادر داشته باشید که در آن صورت باید یک مقاله پژوهشی یه کاربر تحویل دهید. انجام مقاله باید جدی گرفته شود و بهتر است که نویسنده از نقطه نظرات شخصی خود برای نگارش برخی از مقالات مهم و تخصصی استفاده نکند و تمامی مطالب با استدلال در جهت توسعه دانش نگارش شود.
 • حل مشکل: برای نگارش یک مقاله باید حتما به جایگاه مقاله توجه شود زیرا گاهی نیاز است که شما در طول مقاله، به حل مشکل یک شخص و یا حل مشکل یک جامعه بپردازید بنابراین ضروری است که به محتای مقاله خود توجه کنید تا سلامت روحی جامعه را به خطر نندازید.
 • توسعه فردی: بسیاری از مقالات که در طول شبانه روز برای نوشتن، سفارش داده می‌شوند، از غنای علمی نویسنده به همراه پژوهش های مکرر از منابع متعدد گردآوری می‌شوند. نوشتن مقاله علمی خود نیاز به یک یادگیری اصولی داشته و باید به شخصی که سفارش مقاله می‌دهد، این اطمینان داده شود که تمامی موارد خواسته شده، محقق می‌گردد.

انجام مقاله با آموزش کامل

بسیاری از کاربران که به سایت متلب پروژه مراجعه می نمایند یک سوال اساسی در ذهن آنها وجود دارد که آیا سفارشی که من ثبت میکنم شامل گزارش می باشد ؟

موسسه متلب پروژه رسالت کاری خود را بر سفارش نوشتن مقاله با ارائه گزارش کامل قرار داده است و حالت آموزش محور را در پروژه های خود گنجانده است و طوری سفارش انجام میشود که کاربر به صورت کامل در روند انجام پروژه خود قرار بگیرد انگار خوده مشتری سفارش خود را انجام داده است.

نیازمندی های لازم برای انجام مقاله 

برای نگارش مقاله لازم است تا نویسنده با الگوی اصلی مقاله نویسی آشنایی داشته باشد. اگر به مجلات علمی توجه کنید، متوجه می‌شوید که قالب نوشتاری اکثریت آن ها تقریبا مشابه یکدیگر است و حتی برای سایر ژورنال ها یز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به قالب کلی مقاله اشاره خواهیم داشت:

 1. موضوع
 2. چکیده
 3. مقدمه
 4. روش تحقیق
 5. نتایج بدست آمده
 6. تحلیل نتایج
 7. جمع بندی
 8. منابع

ضمانت در انجام مقاله به چه صورت است ؟

انجام پروژه در موسسه متلب پروژه با توجه به بهره گیری از اساتید ممتاز که تجربه و تخصص بالا در حوزه سفارش انجام مقاله دارند به صورت تضمینی است و این تضمین کیفیت تا رضایت مندی کامل مشتری ادامه خواهد داشت.

زمان انجام پروژه مقاله چگونه تعیین می‌شود ؟

زمان درست و به موقع تحویل پروژه یکی از خواسته های اصلی مشتریان است موسسه متلب پروژه با داشتن صدها کارشناس حرفه ای و مجرب زمان بندی دقیق و درستی از خواسته شما برآورد کرده و تمام تلاش خود را در تحویل به موقع پروژه مقاله خواهد کرد.

آیا امکان کنسل کردن پروژه مقاله وجود دارد ؟

امکان کنسل کردن پروژه پس از شروع به کار انجام پروژه مقاله منوط به موافقت با مجری انجام کار می باشد در صورت موافقت کارشناس انجام کار میتواند سفارش به صورت دو طرفه لغو شود.

امکان برقراری ارتباط مستقیم میان مشتری و مجری مقاله

در بسیاری از تماس هایی که با موسسه متلب پروژه برای ثبت سفارش گرفته میشود این سوال توسط مشتری پرسیده میشود که آیا میشود با مجری انجام مقاله در ارتباط باشیم ؟ با توجه به تجربه چندین ساله متلب پروژه در برقراری ارتباط مستقیم امکان برقراری ارتباط مجری و مشتری وجود ندارد و فقط از طریق موسسه با مجری در ارتباط هستید در صورت برقراری ارتباط مستقیم دیگر سیستم پشتیبانی سایت متوجه انجام پروژه شما نخواهد بود

نحوه اعتماد در پروژه های مقاله به موسسه متلب پروژه

موسسه متلب پروژه یک کسب و کار آنلاین و دارای مجوز های لازم برای فعالیت در این حوزه می باشد و با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در سفارش نوشتن مقاله تونسته است اعتماد شما عزیزان را جلب نماید

زمان پشتیبانی از پروژه های مقاله انجام شده چقدر است؟

زمان پشتیبانی از پروژه مقاله موسسه متلب پروژه ۷۲ ساعت بعد تحویل پروژه می باشد و در این زمان مشتری می‌تواند به صورت کامل سفارش خود را بررسی کرده و در صورت داشتن ایراد مشکلات خود را ارسال کرده تا برای مجری انجام کار ارسال شود.

نحوه پیگیری سفارش ثبت شده مقاله چگونه است؟

پس از ثبت سفارش کارشناسان متلب پروژه هم‌ از طریق شماره های پشتیبانی و هم از طریق برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی امکان پیگیری سفارش را برای مشتریان خود فراهم کرده است

نحوه قیمت گذاری در پروژه مقاله به چه صورت می باشد؟

یکی از سوالات مشتریان عزیز که با کارشناس متلب پروژه تماس می‌گیرند، همین موضوع می باشد که هزینه انجام مقاله من چقدر می باشد؟متلب پروژه با راه اندازی سیستم مناقصه ای و استعلام قیمت از صدها مجری انجام کار کمترین قیمت را از سمت مجریان دریافت کرده و در اختیار مشتری قرار می‌دهد به همین دلیل قیمت پروژه مقاله در متلب پروژه کاملا عادلانه و منصفانه است.

هزینه سفارش نوشتن مقاله با توجه به زمان آن چقدر است؟ چگونه از تضمین قیمت پروژه در متلب پروژه مطمئن شویم؟

هزینه نوشتن مقاله با توجه به زمان و حجم پروژه متغیر است. با این وجود در متلب پروژه بهترین قیمت ممکن را با توجه به کیفیت انجام آن به شما ارائه می دهیم.

نحوه ثبت سفارش برای سفارش نوشتن مقاله در متلب پروژه چگونه است؟ آیا راه های ارتباطی دیگری نیز وجود دارد؟

برای ثبت سفارش در متلب پروژه می توانید مستقیما از طریق شماره تلفن های ثبت شده در سایت اقدام کرده و یا از طریق کانال تلگرام و واتساپ اقدام نمایید.

دیدگاه خود را درباره این مقاله با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه