سفارش نوشتن مقاله

با ما در ارتباط باشید : 09039549884

سفارش نوشتن مقاله ⭐ ارائه خدمات انجام مقاله isi ، انجام مقاله ، سفارش مقاله علمی پژوهشی ، نوشتن مقاله علمی ترویجی یا مروری ، نوشتن مقاله کنفرانسی، چاپ مقالات در بهترین ژورنال های معتبر دنیا را بر عهده گرفته و با کیفیت عالی و قیمت مناسب تحویل شما بدهد برای سفارش انجام مقاله با شماره 09039549884 تماس بگیرید.

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم کاربران در نوشتن مقاله خود مشکل دارند به و به دنبال یک مکان مطمئن برای سفارش خود هستند.

هزینه نوشتن مقاله در متلب پروژه با توجه به وقت و زمانی که میبرد اعلام میشود و به هیچ وجه قیمت اضافی اعلام نمی شود اعلام قیمت مناسب از مهم ترین رسالت کاری متلب پروژه می باشد.

اگر نیاز به انجام مقاله فوری دارید و زمان کافی برای نوشتن خود ندارید ما مجرب ترین محققان را در کنار هم جمع کرده ام تا خیال شما را از بابت سفارش راحت کنیم و در زمان کوتاه ویرایش شما آماده خواهیم کرد.

نوشتن مقاله چیست ؟ و چه اهمیتی دارد ؟

مقاله در یک معنی ساده رهیافت علمی یا نتیجه مطالعات علمی در قالب یک گزارش می باشد که توسط نویسنده منتشر میشود معمولا انتشار مقالات راهی که محقق نتیجه یافته های خود را با محققان دیگر به اشتراک میگذارد و یا نتیجه کارهای انجام شده قبلی توسط محققین را به صورت یک مقاله در آورد باید به این نکته اذعان داشت که بودن مقاله و انتشار آن در جهت تکامل یافته های جدید بشری امری اجتناب ناپذیر است یک مقاله برای هدف های مختلفی نوشته و چاپ میشود اکثر نگارندگان مقاله هدف نهایی از نگارش مقاله را به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود برای افراد دیگر می باشد با توجه به اینکه مقاله چقدر داری رتبه علمی باشد در ژورنال های مختلفی چاپ میشود یک مقاله کنفرانسی در حد ارائه در حوزه همان همایش یا کنفرانس می باشد مقاله علمی پژوهشی یک مرتبه سطح آن بالاتر می باشد و معمولا باید داری یک ایده متنوع می باشد و در ژوزنال های بالاتر و مجلات معتبرتر چاپ میشود و اما مهم ترین نوع مقالات به صورت isi می باشد این نوع مقالات دارای درجه اهمیت بسیار بالاتری می باشد و چاپ آن معمولا بسیار زمان بر بوده و ممکن است چندین مقاله به طول بینجامد ولی در صورت چاپ یک به عنوان یک مرتبه علمی برای آن فرد محسوب می شود و این نوع مقالات معمولا در زمینه جذب اساتید مورد استفاده قرار میگیرد.

متلب پروژه چه نوع مقالاتی را میتوانید انجام بدهد ؟

سفارش نوشتن مقالات برق

سفارش نوشتن مقالات مکانیک

سفارش نوشتن مقالات عمران

سفارش نوشتن مقالات صنایع

سفارش نوشتن مقالات کامپیوتر

سفارش نوشتن مقالات مدیریت

سفارش نوشتن مقالات علوم انسانی

 

سفارش نوشتن مقاله

انواع مقالات به چند دسته تقسیم میشود ؟

مقاله علمی،پژوهشی : اکثر مقالاتی که اجازه چاپ میگرند از این نوع مقالات می باشد یک مقاله علمی پژوهشی نتیجه تحقیقات یک کارپژوهشی و علمی می باشد روال انجام مقاله پژوهشی به این صورت می باشد که محقق برای یافتن نتیجه حل مساله دست به کارهای تحقیقاتی ، علمی و آزمایشگاهی میزند تا نتیجه مورد نظر خود را بدست بیاورد

مقاله علمی ، ترویجی 

در این مقالات به آنها مقاله مروری نیز گفته میشود نتیجه پژوهش یا یک یافته علمی گزارش نمیشود بلکه نتیجه یافته های محققان دیگر در قالب یک موضوع خاص مورد بحث قرار میگرد نگارش این نوع مقالات بسیار مشکل هست این نوع مقالات از اهمیت بسیار زیادی دارند چون نویسنده آخرین یافته های محققان را مورد بررسی و تحلیل قرار میدهد که آخرین نتیجه حاصله آن درباره چیست ؟میزان صحت و دقت آن چقدر می باشد؟این یافته در قالب یک مقاله علمی، ترویجی منتشر شده و در اختیار نویسندگان دیگر قرار میگیرد به همین دلیل اهمیت فوق العاده ای این مقالات دارد

مقاله کنفرانسی 

مقالاتی می باشند که در کنفرانس ها و سیمنار ها ارائه میشوند این مقالات معمولا تحقیقی می باشد که توسط چند نفر گردآوری شده و برای کنفرانس مربوطه ارسال میشود و زمان محدودی برای پذیرش این مقالات دارند و اگر از مهلت تعیین شده دیرتر ارسال شود رد میشود بعد ارسال مقالات یک هیئت متشکل از چندین داور برای موضوعات مطرح شده در کنفرانس تشکیل جلسه داده و نتیجه مقالات را داوری میکنند معمولا بررسی نتایج مقالات تا 2 ماه به طول می انجامد مقالات کنفرانسی نیار به هزینه برای ثبت نام دارند که به هزینه های داوری و همچنین برگزاری کنفرانس های از نویسندگان دریافت میشود

مقالات isi 

Isi  پایگاهی بزرگ از معروفترین مقالات علمی دانشمندان از دانشگاه های معروف دنیاست که سطح وسیعی از داده ها در خود جای داده است این موسسه معتبرترین پایگاه چاپ و انتشار مقالات می باشد بسیاری از محققان و دانشمندان تمایل داند نتایج یافته های خود را ژورنال ها و مجله های بین المللی خارج چاپ نمایند پایگاه اعتبار سنجی آی اس آی با داشتن بیش از هزاران داور و دانشمند نتیجه مقالات ارسال شده به این پایگاه را مورد بررسی دقیق قرار داده و در صورت معتبر بودن و نو بودن یافته علمی اجازه چاپ و منتشر شدن آن را در مجالات معتبر خارجی صادر می نماید گرفتن اخذ چاپ در این موسسه بسیار مشکل می باشد چون ایده ها و نتایج بدست آمده باید کاملا منحصر به فرد باشد هزینه چاپ در این مقالات isi به نسبت سایر مقالات بالاتر می باشد که توسط پایگاه های مختلفی این امر انجام میشود

مراحل انجام پروژه نوشتن مقاله در متلب پروژه

سفارش انجام پروژه نوشتن مقاله

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام پروژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

 

تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از بررسی دقیق کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

 

پشتیبانی از پروژه های نوشتن مقاله

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه نوشتن مقاله  همواره سعی کرده ایم از افرادی با تخصص بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه و متخصص باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق با خواسته شما نبود! که به ندرت در سایت متلب پروژه اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات و بررسی مجدد اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی کامل با تیمی باتجربه و متعهد در سایت متلب پروژه.

 

هزینه انجام نوشتن مقاله انگلیسی چقدر است؟

نوشتن مقاله با زبان انگلیسی در زمینه های گوناگونی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعداد بالای پروژه ها در فیلدهای متنوع سبب شده است تا امر قیمت گذاری پروژه های Bascom یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید سفارش مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه یا از طریق تلگرام و واتساپ ارسال کنید. پس از ارسال پروژه تیم پشتیبانی سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس به کارگروه تخصصی شما ارجاع داده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام دقیق قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

 

کاربردها و ویژگی های نوشتن مقاله

یکی از ویژگی های اصلی نوشتن مقاله بالا بردن رتبه علمی کاربر می باشد در حقیقت یک نوع ایجاد رزومه برای فرد محسوب میشود معمولا مقالات در حوزه های مختلفی چاپی می شود که هر کدام کاربرد و اهمیت خاص خود را خواهند داشت از اصلی ترین کاربردهای نگارش مقاله به اشتراک گذاری نتایج به دست آمده در حوزه های آزمایشگاهی و فنی و تخصصی می باشد که مورد استفاده همه افراد قرار خواهد گرفت. 

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت متلب پروژه در بخش پشتیبانی و انجام فوری کار شما بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین مجری مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از لحاظ قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 3 ساعت تا 6 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته با وجه به سرعت بالای ما و تعداد 200 مجری متخصص غالبا ظرف مدت 3 ساعت و کمتر پیگیری انجام می شود

مشاوره در پروژه نوشتن مقاله

بسیاری از کاربران علاقه مند هستند نوشتن مقاله را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار مشکل هستند و نیاز به مشاوره تخصصی دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت متلب پروژه برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی کاملا رایگان نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

 

گارانتی 24 ساعته انجام پروژه ها در تمامی ایام هفته

همه نوشتن مقاله انجام شده در تیم متلب پروژه دارای گارانتی و پشتیبانی هستند. پس از تحویل و رضایت شما از کار، گارانتی پروژه ( که به مدت 72 ساعت می باشد) شروع خواهد شد. این پشتیبانی در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر است و به صورت کاملا رایگان ارائه می شود مجری موظف می باشد در طول مدت پشتبانی به کلیه درخواست ها پاسخ سریع ارائه دهد.

تیم متلب پروژه موظف است که در در طی این یک 3 روز به درخواست شما پروژه را بازبینی کرده و در صورت بروز مشکل یا تغییرات آن را پشتیبانی نماید. شما در طول انجام پروژه با واحد پشتیبانی در ارتباط هستید و می توانید از روند انجام پروژه مطلع شوید پس نگرانی بایت نتیجه نخواهید داشت. همه چیز زیر نظر شما و به دست متخصصان حرفه‌ای متلب پروژه انجام میپذیرد.

 

به کارگیری برترین متخصصان انجام پروژه

تمامی متخصصان نوشتن مقاله در مجموعه متلب پروژه از اساتید حرفه ای کشور تشکیل شده اند. آنها در انواع انجام پروژه های نرم افزاری و برنامه نویسی شرکت داشته و میدانند که برای هر پروژه چه نیازمندی هایی داشته باشند. از این رو همکاری با آنان سبب اطمینان و اعتماد از نتیجه خواهد شد. متخصصان ما در این مجموعه همه شرایط نام برده را دارند:

  • تسلط کامل بر موضوع
    • مهارت کامل بر نرم افزارهای مورد نیاز
    • مهارت های ارتباط با کاربران
    • متعهد در انجام وظیفه
    • مهارت کار گروهی تیمی

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام متلب پروژه عضو شوید

در ثبت سفارش خود مشکل دارید؟ 

سفارش خود را از طریق تلگرام و واتس اپ برای ما بفرستید

برای ثبت سفارش در تلگرام کلیک کنید

پروژه آماده لازم دارید ؟ 

به فروشگاه متلب پروژه سر بزنید

فروشگاه متلب پروژه